Новогодишња тема

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Новогодишња тема

Postby Bruno Sulak » Fri Dec 30, 2016 9:52 pm

A sta bi sa onim likom sto je komentarisao grafit Plave Unije za sto godina kluba pa se valjda zeznuo u racunanju ili je omasio u kojoj je godini :D Nesto u fazonu "Zasto 100 i zasto 2011 kad je grafit crtan prosle godine"...tako nesto, znam da je smesno do jaja.

I ne znam da li ste primetili ali pre su nikovi i nadimci bili do jaja interesantni. Cuj nadimak mdze jos stavi sliku dzema ili ultra mudo. I da ne zaboravimo najjaci avatar u istoriji svih foruma od clana idemoo sa onim japancima sa brkovima, i Brdja je imao dobar avatar Crni i Zuti sok :D

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Dec 30, 2016 10:12 pm

Pertla je imao najbolje avatare ubedljivo. Coa Lukas i Dacke u razlicim raspolozenjima. A mislim da je i ono sa hobotnicom bilo u dusevnoj bolnici.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Новогодишња тема

Postby CamoSurprise » Fri Dec 30, 2016 11:09 pm

Godine prolaze...porodica, posao, obaveze...promenio sam odavno mod u kom idem na utakmice. Od sve trke i jurnjave po utakmicama ranije, sada mi se najcesce organizacija svodi da sa nekim od ortaka iz te price potrpamo klince u kola i odemo na JNA. Iskren da budem, uzivam u tom modu odlaska.
Kroz sve te godine i ovaj forum je bio sastavni deo tog dela mog zivota i obradovalo me kada je pocetkom godine ponovo aktiviran posle pauze. Mnogo zanimljivih likova se i ovde izmenjalo, a od onih koji sada aktivnije ucestvuju izdvojio bih kudravog i ripera i ako su ganci i rodjaci-ja. Negativne glasove nemam.
Navijacki pokret se menja kroz vreme i to je normalno, ali mnogo nezdravih pojava je isplivalo...pre svih gledanje na rivala kao smrtnog neprijatelja i spremnost da se olako upotrebi oruzje, da se neko ubije, obogalji, osakati...kako na utakmici, tako i ostalim danima koji veze nemaju sa danom kada se igra fudbal, sto je posledica navijanja 24/7 - nevidjene gluposti.
Svi smo ljudi i Srbi pre svega! (ovi iz komsiluka doduse malo veci Srbi od nas ;) )
Pozdrav od mene i juniora i srecni praznici svima!

Image
Gilajdza RIP

User avatar
Приштина
Posts: 82
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:49 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Приштина » Fri Dec 30, 2016 11:13 pm

Kockalone wrote:Ja sam andola predlagao za najveceg smaraca dok je bio u zivotu. Kad vec spominjete ljude koji ne pisu meni padaju na pamet grobari bada bing, trainspotting i gaston. Onda dh raketa, tripovao sam se zbog njegovog avatara da se nedje predozirao pa zbog toga ne pise :) . Onda chelsea, amor iz Sarajeva, for white iz Podgorice. Skarabarata i onaj meraklija sto je bio na Kosare su u zadnje 2,3 godine batalili pisanje. Imas jos tu likova koji su mi ostali u sjecanju nego se ne mogu trenutno sjetiti.


Гастон и Паокара су два најозбиљнија гробара на форуму били у тај неки период након првог пуцања када сам ја кренуо да пишем и кад је реално било занимљиво писати на навијачким темама јер је имао ко да ти узврати и да ти одговори, довољно да су ишли до те мере да су забранили интервју са ликом из Капије 4, који је касније и кренуо да пише на форуму под ником 1926. Био је још један лик исто гробар који је ретко писао са којим исто било квалитетне преписке око навијачких група у Солуну. Штета што су ти интервјуи, после их је радио још један лик, пропали а било је и доста квалитетних преписки на подфоруму Свет око Грка и Јужноамериканаца тада.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Новогодишња тема

Postby МГП » Fri Dec 30, 2016 11:17 pm

Od starih njuški koje su nekad pisale ne treba zaboraviti ni West - Mo-a.

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Новогодишња тема

Postby fedayn82 » Fri Dec 30, 2016 11:23 pm

Panzram wrote:https://web.archive.org/web/20071205161454/http://www.srpskatribina.net/forum/viewforum.php?f=4&sid=2f10f8a10402182b56f03d58edf3a856


E svaka ti cast za ovo, bas sam nedavno pokusavao bezuspesno to da iskopam, neko je to takodje okacio na proslom forumu...
Gledam sad po datumima postova da su poslednji 4. decembra 2007, tad su sajt i forum prvi put sruseni, valjda iz razloga sto je GARI-NS okacio fotku neke ribe, pa ova saznala i jako se naljutila (je6o joj pas mater!) i angazovala neke hakere... E sad zasto je meni u glavi da je srusen 2009?
Koliko je forum na kraju puta padao 2,3 puta?

Najgore stvari koje ste uradili kada ste bili pijani --- Embargo--- Kralj pijanstva!!!
"ovo je bilo na moru u bugarskoj u nesebaru...jedno jutro kad smo se vracali iz lazura,stali pored neke fontane u suncevom bregu,i cujemo neko zvizdi za nama,okrenemo se a ono u obliznjem hotelu na bazenu dve plavuse (svedjanke valda kupaju se u toplesu u 6 ujutru,jedan moj ortak poce da se dere i potrci ka njima...onako u trku skida odecu i baca je,a mi posto smo malo sporiji za njim...devojke samo gledaju i smeju se...i onda kad su shvatile da je vrag odneo salu pocese da beze iza hotela i vriste.mi se podelimo dvojica na jednu a dvojica na drugu stranu da bi ih opkolili,kad smo ih pronasli one uvate jos veci sprint i utrce u susedni hotel...ja nikad nisam u zivotu video da devojka tako brzo trci i to polu gola...da je neko samo to slikao,trce gole svedjanke a srpski pijani divljaci ih jure oko hotela. "
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Новогодишња тема

Postby Brdja » Fri Dec 30, 2016 11:34 pm

Bravo Kopriva za Losmija. Njega baš dugo nema jbt, šteta.
Sad kad nabrajate članove, stvarno uhvati neka nostalgija koliko ljudi je prestalo da piše. Ali stvarno kvalitetnih ljudi, svako na svoj način. Neki su i dalje tu ali slabo pišu. Bilo bi extra kada bi se aktivirali.
Kako se zove onaj lik što je u potpisu imao ono za Boru valjda i frižider? Zemunac onaj...
@gilajdža, jesi li u kontaktu sa Džiletom, šta radi?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Новогодишња тема

Postby lost&found » Fri Dec 30, 2016 11:36 pm

gilajdza vrati stari avatar !
kako se bese potpisivao onaj Grobar sto je sam sa ribom isao na finalnu utakmicu jadranske lige u Sloveniju s Hrvatima, ili je cak u Hrvatskoj bilo, ne mogu da se setim. Bilo je i cimanja nekog..
Edit: Losmi bese ?!

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Новогодишња тема

Postby MentalitaBelgrado » Fri Dec 30, 2016 11:39 pm

a carl cox? :D
...нису твоји вуци мртви само вребају...

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Новогодишња тема

Postby fedayn82 » Fri Dec 30, 2016 11:44 pm

Od ozbiljnih grobarskih glava Gaston, paokara, Kaspersky, skalpel, onaj sa vracara Elita_43 cini mi se da mu je nik bio, i naravno Vasa.
Gde je i sta radi sarajevski mangup, a sada pravnik Fushberry?

Edit: U prethodnom postu napisah 4. decembar 2007, kad ono 15. april 2008.
Last edited by fedayn82 on Fri Dec 30, 2016 11:49 pm, edited 1 time in total.
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Rođaci » Fri Dec 30, 2016 11:45 pm

@ Kudravi

au brate, ne da gotivim Državni posao, nego je to što ta ekipa radi za mene nešto najbolje što sam u životu gledao

u kancelariji sa dvojicom kolega i kod kuće sa burazerom dobar deo razgovora vodim samo u citatima iz Državnog posla, Velike Srbije, Noćne smene, Pravog fudbala, Prvog servisa, Marinka Magle...

npr, stigne neka do jaja presuda, mi u glas: "faaaantazija"
kolega kaže da mu je devojka naredila da idu na neku svadbu u Majdanpek, mi u glas: "aaaajaaaaao Dragane"
sa "dobar dan želim" se javljam bukvalno svima koji mi nisu nepoznati ili isključivo poslovni kontakti, koliko god sati bilo


ta trojica + Stole i Mlađa su ljudi koje volim kao da su mi familija, a njihove emisije nešto što stalno gledam, citiram, iz čega vadim gifove i kratke klipove itd itd



ništa Gidra, Čkalja, Mija, domaće serije, Nadrealisti, Foliranti, bilo ko drugi
niko nije ni blizu DP trojke, što se mene tiče

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Новогодишња тема

Postby Brdja » Fri Dec 30, 2016 11:52 pm

E da, kad sam došao na forum, sećam se da sam hteo da citiram neki post i nisam znao pa mi je Tezvi na pp objasnio :-)
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Новогодишња тема

Postby riper » Fri Dec 30, 2016 11:54 pm

Panzram wrote:https://web.archive.org/web/20071205161454/http://www.srpskatribina.net/forum/viewforum.php?f=4&sid=2f10f8a10402182b56f03d58edf3a856


Brate, za ovo imas pice. Jebote koji je ovo vremeplov, koja je ovo riznica svega i svacega. Otvorio sam prvu stranu teme "Crni biseri navijackih foruma" i savijam se od smeha. Secam se ovog vremena kada sam pratio redovno forum, tada jos nista nisam pisao, ali secam se skoro svakog ovog posta. U druge teme jos nisam ulazio. Ali kakve su sulude komentare nalazili i po drugim, ali i na ovom forumu to je cudo. Evo samo sa prve strane dva legendarna.

Naravno ovaj prvi pandurski pokusaj da se diskretno infiltrira medju prvu ekipu :D
Bleya wrote:
Forum : grobari1970.org.yu
Nick : grpetrovic
Quote:
Puno pozdrava za najbolje navijace.Ja se zovem Milica i imam 17 godina.Dolazim iz Novog Beograda i pocela sam pre 6 meseci da idem redovno na Partizanove utakmice.Ako moze neko da mi kaze imena i nadimke vodja navijaca koje znam iz kopa ali ne znam imena.Moram da priznam da su stvarno likovi.Ako mozete i da posaljete njihove slike tako da znam ko je ko.Mozete odgovoriti na forumu ili na moj mail grpetrovic@yahoo.com.Hvala unapred!

I legendarni, gorepomenuti djuka-np i njegova saga sa kupovinom baklji.

Quote:
zdravo momci,
prodajem italjanske baklje ko je zainteresiran samo na pm

djuka-np wrote:
Ja sam zaintersovan! Koliko su para i koje italijanske baklje? One shto gore na italijanskim utakmicama ili...?

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Новогодишња тема

Postby SAO_Zeljin » Sat Dec 31, 2016 12:08 am

fedayn82 wrote:
Panzram wrote:https://web.archive.org/web/20071205161454/http://www.srpskatribina.net/forum/viewforum.php?f=4&sid=2f10f8a10402182b56f03d58edf3a856


E svaka ti cast za ovo, bas sam nedavno pokusavao bezuspesno to da iskopam, neko je to takodje okacio na proslom forumu...
Gledam sad po datumima postova da su poslednji 4. decembra 2007, tad su sajt i forum prvi put sruseni, valjda iz razloga sto je GARI-NS okacio fotku neke ribe, pa ova saznala i jako se naljutila (je6o joj pas mater!) i angazovala neke hakere... E sad zasto je meni u glavi da je srusen 2009?
Koliko je forum na kraju puta padao 2,3 puta?




Wayback masina je prvi put uspesno ocitala forum 4. decembra 2007 i to sto citas je prvo citanje.

Evo ti link gde mozes da vidis sva citanja:

https://web.archive.org/web/20090501000000*/http://www.srpskatribina.net/forum


Problem je sto masina nije ocitala ceo forum vec samo delove tako da je nemoguce iskopati sav sadrzaj ali ipak postoji mnogo materijala narocito za 2008mu godinu koja moze da se spasi 80%.

Sto se tice druge sezone evo jednog citanja: https://web.archive.org/web/20100613193326/http://www.srpskatribina.net/forum/

Ne znam ko je bio zaduzen za odrzavanje foruma i kako se desilo da toliki materijal bude obrisan.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Очајник » Sat Dec 31, 2016 1:05 am

Se neko seća onog legendarnog posta vezanog za Azbuku, pa pored svakog slova neka slika čiji naziv počinje tim slovom.
A - avion
B - brod
Itd itd i onda ono
Nj - svinjska njuska, a likov koment "Šta, njasvi???"
Kapiram da se to zadesilo na ovom forumu. :roll: :mrgreen:

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Sat Dec 31, 2016 3:50 am

Da se malo vratim na temu. 1958 je pisao kako su to radili na drugim forumima a ja predlažem da se uvede pravilo da svako u potpisu ubaci bar ime kluba za koje navija, i eventualno koji mu je stari nick bio ako ga je uopšte imao, čisto da se ne bi zbunjivali kao što mi se već dešavalo. Dakle, ajde da izvučemo samo pametne stvari sa drugih foruma a da ne ispadne da smo plagijatori...jebe mi se šta će da ispadne iskreno, al' kontam da ima ljudi kojima to znači.
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Новогодишња тема

Postby B.Centrale » Sat Dec 31, 2016 7:59 am

Kad smo kod starog foruma i likova, ja sam najvise vremena provodio na 'fotke i izvestaji', ponajvise u prici o zabarima. Najadekvatniji sagovornik mi je bio COMMANDO NORD iz Ultras Rapid, momka sam i upoznao jednom prilikom u BG-u pre 15 god. kad smo bili (sa jos nekoliko bivsih/sadasnjih clanova foruma) zajedno kad je Lazio dolazio na Maru. Zao mi je sto ga odavno nema, bese upucen i od njega si mogao svasta da cujes/naucis. Bio je tu jos jedan momak, mozda se Lider seca, decko je isao na Udine u isto vreme kad sam ja isao na Bolognu, ostavljao je izvestaje....Zaboravih mu ime, fina i kulturna glava. Poprilicno aktivan period nekolicine ljudi na stranim tribinama, svasta je moglo da se cuje, razmene iskustva i misljenja... Odlicno vreme.
bologna centrale

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Новогодишња тема

Postby Batke » Sat Dec 31, 2016 8:31 am

Jedna od jačih sprdnji je bila kada je ŽanKloda ostavila riba ili kada ste meni delili savete za sastanak sa nesuđenom pa i moja tema čak ali jbg toga više nema niti će ga biti :mrgreen: Sada kada malo bolje razmislim nekako me blam svega toga.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Rođaci » Sat Dec 31, 2016 9:01 am

nego, je l' prodao Bata prsluk? :mrgreen:

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Новогодишња тема

Postby Batke » Sat Dec 31, 2016 9:37 am

majasno wrote:Imao sam gomilu dobrih tekstova sa proslog foruma , ali ne mogu da ih iskopam ...

Nasao sam samo ovo, to je neko odavde pisao ,ne secam se ko ...

http://imgur.com/a/1NRJ6

Ovo su dzile i pustinjska lisica pisali. I ovo je nastalo u mračnim dubinama četa. :mrgreen:
Jel se seća neko Nakarade i Vriska.?
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests