Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nikodije » Tue Jun 23, 2020 7:20 pm

"Ima posla u Srbiji samo niko neće da radi! " Ljudi koji su u ovakvom fazonu su ili glupi ili prosto se zadovoljavaju malim, sitnim stvarima. Ambicija im je 500e on toliko i zena i sa soma evra moze da jede solidno, plati racune i da na rate kupuje patike, ves masinu i veliki tv za dnevnu sobu i da Grcka ili Cg jednom godisnje. Neki nemaju ni toliko ali ovo je smesno, to nije zivot samo problem je sto mali broj ljudi zna sta je zivot. Ja sam prvi u kurcu i shavtio sam kasno da sam u životu sve pogresno radio. Ali bolje ikad nego nikad, covek treba da se trudi dok je ziv da zivi sto bolje, da ne zavisi od nikoga i nicega pa dokle dogura. Nama fali slobodno društvo a ne robovi na minimalcu koji vicu kako nam nikada nije bilo bolje. Politika kod nas ne postoji! Sve je kombinacija ti meni ja tebi i tako u krug. Neko se proda za crvenu, neko za posao, neko za tender razlika je samo u ceni ali sustina je na zalost ista.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby друг члан » Tue Jun 23, 2020 11:35 pm

нуклеарни удар wrote:А шта фали криминалу ❓

Не фали ништа, ако те не ухвате
Choose Life

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby нуклеарни удар » Tue Jun 23, 2020 11:39 pm

друг члан wrote:
нуклеарни удар wrote:А шта фали криминалу ❓

Не фали ништа, ако те не ухвате

:D
Па то❗зато је узбудљиво, наравно препоручујем послове у иностранству

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby CREW pg » Tue Jun 23, 2020 11:56 pm

U ovom vremenu mladi najbolje prodju ako na vrijeme shvate da završena usmjerena srednja ili fakultet ne garantuju nikako rad u struci, sem ako nisi u par procenata najboljih studenata, mada i oni se ne usreće. Ja se sad jedem što nisam upisao neki računarski smjer, makar ga 10 godina studirao. Odličan prosjek i faks u roku mi nije puno značio, više mi je engleski jezik donio na poslovnom planu.
Kada te takva realnost udari nakon škole ostaje ti da odma pališ preko ili da kreneš u borbu rukama i nogama. Ukoliko imaš neka leđa u vidu pomoći roditelja za neki biznis, možda se i snađeš. Ostali će promijeniti 5-6 karijera i što neko reče gore, doći do 600e kao uspjeha. Ako ćeš više, dodatni posao se mora naći. Od prije par godina radim kao vodič i nije toliko loše za dodatni prihod... Ali padneš sa nogu brate mili...

A onda gledam mog drugara sa sela, bio je konobar 15 godina. Puko mu k odjednom, izučio rad na CNC mašini za godinu dana i gura somić sada... Zanat u određenoj niši zaista može da donese svu potrebnu lovu, dobar moler kida pare, a kamoli stolar, električar, bicikl majstor... Tu nema dileme za ljude koji su posvećeni i pedantni. Ja kad sklapam policu, ocu da jebem majku ikei i pola svedske...
Živimo u takvom sistemu koji ti daje minimalne šanse. Puteva je mnogo, ali u svemu tome čovjek mora da stavi prioritete - ipak su porodica , prijatelji, slobodno vrijeme iznad svega. Para bude i nestane...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Mon Feb 14, 2022 12:13 pm

aj i ova tema da se podigne :D

sta kazete, o li bit' kakvih promena posle aprilskih izbora?

moja prognoza:
presjednik - i dalje ovaj isti, eventualno drugi krug
parlament - i dalje ovi na vlasti, s'tim da ce opozicija biti oko 20ak %
BG - opozicija jedva dobija, mozda...ili ce ostati ovi isti, ali sa nekim mizernim procentima razlike.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Џими Заказака » Mon Feb 14, 2022 2:35 pm

Ђилас је урадио све што треба да осигура Вучићу победу у првом кругу председничких и стабилну парламентарну већину. Убеђен сам да би нпр. Алексић из Народне странке могао лепо да се профилише, али Ђики је мајсторски угушио причу. Дупли пас по ко зна који пут.
БГ може бити натегнуто, ем јер је Владета Јанковић објективно господин који може да убере гласове широког спектра, ем јер не постоји антипатичнији лик на политичкој сцени од Александра Шапића. Боље би прошао Весић, колико год то смешно звучало, има неке душе и шмека у том прављењу будале од себе које ради.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Mon Feb 14, 2022 3:11 pm

Samo sam u jedno siguran, a to je da se na izbore sad mora izaci, pa makar crtali kurceve po listicima.

Za predsednicke to ima smisla jer treba da se podize broj izaslih i mislim da je to najbitnije u ovom trenutku. Ako sekta ima 2miliona sigurnih glasaca, onda mora da izadje bar 5 milki da bi anulirali njihov uticaj.
Ja iskreno ne mogu da glasam vise protiv nekog, tako da mi sve lici da ce biti jedan palamar preko predsednickog listica. Mozda zvuci ziheraski, al da vidimo ko ce u drugi krug, pa da se razmisli...sta znam.

Sad to skrabanje listica za parlamentarne i BG izbore i nije najpametniji potez jer se beli listici prelivaju na one stranke koje su presle cenzus, al ako vec ne crtate kurac preko tih listica, onda ce verovatno medj ovoliko sarenih lista biti neko ko vam je blize srcu i mozgu za koga mozete da glasate...a na moju veliku zalost, opet ne vidim ko je ta ekipa za koju bih rekao da sam ZA.

Razmisljam...mozda su mogli da izbace Vladetu kao kandidata za predsednika, bas zbog tog gospodin utiska koji odaje, a realno u BGu da kandidujes kontejner ne bi puno pogresio jer mislim da su ovi sad za penal dusu dali.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby čompika » Tue Feb 15, 2022 5:21 pm

Nema tu sta da se prica, demokrate po drugi put jebu ovu zemlju. Deo tako sto je presao u SNS a deo da busi opoziciju. Da li mi ne mozemo da iznedrimo jednu politicku partiju, koja nece imati lica iz ovog dvadesetogodisnjeg matriksa, sulude imbecilne ideje, koja moze samo da kaze, ej aj dosta sad stvarno. Samo neki ributovi monarhija, revolucija i teorija zavere. Buraz, u zemlji su ti napravili atmosferu gde ce te komsija izjebati da bude malo manje siromasniji od tebe, da u mladosti drugaru se vise ne javljas na ulici jer je odlucio da je bolje da on tebe jebe i tvoju porodicu, nego da razmislja kako da uopste ne dodje do situacije da neko bude jeban.
Krade se bez pardona, dostavis dokaze novinama, oni to demantuju i to je to, nema, TUZILASTVA NEMA.
Koja ideologija nam treba da osnovne stvari dovedemo u red jebote, jel se mozemo svi sloziti da je sranje brate veliko.
jebo mater svakome ko govori da nasilje nije resenje kada imas bandita ispred sebe koji koristi nasilje kako bi te sprecio da se izboris da zivis iznad praga siromastva

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby CamoSurprise » Fri Apr 01, 2022 2:48 pm

Jbga, kvarim predizbornu tišinu, ali ljudi izađite u nedelju na izbore.
Jedan glas se čini nebitnim u odnosu na armiju članova, muljavine sa glasovima u najavi, horde penzionera, botova i partijskih poslušnika, ali izađite i glasajte.
Realno, na ovim izborima ne može pasti, ali dajte da bar malo zadrmamo tron i da se u skupštini čuje i neka druga priča, a ne samo SNS-a i njihovih satelita.
Gilajdza RIP

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Apr 01, 2022 5:46 pm

Na Tadića je protiv Nikolića bila manja kvota nego sada na Vučka a imam osećaj da je narod u najmanju ruku isto besan kao tada, tako da se nadam sličnom ishodu kao na tim izborima. Ako ne bude kako sam rekao treba Miša Vacić da pobedi i da nas jebe ceo život jer za bolje i nismo.

User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby zipadjale » Fri Apr 01, 2022 8:44 pm

Зна ли неко ко су ови Заветници, јел шурују са Вучком или имају неку своју причу?
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Fri Apr 01, 2022 9:20 pm

ide Ponošara gas
na parlamentarnim Rumunka, naravno

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Fri Apr 01, 2022 9:47 pm

zipadjale wrote:Зна ли неко ко су ови Заветници, јел шурују са Вучком или имају неку своју причу?


колико и срс

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Moskri » Fri Apr 01, 2022 11:19 pm

Jbt, jedine veće dijabole od sns govna su mi ove koje se tripuju da je ona Marinika "u Srebrenici je bilo genocida" nešto dobro. Bukvalno, pocrkali svi na ovim izborima, nemačko američki agenti.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby друг члан » Sat Apr 02, 2022 8:30 am

Na izborima je pitanje da li je bolje sesti na kurac i jesti tortu ili sesti u tortu i jesti kurac, što bi naš narod reko
Choose Life

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby 1958 » Sat Apr 02, 2022 9:18 am

Za hrvatsku bracu iz moramo
Често одем до на село

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bruno Sulak » Sat Apr 02, 2022 10:37 am

A sta fali Misi Vacicu? :mrgreen:

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby друг члан » Sat Apr 02, 2022 11:13 am

voda
Choose Life

User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby zipadjale » Sat Apr 02, 2022 8:02 pm

друг члан wrote:voda


Hahahahahaha :lol: :lol: :lol:
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests