Новогодишња тема

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Новогодишња тема

Postby 1958 » Sat Dec 31, 2016 8:28 pm

I neka slika je kruzila tu cini mi se.

Sve najaće!
Често одем до на село

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Новогодишња тема

Postby pertla » Sat Dec 31, 2016 8:43 pm

otisla je tema u nekom pateticnom i nostalgicnom tonu, ali to je i normalno za ovo doba godine.

na forumu sam skoro od samog pocetka, registrovao sam se nekoliko meseci kasnije.svasta se desavalo tokom svih ovih godina, i dobro i lose,pamtice se naravno pretezno smesne situacije koje ce se jos godinama prepricavati,samo da nam forum potraje.

kao i pretpostavljam dosta ljudi pregledam forum po nekoliko puta dnevno, jutarnji odlazak u wc je obavezan uz tribinu.sva bitna desavanja se najbolje ovde iskomentarisu, brdo puta sam nasao pomoc za najrazlicitije stvari, a smeha do suza je bilo toliko puta da ne mogu ni da pocnem da se prisecam.

steta je sto je puno kvalitetnih forumasa napustilo forum na ovaj ili onaj nacin,ali dolaze novi ljudi i forum ce preziveti iako je nemoguce da postoji u obliku kao sto je to bilo ranije ma koliko mi to prizeljkivali.naveli ste prakticno sve koji su na neki nacin obelezili nase bitisanje ovde tokom godina i lepo je setiti se tih ljudi,imamo utisak da su to neka lepa vremena u kojima smo ziveli i preziveli.

takodje ne bih nikog navodi za najbolje i najgore na forumu, sve je vec manje-vise receno.pozdrav svim ljudima i svima sve najjace a pogotovo zdravlje i pamet
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Новогодишња тема

Postby Улични ратник! » Sat Dec 31, 2016 8:45 pm

Ja večeras neću nidje :D Al zato ću sutra za reprizu da nadoknadim,sve najbolje i lepo se provedite :)

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Новогодишња тема

Postby Кум Жоржо » Sat Dec 31, 2016 9:10 pm

1958 wrote:I neka slika je kruzila tu cini mi se.

Sve najaće!

Čuvena Fontana. Đevojka prekrivena govnima ja mislim.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

RBRS
Posts: 18
Joined: Mon Mar 07, 2016 11:46 am

Re: Новогодишња тема

Postby RBRS » Sat Dec 31, 2016 10:25 pm

Моменат са дојавама Изразито Манијакалног је један од јачих у историји форума. :D

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Новогодишња тема

Postby друг члан » Sat Dec 31, 2016 10:54 pm

Поздрав за браћу шаржера и ерора у вршави. Пазите се цеви,поздравите легијине
Choose Life

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Космет је Србија » Sat Dec 31, 2016 11:19 pm

Како се беше зваше она двојица гробара луди коњ и божа? Била је на крстарици неки канал трибина па смо увек имали те циганско гробарске спрдње.

И стварно ове друштвене мреже са новим клинцима везе немају са реалношћу и верујте да би им радо главе полупао када неком кажем да оду на неки форум а он ме гледа чудно.
Last edited by Космет је Србија on Sat Dec 31, 2016 11:24 pm, edited 2 times in total.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Новогодишња тема

Postby pertla » Sat Dec 31, 2016 11:23 pm

Crazy horse i boza pfk

Inace bata zivotinja dominira na pinku izgleda je prodao suskavac :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Новогодишња тема

Postby axkontra » Sun Jan 01, 2017 2:05 am

Срећна нова година свима да сте живи и здрави.

2003 сам био на некој журци у интернет кафеу где ми је један нс гробар показао да постоји сајт и форум где пишу навијачи у Србији и тада сам био одушевљен да и корида има своју тему оно нешто типа може ли савагес преузети примат у граду или тако нешто уз назнаке да ту на осталим темама пишу озбиљни навијачи из свих навијачких група, па сам после тога освојио неки трунир у преферансу у децембру 2003 и ома купио комп да се и ја прикључим.

Навели сте доста ликова са тог почетка од гробарске екипе сећам се неког са надимком соломон и да се доста расправљао са циганима и агентима сећам се да се на крају у некој теми и Тима појавио док су виђенији цигани хтели још да пишу на трибини и да је то тада било скроз занимљиво читати надмудривања виђенијих навијача из свих група и то наших и из целе старе југе.Добри ликови који су пре писали наисус,мераклија,павке,боба,божа,омс,хулиганџа,аутомобилчић плави,аца цоа,вестмо ,струја и наравно трибина

Навијачи које сам упознао преко трибине су сви до једног за сваки респект и да напоменем да никада света не би видео да се нисмо повезали , дружили и зајебавали куцајући на тастатури и понекад били заједно на трибинама Србије, а и шире.Може се рећи да смо оживели тај сан да сви навијачи свих група могу бити једни поред других без било каквог зла и да колико год трибина била набеђивања да се ту рађа зла крв да је имала своје позитивне стране.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Новогодишња тема

Postby Kibiców » Sun Jan 01, 2017 3:01 am

Svima vama srecna nova godina, ko sta hoce neka pozeli za sebe, a ja pored Lige Sampiona u ovoj godini zelim napokon i neku matorku da opalim, koja mi i ove godine izmace
Ima tu jos jedna stvar ali zadrzacu je za sebe!
Zivi bili.....!!

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Новогодишња тема

Postby SAO_Zeljin » Sun Jan 01, 2017 4:00 am

Pusite mi kurac, vidimo se u zatvoru

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Новогодишња тема

Postby UltrasDoras » Sun Jan 01, 2017 4:43 am

sve najbolje braćo u 2017.!!!!!!!!!!!!!
živi bili, u zdravlju djecu dizali, ovi stariji što im je vrijeme pravili srbadiju, a ovi moji vršnjaci prcali pa na vrijeme vadili :mrgreen:

SRPSKATRIBINA BOG I SRBIJA :D 8-)

UZDRAVLJE!
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Новогодишња тема

Postby Brdja » Sun Jan 01, 2017 9:27 am

Srećna Nova godina svima na forumu pa i ovim komunistima :-) da ste živi i zdravi pre svega jer džaba sve ostalo ako toga fali.

P. S. Niko nije do sada spomenuo @Don Costillone-a...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Новогодишња тема

Postby Vinz » Sun Jan 01, 2017 2:34 pm

Пре пар година исто је била новогодишња тема нека, кад је неки брат питао нешто у фазону да му се помогне, иде у Македонију на одмор, па не зна шта да понесе од ствари....ја мислим да је ту било 10 страна заебанције на то

Послато са HTC Desire 510 уз помоћ Тапатока

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Новогодишња тема

Postby 1748 » Sun Jan 01, 2017 5:42 pm

Pridruzio bih se predlogu da se opet stave imena klubova ispod nikova.

Pratim i ucestvujem u radu foruma dugo, bilo je tu dobrih zajednickih akcija SRNN, skupljanje para za poginulog Slovaka ja mislim, ljudi su se upoznavali, druzili, mlatili :mrgreen: generalno dobra zajebancija i drago mi je sto ovo mesto uprsko svemu, opstaje sve ove godine.

Brdo njuski ne piskara vise OMS, baklja se tu i tamo oglasi manje-vise su svi pobrojani. Bio je i onaj novosadski cigan gari_ns, posle mu je nik bio inkognito ne znam da li je njega neko pomenuo.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Новогодишња тема

Postby 1748 » Sun Jan 01, 2017 6:08 pm

p.s. nema vise ni serBud, njemu je Splica pomogao da se snadje u amerikama :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Sun Jan 01, 2017 6:48 pm

1748 wrote:Pridruzio bih se predlogu da se opet stave imena klubova ispod nikova.

Rispket 1748, ali vidiš da nemaju ta jaja, jer kad bi se znalo za koga navijaju sve bi bilo i te kako jasno, a oni oće da kenjajaju anonimno, da ih ne boli. :D
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Новогодишња тема

Postby MentalitaBelgrado » Sun Jan 01, 2017 6:57 pm

:lol: :lol: :lol: a sto ti kenjas kad obilic vise ne postoji :mrgreen:
...нису твоји вуци мртви само вребају...

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Новогодишња тема

Postby 1748 » Sun Jan 01, 2017 7:08 pm

Tezvi je feniks na kub, može (mu se) sve. :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Новогодишња тема

Postby džile » Mon Jan 02, 2017 1:06 pm

Brdja wrote:Bravo Kopriva za Losmija. Njega baš dugo nema jbt, šteta.
Sad kad nabrajate članove, stvarno uhvati neka nostalgija koliko ljudi je prestalo da piše. Ali stvarno kvalitetnih ljudi, svako na svoj način. Neki su i dalje tu ali slabo pišu. Bilo bi extra kada bi se aktivirali.
Kako se zove onaj lik što je u potpisu imao ono za Boru valjda i frižider? Zemunac onaj...
@gilajdža, jesi li u kontaktu sa Džiletom, šta radi?


Jede govna, kao i uvek. Sad za ove neradne dane uglavnom pije i vrlo je razočaran u pogledu kvaliteta Zaječarskog piva. Srećna Nova godina, uzdravlje.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests