Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Lanesra
Posts: 39
Joined: Sat Apr 21, 2018 2:05 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Lanesra » Tue Jul 03, 2018 12:07 pm

IMG_6038.JPG
IMG_6038.JPG (149.46 KiB) Viewed 11372 times


Svlacionica Japana, posle poraza od Belgije!

User avatar
ciganstura
Posts: 77
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:35 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ciganstura » Tue Jul 03, 2018 2:44 pm

Јапанци су најболеснија нација, чудаци у свом свету. Све могуће перверзије, егзибиције и срања су настала у древном Јапану а лизали су се и са фашистима, тако да ко им јебе маму ону жуту озрачену нек једу и даље смеће и говна и нек трпају кашиком још.
Сви ми дугујемо себе некој деци, будимо потомци, да би били преци!

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Opie » Tue Jul 03, 2018 4:37 pm

Gledao sam prve 2 -3 nedelje Sp u Dakaru i primetio sam da su mi prirasli za srce .Vole fudbal i zive za Senegal .Ali su takodje podrzavali i ostale Africke reprezentacije iz solidarnosti i ljubavi prema Africi.Kad sam se vratio u Gambiju gledao sam Belgiju sa Belgijancima (imaju okej koloniju ovde )kao i Englezi .Primetio sam da smo mi mnogo daleko od svih tih nacija sto se tice mentalnog sklopa i nacina kako dozivaljavamo fudbal,navijaci ali i fudbaleri.I smorim se sad kad gledam ljude kako zive za ova 1.4 finala ,i samo se o tome prica i zelim samo jednom da budem u toj situaciji sa svojom zemljom ,ali....Gledam sad decu po Africi ,svi hoce da kupe dres Hrvatske,zele da vide gde je ta zemlja ,ko su ti igraci ,isto tako i neki moji drugari sad odjednom se zaljubili u Hrvatsku ,zele da znaju vise ,o istoriji ,igracima ...Verovatno je tako i po svetu ,i taj fudbal je najbolja reklama .Mozemo mi da kenjamo koliko hocemo i da podrzavamo Rusiju protiv njih,ali oni svoju zemlju brenduju samo tako !Vidim to svuda oko sebe ,4000 kilometara od Balkana ,i to bes ikakve reklame ;osim dobre igre na Mundijalu .
Zelim im svu srecu iskreno i nadam se da mogu da naprave nesto ,iz cistog razloga zato sto zasluzuju ,sto predstavljaju zemlju na najbolji moguci nacin i bore se za dres,A jos su i generacija na izlazu .....
ex-Pop Djujic

User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby MARKER » Tue Jul 03, 2018 5:24 pm

Карајте шиптаре шведи, кад већ ми нисмо могли.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby UltrasDoras » Tue Jul 03, 2018 5:46 pm

gotivim engleze iz sličnih razloga navedenih koju stranicu prije, ali kako bih volio da ih ugase kolumbijci večeras... nestvarno kako se lože hahaha :D
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
njasvi
Posts: 921
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby njasvi » Tue Jul 03, 2018 6:32 pm

osecam da smo prosli grupu odigrali bi isto ovako ko danas siptari i izduvali od svedjana...
04 X 1945

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Кудрави Гаучос » Tue Jul 03, 2018 7:06 pm

Opie wrote:Zelim im svu srecu iskreno i nadam se da mogu da naprave nesto ,iz cistog razloga zato sto zasluzuju ,sto predstavljaju zemlju na najbolji moguci nacin i bore se za dres,A jos su i generacija na izlazu .....


Коме бре желиш срећу у коју пизду матерну. Усташама? Јебали матер стварно од нас већих будала на свету нема

Вамос Колумбиа

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby tizlabor » Tue Jul 03, 2018 7:48 pm

Ajde Hari krcaj.

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby weekend offender » Tue Jul 03, 2018 9:24 pm

Opie wrote: Zelim im svu srecu iskreno i nadam se da mogu da naprave nesto ,iz cistog razloga zato sto zasluzuju ,sto predstavljaju zemlju na najbolji moguci nacin i bore se za dres,A jos su i generacija na izlazu .....

na stranu to sto su ustase, sto su npr sad posle pobede nad argentinom sami igraci u svlacionici pustali tompsona i bojna cavoglave (razumem da ovo prosecnom srpskom degeneriku tipa "svi smo ljudi, nemoj da nas mocnici opet zavade, opet juga, komsije" ne smeta. ali hrvatski fudbal je u najvecoj krizi od osamostaljenja, bas taj njihov kapiten ce biti pred sudom uskoro zbog menjanja i davanja laznog iskaza stiteci najveceg "grobara" njihovog fudbala, pola saveza im je pod istragom, cekaju sudjenje ili su vec osudjeni nepravosnazno.predstavlaju zemlju na najbolji moguci nacin sto ti kazes :lol: "ultrasi" i retko normalni ljudi tamo bojkotuju tekme njihove repke uz sad vec svima poznatu parolu "dabogda sve izgubili". igraci ne igraju samo za grb i naciju nego i za svoje guzice jer dobrim plasmanom daju alibi i olaksanje i sebi i njihovim makroima koje stezu sudovi i policija trenutno. hleba i igara.
tako da nista mi nismo veca govna od njih niti zasluzujemo manje bolji plasman od njih niti bilo ko drugi na prvenstvu. ruku na srce imaju daleko bolje individue u ekipi od nas. a i ovo za marketing drzave bi se slozio sa tobom.

aj hari !

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Kockalone » Tue Jul 03, 2018 9:39 pm

Нормално да ће њихови играчи пјевати Томпсонове пјесме, неће ваљда после побједе славити уз Џибонија? Нити навијам за њих нити против њих, али им се мора признати да гину за репрезентацију.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby нуклеарни удар » Tue Jul 03, 2018 10:59 pm

који сте ви дегенерици,јебале вас усташе!

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby tizlabor » Tue Jul 03, 2018 11:15 pm

Ima nade ima ima.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Tue Jul 03, 2018 11:32 pm

kletva je skinuta! :mrgreen:



User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Чомбе » Wed Jul 04, 2018 12:59 am

Opie wrote:Gledao sam prve 2 -3 nedelje Sp u Dakaru i primetio sam da su mi prirasli za srce .Vole fudbal i zive za Senegal .Ali su takodje podrzavali i ostale Africke reprezentacije iz solidarnosti i ljubavi prema Africi.Kad sam se vratio u Gambiju gledao sam Belgiju sa Belgijancima (imaju okej koloniju ovde )kao i Englezi .Primetio sam da smo mi mnogo daleko od svih tih nacija sto se tice mentalnog sklopa i nacina kako dozivaljavamo fudbal,navijaci ali i fudbaleri.I smorim se sad kad gledam ljude kako zive za ova 1.4 finala ,i samo se o tome prica i zelim samo jednom da budem u toj situaciji sa svojom zemljom ,ali....Gledam sad decu po Africi ,svi hoce da kupe dres Hrvatske,zele da vide gde je ta zemlja ,ko su ti igraci ,isto tako i neki moji drugari sad odjednom se zaljubili u Hrvatsku ,zele da znaju vise ,o istoriji ,igracima ...Verovatno je tako i po svetu ,i taj fudbal je najbolja reklama .Mozemo mi da kenjamo koliko hocemo i da podrzavamo Rusiju protiv njih,ali oni svoju zemlju brenduju samo tako !Vidim to svuda oko sebe ,4000 kilometara od Balkana ,i to bes ikakve reklame ;osim dobre igre na Mundijalu .
Zelim im svu srecu iskreno i nadam se da mogu da naprave nesto ,iz cistog razloga zato sto zasluzuju ,sto predstavljaju zemlju na najbolji moguci nacin i bore se za dres,A jos su i generacija na izlazu .....




Па што им не испричаш историју? Ко су, шта су, колико воле децу, да су једини од кад је света имали логоре за децу? Колико воле црнце и тд?

User avatar
Slav
Posts: 31
Joined: Thu Feb 25, 2016 3:03 am
Location: Korteo gradom se kreće

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Slav » Wed Jul 04, 2018 5:55 am

Чомбе wrote:
Opie wrote:Gledao sam prve 2 -3 nedelje Sp u Dakaru i primetio sam da su mi prirasli za srce .Vole fudbal i zive za Senegal .Ali su takodje podrzavali i ostale Africke reprezentacije iz solidarnosti i ljubavi prema Africi.Kad sam se vratio u Gambiju gledao sam Belgiju sa Belgijancima (imaju okej koloniju ovde )kao i Englezi .Primetio sam da smo mi mnogo daleko od svih tih nacija sto se tice mentalnog sklopa i nacina kako dozivaljavamo fudbal,navijaci ali i fudbaleri.I smorim se sad kad gledam ljude kako zive za ova 1.4 finala ,i samo se o tome prica i zelim samo jednom da budem u toj situaciji sa svojom zemljom ,ali....Gledam sad decu po Africi ,svi hoce da kupe dres Hrvatske,zele da vide gde je ta zemlja ,ko su ti igraci ,isto tako i neki moji drugari sad odjednom se zaljubili u Hrvatsku ,zele da znaju vise ,o istoriji ,igracima ...Verovatno je tako i po svetu ,i taj fudbal je najbolja reklama .Mozemo mi da kenjamo koliko hocemo i da podrzavamo Rusiju protiv njih,ali oni svoju zemlju brenduju samo tako !Vidim to svuda oko sebe ,4000 kilometara od Balkana ,i to bes ikakve reklame ;osim dobre igre na Mundijalu .
Zelim im svu srecu iskreno i nadam se da mogu da naprave nesto ,iz cistog razloga zato sto zasluzuju ,sto predstavljaju zemlju na najbolji moguci nacin i bore se za dres,A jos su i generacija na izlazu .....




Па што им не испричаш историју? Ко су, шта су, колико воле децу, да су једини од кад је света имали логоре за децу? Колико воле црнце и тд?


бaш тaкo!

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Србохолик » Wed Jul 04, 2018 7:24 am

За усташе и козојебе никад, па све и да опстанак Србије као земље зависи од њихове победе...

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Desnoruki levak » Wed Jul 04, 2018 10:54 am

Jako zabrinjavajuće koliko naših navija za hrvate pod tim uvrnutim sloganom "komšije su", "imamo dosta zajedničko"...sećam se još 94' da sam bio šokiran koliko su ljudi strasno navijali na tom svetskom za jebene bugare i rumune kao da su im rod rođeni.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Wed Jul 04, 2018 11:18 am

Za bilo koju bivsu republiku, ukljucujuci CG, nikada ne navijam, odnosno navijam protiv. Prednjacim u navijanju protiv hrvata. Neka igraju najlepsi fudbal, neka to bude poezija na terenu, za pokatolicena govna nikada ne navijam. I nikada mi nece biti jasno kako neko, posebno ako je malo stariji i ako je bio svesan makar malo onoga sto se dogadjajlo 90ih, kako moze da navija za njih.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Wed Jul 04, 2018 11:27 am

Image

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby kocka » Wed Jul 04, 2018 9:28 pm

За коју годину овде ће се писати поруке подршке Албанији.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests