Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Wed Aug 14, 2019 12:46 am

Birča i Simon doviđenja ili Teo ne daj Bože
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Kit_Karson » Wed Aug 14, 2019 12:49 am

Прича се по чаршије да су Јокићева браћа склопила дил с највећим братом у Србији око трговине коња, те да није смео да не игра. Можда ту и пије воду оно пренемагање, да мора да пита оца, стрица, итд.
А с друге стране, Калинић да је скрајнут због тога што стално ретвитује објаве 1 од 5 милиона. Снимак се само појавио као алиби за непозивање, у суштини би се појавио било који компромитијући материјал за кога год да треба да је таласао. Нико, наравно, не спори да дечко има глупе ставове које је изнео у оном интервјуу.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby pertla » Wed Aug 14, 2019 1:27 am

Nemaju para pa valjaju konje sa burazerom od konja...malo mi je to nategnuto brate
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Kit_Karson » Wed Aug 14, 2019 2:34 am

Ko ће га знати, тек круже гласине. Да је сад одбио, добар део ових који га подржавају, одјебали би га. Осим Рођака, разуме се :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Wed Aug 14, 2019 10:37 am

bukvalno svaki njegov potez je logičan sa čisto sportske strane, ali Srbi moraju da puštaju glupe tračeve :mrgreen:

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby kocka » Wed Aug 14, 2019 12:28 pm

Kit_Karson wrote:Прича се по чаршије да су Јокићева браћа склопила дил с највећим братом у Србији око трговине коња, те да није смео да не игра. Можда ту и пије воду оно пренемагање, да мора да пита оца, стрица, итд.
А с друге стране, Калинић да је скрајнут због тога што стално ретвитује објаве 1 од 5 милиона. Снимак се само појавио као алиби за непозивање, у суштини би се појавио било који компромитијући материјал за кога год да треба да је таласао. Нико, наравно, не спори да дечко има глупе ставове које је изнео у оном интервјуу.


А како се у ту причу уклапа сале национале ?

"Borisu lopta za trojku"

Bivši košarkaš Aleksandar Đorđević kazao je da u svakoj ekipi postoje razni igrači, ali da samo u pobedničkim ekipama postoje lideri, a da Srbija ima svog lidera - Tadića uz koga može da bude najbolja. "Borise, dodajemo ti loptu, na tebi je da pobediš trojkom u zadnjoj sekundi!", kazao je Đorđević.


Интересантно да јавне личности које су подржавале ДС никада нису биле пљуване и прозиване као личности које су подржале СНС.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Kit_Karson » Wed Aug 14, 2019 1:56 pm

Нико не помиње Салета, за мене је већи од свих шљамова, било да је власт или опозиција у питању. Не би ме чудило да ускоро изјави да Србија иде добрим путем са Вучићем. Нажалост, наши врхунски спортисти допуштају да се спусте и подрже ову или ону опцију зарад тренутног ћара.

Ово за Тадића било ми је некако природно, све јавне личности су се мање или више уклапале у ту досовско-либерално-космполитско-урбану-еу причу. Зато су се и згадили обичној светини (нама овде), зато су и пали. Али колко ми је познато, не знам никог ко је 90их јавно подржао Слобу од спортиста, сви живи су се дигли за опозицију пред 5. октобар, тек нико није могао да им забрани да играју за репрезентацију. Сад јавно мораш да подржиш СНС или не таласаш против њих да би играо!?

Додао бих и ово: видим пре неки дан на истиномеру ону емисију "Ретровизор" Љубомира Живкова, једну од окосница другосрбијанског просеравања. Ајд што је испрозивао с правом Јеленића за ватерполо и захваљивање Вучићу, него му и смета што је Сале водио кошаркаше у посети јунацима с Кошара и што ће пешице да дође на Косово и донесе пехар ако освојимо?? Дотле иде њихов снобизам. Опет не желим да поверујем да је неко из врха власти сугерисао Салету да се одлучи на такав потез.

ElPadrino
Posts: 522
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ElPadrino » Wed Aug 14, 2019 4:06 pm

Koji uzas je procitati ovu recimo izjavu Saleta.

Ono bukvalno nakon toga moram da se borim da mi se totalno ne ogadi kao licnost.

Razumijem ljude sto moraju, ali evo prvi na pamet mi je pao Piksi. Dosao ovde, pokusao eto sa voljenim klubom, ne znam kakve su malverzacije bile, ali nakon sto je doslo do tih nekih stvari covjek je samo spakovao kofere i vozdra, lagano evo u Kini vec ko zna koliko godina.

Razumijem da neka sirotinja nekad mora da bude u tim vladajucim bla bla, mada i to vise nije alibi s obzirom koliko se lako moze vani otici.
Ali da vrhunski sportiste zauzimaju BILO KOJU STRANU, a koja nije recimo gradjanska kao protesti 5 oktobra ili 1 od 5 miliona kao primjer, gdje ima dio opozicije, ali vecinski taj pokret i bunt cini narod, to mi je stvarno uzasna stvar.

Nesto slicno kao za muzicare kad daju neke patriotske izjave i slicne stvari. Pusti kraju, pjevaj svoju muziku i to je to.


Iskreno, licno mislim da ova prica za Kalinica ne pije vodu.

Mislim da je tu prije u pitanju drugaciji Jokic, koji se, ajmo reci, vratio u reprezentaciju. Sada je to igrac koji je naviknut na glavnu ulogu, te vjerovatno sada mora i u reprezentaciji malo da se postavi sama igra na osnovu njega sto je sa svim prirodno. Mislim da u toj soluciji se Kalina nije uklapao i to je to.

Meni je vise iskreno za Nedovica zao jer je momak prebrz i sve to, ali hajde.. Sale je realno donio toliko medalja kao igrac i kao trener da ima moje postovanje i pored svih tih izjava i tih sranja, kao i kredita za mnoge eventualne greske u buducnosti.

Takvog sam stava bio i onomad kada se pricalo kako nam Bobi bas treba, kako Sale nije normalan jer je odbio da ga pozove i slicno.

Samo bojim se, a cini mi se da sve ide ka tome, da ne budem Zalosna Sova, ali mislim da cemo prsnuti ovo prvenstvo.

Jednostavno prevelik pritisak se stvara, novinari, mediji a samim tim i narod upada u taj neki zacarani krug medalje, vec smo na postolju, amerikanci otkazuju, sad je prilika, postavljaju se takva pitanja igracima itd itd... Nazalost mislim da ce to izazvati dodatni pritisak na plecima nasih igraca, a vjeruje da ne postoji teza reprezentacija za igrati od nase ( i mozda englezi) tako da, vidjecemo.

Nadam se da je samo los predosjecaj i da ce ostati na tome, al eto, nadam se da cete me prozivati u septembru kako sam negativa. :mrgreen:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby ultrastito » Wed Aug 14, 2019 7:25 pm

Mislim da je Kalina malo više poleteo posle osvajanja EL i valjda je bio MVP utakmice, šta li je...to pričanje o sebi u trećem licu nikad dobro nije donelo. Cenim da mu nije došlo "glave" ni stajanje na jednu političku stranu, ni onaj klip, ni izjava o Kosovu, već jednostavno pokušao je da bude glavna faca, a to Sale nikako ne trpi, a i što bi. Kad je oterao Micova na sred utakmice, što bi se uzdržavao pred Kalinom. Šteta je, jer je odličan igrač, ali u reprezentaciji ne igraju najbolji, već oni koji najbolje funkcionišu. Tu leži recept za uspeh, bar što se tiče naše KK reprezentacije.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby prcko » Thu Aug 15, 2019 11:43 am

Image

:mrgreen:

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Batke » Thu Aug 15, 2019 2:39 pm

Rođaci wrote:bukvalno svaki njegov potez je logičan sa čisto sportske strane, ali Srbi moraju da puštaju glupe tračeve :mrgreen:


Реално. Пун ми курац тих глупости. Он већ има милионе и милионе у америци и те милионе тамо нико не сме да пипне. Може пола Сомбора од тих пара да купи и сада се плаши да му тамо неки брат од председника лупа рекет овде у Србији. Јел ако Јокић повуче капитал одавде у САД држава јр на губитку кроз порез.

Елем Јокић је опет добио собу са Радуљицом, пошто се на ОИ жалио да га овај малтретира хахахах :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Thu Aug 15, 2019 6:40 pm

Апропо Калине, подсећа ме на оне наше гастосе који оду тако негде преко и онда дођу све бесни овде и крену да тероришу изјавама аааа ово код Немца/талијана/турчина не може, аааа ово не ваља ааа ово не ваља, а притом не да се он сам није променио на боље него...

Тако и Калина дебил, отишао у Турску па кренуо политички, те Срби кењају о Турцима, не схватају какви су они, каква је то земља, те Косово није Србија...и на крају му изађе на видело дркање бесомучно и то ни мање ни више, него на глас мушкарца, тј транџе, педера.

Тако да Калина одјеби, па све и да постане Џордан.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Thu Aug 15, 2019 6:53 pm

Замислите Калина у репрезентацији и Сале их води на вече са јунацима са Кошаре или на КиМ а овај му твитује иза леђа, како су Срби будале јер верују у неке идеале. Ма море марш

User avatar
Kockalone
Posts: 287
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Kockalone » Thu Aug 15, 2019 7:20 pm

Kit_Karson wrote:Прича се по чаршије да су Јокићева браћа склопила дил с највећим братом у Србији око трговине коња, те да није смео да не игра. Можда ту и пије воду оно пренемагање, да мора да пита оца, стрица, итд.

А с друге стране, Калинић да је скрајнут због тога што стално ретвитује објаве 1 од 5 милиона. Снимак се само појавио као алиби за непозивање, у суштини би се појавио било који компромитијући материјал за кога год да треба да је таласао. Нико, наравно, не спори да дечко има глупе ставове које је изнео у оном интервјуу.


:lol:

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby rodney » Thu Aug 15, 2019 8:19 pm

brucelee wrote:Апропо Калине, подсећа ме на оне наше гастосе који оду тако негде преко и онда дођу све бесни овде и крену да тероришу изјавама аааа ово код Немца/талијана/турчина не може, аааа ово не ваља ааа ово не ваља, а притом не да се он сам није променио на боље него...

Тако и Калина дебил, отишао у Турску па кренуо политички, те Срби кењају о Турцима, не схватају какви су они, каква је то земља, те Косово није Србија...и на крају му изађе на видело дркање бесомучно и то ни мање ни више, него на глас мушкарца, тј транџе, педера.

Тако да Калина одјеби, па све и да постане Џордан.


Klasičan lik koji ti gleda u tanjir dok jedeš... da najbolje da zbog nekih ideala ili nekih gluposti iz privatnog zivota ne treba da se vodi igrač koji je dobar i može da doprinese uspehu reprezentacije, i pritom ne mislim na kalinica, jer nam je isto sa njim ili bez njega, ali ako bi ovako gledali na stvari, onda ne bi trebali da idu ni teo, jokic, ni još pol ekipe, zbog svetosavlja i uverenja. Nego da bi se nama jedan naš igrač dopao mora da prođe kroz sve skener i radare mediokriteta.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby brucelee » Thu Aug 15, 2019 10:24 pm

Које ствари из приватног живота? Шта као ја седео сто поред Калине у неком кафићу и сазнао шта мисли о неким стварима и као ето...Брате све је он то јавно а не приватно причао и радио. Ено ти твитер па читај...

Од тога да су Срби лудаци, да су Турци цареви, до тога да Косово треба признати, до пишања по људима јербо ето он има лову, па је цитирао како је патриотизам за оне који немају ни 200 еура.
И шлаг на торти дркање, транџа и остало.

Немој ме зезати. Из авиона се види да у тој некој причи коју Сале води, где се гради и ради на патриотизму, светињама неким, где их Сале води на филм и дружење са људима којима је једина жеља да се врате на Кошаре и све остало, јасно се види да ту Калинићу после свега није место.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Thu Aug 15, 2019 10:28 pm

ima pravo na mišljenje, iako je glupo
eno u Americi LeBron, Kari ne jebu Trampa dva posto, neće da idu kod njega kad osvoje titule, stalno ga prozivaju, pa nikom ništa

velika je šteta što nema Kalinića i može da se razume ako je izostavljen zbog sukoba sa ostalim igračima ili selektorom, ali za sve ostalo bi bilo besmisleno

i to sa snimkom je glupost, nema šanse da je to uticalo, skroz nebitna i svakodnevna stvar

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby rodney » Thu Aug 15, 2019 11:08 pm

brucelee wrote:Које ствари из приватног живота? Шта као ја седео сто поред Калине у неком кафићу и сазнао шта мисли о неким стварима и као ето...Брате све је он то јавно а не приватно причао и радио. Ено ти твитер па читај...

Од тога да су Срби лудаци, да су Турци цареви, до тога да Косово треба признати, до пишања по људима јербо ето он има лову, па је цитирао како је патриотизам за оне који немају ни 200 еура.
И шлаг на торти дркање, транџа и остало.

Немој ме зезати. Из авиона се види да у тој некој причи коју Сале води, где се гради и ради на патриотизму, светињама неким, где их Сале води на филм и дружење са људима којима је једина жеља да се врате на Кошаре и све остало, јасно се види да ту Калинићу после свега није место.


Bilo koje, od stavova, mišljenja, prenemaganja, nacionalnizma, nenacionalizma (pri čemu kažem ti, nisam mislio samo na Kalinica), ali realno šta mene zabole šta on voli, na šta se pali, na šta ga drka, ako zabije amerima 30 poena... Ubija me samo sto mi seremo o nečemu o čemu nemamo pojma, realno ti si ovo sad upakovao tako da nam je reprezentacija sačinjena od delija, junaka, a proterujemo sve drugosrbijance, što 99% nema veze s onim što se zapravo desilo.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Kit_Karson » Thu Aug 15, 2019 11:37 pm

Rođaci wrote:ima pravo na mišljenje, iako je glupo
eno u Americi LeBron, Kari ne jebu Trampa dva posto, neće da idu kod njega kad osvoje titule, stalno ga prozivaju, pa nikom ništa

velika je šteta što nema Kalinića i može da se razume ako je izostavljen zbog sukoba sa ostalim igračima ili selektorom, ali za sve ostalo bi bilo besmisleno

i to sa snimkom je glupost, nema šanse da je to uticalo, skroz nebitna i svakodnevna stvar


Суштински. Брига Трампа шта надобудне црнчуге ретвитују о њему или што клече кад се интонира химна, овај психо вилени ако му неко напише на твитеру да је буљаш :lol: е то је оно кад Калина каже да смо мали, бар духом :mrgreen:
Наравно да је снимак небитан, па било коме другом би напаковали и снимак или било шта друго да је писао/причао против ове власти или система, макар смрдело као врећа гована кад је то Калинић рекао. Ко каже да је он једини који дрка на транџе у нашем тиму? :D Поента је да колико год био спортиста или одличан у својој бранши, руке су ти везане ако не подржиш или не станеш уз ову гамад.
Све је ово лепо, дружење с јунацима с Кошара, дижемо морал екипи, али се не сећам нешто да је ико поменуо исте те војнике у лето 98. кад су ескалирали сукоби на Косову, ни пре ни после Атине.

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby njasvi » Thu Aug 15, 2019 11:38 pm

mislim da kalina nije rekao "priznavaj kosovo" nego je vise pricao o "realnosti" sto nije daleko jedno od drugog ali u fazonu kao daj da vidimo sta mozemo da izvucemo pa da idemo napred, ono gledaj u buducnost, evropa q palac...
no
bez obzira sta je rekao nije mi bas uverljivo da zbog nekog tvita/misljenja sale ga ne pozove u repku, sta je u pitanju ne znamo mozemo da nagadjamo samo...
04 X 1945


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests