Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 8:29 pm

dobra mu je kampanja, baš neposredna
ide po gradovima i priča sa ljudima

https://www.youtube.com/user/DostajebiloRestart/videos

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby mungos » Mon Mar 27, 2017 8:32 pm

Nexon wrote:Узгред, одакле Шешељу и Чанку новац за толико рекламирање и митинге када се зна да је СРС оставила огромне дугове у прошлој кампањи? Само оно што су добили за финансирање СРС и за кампању је довољно да покрију дугове из ранијих кампања што дугују РТС и Пинку.


Знам да су радикали раније муљали нешто да им иде преко централна отаџбинска управе, трошкови типа билборди,рекламе и тако то да би изјебали систем.Док су били жути. Онда ваљда не морају да пријављују, покушао сам једном да сконтам шта ми је причао лик што је тамо био неки вођа омладине, али нисам најјасније сконтао.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 8:43 pm

Rođaci wrote:
Nexon wrote:Талиш се ако си близак власти која контролише штампарије и медије.


ne razumeš ti to dobro
platiš negde termin, a istališ se s nekim ko će ti raditi reklamu
platiš reklamu u novinama, a istališ se sa onim ko će ti raditi pripreme za štampu i tekstove

Ти као неко ко подржава дјб требао би да знаш како је то ишло прошле године.


kakva šešeljevska retorika, svaka čast


Што прозиваш Шешеља када вам је један од најважних чланова прелетео из СРС?
Уосталом цела вам је организација састављена од прелетача.
Тако нпр. други човек дјб је некада био у ЛДП, а и Новој Демократији Душана Михајловића(врло занимљиво јер је то ДБ пројекат био)-Александар Стевановић.
Трећи човек дјб. Душан Павловић-г17 институт, занимљив одабир образовања у Будимпешти.

Што се тиче финансирања и муљања, изгледа да дјб има доста искуства у томе.
Grupa građana DJB Saša Radulović fakturisala 90.000 evra budžetskih para Udruženju DJB, samo za distribuciju letaka i brošura u kampanji 2016. To su znači pare koje su dobijene iz budžeta za kampanju i onda moraš da pravdaš kako si ih potrošio.
Evo vam link za pretragu troškova kampanje 2016, sa sajta Agencije za borbu protiv korupcije. Kucajte Dosta je bilo Saša Radulović bez crte i izaberite izbore 2016.
Ima tu još zanimljivih fakturisanja, recimo za "konsultantske usluge" Džazili i samima sebi, ili za izdavanje prostora u zakup samima sebi, ali to je sitno u poređenju sa moćnom distribucijom letaka.


Иначе ту се види на делу закон који сам помињао раније за Луку. Новци се морају правдати и остајете на 0 и то тек након избора.

Узгред, зашто Радуловић каже да неће правити коалиције када је потписао коалициони уговор са ДС на Врачару?

Немој мени да продајеш те форице, нисам ти ја клинац да ме обрађујеш са тим глупостима.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 8:51 pm

Вучић је толико очајан што га не воле глумци да је почео да лажира подршку а он сам најбољи глумац.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 9:01 pm

ista ta ekipa kaže i da je Obradović ljotićevac
zanimljiv si ti lik, drkaš na ono što vlast priča kad ti odgovara, a onda odjednom to ne valja, pa ti smetaju

pravi šešeljevac

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:11 pm

Naš partijski sistem je brlog u kome se prasici valjaju.


Знаш ко је ово изрекао? Личи на Радуловића а није он. Мораш да научиш историју своје сопствене земље. Ниси ти неки затупасти клинац који везе са светом нема па се пали на дјб, па Луку...ваљда идеш на мало више?!

Рујевић из DW? Немој се срамотити, да те још горе не поклопим.
Иван Нинић није био у срс?
Стевановић није био у лдп?
Павловић није био у г17 институту?
Радуловић није 2012 хвалио Вучићеву борбу против корупције(хахаха) на блогу б92 а онда ушао у владу код Вучића?
Лаж?-Неће бити.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 9:20 pm

Koštunica nije podržao SNS u drugom krugu?
DSS nije bila u vladi sa DS, SPS i G17?

da ne nabrajam dalje

nemoj mi takve primere, deluje da si pametniji

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Mon Mar 27, 2017 9:22 pm

Које функцију хоће гуровић, перун и грба? Како онако јавно синоћ лижу јаја толико су ми згадили спорт. Зар су толико неспособни у јебеном животу да морају да зависе од шкарта. Грбовића разумем јер дечко и није радио нигде по завршетку мање више успешне каријере али ова двојица по западу ко зна колико година зараде и ништа. Који ће ми курац у рукомету титула са овом пичком издајничком како га није срамота требо је црћи кад је имао мождани удар.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:23 pm

Rođaci wrote:Koštunica nije podržao SNS u drugom krugu?
DSS nije bila u vladi sa DS, SPS i G17?

da ne nabrajam dalje

nemoj mi takve primere, deluje da si pametniji


Потпуно си у праву за дсс. Али какве то везе има са оним горе написаним и то си још покушао да прикажеш као некакву лаж?
Срамота од тебе што покушаваш сада глупаво да спинујеш.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 9:25 pm

Jbt svi na nasoj politickoj sceni su neki Preletacevici, svi sem Belog. :mrgreen:

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:25 pm

Космет је Србија wrote:Које функцију хоће гуровић, перун и грба? Како онако јавно синоћ лижу јаја толико су ми згадили спорт. Зар су толико неспособни у јебеном животу да морају да зависе од шкарта. Грбовића разумем јер дечко и није радио нигде по завршетку мање више успешне каријере али ова двојица по западу ко зна колико година зараде и ништа. Који ће ми курац у рукомету титула са овом пичком издајничком како га није срамота требо је црћи кад је имао мождани удар.


Новци морају негде да се оваплоте.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:26 pm

prcko wrote:Jbt svi na nasoj politickoj sceni su neki Preletacevici, svi sem Belog. :mrgreen:


Колико знам неки који осмишљавају оно што ради су били у омладини г17. Уосталом он је имао занимљиве пројекте пре него што је постао Бели. Борба за права угрожене сексулане мањине. Да то тако кажем.
Last edited by Nexon on Mon Mar 27, 2017 9:28 pm, edited 3 times in total.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 9:27 pm

Verujem da ima ljudi sa tog spiska koji su jednostavno ucenjeni. Ali i njih ko jebe, sto su dozvolili da budu ucenjeni. :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 9:29 pm

Nexon wrote:Потпуно си у праву за дсс. Али какве то везе има са оним горе написаним и то си још покушао да прикажеш као некакву лаж?
Срамота од тебе што покушаваш сада глупаво да спинујеш.


pa ti si promoter stranke koja je sa tim DSS-om bila u koaliciji na prošlim izborima, na kojima si takođe agitovao za istu tu stranku, meni spočitavaš što u opciji za koju ću glasati postoje ljudi koji su bili u nekim drigim strankama

nigde ne piše da je to što si ti napisao laž

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:32 pm

Rođaci wrote:
Nexon wrote:Потпуно си у праву за дсс. Али какве то везе има са оним горе написаним и то си још покушао да прикажеш као некакву лаж?
Срамота од тебе што покушаваш сада глупаво да спинујеш.


pa ti si promoter stranke koja je sa tim DSS-om bila u koaliciji na prošlim izborima, na kojima si takođe agitovao za istu tu stranku, meni spočitavaš što u opciji za koju ću glasati postoje ljudi koji su bili u nekim drigim strankama

nigde ne piše da je to što si ti napisao laž


Јесам, тада сам говорио то. И ти си по сопственом тврђењу за исте гласао или ниси?
хехе
Много вас волим.
Али ја нисам прозивао неког да је за Шешеља док су му неки од водећих људи странке за коју ради/симпатише бивши чланови срс.
Тако је, то је истина.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 9:36 pm

Nexon wrote:
Колико знам неки који осмишљавају оно што ради су били у омладини г17. Уосталом он је имао занимљиве пројекте пре него што је постао Бели. Борба за права угрожене сексулане мањине. Да то тако кажем.


Ko je konkretno bio u omladini G-17? Ja one ljude sto sam video oko njega, ne verujem da neko ima preko 25-26 banki. A sto se tice tog famoznog projekta, pogledaj samo koliko prerijanice LGBT-a pljuju Belog po medijima i socijalnim mrezama, i zbog cega.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:42 pm

Колико ја знам г17/урс је постојао, чак био у власти, до пре 3 године.
Геј пар из шумадије-покушај сатиричног исмевања тзв. хомофоба. Немој да ми се правиш наиван.

Baklja
Posts: 48
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:59 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Baklja » Mon Mar 27, 2017 9:43 pm

Na ovom forumu ima onih koji bi glasali za onog olosa Vucica?!?!
:shock:
Jel ovo neka zajebancija?!?

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 9:45 pm

Nexon wrote:Геј пар из шумадије-покушај сатиричног исмевања тзв. хомофоба.


Stavovi Belog po pitanju LGBT populacije naljutili su Predraga Azdejkovića, aktivistu za gej prava, koji je Preletačevića nazvao licemerom." Za ovo licemerno govno ste vi skupljali potpise?", napisao je Azdejković na Tviteru kada je Beli u jednom intervjuu izjavio da bi se protivio gej brakovima.



Aha...i?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 9:46 pm

Nexon wrote:Јесам, тада сам говорио то. И ти си по сопственом тврђењу за исте гласао или ниси?
хехе
Много вас волим.
Али ја нисам прозивао неког да је за Шешеља док су му неки од водећих људи странке за коју ради/симпатише бивши чланови срс.
Тако је, то је истина.


naravno da jesam
i opet bih, da je Koštunica ostao u stranci

a ja tebe ne prozivam da si glasao za Šešelja, nego da tako razgovaraš sa ljudima
"aha, vi i oni vaši ste tada bili sa njima, da, da, znamo mi dobro šta ste radili"

to je tvoja retorika, a takvu retoriku samo Šešelj i ekipa iz njegovog Šinjela imaju


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests