Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Sat Mar 25, 2017 9:28 pm

http://rs.n1info.com/a237644/Vesti/Vest ... djana.html

DS stvorio bazu, SNS je nasledio i nastavio da je azurira.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Sat Mar 25, 2017 9:35 pm

prcko wrote:http://rs.n1info.com/a237644/Vesti/Vesti/Sta-stranke-znaju-o-vama-Procurili-podaci-400.000-gradjana.html

DS stvorio bazu, SNS je nasledio i nastavio da je azurira.


34142: Veliki protivnik ove vlasti. Ne kontaktirati.

34142!

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Kockalone » Sat Mar 25, 2017 9:40 pm

:twisted:
Image

Image

Image

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Мићара » Sat Mar 25, 2017 9:45 pm


да вас подсјетим :lol:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby čompika » Sat Mar 25, 2017 9:49 pm

Ne znam da li ste obratili pažnju na jedno ime ispod koalicije SNS - SPO Vuk Drašković. Taj lik je za ludaru odavno, ajde što neki menjaju stranke, ali ovom su stavovi kroz godine išli od čvrste desnice, do politike liberalne kao LDP, i na kraju je izgleda našao svoje mesto u zlatnoj sredini.
https://pbs.twimg.com/media/C7JoyiBVwAIDVAK.jpg:small

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby B.Centrale » Sat Mar 25, 2017 10:17 pm

čompika wrote: Taj lik je za ludaru odavno
bologna centrale

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Sat Mar 25, 2017 11:07 pm

Zavrsilo se ovo predstavljanje kandidata za veceras.

Nisam stigao da pogledam Boska pa cu prokomentarisati ovu dvojicu.

Seselj lepo poceo, krajina, srpstvo ovo ono. Odlicno objasnio pojavu migranata i Islamske Drzave.Nije nesto pricao o trenutnim problemima i kako ih resiti, vise se prisecao proslosti sa Milosevicem. Dobro iznapusavao voditeljku i par puta je tako poklopio argumentima da je i mene bilo sramota, vidi se da je covek nacitan i iskusan, podseca dosta na Miroljuba Petrovica pogotovo kada je pricao o Velikoj Iliriji. Usrao na kraju sve kada je rekao da su Dveri, DJB i ostali presli cenzus zahvaljujuci americkom ambasadoru i njihovim novcima.

Popovic korektan, umeren. Lepo objasnio da se unija raspada, kritikovao autoput za Albaniju...

Ako moze neko ukratko sta je pricao Bosko, ima li kakvih novina?

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Sat Mar 25, 2017 11:40 pm

Причао је да ће похапсити све клончине по форумима нарочито оне чувеније са српског дела мреже. Али тек када се створи Велика Илирија уз гусле Мирољуба Петровића, тако да има времена да се утекне. Ко не уткене, зна се шта је радио Мита.

Image

БУ!

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Лудак из луднице » Sun Mar 26, 2017 3:07 am

Нексоне , шта мислиш јел су свесно и намерно сјебали Фијона са оним аферама јер су знали да би он у другом кругу победио Макрона (с обзиром да би гласачи Марин ле пен гласали за њега као мање зло? )

Лик долази из Саркозијеве партије али ми делује као "тврђа" струја. Жели сарадњу са Русијом, спомињао укидање санкција + довео у питање исправност независности Косова? Лик ће дефинитивно бити трећи и испушити други круг, али мислим да нема муда да подржи Марин у другом кругу.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Sun Mar 26, 2017 10:50 am

je l' moguće da ljudima od svih onih beskičmenjaka na spisku najviše smeta Ceca? toliki profesori i umetnici, a oni se bave jednom pevaljkom

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Sun Mar 26, 2017 11:21 am

Наравно да је могуће јер само њу знају. То су ти квази ''грађани и грађанке'' који не слушају народњаке. :)

User avatar
sorab
Posts: 130
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:42 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby sorab » Sun Mar 26, 2017 11:21 am

Cika Crni u narodno-oslobodilcakom elementu :D


niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby niko » Sun Mar 26, 2017 11:33 am

Image

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Sun Mar 26, 2017 12:03 pm

Лудак из луднице wrote:Нексоне , шта мислиш јел су свесно и намерно сјебали Фијона са оним аферама јер су знали да би он у другом кругу победио Макрона (с обзиром да би гласачи Марин ле пен гласали за њега као мање зло? )

Лик долази из Саркозијеве партије али ми делује као "тврђа" струја. Жели сарадњу са Русијом, спомињао укидање санкција + довео у питање исправност независности Косова? Лик ће дефинитивно бити трећи и испушити други круг, али мислим да нема муда да подржи Марин у другом кругу.


Све си сам рекао. Гура се Макрон у други круг, није битно да ли је то Марин Ле Пен или Фијон наспрам њега. Никако не желе да дозволе други круг Фијон-Ле Пен(Московска веза). Па се онда гура, намештају се истраживања(као у Србији) за притајеног хомића са женом 20 година старијом од њега.
Image

То му је жена.
Тзв. левичари су одушевљени. То што им је левица у Француској, дебил Оланд што га је Обама инсталирао, донео рестриктивни закон о раду то битно није. Коига још на левици брига о радничким правима-хомићи, муслимани...то је ин.
Макрон је франуска верзија Хилари Клинтон. Фаворит либерално-левих корумпираних елита, попут Брисела, повезаних са крупним капиталом који има огромну корист од оваквог глобализма.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Sun Mar 26, 2017 12:07 pm

prcko wrote:http://rs.n1info.com/a237644/Vesti/Vesti/Sta-stranke-znaju-o-vama-Procurili-podaci-400.000-gradjana.html

DS stvorio bazu, SNS je nasledio i nastavio da je azurira.


Стварно чудно, СНС и ДС у заједничком криминалном подухвату. И сада ја треба да гласам за кандидата ДС(Јанковић) и онога који је био у ДС у то време и тада знао како је формиран СНС од стране ДС(Јеремић) или последицу жутог абортуса-Вучића?!
Него младеновачки Саруман се не скида са насловних. Неко малициозан би рекао да га неко јак гура за своје потребе.
Али шта ја знам, све су то измишљотине. Што је више лажи то су нам они дражи.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Sun Mar 26, 2017 12:56 pm

Заборавих да поменем. Колико су све те жуто-напредне опције повезане показује пример трагично несмешног плагијатора Џона Стјуарта-Зорана Кесића, човека који попије капућино са Ј. Вучићевићем у "Москви" када се дражесно исмеју. Када су Двери изашле са аудио снимцима разговора разних тзв. бизнисмена, банкара, тужилаца/судија, политичара...који повезују дс и снс, дражесни Кесић је напао Двери због имена(који јесте глупав, то је проблем Бошка Обрадовића-превелика театралност) али је то суштински небитно јер скреће пажњу са криминалне суштине напредно-жутог картела.

Узгред, онај наводни инцидент код Јеремића на конференцији за новинаре када као нису пустили Ј. Вучићевића, они који су наводно забрањивали улаз Ј. Вучићевићу су два до скоро новинара "Експреса", један је Бранко Миљуш. То је битно зато што је "Експрес" под контролом једног од многобројних Вучићевих кумова и служи искључиво за снс пропаганду.

Ту се апсолутно не зна где престају једни и где почињу други. Час су у савезу, као нпр. сада снс и дс, а час се рокају око плена. Полтиике поптуно исте, корупција иста...све се своди на крађу.

Узгред Ј. Вучићевић је радио за дс и Ђиласа у пресу, има опасну криминалну аферу са градњом неких некретнина. Мислим да га Вучић тиме и држи.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Sun Mar 26, 2017 1:01 pm

ne znam šta je tačno u toj aferi, ali se sećam da je zidao kuću na Zvezdari, u jednoj od malih ulica između Batutove i Cvetkove pijace
redovno stalaja Tojota Kruzer sa tablicama na kojima je pisalo "PRESS" ispred

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Sun Mar 26, 2017 8:40 pm



Nije lose. :mrgreen:

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Futurama » Sun Mar 26, 2017 9:22 pm

Не зна се ко више продаје шупље приче од кандидата, док је то представника власти и очекивано , али је колико реално да неко ко је био до пре 5-6 година у власти обећава нешто што тада није ни помишљао да спроведе.
Као да је опозиционим кандидатима циљ ко ће више да се налупета, нема то везе са мозгом што причају. Пошто је ова кампања комедија, треба да буде комедија до краја, према томе АВЕ Бели :D

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby santamarija » Sun Mar 26, 2017 10:01 pm

provlaci se prica Jankovic zuti,ovo ono,sutanovac i jos milion radikalskih metoda...covek jasno kaze da o clanstvu o nato treba drugacije da se odlucuje. prvo,sto je tacno,tamo nas niko ne zove,a kada bi nas zvali,sazvao bi sve relevantne cinioce i izneo misljenje tih cinilaca,savet za bezbednost,bia,ministrastva razna i onda bi doneli preporuku sta bi uradili i jasno na referndumu trazili odgovor...e tako treba da radi neko ko je odgovoran ....a ne da na konvencuje dovodi sredera jebo vas vucic


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests