Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 9:52 pm

Nexon wrote:Колико ја знам г17/урс је постојао, чак био у власти, до пре 3 године.


A sto se tice ovoga, znam da je vise puta izjavio da je osnovni preduslov da neko udje u ovu njihovu pricu bio da nisu nikada bili politicki aktivni. E sad, ako je pogazio to i primio nekoga, ja za to ne znam. Daj ime pa da vidimo, mozda si ti stvarno u pravu.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:52 pm

prcko wrote:
Nexon wrote:Геј пар из шумадије-покушај сатиричног исмевања тзв. хомофоба.


Stavovi Belog po pitanju LGBT populacije naljutili su Predraga Azdejkovića, aktivistu za gej prava, koji je Preletačevića nazvao licemerom." Za ovo licemerno govno ste vi skupljali potpise?", napisao je Azdejković na Tviteru kada je Beli u jednom intervjuu izjavio da bi se protivio gej brakovima.



Aha...i?


Па врло је лако. Пеђица је на платном списку Вучића. Алек му финансира часопис.
Да се вратим,
https://www.youtube.com/watch?v=T3E4Mq2suCM

И немој да се нервираш.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 9:54 pm

Rođaci wrote:
Nexon wrote:Јесам, тада сам говорио то. И ти си по сопственом тврђењу за исте гласао или ниси?
хехе
Много вас волим.
Али ја нисам прозивао неког да је за Шешеља док су му неки од водећих људи странке за коју ради/симпатише бивши чланови срс.
Тако је, то је истина.


naravno da jesam
i opet bih, da je Koštunica ostao u stranci

a ja tebe ne prozivam da si glasao za Šešelja, nego da tako razgovaraš sa ljudima
"aha, vi i oni vaši ste tada bili sa njima, da, da, znamo mi dobro šta ste radili"

to je tvoja retorika, a takvu retoriku samo Šešelj i ekipa iz njegovog Šinjela imaju


Учинило ми се да ма прозиваш да сам за Шешеља а ти подржаваша странку која има радикале прелетаче.
То ми се учинило да није лепо.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 9:56 pm

ni na kraj pameti
sigurno ne mislim da si glup

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 10:00 pm

Rođaci wrote:ni na kraj pameti
sigurno ne mislim da si glup


То је лепо.
А, сада пошто пратиш дешавања у дјб, или си њихов члан у оснивању, је л ово тачно?
Grupa građana DJB Saša Radulović fakturisala 90.000 evra budžetskih para Udruženju DJB, samo za distribuciju letaka i brošura u kampanji 2016. To su znači pare koje su dobijene iz budžeta za kampanju i onda moraš da pravdaš kako si ih potrošio.
Evo vam link za pretragu troškova kampanje 2016, sa sajta Agencije za borbu protiv korupcije. Kucajte Dosta je bilo Saša Radulović bez crte i izaberite izbore 2016.
Ima tu još zanimljivih fakturisanja, recimo za "konsultantske usluge" Džazili i samima sebi, ili za izdavanje prostora u zakup samima sebi, ali to je sitno u poređenju sa moćnom distribucijom letaka.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 10:00 pm

Nexon wrote:Па врло је лако. Пеђица је на платном списку Вучића. Алек му финансира часопис.


Znaci Alek je Belov mrzitelj, sto znaci da Beli definitivno nije Alekov projekat. Do jaja, meni dosta. :mrgreen:


Nexon wrote: И немој да се нервираш.


Ni najmanje, popusio sam malopre takvu gandzu, da mi uopste nije do sikiranja. :mrgreen:

PS> Uzmi i ti malo, ili ako postis makar bendzos. ;)

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 10:04 pm

prcko wrote:
Nexon wrote:Па врло је лако. Пеђица је на платном списку Вучића. Алек му финансира часопис.


Znaci Alek je Belov mrzitelj, sto znaci da Beli definitivno nije Alekov projekat. Do jaja, meni dosta. :mrgreen:


Nexon wrote: И немој да се нервираш.


Ni najmanje, popusio sam malopre takvu gandzu, da mi uopste nije do sikiranja. :mrgreen:

PS> Uzmi i ti malo, ili ako postis makar bendzos. ;)


У почетку потпуно тачно. Луку је извукао Радуловић за неке своје обрачуне. То сам овде писао.
Данас је другачија прича јер је Лука постао користан за Вучића. Сам Лука вероватно није у тој причи, али је користан идиот за Вучића тренутно.
Нисам ни сумњао да ти неће засметати видео материјал-Геј пар из Шумадије.
Last edited by Nexon on Mon Mar 27, 2017 10:06 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 10:06 pm

Nexon wrote:А, сада пошто пратиш дешавања у дјб, или си њихов члан у оснивању, је л ово тачно?


pojma nemam
znam da postoji neki postupak zbog toga, piše u izveštaju Krika o Radulovićevoj imovini objavljenom pre neki dan

nisam član, to mi svakako ne treba u životu

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 10:10 pm

Nexon wrote:Данас је другачија прича јер је Лука постао користан за Вучића.


Ako te ne mrzi, pojasni kako.

PS: Sta bi za G17+ fantoma?

PSS: Super je materijal, ali mi je bolji fazon onaj gde dize nadmorsku visinu Avale i od karton naselja pravi Dubai za cigane. :mrgreen:

"Beli je dobar momak, kreativan u političkoj satiri, ali on se ne bavi politikom i to je njegova Ahilova peta", rekao je Obradović za dnevni list Danas. "Njegova važna uloga je da povuče apstinente na izbore, ali slikovito govoreći tu on stiže do kraja puta u borbi protiv ovog režima i ne može dalje. Od tog trenutka su jedino Dveri kadre da pobede Aleksandra Vučića".


Ovo je Bosko izjavio pre 4 dana. Zasto Bosko ne govori ruzno o Belom, a ti ga ovde vredjas i razotkrivas?

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 10:15 pm

Не угрожава га довољно на излазност а више узима другима из опозиције. После избора има Вучић да се спрда са њима и да их тако дискредитује. Радуловић покушава то да спречи тако што се увлачи Белом, па ће онда да прича да је успех Луке и његов успех.
Елем, што се тиче г17 омладине, рекао сам да мислим, нека буде да није тако, пошто сам налетао на такве приче, не могу сада да тражим. Довољно је оно за геј пар из Шумадије што сам ставио. Није да хоћу да се око тога замајавам.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 10:26 pm

Nexon wrote:Не угрожава га довољно на излазност а више узима другима из опозиције. После избора има Вучић да се спрда са њима и да их тако дискредитује.


Ako ce Beli da bude taj faktor koji ce da sjebe opoziciju, onda trebamo svi da se sprdamo sa njima, a ne samo Vucic. Covek je lepo postavio ultimatum, ako se za par dana ne dogovorite oko jednog ozbiljnog kandidata, ja ulecem u pricu i prskam po svima. A Bosko je PRVI izleteo sa svojom kandidaturom i ponudio opoziciji da ga podrzi. :mrgreen: U ovakvom trenutku u ovakvoj opasnosti, u situaciji gde govnar ima sansu za jos 5 godina izdrkavanja, izvini molim te, ali to je u najmanju ruku neodgovorno. To je po mom skromnom misljenju bio pocetak i kraj bilo kakve price o jednom kandidatu koji ce da satre govnara u prvom krugu, kako i zasluzuje. No dobro, covek je imao takvu procenu i to je to.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 10:37 pm

Кога заболе за једног кандидата? То су Радуловићеве бајке. Да је био један кандидат опозиције ја никада више не би помислио да гласам за нпр. Двери. Има још гомила таквих људи. Мене не занима да гласам између нијанси жутих, напредних или остарелих, и њихових привезака као што је срс.
Али се лепо приметио да је то Радуловић замислио са Луком само се отело контроли и сада га Вучић вуче по насловним странама уз огромну промоцију. Наравно да у том случају може да има добар резултат.
Елем,
Како је рекао за наш лист, он није обезбедио гаранцију која се тражи за додељивање средстава из државне касе.

Други кандидат, Лука Максимовић, узеће само 1.002.000 динара, јер је толике гаранције дао.


Полтиика каже да ће Лука добити рефундирање у вредности од милион динара. То тако иде по закону, колико потрошите у кампањи са доказима толико вам се враћа до лимита, који се одређује када се подели намењено из буџета са укупним бројем кандидата.


Него где су Вучићу МиГ-ови?

Vučić i Lavrov dogovorili: Migovi stižu u Srbiju 1. marta
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbij ... ju-1-marta
Kako piše beogradski "Alo!, "migovi" koje bi Srbija trebalo da dobije od Rusije, stići će u našu zemlju 1. marta naredne godine, što je u ponedeljak ugovorio premijer Srbije Aleksandar Vučić sa šefom ruske diplomatije Sergejem Lavrovom.


хахаха
Који су то барони. Што је најгоре контролишу толико медије да забрањује легитимне спотове који би требали да подсете људе на невероватно баронисање. Пошто просто збуњују људе са новом причом сваке недеље-државни удари и тако. Људи забораве.

stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby stara pizda » Mon Mar 27, 2017 10:53 pm


prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Mon Mar 27, 2017 10:56 pm

Nexon wrote:Кога заболе за једног кандидата? То су Радуловићеве бајке. Да је био један кандидат опозиције ја никада више не би помислио да гласам за нпр. Двери. Има још гомила таквих људи.


Ima sigurno, ali verujem da ima mnogo vise ljudi koji bi jedva docekali da ekspresno ugase govnara. Nazalost jeste, bajka je.

Nexon wrote: Други кандидат, Лука Максимовић, узеће само 1.002.000 динара, јер је толике гаранције дао.

Полтиика каже да ће Лука добити рефундирање у вредности од милион динара. То тако иде по закону, колико потрошите у кампањи са доказима толико вам се враћа до лимита, који се одређује када се подели намењено из буџета са укупним бројем кандидата.


Pod uslovom da je ovo tacno, te garancije koje je dao su od priloga koje smo DOBROVOLJNO dali kada smo potpisivali kandidaturu. Imala je jedna kutija na kojoj je pisalo: Prilog za Belove nove carape. Neko nije ubacio ni onih 50 kinti za overu, neko je dao 200, dakle niko nam nista nije trazio. Posle toga su ljudi poceli i na ziro racun da uplacuju. TI ga prestavi kao da mukica nije mogao da zavrsi obicnu bankarsku garanciju, kao sto je to Bosko uradio. Cak i da je ovo sto je Politika objavila tacno (a njegove izjave su do sada bile suprotne), opet se jedini odrekao nekog kesa.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Mon Mar 27, 2017 10:59 pm

Image

:lol: :lol: :lol: :lol:

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Mon Mar 27, 2017 11:01 pm

Baklja wrote:Na ovom forumu ima onih koji bi glasali za onog olosa Vucica?!?!
:shock:
Jel ovo neka zajebancija?!?

Bakljaaaaa :o :o :o

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Mon Mar 27, 2017 11:02 pm

Rođaci wrote:Image

:lol: :lol: :lol: :lol:


хахахахахах
Али тек како га снимају да изгледа велик поред Путина.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Brdja » Mon Mar 27, 2017 11:13 pm

Nexone za koga ćeš glasati ako u drugom krugu budu bili Vučić i Janković?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Mon Mar 27, 2017 11:25 pm

tizlabor wrote:
Baklja wrote:Na ovom forumu ima onih koji bi glasali za onog olosa Vucica?!?!
:shock:
Jel ovo neka zajebancija?!?

Bakljaaaaa :o :o :o

олеолеолеолеолеолеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

National
Posts: 53
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby National » Mon Mar 27, 2017 11:32 pm

Total votes: 154 :mrgreen:
PFC


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests