Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby B.Centrale » Fri Mar 24, 2017 8:06 pm

Kako se zove onaj bogohulnik od voditelja danas u Areni?
bologna centrale

User avatar
Сељак
Posts: 9
Joined: Sat Aug 06, 2016 12:10 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Сељак » Fri Mar 24, 2017 8:07 pm

Как'и гласачи, так'и и кандидати... Е моји грађанери, како иде са скупљањем кучећих гована по паркићима? Носите ли пластичне, или папирне кесе? Хватате ли говно целом шаком, или само са четир' прста?

Боли вас ђокица, Звезда Србија, канда демократија...
Седим испод прадединог дуда, а ви?

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby BTS » Fri Mar 24, 2017 8:11 pm

Image

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Влада Паликућа » Fri Mar 24, 2017 8:28 pm

fedayn82 wrote:Taj "ombusman" kako si ga krstio, koji je oko sebe okupio autosovinisticki sljam tzv - drugu Srbiju, je za razliku od tog kolonijalnog upravnika i radikalskog nacionaliste uzeo pusku u ruku kad je trebalo i otisao tamo gde treba! Postoje dva uslova koja treba da se poklope da to uradis, da si 18+ i da bude rata, na veliku srecu radikalskog nacionaliste oba su bila ispunjena i to ne samo jedared, ali ne, bilo je lakse mrsit muda po Beogradu i udarat u ratne bubnjeve 500 km daleko od linije!!!
I zato ces ti veliki borcu protiv okupacije, porobljavanja i izmene svesti, ako dodje do drugog kruga izmedju ove dvojice, da das glas ovom drugom, logicno.


Ма да бре, омбусман је у ствари на тајном и специјалном задатку да Борку Павићевић и друштво преобрати на нашу страну, гласам онда и ја за њега.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby SAO_Zeljin » Fri Mar 24, 2017 8:28 pm

1958 wrote:ako ovi dobijaju sendvice i soma dindzi, sta dobijaju radikali, dveri, jeremici, jankovici botovi? rade iz ubedjenja? ideala? veruju u bolju buducnos?


Jeremic daje samo sendvic i prevoz, nema soma dindzi. Provereno

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Fri Mar 24, 2017 8:30 pm

'nači Toni Bler je bolji od Borke Pavićević?


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Fri Mar 24, 2017 8:40 pm

svaka čast

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Fri Mar 24, 2017 8:40 pm

Влада Паликућа wrote:
fedayn82 wrote:Taj "ombusman" kako si ga krstio, koji je oko sebe okupio autosovinisticki sljam tzv - drugu Srbiju, je za razliku od tog kolonijalnog upravnika i radikalskog nacionaliste uzeo pusku u ruku kad je trebalo i otisao tamo gde treba! Postoje dva uslova koja treba da se poklope da to uradis, da si 18+ i da bude rata, na veliku srecu radikalskog nacionaliste oba su bila ispunjena i to ne samo jedared, ali ne, bilo je lakse mrsit muda po Beogradu i udarat u ratne bubnjeve 500 km daleko od linije!!!
I zato ces ti veliki borcu protiv okupacije, porobljavanja i izmene svesti, ako dodje do drugog kruga izmedju ove dvojice, da das glas ovom drugom, logicno.


Ма да бре, омбусман је у ствари на тајном и специјалном задатку да Борку Павићевић и друштво преобрати на нашу страну, гласам онда и ја за њега.


Cekaj da li se zajebavas ? pogledaj koji je danas dan i ko je govorio na Vucievom skupu, a ti ovde smaras o Jankovicu, coveku koji je koliko dana bio na vlasti ? pa djavo licno nas ne bi pokopao ovoliko koliko je Vucic. Neverica

ukizaminje
Posts: 46
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:39 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ukizaminje » Fri Mar 24, 2017 8:49 pm

Super je nasa napredna Srbija. Malopre sam se vracao kuci iz grada i kod Sava centra me napalo pedesetak naprednih krezubih kretena. Sve je pocelo tako sto su najopustenije blejali na sinama na semaforu i nisu pustili tramvaj da prodje,ja sam im najnormalnije rekao kroz prozor da se pomere kao i jos par ljudi sto nisu ucinili. Posto sam svakako izlazio tu izasao sam jer nas je vozac pustio pre stanice i tu sledi show. Okruzuju me i neki krezubi seljanin me pita jel znam ko su oni i da mogu da me ubiju ako pozele, nakon par teskih reci napadaju me i sve sto sam mogao je da uzvratim udarac tom prvom liku dok su oni mene napadali sa svih strana. Tek posle 10,15 sekundi svega tu ulece neki pandur i rasteruje ih i jos mi kaze kako ne treba da im pretim i da sam pogresio sto sam im se zamerio. Ko glasa za av da mu se osuse ruke.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Влада Паликућа » Fri Mar 24, 2017 8:56 pm

Улице су наше.
крезуби снс

Преостају вам само тастатура и клетве.

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby fedayn82 » Fri Mar 24, 2017 9:05 pm

На згаришту ти држе говоре,
На губилишту подло пирују,
На буњиштима саде ловоре…
И мртве уче сад да мирују.

Мој добри роде, сви су рђави,
Вапај твој не чују што тугује!
Издајник и сад још у тврђави,
С убицом жртва сада другује.

Ломан је, роде, мост на провали,
Свуд су у причест отров ставили…
С лупежом све су новце ковали,
Са кривоклетником завет правили.
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Fri Mar 24, 2017 9:54 pm

шредера довести на годишњицу бомбардовања??!??!!?!??!

ПУ!

али не ПУ! у вучића, него ХРК ПУ на ону масу гована што се скупила у арени и око арене. сендвич вам запао у страну, шљаму људски!

СКАНДАЛ!!!!!!!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чачак » Fri Mar 24, 2017 10:21 pm

Као одговор на данашње окупљање СНС у арени..
https://www.youtube.com/watch?v=sxfXA3avSns

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Istok » Sat Mar 25, 2017 12:02 am

ukizaminje wrote:Super je nasa napredna Srbija. Malopre sam se vracao kuci iz grada i kod Sava centra me napalo pedesetak naprednih krezubih kretena. Sve je pocelo tako sto su najopustenije blejali na sinama na semaforu i nisu pustili tramvaj da prodje,ja sam im najnormalnije rekao kroz prozor da se pomere kao i jos par ljudi sto nisu ucinili. Posto sam svakako izlazio tu izasao sam jer nas je vozac pustio pre stanice i tu sledi show. Okruzuju me i neki krezubi seljanin me pita jel znam ko su oni i da mogu da me ubiju ako pozele, nakon par teskih reci napadaju me i sve sto sam mogao je da uzvratim udarac tom prvom liku dok su oni mene napadali sa svih strana. Tek posle 10,15 sekundi svega tu ulece neki pandur i rasteruje ih i jos mi kaze kako ne treba da im pretim i da sam pogresio sto sam im se zamerio. Ko glasa za av da mu se osuse ruke.

To je ono sto ja govorim, i zbog cega sam napadan na ovom forumu. Smatram da je njihovo clanstvo jako extremno, oni sebe doziljavaju sa malim Alekom kao oslobodioce Srbije, cuvare Srbije itd...i spremni su da zemlju i narod dovedu u stanje haosa i otvorenih sukoba, alu vlast nece dati. Takva opasnost raste sve sto oni duze vladaju. Prepisan Milov sistem u kom je jasno da bez puske vlast nece predati. To i Srbiju ceka.

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Druidid » Sat Mar 25, 2017 12:44 am

Posle pojavljivanja Sredera u areni 24. marta, pre bih glasao za migranta iz Pakistana nego za ovo govno koje nam je sada premijer.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Avanti ragazzi » Sat Mar 25, 2017 1:01 am

Овај магарац је у толикој мери безобразан и бахат да му Блер и Клинтон нису били довољни, него је фино прославио "пунолетство" агресије.
А и ви који уопште спомињете било ког жутог кандидата нисте много бистрији.

Узети уопште у разматрање било кога од ове тројице што важе за фаворите, у најмању руку је скандалозно.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby vinjakboy » Sat Mar 25, 2017 3:34 am

Влада Паликућа wrote:Улице су наше.
крезуби снс

Преостају вам само тастатура и клетве.


И ово смо дочекали на навијачком форуму. Још само и пандури да се ослободе и почну да пишу о својим акцијама, па да комплетирамо слику...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Panzram » Sat Mar 25, 2017 8:02 am

Kad čujem izraz "žuti" odma se setim Vučićevića i mašim se za kurac.
Ovo neće na dobro da izađe...

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Sat Mar 25, 2017 8:47 am



GLASAJTE ZA STAMATA!!!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests