Protesti, okupljanja, demonstracije

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
херц
Posts: 170
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:10 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby херц » Sun Jun 10, 2018 11:41 pm

Pa stani jel tebi ok da gorivo bude ovako skupo? I ovo je prvi put da se narod ovako udruzi posle onih uzasnih poplava i tebi to smeta. Nisi mi jasan uopste.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby јахач магле » Sun Jun 10, 2018 11:48 pm

Он сипа гориво у Немачкој, он је виша раса сад јеби га.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Rođaci » Sun Jun 10, 2018 11:51 pm

jako je ružno govoriti za soptveni narod da je stoka, a još gore kad kažu da treba da se ugledamo na smrdljive kobasičare u sandalama i belim čarapama

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Brdja » Mon Jun 11, 2018 12:07 am

Naravno da nije normalno da gorivo bude toliko skupo, ja nisam nigde napisao bilo šta da to opravdam niti da sam protiv toga. A što se tiče naroda, pa jbg, svaki dan koji provedem ovde me u to sve više i više uveri Mada nisam nigde upotrebio reč stoka. Nekultura, neobrazovanost, primitivizam i korupcija na svakom ćošku. Nemojte sad da se pravite ludi pa kao ne vidite sve to. A što se tiče tih u sandalama, mogli bi smo kod mnogih stvari da se ugledamo na njih. Koliko god ih neko mrzeo.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Чомбе » Mon Jun 11, 2018 12:14 am

Brdja wrote:Zato što imam dovoljno inteligencije da sam shvatim neke stvari i odlučim kako ću da živim i zato što neću da razmišljam po nekom kalupu i difoltu samo da me slučajno okolina ne osudi zbog mojih stavova. Uostalom, drago mi je što sam iritantan jer to znači da se izdvajam iz zatucanog i zatupljenog mentaliteta koji vlada našim narodom. Bitna mi je moja porodica i ništa više. Ne pada mi na pamet da vodim tuđe bitke i da u Srbiji ispravljam krive Drine kad je prvenstveno sam narod pokvaren do srži. Što pre shvatite te stvari, bolje i lepše ćete proživeti svoj život. Sportski pozdrav




:lol: победио си

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby fedayn82 » Mon Jun 11, 2018 12:17 am

Ниси храбар као Јагода!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby prcko » Mon Jun 11, 2018 8:03 am

Na Ibarskoj jutros kuva od zandarmerije.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Nikodije » Mon Jun 11, 2018 9:38 am

U NS je kolko vidim na nekim portalima blokirana raskrsnica kod futoske pijace, u Borci i kod Gazele ima nekih blokada i to je to sto se tice ovog protesta od 7 ujutru. Ja ocekujem od 17h da ce biti u svim gradovima. Koliko se AV, informer i druga govna digla da uguse ove proteste mislim da se pogadja u centar sa ovim akcijama. Murija isto pokusava da spreci vozila u blokiranju, bice tu svasta ako se istraje u ovome i ako murija ne krene zesce da intervenise.

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Hunter_S._Thompson » Mon Jun 11, 2018 11:14 am

Јуче Милановчани блокирали на 2 сата ибарску баш се лепа колона направила, и ја у њој :) пуно ми је било срце! Такође и у Ваљеву су блокаде:
Image
пропуштање аутобуса са децом
Image
пропуштање хитне:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Раднички 1967

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Nikodije » Mon Jun 11, 2018 11:39 am


User avatar
enbidzi1
Posts: 111
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby enbidzi1 » Mon Jun 11, 2018 11:46 am

Pitanje je trenutka kad će i "navijači" na ulice, da spreče ovu rulju sto blokira trudnice, hitnu i studente sto idu na ispite pa ne stižu zbog njih :lol:

Lanesra
Posts: 39
Joined: Sat Apr 21, 2018 2:05 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Lanesra » Mon Jun 11, 2018 12:01 pm

Najgore je sto ovi opet spinuju da su ovo politicka okupljanja, instruisana od opozicije. U velikoj su paranoji, jbg. Cena benzina je uvek bila visoka kod nas, koja god da je vlast na celu. Mnogo mi je zao sto smo neslozni da istrajemo u necemu sto ce svima biti od koristi. Slusam i price nekih bliskih ljudi, boli ih uvo, bitno im je kako ce da zaobidju guzvu i stignu kuci, a da im se ne ohladi rucak. Ljudi su i preplaseni. Gde da me neko vidi da protestujem, a clan sam stranke ili sam imao neku korist od iste. Ne smes vise ni da imas svoje misljenje, a kamo li da se boris za svoje, a i svojih potomaka, bolje sutra. Svaka cast ljudima koji pokusavaju, nadam se da cemo istrajati, a tada ce nas tapsati po ramenu i ovi koji bi da se jebu, a da im ne udje!

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Bruno Sulak » Mon Jun 11, 2018 12:11 pm

Slozni su svi, ne dozvolite da vas placene novine slazu. Vucic, Stefanovic, Vulin, Mihajlovicka i ekipa se usrali redovno. Ubacuju ove srceparajuce price "Ne moze da prodje trudnica kojoj je pukao vodenjak", "Beba na samrti ne moze da prodje od pobesnelih vozaca", "Ovo je teror manjine nad vecinom".

Lanesra sve si u pravu, izgubio se taj duh protesta i bunta kod nas pa nam je sad sve neobicno, svi su nesto preplaseni, navikli ljudi da gledaju svoja posla i da prezivljavaju, tako su nas tretirale ove vlasti. Samo protesti, nebitno da li je ujutru ili uvece, postoji nesto sto se zove Visi cilj, zrtvujes 1-2 dana da bi ti u buducnosti bilo bolje.

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby shark23 » Mon Jun 11, 2018 1:35 pm

Lanesra wrote:Najgore je sto ovi opet spinuju da su ovo politicka okupljanja, instruisana od opozicije. U velikoj su paranoji, jbg. Cena benzina je uvek bila visoka kod nas, koja god da je vlast na celu. Mnogo mi je zao sto smo neslozni da istrajemo u necemu sto ce svima biti od koristi. Slusam i price nekih bliskih ljudi, boli ih uvo, bitno im je kako ce da zaobidju guzvu i stignu kuci, a da im se ne ohladi rucak. Ljudi su i preplaseni. Gde da me neko vidi da protestujem, a clan sam stranke ili sam imao neku korist od iste. Ne smes vise ni da imas svoje misljenje, a kamo li da se boris za svoje, a i svojih potomaka, bolje sutra. Svaka cast ljudima koji pokusavaju, nadam se da cemo istrajati, a tada ce nas tapsati po ramenu i ovi koji bi da se jebu, a da im ne udje!


Pa i moje misljenje je da jesu, cak sam 99% siguran u to. Kurac bi se moj narod ovako dobro samostalno organizovao da blokira svako iole vece naselje. Nego ajd, nadam se da cemo imati neke koristi od ovoga makar. Ali mene najvise i boli upravo to, sto ce posle ovih olosa, bilo to posle dve, tri ili pet godina ponovo doci Djilas, Jeremic i slicni da nas jasu i tako u krug..

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Nikodije » Mon Jun 11, 2018 3:30 pm

https://www.youtube.com/watch?v=6WXHKT5iKn8
Lagano dobijamo ovaj rat! 8-)

https://www.blic.rs/vesti/srbija/protes ... ce/v0t9vvb
Krenuli i poljoprivrednici, za sada samo upozorenje. Ko je sledeci?

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Brdja » Mon Jun 11, 2018 5:19 pm

Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Celavac » Mon Jun 11, 2018 6:10 pm

А после "пребијања" је отишао на пинк да се жали, тако да све је јасно. Овај РТС се баш прави глуп, бедници.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby Nikodije » Mon Jun 11, 2018 7:03 pm

Pritisci,murija,represija,losa organizacija,mediji,spinovi,provokatori,lazi, ne zainteresovan veci broj gradjana itd...rezultat je izgleda jos jednog poraza naroda Srbije i pobede rezima. Drugar iz KG mi je javio da ih murija cimala i privodila na razgovor, u BG mi je jedan rodjak priveden kod Gazele iako nije ni hteo da ucestvuje u blokadi nego je bio tamo a vozi pezoa koji se skoro raspada pa je bio sumnjiv :D Eto braco moja.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Protesti, okupljanja, demonstracije

Postby SAO_Zeljin » Mon Jun 11, 2018 7:17 pm

cena visnje 30 dinara za kilogram, a danas je obustavljen otkup

Srbija radi Beograd na vodi se gradi


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests