Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby reziser » Mon Apr 04, 2022 8:25 pm

https://www.youtube.com/watch?v=36YLkK8cKYY

Драган ђилас пре 15 дана,погледајте ово лупетање.Они су на 27%,а узели 13,заједно они и Морамо имају 1,4 милиона гласова оно у стварности имају више него 2,5 пута мање.Ово је антологија и највећи промашај икада.Нема га 2 дана крије се мука,ни реч.
Неће Срби снс,али 100 пута мање оће МАРинику,надуване квази екологе,апологете лажних геноцида,шугословене,и екс ју носталгичаре.
Тренутно испред Рика,једно 80-90 људи,боли народ к...ц за вечите лузере ....
За 4 године иста песма...Ђилас,Мариника,Сергеј,онај што га јуче налупаше...Чуј опозиција...

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby друг члан » Tue Apr 05, 2022 9:08 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Brate ja živim u opštini gde ti da bi došao iz dva sela u naš "grad" (koji je ista opstina kao ta dva sela) moraš da pređeš most na Dunavu i 4 medjunarodne granice. Šta misliš gde u opštini je vlast uzela najviše glasova a ubedljivo se najbednije živi? Tako je, u ta dva jebena sela. Narod je stoka i marva i ne samo da treba da nas jebu, nego treba da nas jebu u bulju sa onom odzačarskom četkom.

Brate napaćini, nemoj da te Neštin i Vizić tangiraju. Ako je njima u onom slepom crevu dobro neka ih. Mislim da je svugde u opštini pobedio sns glat.
Samo kad vidim ljudi u Palanci za koliko rade, a priča se o nekom proseku od 500-600€ muka me uhvati. A rezultat je takav kao da teku med i mleko kod nas u opštini. Zato se više ne cimam oko toga ništa, juče konkretno, pecanje ceo dan s kolegama, rakija, meze, pivo, ne boli me glava
https://www.rik.parlament.gov.rs/tekst/292248
Ovde možete pogledati rezultate sa vaših biračkih mesta.
Choose Life

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Apr 05, 2022 11:00 am

Zato brate više neću ni da se cimam. Ne da im ne treba napraviti novi most koji bi i meni dobro došao, nego nam treba porušiti i ovaj stari što ide preko granice. Cimam se po šumama, tučem sa šumarima da sačuvam meni i ostaloj bagri bar malo te šume što nam je ostalo i jebavam se po gazelama da pokušam i tim ljudima oko Loznice bar malo da pomognem, koliko mogu i dodju izbori i u ta dva grada ovi opet pobede. Narod je pokazao da što si gori prema njemu, on će te više voleti.
Čak sam i sa ovom pizdrurinom od Vučića nekada išao na proteste. Mislim da me protesti više neće videti u životu.
Nadam se samo da ću ostati dostojan svojoj reči ovaj put i da ću prestati da idem grlom u jagode kao mentol najgluplji na svetu. Nekada se osećam jako glupavo, možda i jesam, valjda će to nekad da se promeni.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Zalgiris » Tue Apr 05, 2022 11:48 am

"Oće likovi da vladaju Srbijom, a da mrze Srbe."
E zbog ovog vucic vlada koliko vlada i ko zna koliko ce jos, jer prosecni debilni srbin tripuje da je vucic njihova suprotnost i pravi patriota koji se bori za nacionalne interese jer dodje na pink i izdere se voditelju kako on ne da na narod i kako ce on da pati ako treba, a ne tamo neki paor. Sta to vucic nije uradio sto su oni pre njega uradili? Sta to vucic radi da prosecan idiot od srbina moze da kaze, e ovo je pravi patriota, ne da na nasu zemlju i brani njene interese. Ljudi ovde tripuju da su zavetnici, misa vacic, dveri i ekipa neki borci za srbiju. Ne zna se ko je veci olos i slobodno se moze reci izdajnik, koliko god izlizano zvucalo. Jer od ovih prvih marinikinih lsv-ldp-ds-1/5mil-levicara il koji god da su kurac znas sta da ocekujes i oni kazu sta i kako, a ovi drugi pricaju sta vecina zeli da cuje a rade ili ce raditi sve isto sto i marinika za posao i stan u bgu
Napadose me ovde ljudi koji se tripuju da su patriote i pravi hard core srbi kad je bilo ono sranje ispred skupstine, kad sam napisao da samo coravi imbecil ne vidi da je Nogo ubaceni element, izdajnik i placenik smrdljivi coravi. Kako to mozes da kazes? Odakle ti te informacije? Po cemu je jedan mucenik kao Nogo izdajnik, on jedini u skupstini prica protiv vucica...srbine ozdravi!


starivuk95
Posts: 9
Joined: Fri Oct 15, 2021 7:41 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby starivuk95 » Thu Apr 07, 2022 10:07 am

https://www.rik.parlament.gov.rs/extfil ... dfcb7b.pdf

Није било посматрача , више гласова освојила Мариника Тепић од Вучића

ElPadrino
Posts: 507
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ElPadrino » Thu Apr 07, 2022 10:34 am

Jadna li je ta naša mila i napaćena zemlja šta joj rade sa svih strana. Neka minimalna utjeha je što je donekle ovakav model postao trend širom planete, negdje malo perfidnije, negdje očigledno kao kod nas.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Мићара » Fri Apr 08, 2022 8:13 am

Чему гласање Србије "Да" , за избацивање Русије из УН...? Које говно смрдљиво смије да донесе такву одлуку у име народа Српског ?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby svuda.prisutan » Fri Apr 08, 2022 9:23 am

Moze im se. Narod se buni na drustvenim mrezama. Mogu da rade sta god pozele.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby SickOfItAll » Fri Apr 08, 2022 12:24 pm

Избори су били пре пет дана, народ је гласао за ово и сад нека пуши курац и ћути.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Мићара » Fri Apr 08, 2022 1:00 pm

Уста му се серем она пичкоуста... Услед притиска, јебо ли ти притисак очеве у гробу. Обрука нас за сва времена овим гласањем сјеме му се затрло!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby несуна реса » Fri Apr 08, 2022 1:10 pm

SickOfItAll wrote:Избори су били пре пет дана, народ је гласао за ово и сад нека пуши курац и ћути.



Управо!
Космет је Србија !

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Мићара » Fri Apr 08, 2022 4:03 pm

Нема ту ни и од избора... Избори су када имаш избора, а то код нас нема већ дуже вријеме.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Apr 08, 2022 6:17 pm

Imao si izbora nikad više. Nikad ovoliko novih stranaka nije bilo koje nisu bile na vlasti, samo što je narod ipak izabrao ove "proverene". Bolje i Vulin, Toma Mona, Vesić, Zourana, Babić i ostali stručnjaci, nego neki novi.

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Strada di vita » Fri Apr 08, 2022 9:35 pm

Одличан пут да уклони и последњи браник независног Косова у међународним институцијама. Браво глупани напредни!

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby čompika » Sat Apr 09, 2022 1:00 pm

a da nije malo win win?
prateći eu sankcije, gubiš podršku rusije i rizikuješ da ti sledeću put ne stave veto. Onda kažeš narodu e jbg, šta ćete, rusi nas zajebali za kosovo...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Мићара » Sat Apr 09, 2022 6:01 pm

Чекај избацујеш Русе из Ун тј, из сектора за људска права... Један од главних сектора. И као то радиш да ти европа не би увела санкције на нато и гас, а у ствари европа зависи од руске нафте и гаса барем гаспром. Одлуке у УН прати читав свијет, и као ма није то ништа посебно, па ако није ништа посебно што си гласао за ништа посебно. Види ово само Београд може да исправи тј. маса да изађе и да почне да јебе маму ако треба и молотовљевим коктелима за овакву одлуку јер ово је директно пљување у лице Руској браћи од стране појединих изрода који нас представљају у ствари своје интересе не наше. Данас људска права, сутра још нешто више...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Sun Apr 10, 2022 2:26 am

Sve mi se cini da ce u nekom trenutku EU i Rusija uspeti da se dogovore, a da cemo mi vodjenim odlicnim procenama strucnih timova u tom trenutku biti diptroutovani malo EU, malo ruskim kurcem jer smo bili pametni kao onomad sa Klintonom i Trampom recimo :mrgreen:

Mislim da davno nismo imali jadniju ekipu koja vodi spoljnu politiku i da bi petoro ljudi sa ove strane donelo racionalnije odluke.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Kockalone
Posts: 285
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Kockalone » Sun Apr 10, 2022 1:11 pm

Ако шта Вучићу не можеш замјерити онда је то спољна политика. Па чоек буквално балансира колико је могуће, прави најбољи могући посао за државу. Од свих земаља у Европи једино своју независност, какву такву показују Србија, Мађарска и Турска.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Apr 10, 2022 1:58 pm

Vodi ga kući onda. Mnogo zemalja je bilo uzdržano, mogli smo i mi tu biti umesto da jedemo govna. Ja sam se slagao sa njim na početku dok je bio neutralan a ovo glasanje sada je katastrofa.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests