Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Thu Mar 30, 2017 11:12 pm

Darušafaka dobila, to je dobar znak pred nedelju

nego, koje će ispiranje mozga da krene posle izbora, pa to će biti stravično
ovaj će imati više protokolarnih susreta, ima da sere i sere, jezivo će biti

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: RE: Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Thu Mar 30, 2017 11:22 pm

DRINK wrote:Колико људи отприлике?

Moja procena ispod 2 soma. Videh Zrenjanin, Novi Sad, Beograd, Valjevo, Kragujevac itd. Utisak je da su Mladenovcani podbacili, da li je zasicenje ili sta vec... ne znam. E sad...taj teren za fucu je mogao da primi jos plafon 500 ljudi, ali po meni je moralo da kuva. Sve ostalo...do jaja, zdrava prica, nasmejani ljudi itd.

Realno ovo je bila klasicna FB prica koja je najavljena pre samo 1 dan, i svi su cekali stream.

Ja iskreno i dalje verujem u ovaj fazon i cenim dvocifren rezultat.

stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby stara pizda » Thu Mar 30, 2017 11:35 pm

tizlabor wrote:Cekaj bre,ovaj na televizor doveo caleta,kevu,kevine dve sestre iz Bosne i ujnu sa Kosova?


Cekaj cekaj, nisi sve video :D


Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Fri Mar 31, 2017 12:03 am

Au pa da li je moguće. U šoku sam, ali zaista.

Plašim se da zaista preozbiljan tim stručnjaka stoji iza ovog degenerika kako bi mu omogućili da radi sve to što radi, i da su oni jednom ozbiljnom analizom profila prosečnog glasača, strah me je da kažem Srbina, zaključili da će ovako nešto imati efekta. Ozbiljna nas borba čeka nakon izbora.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby DRINK » Fri Mar 31, 2017 12:04 am

:lol: :lol: :lol: ја не верујем на шта је све спреман, жао ми је што је ова изборна тишина и што неће снимити још неки спот, очекивао сам и другу сезону....

Прцко, све изнад 9% је победа, који год био :mrgreen: али мора да се ангажује више у скупштини Младеновца, тј ови његови, ипак су највећа опозиција тамо, и што је још битније да буде више присутан у маркетиншком смислу, битно је да не остане само на овоме, да прича траје, па на следећим иборима лагано у првом кругу...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Batke » Fri Mar 31, 2017 12:05 am

"Prekini prenos bre''
Aleksandar Vučić kod Milomira Marića proleća gospodnjeg 2017.N.E.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby BTS » Fri Mar 31, 2017 12:07 am

Smejem se već pola sata :D
https://media.giphy.com/media/14h6bd6njorOhi/giphy.gif

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Пери » Fri Mar 31, 2017 12:08 am

Matori, smejes se buducem ministru policije minimum

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Batke » Fri Mar 31, 2017 12:11 am

BTS wrote:Smejem se već pola sata :D
https://media.giphy.com/media/14h6bd6njorOhi/giphy.gif

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

I to ima klasičnu facu pandurske voline.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Bunt » Fri Mar 31, 2017 12:11 am

BTS wrote:Smejem se već pola sata :D
https://media.giphy.com/media/14h6bd6njorOhi/giphy.gif

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока


Ma ni da zakovrne očima, prvi put vidim da neko pada u nesvest iz čučnja i to da gleda oko sebe. Gledamo još jedan "prvi put u modernoj Srbiji..." događaj.

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby džile » Fri Mar 31, 2017 12:39 am

Sad ste svi mogli da vidite kako Vučić baca majmuna u nesvest

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby mungos » Fri Mar 31, 2017 12:49 am

Je suis informer.

Optimizam je zajebana stvar.


stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby stara pizda » Fri Mar 31, 2017 12:57 am

Image

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby vinjakboy » Fri Mar 31, 2017 1:05 am

Мајко Божија, где ја живим :shock: :lol: :lol: :roll:

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Новосадиста » Fri Mar 31, 2017 1:45 am

Још сви исто обучени ко на споту, гарант их јебе обоје... Пребледели чекају сендвиче ко зна од кад нису јели!
стадион-место народног бунта!

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby kopriva » Fri Mar 31, 2017 1:53 am


User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Moskri » Fri Mar 31, 2017 2:24 am


mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby mungos » Fri Mar 31, 2017 2:51 am



Мулти левел мајстор манипулације не мора ни да ради комплексније ствари од основних метода манипулација.

Како фунцкионисе "Fear Then Relief" техника манипулације.

Особа А, или назовимо је особом АВ - манипулатор, вештачки креира стресну реалност особи Б - назовимо је особом рецимо П као Пензионер. Након тога следи брза реакција или потез особе АВ, која служи да се емоционално разоружа особа П и схвати да није у опасности. Након промене вештачки креиране стварности, став особе П је разоружан. Од тог момента доношење промишљених и рационалних одлука код особе П је на значајно нижем нивоу. Тако "емоционално рањена" особа П је боља за обликовање и манипулацију и подложнија прихватању различитих захтева и предлога.

п.с. дабогда им целу пензију узео.

Што се тиче целокупне свите ипак ми је далеко најфинији крем шљама код Јанковића. Такву булуметну, измешане пичке и погаче, па на гомили, ја за живота нисам видео. Када бих био натеран да гласам у другом кругу (када би га било,а тек кад би овај несрећом ушао у исти) хладнокрвно бих гласао против њега. Највеће разочарење ми је излазак и Поповића и Обрадовића, али то је вероватно вођено оном српском пословицом - "непријатељ - смртни непријатељ - коалициони партнер". Додуше и Бошко је ту доста допринео самопроглашавањем чим су расписани избори. Што се тиче Двери,мислио сам да од кампање "хаштаг срећа" неће имати лошију, али сам се преварио. Мада су дефинитинвно највише демонизовани и нападани, што је и очекивано кад не држиш гард. Да су изломили ту општину у Пећинцима кад су шутнули ту жену или кога већ, можда би неко чуо и за "Двериликс". Еј, Двериликс јебем ти муку. Гарант им опет она животињица из Канаде ради маркетинг. Лука ака Бели је показао колико је битно различит бити и да је успех загарантован. Ето ја сам предложио Тизли да направи спот, надао се, ал` курац. Лепо ја њему кажем метни бре камеру испред кафане, у кафану стави 5-6 пијаних четника, пред камеру Статмана, иза њега волове и тракторе и да изговори човек само једну реченицу:"ЈЕБАЋУ ИМ СВИМА МАТЕР". Па на 20% би отишао, нема да фали. Ал` неће човек, па неће. Још је обећао кад ме је врбовао да ће ме звати лично Статман да ми каже да је Лабус педер (ево Џиле је сведок), ал` ни то се није десило. Додуше, хтео сам Статмана у Новом Саду да уловим кад је био и лично да га приупитам, ал заглавих на послу...Ко ме јебе кад сам кмет одвратни. Док сам ја завршио с арбајтом земара забего на Фрушку Гору негде да лоче. Јеби га, брдски тип, убила га ова депресија низије гарант. Трудио сам се да не испратим скроз ову фешту, али помене ли ИКО са списка АВ2, односно Андреја Вучића АТП #1 током целе изборне кампање осим несрећног Велимира из Чачка?

Све у свему, драги гласачу, један од 670.000 са правом гласа јер толико има пунолетних (а у ствари нема), честитам нам српског Мила.И брата му.


User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Blackadder » Fri Mar 31, 2017 10:42 am

@ Futurama
Juce sam bio sa ortakom (on vozi kombi za neku firmu pa ja isao onako sa njim) relacija beograd-cacak-novi sad-temerin pa nazad. Video sam jednom Obradovica, dva puta Jeremica, dva puta Canka i jednom Seselja i sve ostalo AV i to su bilbordi, plakati svi AV nijedan nisam video od neke druge stranke. Izmedju N.Sada i Beograda na autoputu svi nadvoznjaci oblepljeni plakatima a na par nadvoznjaka od plakata su napravili inicijale AV da se vidi iz daljine, steta sto nisam slikao... Od severa do juga sve je u znaku AV, cela Srbija. Bio sam sa njim na putu od 7 ujutru do 7 uvece i imam utisak da se AV vozio sa nama sve vreme :) Bolesno....


p.s. Planirao sam da stavim 5 soma na maxbetu da ce osvojiti manje od 52.9, mislio sam da su ovi u kladzi pogresno procenili granicu al sam sad ubedjen da govnar dobija u prvom krugu....


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: ултра бг and 15 guests