Европско првенство у кошарци 2017.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Nexon » Sun Sep 17, 2017 11:36 pm


fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby fedayn82 » Sun Sep 17, 2017 11:39 pm

peacefull huligan wrote:@fedayn82
друже надам се да се шалиш кад кажеш да кошаркаши у нба нису допинговани.


Ne salim se.

Doping kontrolori Antidoping agencije Republike Srbije su testirali najbolje američke košarkaše više puta, poslednji put na Olimpijskim igrama u Londonu, kada je među ostalima testiran i Kevin Durant. Kuriozitet je i da je Stefen Kari (sadašnji bek američkog tima) igrao u najboljem američkom timu u Novom Sadu 2007, kada su ih naši omladinci pobedili i postali svetski prvaci. I tada je rađena doping kontrola.



http://www.adas.org.rs/vesti/2014/09/15/americki-sportisti-idu-na-doping-kontrolu-kao-svi-ostali/
Last edited by fedayn82 on Sun Sep 17, 2017 11:40 pm, edited 1 time in total.
Ниси храбар као Јагода!

andro saner
Posts: 85
Joined: Tue Aug 09, 2016 8:46 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby andro saner » Sun Sep 17, 2017 11:40 pm

Petorka koja se ne bi pojavila uopste ovde da su se svi odazvali je igrala cini mi se 12min! Samo je Bogdan s vremena na vreme ulazio u tu petorku! Rec im se ne moze reci...
P.s. Vlada Lucic za mene potpuno otkrivenje turnira! Neverovatno bitan igrac! Jednostavno odsustvo Simona i Kaline se nije toliko odrazilo! Falila su samo 2 igraca i mi bi ovo dobili 10ak razlike lagano: Teo i Jokara. Da je bio tu jos Bjelica, bilo bi 20 razlike za nas!

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby scampia » Mon Sep 18, 2017 12:11 am

Desnoruki levak wrote:Još od Marčuljonisa 95 nisam video da je nekog ovako srao šut protiv nas.


Batum u polufinalu SP, 35p mislim...samo sto smo tad dobili. :D

A izvizdana premijerka?

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby svuda.prisutan » Mon Sep 18, 2017 12:18 am

A da, i svaka cast Saletu kako je iskulirao premijerku.


Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Bunt » Mon Sep 18, 2017 1:36 am

33% mi usrali, 33% slovence kenjalo, 33% sudije jele govna.

1% alah je tako htijo

User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby MARKER » Mon Sep 18, 2017 2:58 am

:mrgreen:

Image

Ориђиђи
Posts: 25
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:09 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Ориђиђи » Mon Sep 18, 2017 4:05 am

Лош осећај кад смо већ били тако близу али хладне главе и реално гледајући свака част момцима. Нико није очекивао овако ослабљени да ћемо стићи уопште довде. Што се утакмице тиче пресудило је то што Јовић није могао да игра јер нам је у оваквом тиму то одмах искључило 50% акција у нападу а у одбрани је он једини који је могао сачувати колико толико Драгића. Богдан може играти на јединици али неки мањи период, овако се умара и смањује му се потентност у нападу, са Јовићем би све то лакше ишло а и центри би имали свој учинак. На то кад се дода то да смо увек кад год смо требали да преломимо увек правили неке глупе грешке, или фаул у нападу или беспотребна техничка али ту су и судије своју улогу одиграле, једноставно ни они нерећници не знају где су дошли и шта их је снашло јер немају квалитет за овакво такмичење. Ови играли у неком трансу, кад један Препелич који није ни за Крку даје тројке као Кари, кад Блажич не промашује... тешко је било шта очекивати онда. Богдан у финишу остао без снаге, други једноставно и не могу решити овакву утакмицу и ето...
Генерално осакаћено првенство, вероватно и никад слабије али упркос томе занимљиво скроз. Пар играча је скроз одскочило са вансеријским турниром, европска кошарка има неке нове звезде.
Што се нас тиче, ако нас повреде заобиђу и сви буду како треба требало би да имамо бруталан тим за две године. Не видим ко би нам могао парирати од европљана у перспективи. Једино што се надам је да ће Бјелица бити трејдован јер у Минесоти ове године неће добијати ни минута. Нисмо га имали две године ево па смо и заборавили да је он вероватно играч који прави највећу разлику код нас.

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby Ђексара » Mon Sep 18, 2017 4:06 am

MARKER wrote::mrgreen:

Image


Image

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby tizlabor » Mon Sep 18, 2017 8:38 am

Ubio si me sa ovom slikom :| bio sam ubedjen da ju je iskulirao,kad ono... :roll:

36 poena nam ubacili u drugoj cetvrtini...skoka nidje...sudija doso iz Brazila da sudi finale e.p. jebo ih sukob fiba-uleb,Lamoniku ocima ne mogu da gledam ali je za ovo sto je radjeno na ovom prvenstvu majstor.Brate 5 puta sudije sviraju razlicito jebote.
Steta,glavu gore!!!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby ultrastito » Mon Sep 18, 2017 9:36 am

malo se utakmica bila dovela u red u trecoj cetvrtini inace bi bilo onako kako sam napsiao. stisli smo ih, prestigli, al eto...

utakmica je miks svega - nase pogubljenosti u prvom poluvremenu (pogotovo 2/4), njihov ludog suta, naseg ocajnog skoka, sudija koje po ko zna koji put jedu govna, izranjavane reprezentacije (jovic i lazic i gomila koja nije dosla).

sve ovo kad se sabere tu smo gde smo. daleko od toga da je ovo neuspeh, ovo je vrhunski rezultat, al je utisak da smo mogli ove da dobijemo. momci su pokazali da HOCE, a to je ponekad i vise od onoga sto znaju i sto mogu.

na kraju, SVAKA CAST MOMCIMA! SVAKA CAST SALETU I EKIPI OKO NJEGA!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby zizou » Mon Sep 18, 2017 11:11 am

Kakva tuga uh
.. nije mi jasno zasto bobi nije ulazio...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby DRINK » Mon Sep 18, 2017 1:02 pm

Kaze Sale, "tu sam, dok me ne oteraju", da li to nesto znaci, neki uvod u sukobljavanje njega i KSS-a, ne znam, ali znam da on mora da ostane kao selektor dok god to on hoce, jer je to zasluzio, jer nijedan drugi selektor ne bi napravio (bar sa ovim sastavom) sto je on sada.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby ultrastito » Mon Sep 18, 2017 1:11 pm

sale je mnogo bitan faktor u celoj ovoj prici i treba mu dati minimum jos jedan olimpijski ciklus da dovede stvari na svoje mesto. mozemo do zlata na sledecem evropskom u to sam milijardu posto siguran.

jako bitne izjave je davao u medijima pre prvenstva i posle. prvo je posle tea rekao da se ambicije ne menjaju, da idemo na zlato. nakon svega sto se desilo, sinoc je izjavio da ovo nije C reprezentacija, nego NAJBOLJI sastav reprezentacije. mislim da to BAS mnogo znaci svima kad otvore novine da vide takvu izjavu.

naravno, on prica sa svojim igracima van medija, ali je jako lepo i pametno od njega da ureze takve izjave.

idemo dalje, bice mnogo bolje! verujem u celu ovu pricu oko reprezentacije, pocev od igraca koji su otpali odmah i onih koji ce tek uci na spisak pa do saleta i ekipe oko njega.

BRAVO MOMCI JOS JEDNOM!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby B.Centrale » Mon Sep 18, 2017 3:35 pm

U nekom paralelnom i zamisljenom svetu, najbolje od svega bi bilo da da otkaz u Minhenu i zamoli Zeljka da bude u strucnom stabu Fenera. Za njega neprocenjiva skola u buducem radu, pa kad ga vec toliko volimo i mislimo da mu je kvalitet kao selektora ekvivalentan igrackom, da se i mi kvalitetno ovajdimo od te skole.
Sinoc se opet videlo koliko mu nedostaje znanja i iskustva, nasuprot Kokoskovu i njegovog casa kosarke.
bologna centrale

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby савабјан » Mon Sep 18, 2017 3:53 pm

B.Centrale wrote:U nekom paralelnom i zamisljenom svetu, najbolje od svega bi bilo da da otkaz u Minhenu i zamoli Zeljka da bude u strucnom stabu Fenera. Za njega neprocenjiva skola u buducem radu, pa kad ga vec toliko volimo i mislimo da mu je kvalitet kao selektora ekvivalentan igrackom, da se i mi kvalitetno ovajdimo od te skole.
Sinoc se opet videlo koliko mu nedostaje znanja i iskustva, nasuprot Kokoskovu i njegovog casa kosarke.


Ne, videlo se da sem Bogdana i Macvana niko nema muda u timu za velika dela, i to je to. Slovenci malo pritisli, svi igraci se izgubili sem njih dvojice, jedino vredno pomena je odbrana Micica jos. Nema tu toliko taktike u tim momentima, tu su muda u pitanju.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby B.Centrale » Mon Sep 18, 2017 4:19 pm

Vidi ovako... Dragic pocinje lose da se krece, na izmaku je snage. Isto kao i Bogdan, koji jeste polivalentan kvalitet, ali nema toliko goriva pa da menja Jovica, igra dobru odbranu, bude bek suter i preuzima sve na sebe. Ne ide, i to je to. Nasuprot Djordjevicu, Kokoskov vadi Dragica jer zna da nakon par promasaja i faula u napadu moze da upropasti sve ono sto je uradio tokom citave tekme. I to posle povrede Doncica, pritom znajuci da je Dragic jedini planetarni kvalitet koji im je ostao, dok je sve ovo drugo neka sasvim druga prica. To je bio veliki rizik, a za to treba imati velika muda. Pobeda s rotacijama u poslednjih nekoliko minuta. Za razliku od njega, Djordjevic ostavlja Bogdana u igri i dolazi do izrazaja njegov umor. Bogdan sve masi, udaraju mu bananu, pada mu koncentracija i to je to. Potpuni opozit razmisljanju Kokoskova, koje se ispostavilo kao pobednicko. Morao je da pokusa i duze sa Guduricem, bez obzira na katastrofalne greske koje je pravio, jer se vec zna da ima muda, moze da pogodi kad je to najpotrebnije i da preuzme odgovornost. Nije tu bilo preterano opcija, pa da se sad naglaba kako i zasto neko kao indisponirani i neiskusni Guduric...
Na kraju svega, ako je vec bilo kako jeste, morao je i da pokusa sa Bobanom, Slovenci su usli u bonus, a ovaj je jedan od sigurnijih izvodjaca. Istina je da su ga prebijali i bili previse brzi za njega, al' kao sto rekoh, u ovakvom timu nismo mogli preterano bolje da probamo.
Mozda ovo jeste c tim Srbije, al' da pogledamo Slovence, osim dva prava asa, ko je tu kvalitetan za zlatnu medalju? Niko. Jednostavno, ljudi igraju brzo, moderno, ubijaju u tranziciji, i imaju trenera koji je sve to doveo na svoje mesto.
Za poraz je kriv i sudijski kriterijum, nema sumnji, ali to nikako ne abolira lose odluke selektora.
bologna centrale

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby јахач магле » Mon Sep 18, 2017 5:05 pm

Тај Ђорђевић је реално на почетку каријере, нормално је да има ту и његових грешака, али кад се све сабере и одузме, мислим да треба да остане селектор.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby MARKER » Mon Sep 18, 2017 6:48 pm

Ђексара wrote:
MARKER wrote::mrgreen:

Image


Image


User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Европско првенство у кошарци 2017.

Postby penzos » Mon Sep 18, 2017 7:36 pm

B.Centrale wrote:U nekom paralelnom i zamisljenom svetu, najbolje od svega bi bilo da da otkaz u Minhenu i zamoli Zeljka da bude u strucnom stabu Fenera. Za njega neprocenjiva skola u buducem radu, pa kad ga vec toliko volimo i mislimo da mu je kvalitet kao selektora ekvivalentan igrackom, da se i mi kvalitetno ovajdimo od te skole.
Sinoc se opet videlo koliko mu nedostaje znanja i iskustva, nasuprot Kokoskovu i njegovog casa kosarke.


Pa u Bajernu ima Pešića kao mentora.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests