Kriptovalute

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Kriptovalute

Postby SAO_Zeljin » Thu Aug 27, 2020 9:41 pm

Celavac wrote:Јел тргује неко на берзи , да подели неки савет?


Kupuj Celsius

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Kriptovalute

Postby SAO_Zeljin » Sat Sep 12, 2020 10:56 am

Jel kupio ko Celsius? U poslednjih par dana skocio je 70% u odnosu na BTC :D

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriptovalute

Postby čompika » Sat Sep 12, 2020 12:41 pm

koje je to spekulisanje postalo...

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Kriptovalute

Postby MARKER » Sat Sep 12, 2020 1:43 pm

Увек је и било.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriptovalute

Postby čompika » Sat Sep 12, 2020 1:55 pm

u pravu si. Mene samo zanima, kako baja koji je izmislio bitkoin i ima najvise u posedu, planira da unovci? On ako krene da prodaje, krenuce i da mu pada vrednost.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Kriptovalute

Postby MARKER » Sat Sep 12, 2020 3:15 pm

Бог ће га знати ко је Сатоши Накамото. Постоји могућност да није у питању једна, већ више особа, а можда и нека служба, вероватно никада нећемо сазнати. Свет иде ка дигиталном новцу, само што то највероватније неће бити ниједна од познатих криптовалута, већ ће свака држава направити свој коин, типа крипто-долар, крипто-рубља, то им је много лакше за контролу.

Нико ме није питао, ал' ајде, испричаћу своје искуство са биткоином. Први пут сам га спазио крајем 2013. год. када је вредео оо 150-170$, тада су биле неке кликалице за рекламе, анкете, као и неки фауцети, који су за кликање награђивали неку тада мизерију у бтц-у (сада је то велик новац) и скупљало се мало по мало, а и уновчавало, ништа много, типа 100-150е месечно. Недуго затим, другар је провалио пар сајтова на којима је могло да се преко фриролова на покеру заради већа количина бтц-а него на претходно поменутим кликалицама, па се то разрадило на још већем нивоу, играло се са вше компова и различитих впн ип адреса са више налога и тако, гриндало се колико је могло, а могло је сасвим лепо. Понекад се зарађивала количина биткоина у противвредности од по 300-400 евра за једно вече. Лепо беше то време, нисмо улагали ниједан динар, само наше време, могло је и да се живи од тога, а и да се уштека. Све време смо гледали како бтц расте из дана у дан, из године у годину, да бих децембра 2017. имао биткоин у противвредности од неких 18-19к $ и уместо тада да га искеширам, ја сам причао себи ''чувај то, не буди алав, следеће године ће вредети 3 пута више, биће ти жао''... И као што стара пословица каже ''ко тражи веће, изгуби из вреће''. Попуших дебео кобас. Сад ми је остало неких свега 60 НЕО коина, сића, али ако крену криптовалуте поново да дивљају, поучен претходно пропуштеном приликом, знаћу шта да радим.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Kriptovalute

Postby SAO_Zeljin » Sat Sep 12, 2020 5:09 pm

Pa dobro, nisi ostao bez icega, btc i danas vredi 10k+

Zvekete
Posts: 57
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:43 am

Re: Kriptovalute

Postby Zvekete » Sun Jan 10, 2021 6:26 pm

Zvekete wrote:I ja sam kao Lost upao oko 1300$ sve zajedno u par valuta i drzim ih i dalje. Od para sam se oprostio u startu, a ako nesto bude na kraju-super. Prvi ethereum sam kupio kad mu je cena bila oko 700$. Jebiga. Sad kad bi sve prodao uzeo bih oko 500$, znaci minus 800. Al tako su i pricali da ce liverpul da nas dobije na Marakani, znaci nada umire poslednja :mrgreen:



Samo da citiram svoj post iz 2018...srecom nista nisam prodavao, tako da u ovom trenutku imam solidnu cifru na racunu. Nadam se da su i ostali koji su drzali slicno uradili, secam se da vas je bilo ovde :mrgreen:
Pitanje je sta sad? Skinuti ili jos cekati... Tamni vilajet bukvalno

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Kriptovalute

Postby MARKER » Sun Jan 10, 2021 7:32 pm

Свака част, исплатило се чекање. Да сам на твом месту, искеширао бих уложено, а остатак криптовалута задржао још неко време, чини ми се да има још простора за раст.

andro saner
Posts: 85
Joined: Tue Aug 09, 2016 8:46 pm

Re: Kriptovalute

Postby andro saner » Sun Jan 10, 2021 9:22 pm

Zvekete wrote:
Zvekete wrote:I ja sam kao Lost upao oko 1300$ sve zajedno u par valuta i drzim ih i dalje. Od para sam se oprostio u startu, a ako nesto bude na kraju-super. Prvi ethereum sam kupio kad mu je cena bila oko 700$. Jebiga. Sad kad bi sve prodao uzeo bih oko 500$, znaci minus 800. Al tako su i pricali da ce liverpul da nas dobije na Marakani, znaci nada umire poslednja :mrgreen:



Samo da citiram svoj post iz 2018...srecom nista nisam prodavao, tako da u ovom trenutku imam solidnu cifru na racunu. Nadam se da su i ostali koji su drzali slicno uradili, secam se da vas je bilo ovde :mrgreen:
Pitanje je sta sad? Skinuti ili jos cekati... Tamni vilajet bukvalno

Ja bre jos uvek drzim Redcoin! Sjebo nas Radovac samo tako...ulozio sam 200 jurcena, sad imam oko 20 i to na nekoj berzi koja je u bankrotu valjda! Oprostio sam se od tih para...

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Kriptovalute

Postby lost&found » Mon Jan 11, 2021 12:00 am

andro saner wrote:
Zvekete wrote:
Zvekete wrote:I ja sam kao Lost upao oko 1300$ sve zajedno u par valuta i drzim ih i dalje. Od para sam se oprostio u startu, a ako nesto bude na kraju-super. Prvi ethereum sam kupio kad mu je cena bila oko 700$. Jebiga. Sad kad bi sve prodao uzeo bih oko 500$, znaci minus 800. Al tako su i pricali da ce liverpul da nas dobije na Marakani, znaci nada umire poslednja :mrgreen:



Samo da citiram svoj post iz 2018...srecom nista nisam prodavao, tako da u ovom trenutku imam solidnu cifru na racunu. Nadam se da su i ostali koji su drzali slicno uradili, secam se da vas je bilo ovde :mrgreen:
Pitanje je sta sad? Skinuti ili jos cekati... Tamni vilajet bukvalno

Ja bre jos uvek drzim Redcoin! Sjebo nas Radovac samo tako...ulozio sam 200 jurcena, sad imam oko 20 i to na nekoj berzi koja je u bankrotu valjda! Oprostio sam se od tih para...

Haha, i ja isto, i to sam poslusao savet odavde na slepo. Srecom imam i neke ne bas shitcoine ko Rdd, kupljene 2017, doduse sad otprilike imam kolko sam i ulozio tad. Videcemo kako ce se odvijati situacija dalje.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Kriptovalute

Postby несуна реса » Mon Jan 11, 2021 9:33 am

Ја кога год сам чуо да је са тим криптовалутама биткоинима шуровао , знаш оно еуфорија имам дојаву од Мике Пернице да биткоин сутра скаче па напала иди купуј лудило сви се залете и 100% сви испуше и то ваљано , неко се залетао са 200 неко са 500 има и оних амбициозних што су сома два стављали и ево 2 године велика кита :mrgreen: Тако да би волео стварно да чујем да је неко бар 1е узео на овим срањима
Космет је Србија !

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Kriptovalute

Postby Далтон » Mon Jan 11, 2021 10:19 am

:twisted: 8-)

Image
(Street Force / Curva Orientale)

majasno
Posts: 51
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: mongolija

Re: Kriptovalute

Postby majasno » Mon Jan 11, 2021 10:33 am

Image

I ja sam ga dobro popusio za RDD, imam ih preko 800.000 :D
dan posle spida

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Kriptovalute

Postby несуна реса » Mon Jan 11, 2021 10:45 am

Јел зна неко неког , или је чуо да је узео лову на тим криптовалутама ? :mrgreen:
Космет је Србија !

NorthSide024
Posts: 95
Joined: Sun Feb 21, 2016 8:26 pm

Re: Kriptovalute

Postby NorthSide024 » Mon Jan 11, 2021 11:15 am

Znam ja vise ljudi :D Promenili zivot.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Kriptovalute

Postby друг члан » Mon Jan 11, 2021 12:00 pm

Deda iz NS, video ja sliku na netu,promenio život,vozi kabriolet neki,dve pička sa njim. Ima tu nešto
Choose Life

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Kriptovalute

Postby MARKER » Mon Jan 11, 2021 12:49 pm

несуна реса wrote:Ја кога год сам чуо да је са тим криптовалутама биткоинима шуровао , знаш оно еуфорија имам дојаву од Мике Пернице да биткоин сутра скаче па напала иди купуј лудило сви се залете и 100% сви испуше и то ваљано , неко се залетао са 200 неко са 500 има и оних амбициозних што су сома два стављали и ево 2 године велика кита :mrgreen: Тако да би волео стварно да чујем да је неко бар 1е узео на овим срањима


Изјебу се, јер не улете у причу на време. Све је у тајмингу, уђи и изађи, све у своје време. Ово је игра берзанског типа, значи купи јефтино, продај скупо. А неискусни купују кад је нека криптовалута добрано порасла, јер су тада медији препуни информација о расту, пробијању рекорда и сл., убацују коске, па се неискусни појединци примају на то. Последња 2 дана имамо тзв. pullback, где на примеру бтц-а видимо да је пао са 41-42к на тренутних око 34к $, е у таквим ситуацијама се улази у причу, кад је све у ''црвеном'', а не у ''зеленом''. Идеално би било када би знали која је доња тачка у периоду пада, а која је горња тачка у периоду раста, па да се купи најјефтиније, а прода најскупље, али за тако нешто човек мора бити видовит.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Kriptovalute

Postby Далтон » Mon Jan 11, 2021 1:23 pm

несуна реса wrote:Јел зна неко неког , или је чуо да је узео лову на тим криптовалутама ? :mrgreen:


Ja sam zaradio
. Okačio sam sliku gore koliko imam trenutno.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Kriptovalute

Postby zizou » Wed Jan 13, 2021 6:55 pm

има ли ко воље да ми објасни на који начин купити биткин ? Да ли треба сачекати да пане јер колико прочитах проасла му је вриједност увелико у последњих мјесец дана.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Palermo and 48 guests