Новогодишња тема

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Новогодишња тема

Postby čompika » Sat Dec 31, 2016 1:08 pm

pa se čekao neki termin koji je splica zakazao da sve objasni, da li na četu valjda... šta bi od toga, ne sećam se kako se pravdao.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Новогодишња тема

Postby pertla » Sat Dec 31, 2016 1:09 pm

Batke wrote:Jel se seća neko Nakarade i Vriska.?


Jel to prica samo bez tenzija?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 1:27 pm

Bruno Sulak wrote:I najveca prekretnica na forumu - tema Splico lazove gde ga je lider raskrinkao da je baroncina.

Pazi, Splića je uvek voleo da izmišlja, u prevodu da laže, preuveličava i sebe hvali na sva zvona, ja ovo, ja ono itd. i dosta nas ga je izvalilo u startu, ali mi je bilo krivo kada sam čitao taj topik, nisam mogao da komentarišem jer sam bio banovan, ali to je ispalo malo bezveze, jer svi koji su mu se godinama šlihtali odjedared su okrenuli drugu ploču, i samo par ljudi je ostalo u OK odnosima s njim i podržalo ga. E sad, ja sticajem okolnosti znam šta je pokrenulo Lidera da napiše sve to (šifra Ultras) i sa te strane je skroz u pravu, ali sve ovo drugo mi je bilo baš mučno jer ako me je neko nasmejavao do suza na tom forumu to je bio Splića.

Jeste on prevario neke ljude (što mene nije prevario?), jeste lagao za svašta, ali je bio jako koristan za forum, stoga zasigurno nije trebao da bude admin, ali kao običan član bi ispunio sva očekivanja. Zvao sam ga ja nedavno dva puta da se vrati, ali nije hteo ni pod razno, što zbog kontam te sramote zbog tih ispala, a što zbog toga što danas postoje mnogo bolja mesta od foruma gde možeš da saznaš proverene informacije koje su ovde zabranjene iz razumljivih razloga.
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Приштина » Sat Dec 31, 2016 1:30 pm

lider wrote:Commando Nord баш ћу да видим шта је са њим јел још активан на Рапиду. Сећам се тог момка из Удина исто али исто тако још боље се сећам Макавелија из Беча не знам јел њега неко споменуо, какве је само риме остављао на оној теби то је за памћење. Исто тако један од првих чланова је био и ОФК Београд или Подбара човек интернет легенда, шта је са њим а другар ми је отишао одавно у Канаду па су и били у контакту виђали се :D Онда уса дијаспора Сеизум Тоде тако нешто знам само да никад нисам могао да запамтим надимак. Бада бинга мислим да је неко поменуо. Онај ретард PSG-BG што су се радиле фотомонтаже на неку његову слику са шалом преко лица. Заборавио сам надимак из норвешке лик мостарац Red army, Mrcina и Katolik из торциде Сплит итд.


Католик има свој блог, неко је већ писао на форуму о томе ваљда Грунф, теслићки лидерс. :)
Лидеру да ли си имао икакав контакт после са Сплићом после оне теме и оног на форуму?

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Новогодишња тема

Postby lider » Sat Dec 31, 2016 1:48 pm

Брђо који барјак немам појма о чему причаш дај подсети ме а кад се тога дотакну један 3х3 штампан са грбом Србије је завршио код Двери и никад није враћен па би Нексон могао да ургира да се позајмљено врати :D
Немам контакт од тада са Сплићом а разочарао ме највише због лажи колико има година, нема везе Ж.Ултрас са тиме. И тад сам писао није он злонамеран или преварант да те нешто ојади или искористи само какав човек можеш да будеш да лажеш неког за године :shock:
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Новогодишња тема

Postby Brdja » Sat Dec 31, 2016 1:57 pm

Kad je išao "korteo" od paba do Marakane pa se tebi barjak zakačio za grane neke ili je upao u neku rupu... Nisam ni ja tačno siguran šta je od ta 2 beše bilo.
A što se tiče Spliće, koliko se sećam najveći problem su bile godine a samim tim nije mogao da prisustvuje nekim događajima o kojima je pričao da je bio.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Новогодишња тема

Postby lider » Sat Dec 31, 2016 2:09 pm

Или кад сам пијан почео да млатарам и ударам у оне каблове од троле трамваја или шта год то било па се неко а и ја истриповао да може струја да ме удари (а можда и може :D ) ЈЕл то било пред казакстан? Тад је Ђука нп био са саборцем из Нп у пабу. Сећам се и челзија из Прага а и тезвија са "бомбом" испод стола :D
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 2:12 pm

lider wrote:И тад сам писао није он злонамеран или преварант да те нешто ојади или искористи само какав човек можеш да будеш да лажеш неког за године :shock:

Jeste onoliko si ga saranio na 10 strana samo zbog godina...a znao si kolko ima godina. :D

P.S. a to za bombu ispod stola, pa jok nego ću da plaćam piće u mrtvoj Kasini. Samo ulica burazeru. 8-)
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Новогодишња тема

Postby lider » Sat Dec 31, 2016 2:20 pm

Јеботе ја мислио најзаборавнији сам а није то било у Касини него неки кафић у бирчаниновој онако као у подруму а дошао си раније па ти је неко платио пиће типа цеђена лимунада тај неки фазон ако се не варам :D
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 2:33 pm

Kafu sam pio, ili tako neku toplu čokoladu, jer smo se Tizla i ja već zarakijali pa kao da me digne.
Ovo neće na dobro da izađe...

niloas
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:03 pm

Re: Новогодишња тема

Postby niloas » Sat Dec 31, 2016 2:48 pm

hesish , mali batica , bata_mj ?

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 3:16 pm

2008. godina :D

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Dec 31, 2016 3:44 pm

Verovatno da.nocas nocas necu biti sposobam da cestitam bilo kome a ni za 2 sata, tako da.sad koristim priliku. Sve najbolje braco. Sto kaze kudravi ako se ne varam pijmo pijte.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Новогодишња тема

Postby Мићара » Sat Dec 31, 2016 4:43 pm

Такође све најбоље момци, доста пичетине прасетине, јањетине, ракијетине, здравља среће и весеља, бакљи, и лиге шампиона ако Бог да...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Serbon AB » Sat Dec 31, 2016 5:34 pm

Не бих нешто издвајао појединце ни у позитивном ни негативном контексту. Све најбоље за све учеснике форума и дискусија ипак је овај форум остао бастион на којем човјек може доћи скроз опуштено провјерити неке ствари које га занимају, затражити помоћ ил било шта без икакве надокнаде. Доста сам људи упознао преко овог форума и остварио разне контакте тако да велики поздрав за све остајте живи, здрави и паметни у ова луда времена. одвојите вријеме да баците по неки извјештај, причу угледајмо се сви на појединце који овај форум и чине навијачким форумом. ал исто тако подијелите своје знање и занимације на само опуштеном дијелу па и проблеме, срећу и све оно што чини нашу свакодневницу. пуно среће у наредној години да вам буде боља и успјешнија од ове коју приводимо крају. нек финиш протече уз мноштво алкохола и мало пиротехнике ипак смо зато стручњаци :mrgreen: :*

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Пери » Sat Dec 31, 2016 5:47 pm

čompika wrote:pa se čekao neki termin koji je splica zakazao da sve objasni, da li na četu valjda... šta bi od toga, ne sećam se kako se pravdao.


Tad je prso cet od milijardu ljudi, al nije se pojavio...

http://imgur.com/xF3pPS4 :mrgreen:

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Новогодишња тема

Postby 1958 » Sat Dec 31, 2016 6:23 pm

Nikosa brata nema :(
Често одем до на село

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 6:30 pm

Eno ga u stranci, slave zajedno.
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Новогодишња тема

Postby Batke » Sat Dec 31, 2016 6:41 pm

pertla wrote:
Batke wrote:Jel se seća neko Nakarade i Vriska.?


Jel to prica samo bez tenzija?

Tako nešto bilo. Znam da je Vrisak bio u sado mazo fazonu pa je valjda banovan. Zanzibar je bio luda glava. Dorćolac. Šta je sa njim?
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Новогодишња тема

Postby ultrastito » Sat Dec 31, 2016 6:44 pm

pertla wrote:
Batke wrote:Jel se seća neko Nakarade i Vriska.?


Jel to prica samo bez tenzija?

само без тензија!!!!! :lol:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests