Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby čompika » Sun Apr 03, 2022 10:54 am

zipadjale wrote:
друг члан wrote:voda


Hahahahahaha :lol: :lol: :lol:

:mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Sun Apr 03, 2022 11:05 am

najjača je ekipa koja glasa za POKS, svejedno koji od dva :lol:

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Sun Apr 03, 2022 11:45 am

Jebote nije ni podne a ovi vec kradu na veliko

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby pertla » Sun Apr 03, 2022 1:35 pm

samo sa borhan i lazni mag, trener bez rominga, propadnu
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Sun Apr 03, 2022 2:41 pm

Vrlo lako moze da se desi da u Beogradu odlucuje neka stranka koja je jedva presla cenzus, posto Sns+Sps tesko da ce imati vecinu, a i US i Moramo tesko, tu ima da budu neke lude koalicije i kombinacije. E tu onda nastupa Dule, ima da bude tas na vagi :mrgreen:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Sun Apr 03, 2022 4:21 pm

zavisiće ko ima bolju kolekciju slika

:mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Sun Apr 03, 2022 6:59 pm

na kraju ipak za Moramo na parlamentarnim, ide zeleni gas :mrgreen:

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Etaoin » Sun Apr 03, 2022 7:29 pm

Ово је лудило каква је гужва код мене на бирачком месту, а видим и у околини. Никада није било овако.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby pertla » Sun Apr 03, 2022 7:48 pm

iz ovoga sto sam na video pre 15 minuta, nikada nije bilo ni slicno, sto se guzvi tice
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Далтон » Mon Apr 04, 2022 12:42 am

Ко је Здравко Понош? Реално до пре недељу дана никад чули за њега.
(Street Force / Curva Orientale)

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Apr 04, 2022 10:57 am

Brate za ovog drugog smo čuli, čuven je po mnogim stvarima. Ja ne znam da li je narod glup, ili sam ja glup i naivan jer pred svake izbore me opizdi neki adrenalin i pomislim da ima neke šanse da će se nešto promeniti na bolje, ali me svaki izbori demantuju. Meni je stvarno neverovatno da vlada gde su ministri Toma Mona, Vulin, Slina a ambasadori razni tapšači i indijanci pobedi posle 10 godina jahanja i jebanja jednog naroda. Kakav je to narod koji to sve bira posle svih afera i sranja koje su priredili. Ja sam i dalje u čudu, stvarno ne razumem.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Mon Apr 04, 2022 12:00 pm

Sto je bilo solidarizma sa moje strane, bilo je. Izlazilo se na ulice zarad toga da drugima bude bolje, glasao sam da drugi ne budu vise ucenjeni i? Kurcina, drugarice i drugovi, kurcina!

Ocigledno je da ovde vecina ljudi boluje od stokholmskog sindroma. Oni ekstremniji slucajevi glasaju za sajam ludaka koji je trenutno na vlasti, ubijeni u pojam i ne pomisljaju da izadju na izbore. Ako svima njima do jaja, pa sto meni ne bi bilo takodje do jaja...bukvalno za sve, sem za moj i interes uskog kruga ljudi oko mene me zabole. Nikad ovako nisam razmisljao i najverovatnije da necu ni moci do kraja, a voleo bih da me bukvalno zabole kurac za sve.

Zagadjenje? Kosovo? Zivotni standard? Kriminal? Ostala pitanja na velikom planu? Voleo bih da mogu da sam u buducnosti apsolutno ravnodusan prema ovim i ostalim pitanjima koji mi realno i fizicki ne prelaze kucni prag, posto ocigledno tako razmislja vecina ljudi u ovoj drzavi i vidim ide im sasvim ok, NE BUNE SE!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby pertla » Mon Apr 04, 2022 12:38 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Kakav je to narod koji to sve bira posle svih afera i sranja koje su priredili.


siromašan, kako materijalno, tako i duhovno.usadili su nam tokom godina da smo jadni i bedni, i da nikada neće biti bolje, pa se i ponašamo u skladu sa tim.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Apr 04, 2022 1:39 pm

ultrastito wrote:Sto je bilo solidarizma sa moje strane, bilo je. Izlazilo se na ulice zarad toga da drugima bude bolje, glasao sam da drugi ne budu vise ucenjeni i? Kurcina, drugarice i drugovi, kurcina!

Ocigledno je da ovde vecina ljudi boluje od stokholmskog sindroma. Oni ekstremniji slucajevi glasaju za sajam ludaka koji je trenutno na vlasti, ubijeni u pojam i ne pomisljaju da izadju na izbore. Ako svima njima do jaja, pa sto meni ne bi bilo takodje do jaja...bukvalno za sve, sem za moj i interes uskog kruga ljudi oko mene me zabole. Nikad ovako nisam razmisljao i najverovatnije da necu ni moci do kraja, a voleo bih da me bukvalno zabole kurac za sve.

Zagadjenje? Kosovo? Zivotni standard? Kriminal? Ostala pitanja na velikom planu? Voleo bih da mogu da sam u buducnosti apsolutno ravnodusan prema ovim i ostalim pitanjima koji mi realno i fizicki ne prelaze kucni prag, posto ocigledno tako razmislja vecina ljudi u ovoj drzavi i vidim ide im sasvim ok, NE BUNE SE!

Sa većinom tvojih stavova sam se uvek slagao, ali ovo kao da sam ja pisao. Svaki stoti čovek je glasao za Mišu Vacića, treba Putin da nam rokne hidrogensku bombu, da nas zbriše sa lica zemlje jer za bolje nismo.
Neću nikad više da se ložim ni oko čega, jebe mi se za sve. Nadam se samo da neću biti debil za sledeće izbore kao svake do sad i da se palim kao mentol ni za šta.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Mon Apr 04, 2022 2:12 pm

Problem je samo sto ni ja sam sebi ne verujem kad kazem "boli me kurac, necu da se lozim vise"...jer je to ista prica kao i sa fudbalskom reprezentacijom. Mesec dana ne mogu da ih vidim ocima, jer kako brate mili mozes da se upucas u glavu protiv Azerbejdzana, a onda odemo na neko prvenstvo ili odigramo tri dobre tekme zaredom i ja sam u fazonu "daj da vidimo sta nam treba za prolaz, ko je u grupi, ma mozemo mi to".

Najsrecniji bih bio da mogu da kazem i da stanem iza toga "jebe mi se vise za sve", al i sam znam da cu da pojedem govno opet u nekoj bliskoj buducnosti.

Evo i primera zasto bi trebao da me boli kurac realno:
Hoce da prekopaju loznicki kraj, hoce da naprave trovacnicu i da nam se svima useru u zivot indirektno, a direktno tim ljudima sto zive tamo i ti sad ocekujes da su aktuelni i buduci tamo izduvali. MEDJUTIM! :mrgreen: izduvala je opcija koja im je tamo visila svaki dan, ceo dan, izduvala je opcija koja je branila taj kraj od ove debilane. I sad ja u glavi imam da sam izlazio na blokade da tim ljudima pomognem, a oni mi uterali kurac :mrgreen: i znam da cu ponovo izaci...al eto, sad jedem govna, jer sam iskreno razocaran.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Moskri » Mon Apr 04, 2022 2:42 pm

Kako će da bude jako kad ga sps ispuši za vlast, i umesto njih ulete marinika i ponoš po nalogu ambasada da se skroz rusi izbace iz priče kod nas. Ne znaš kome više da se smeješ, naprednjacima, ovima što su glasali za mariniku i ponoša ili sami sebi da se smejemo.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ElPadrino » Mon Apr 04, 2022 3:05 pm

Mislim da je ovde dobro opisana čitava igrarija oko ovih, a i vjerovatno budućih izbora.

"Kako je ekipa koja godinama ponižava svoje sunarodnike da su krezubi, prljavi glupi, ekipa koja bi da izmešta spomenik Stefanu Nemanji, koja vernike Spc naziva lizačima kašičica, koja pravi specijalne emisije protiv uglednih vladika, ekipa koja opravdava Nato agresiju na Srbiju, ekipa koja bi da preda KiM Šiptarima i da prizna zločin u Srebrenici kao genocid, ekipa koja prezire svog sunarodnika jer je sa sela ili periferije i sluša narodnjake, ekipa koja prezire tradiciju, kulturu i sve domete sopstvenog naroda, ekipa kojoj istorija počinje od 1945.godine, ekipa koja je još uvek zarobljena u 90-im, ekipa kultur-rasista, kvazi-elitista i otvorenih mrzitelja sopstvene zajednice koji pate duboko što nismo deo civilizovanog Zapada, koji je inače svoj višak bogatstva stekao krvavim, bezumni porobljavanjem i eksploatisanjem ostatka sveta, što čini i danas, kako ova ekipa ne shvata - džabe vam N1, Danas, Nova S, Peščanik, Radio Evropa, Marka Žvaka, Kesić, Basara, Ivan Ivanović i ostale ispostave CIA i Dejvida Petrusa, nikada nećete imati uporište u narodu zbog vaše duboke mržnje prema tom narodu i svim njegovim tradicijama, pritom uz potpuno nepoznavanje istih.
Jedini način da ikada dođete na vlast je na Nato tenkovima. Oće likovi da vladaju Srbijom, a da mrze Srbe. E pa ne može. Drugari, možda vam još niko nije javio, ali Jugoslavije već odavno nema, ovo je Srbija. Ako se građanština pod hitno ne otrezni, i ne pokuša da prihvati činjenicu da treba da se bavi interesima srpskog naroda, a ne Zapada, Vučić će vladati zauvek. Njemu takva opozicija odgovara, jer u odnosu na njih, on prosečnom glasaču izgleda kao patriota (iako on to nije).
Sakrij babi ličnu kartu - kakva prejadna fora, prepuna mržnje omalovažavanja čitave jedne populacije stanovništva, deljenja na nas i njih.
Od jutros čitam skičanje građanera na mrežama u fazonu: "Kad sam došao na glasanje i kad sam video oblik faca ljudi koji glasaju, znao sam koliko je sati i ko će pobediti." Tako razmišljaju kosmopoliti, ljudi koji vole čitav svet, bore se za zaštitu ugroženih životinjski vrsta, imaju gurua iz Indije, ali ih je sramota sopstvene babe sa sela, Ceca im je bljak, ali im je Bijons vau. Molitva u Crkvi im je praksa mračnog srednjeg veka, ali je meditacija i joga nešto sasvim drugačije. Post je razlog za podsmeh, ali veganstvo je način života. Pokondirene tikve, osvestite se - presmešni ste." (post by Петар Нинић)


U spisima britanskih tajnih službi vezano za Srbe, kao najbitniji parametar vladara u Srbiji stoji da "srpski narod može sve da oprosti osim manjka patriotizma".
Tako da, dokle god imamo ovakvu opoziciju, vučko će da vlada. Bojim se samo da kroz nekih još 10ak godina tabloida, vučićevih pojavljivanja na 43215 kanala, rijalitija, svih ostalih sranja sa nacionalne frekvencije + plaćenih bolesnika sa Zapada, ova jadna nam napaćena zemlja neće moći uopšte da iznjedri nekog normalnog čovjeka koji ima neki normalan način razmišljanja i funkcionisanja.

U suštini je vrlo jednostavno, braćo Srbi jedina prava opozicija je na ulici. Ulica kao jedini korektivni faktor bolesnika sa obe strane politike.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Apr 04, 2022 3:13 pm

Brate ja živim u opštini gde ti da bi došao iz dva sela u naš "grad" (koji je ista opstina kao ta dva sela) moraš da pređeš most na Dunavu i 4 medjunarodne granice. Šta misliš gde u opštini je vlast uzela najviše glasova a ubedljivo se najbednije živi? Tako je, u ta dva jebena sela. Narod je stoka i marva i ne samo da treba da nas jebu, nego treba da nas jebu u bulju sa onom odzačarskom četkom.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Apr 04, 2022 3:24 pm

kolko su uvek jake te priče o zabeleškama iz britanskih i nemačkih tajnih službi
Srbin najopasniji na svetu, ne da mu bagra da živi

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Mon Apr 04, 2022 4:13 pm

већ влада неко ко мрзи Србе


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: niloas and 33 guests