Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Мићара » Wed Jul 11, 2018 11:11 pm

Драго ми је само зато што ће Французи освојити јер сам то рекао на почетку, кроасани су на гузове дошли до полу-финала, а и до финала, све неки продужеци све неки пенали, плус дупло слабији жреб су имали од Француза, а мој матори је мало после почетка св. првенства рекао Французи и Хрвати играју финале... Још видим да навија за Хрвате, а ратовао против њих, никако ми то не иде у главу, нисам га хтео ни питати зашто то ради...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby јахач магле » Wed Jul 11, 2018 11:12 pm

Јебени Хари Кејн, већа превара од јебеног Стерлинга.

Немој Гризмане и ти да изневериш. :)
...Сијају звезде као очи конобарице...

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby mungos » Wed Jul 11, 2018 11:30 pm



kmet

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jul 11, 2018 11:34 pm

Порука англоманијској Србији, серем вам се у колевку фудбала. Серем вам се у много јаке енглеске фазоне ала Мућке где су вас научили да се смејете просечним разговорима јер су вам пуштали смех па као ај се смеј, серем вам се у фудбал с каминг хом, иде се сад хом и срећан пут, дивите се бедној безвредној нацији која је топовима освајала народе који су имали лук стрелу и ананас да им узврате и тако узгојили најгори могући комплекс више вредности према свим осталим народима укључујући и наш осим према онима који су им одговорили крваво и болно, истриповани сестројебачки педери са кривим трулим зубима, где им је вечерас краљица, где им је вечерас, "а сада се приближавамо левој страни опатије где се традиционално бацају руже пред кочију бикоз иц а традишн" где су им вечерас фудбалери који нешто знају, колевка фудбала која је једину титулу украла швабама на свом терену, НАЈНЕТАЛЕНТОВАНИЈИ НАРОД У ИСТОРИЈИ СВАКОГ СПОРТА који није трчање робова које су догнали бродовима или пикање крикета са својим гаравим колонијама, ЈАААААЈААА ЈЕДНА ОБИЧНА. Па те педерчине прво нису хтеле ни да долазе на Мондијал, а кад су се смиловали као ајде, прцала их јебена УСА и избацила, ахахаха карала их колонија њиова коју боли краће јаје за фудбал

Који је Енглески фудбалер купљен од неког страног клуба? Ко вреди игде осим у њиховој прекрасној премијер лиги коју су направили тако што покупују све што вреди и онда лансирају своје домаће Павкове и Богавце, па онда није то Павков него неки њиов кљун и није Богавац него је Ооовен, невиђени мајстор фудбала, па пола тих њихових идиота да су рођени ван острва не би радну дозволу за премијер лигу добили, ахахахах да л је неко тога свестан уопште

Иц каааммминннг хом иииц кааамииннг

Дабогда никада из те куће нигде не изашли, довољно су добра свету донели и мрш у пизду материну

Ау што баш ове године оваква срања морају да се догађају, још оно педерско говно пичкоусто да напише историју па да се сморимо ко пловци ја и још један стари члан форума, сигуран сам

Spoiler:
"Венац бесмртне славе
српска ти вила плете,
над твојим гробом,
Војо, комитске плачу чете."

Што га не уби маму му дебелу одвратну јебем
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jul 11, 2018 11:41 pm

Кудрави Гаучос wrote:Порука англоманијској Србији, серем вам се у колевку фудбала. Серем вам се у много јаке енглеске фазоне ала Мућке где су вас научили да се смејете просечним разговорима јер су вам пуштали смех па као ај се смеј, серем вам се у фудбал с каминг хом, иде се сад хом и срећан пут, дивите се бедној безвредној нацији која је топовима освајала народе који су имали лук стрелу и ананас да им узврате и тако узгојили најгори могући комплекс више вредности према свим осталим народима укључујући и наш осим према онима који су им одговорили крваво и болно, истриповани сестројебачки педери са кривим трулим зубима, где им је вечерас краљица, где им је вечерас, "а сада се приближавамо левој страни опатије где се традиционално бацају руже пред кочију бикоз иц а традишн" где су им вечерас фудбалери који нешто знају, колевка фудбала која је једину титулу украла швабама на свом терену, НАЈНЕТАЛЕНТОВАНИЈИ НАРОД У ИСТОРИЈИ СВАКОГ СПОРТА који није трчање робова које су догнали бродовима или пикање крикета са својим гаравим колонијама, ЈАААААЈААА ЈЕДНА ОБИЧНА. Па те педерчине прво нису хтеле ни да долазе на Мондијал, а кад су се смиловали као ајде, прцала их јебена УСА и избацила, ахахаха карала их колонија њиова коју боли краће јаје за фудбал

Који је Енглески фудбалер купљен од неког страног клуба? Ко вреди игде осим у њиховој прекрасној премијер лиги коју су направили тако што покупују све што вреди и онда лансирају своје домаће Павкове и Богавце, па онда није то Павков него неки њиов кљун и није Богавац него је Ооовен, невиђени мајстор фудбала, па пола тих њихових идиота да су рођени ван острва не би радну дозволу за премијер лигу добили, ахахахах да л је неко тога свестан уопште

Иц каааммминннг хом иииц кааамииннг

Дабогда никада из те куће нигде не изашли, довољно су добра свету донели и мрш у пизду материну

Што ове године ова срања морају да се догађају, још оно педерско говно пичкоусто да напише историју па да се сморимо ко пловци ја и још један стари члан форума, сигуран сам

Spoiler:
"Венац бесмртне славе
српска ти вила плете,
над твојим гробом,
Војо, комитске плачу чете."

Што га не уби маму му дебелу одвратну јебем


Мудре речи.
Енглезима увек све најгоре.
А за ујке ће се већ побринемо као 1918.

Узгред, није ти сметало Звездино пролеће ове године?!

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Druidid » Wed Jul 11, 2018 11:43 pm

E do kurca. Samo da ga ne osvoje. Ne znam dal neko razmislja sta ovo znaci za hrvate, a i za nas kada se pogleda sira slika. Ovo je abnormalan i nezamisliv marketing za hrvatsku. Pa svaki covek na zemaljskoj kugli osim Francuza, Srbina i mozda Slovenca ce da navija za hrvate. Slika o hrvatima u svetu neormalno skace pose ovoga, a samim tim o nama pada jer nas taj isti hrvat mrzi. Srebro ce se nekako i pretrpeti i relativno brzo zaboraviti, ali ako ga osvoje, bice prva reprezentacija koja nije favorit, da je to uspela da uradi. Na boginji ce zauvek pisati rec hrvatska.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jul 11, 2018 11:47 pm

@ nekson Не, матори, ако хоћеш написаћу ти на пп, за мене лично је ово најлуђа година можда од 1998. и 1999, али то је друга прича, Звезда шампион у кошарци и фудбалу, то ме радује, не знам шта би ту могло да буде чудно, за Звезду навијам.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jul 11, 2018 11:49 pm

Druidid wrote:E do kurca. Samo da ga ne osvoje. Ne znam dal neko razmislja sta ovo znaci za hrvate, a i za nas kada se pogleda sira slika. Ovo je abnormalan i nezamisliv marketing za hrvatsku. Pa svaki covek na zemaljskoj kugli osim Francuza, Srbina i mozda Slovenca ce da navija za hrvate. Slika o hrvatima u svetu neormalno skace pose ovoga, a samim tim o nama pada jer nas taj isti hrvat mrzi. Srebro ce se nekako i pretrpeti i relativno brzo zaboraviti, ali ako ga osvoje, bice prva reprezentacija koja nije favorit, da je to uspela da uradi. Na boginji ce zauvek pisati rec hrvatska.


хахаха
Добар покушај трола.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Занемарујем тактику » Thu Jul 12, 2018 12:33 am

Кудрави морам да те разочарам, Танкосић никад није ишамарао Черчила. А Енглези нису отели 1966. Немцима ништа, развалили их 4:2, што се тиче спорне лопте ни гол технологија не би знала да ли је прешла. Већа је крађа била у четвртфиналу Сп 1986 када је овај са твог аватара руком дао гол.

Што се тиче утакмице Енглези ко Енглези усрали се кад је требало да покажу нешто. Немају везњака који ће повезати редове, Али је сувише бол у курцу, а Хендерсон сувише не могу да дам прецизан пас у напред. Мени се чини да је Баркли морао да пође иако је тотално ван форме, и Лофтус је морао да добије шансу вечерас већ после 70. минута. Ипак ово је полуфинале у које су се пласирале 2 селекције које реално нису заслужиле да стигну дотле. Хрвати заслужено у финалу ако гледамо само вечерашњу утакмицу.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Thu Jul 12, 2018 12:51 am

Што онда нису направили неку контру док су водили 70 минута?
Зато што су губитничке јајаре.
Падају јер су склони паду. Као и ми у фудбалу.
Како се приближавала утакмица крају они су све више били усрани.

Па тако Кејн промаши зицер или судија не свира опасну игру код гола усташа, а могао је.
Зато што су усташе простим пресингом на задњу линију енглеза направили 2-3 сјајне прилике јер се нико од енглеза не открива на прави начин па ови враћају голману. Само их је срећа спаила да не изгубе у регуларном делу.
Конкретно је Перишић могао да их запечати после оне грешке енглеске одбране када је погодио стативу.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Thu Jul 12, 2018 1:02 am

i jos jednom svima iz saveza i oko saveza porucujem da mi se napasu muda! mamu vam jebem lopovsku!

PA KAKVU SMO MI STRANU ZREBA MOGLI DA DOBIJEMO!!!!!!!! EJ!!!!! JEBENO EJ!!!!!

pu bre picka vam materina lopovska! govna raspala! jebali vas menadzerski procenti u bulju tu alavu mamu vam jebem!

picka materina i meni samom sto mi se po ko zna koji put javio trag nade da mozemo da uradimo nesto na prvenstvo posle one kostarike.

i na kraju, boli me bre kurac za hrvate, ne moze neko nezasluzeno da stigne do finala SP. pa nije to jsl ili neka premijer liga bosne i hercegovine, pa da klubovi namestaju ko ce gde. nema ovde 3 za 3.

ali hrvati...ej!

MRS!

a i ti englezi...u kurac i sa njima
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Thu Jul 12, 2018 1:11 am

Иначе се то енглезим дешава због њихових ретардираних медија.
Већ су их видели у финалу са огромном кампањом "it's coming home", сваливши огроман притиска на младу и неискусну екипу.
И тачно се видело како време пролази да се су све више уплашени и под притиском.
Нешто се слично десило нама против Швајцарске.
Док су ретардирани енглески медији ћутали и имали ниска очекивања ишло је лакше.

И ту видим највећи проблем за Французе у финалу. Они су боља екипа од ујака. Али притисак и ношење бремена фаворита у финалу СП може да их скрши. Ујке ће играти потпуно опшуштено, они су превазишли сва очекивања.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Thu Jul 12, 2018 1:16 am

http://www.fss.rs/index.php?id=102

samo strucnjaci sa biografijom dolaze u obzir za najodgovornije funkcije.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Thu Jul 12, 2018 1:58 am

England! clap clap England! clap clap England! clap clap

ponoviti dovoljan broj puta

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby pustinjska lisica » Thu Jul 12, 2018 5:19 am

И унуке своје учићу да мрзе Енглезе!!!

Говна инцестоидна, увек су нас издали, ал' ово јуче им никад нећу опростити :mrgreen:

Али који батађористички менталитет, даш гол и онда ништа, као ми против Швајцарске. Фуј.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby tizlabor » Thu Jul 12, 2018 7:51 am

Jebo te fudbal te jebo fudbal nek se nose u tri kurca.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Bunt » Thu Jul 12, 2018 8:12 am

Eeee, zato mi, koji smo odjebali reprezentaciju I svetsko prvenstvo u startu, nemamo oko čega da se nerviramo. Oteras kompletno sve u picku materinu I na miru jedes svoje zivce oko samo jednog kluba.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Thu Jul 12, 2018 8:15 am

Gledajte to sa pozitivne strane, vise nikada necemo citati ovakve naslove. :mrgreen:

"Da se Jugoslavija nije raspala vladali bismo fudbalom"


Kako bi danas izgledala fudbalska reprezentacija Jugoslavije


Bili bismo sila, a sada smo 0: Kako bi Jugoslavija izgledala danas (VIDEO) (FOTO)

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby idemoo » Thu Jul 12, 2018 9:51 am

Како би данас изгледала репрезентација Југославије?

Даш хрватима плаве дресове

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Вини Џонс » Thu Jul 12, 2018 9:53 am



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests