Новогодишња тема

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Кудрави Гаучос » Fri Dec 30, 2016 6:44 pm

Поздрав другари, не би да нешто патетишем, али за мене, а већ су и пре мене писали- дан почиње (између осталог ;) )са трибином. Овај форум је у мој живот ушао када и интернет, и хоћу само да вам свима кажем да вас много готивим и уопште ми не пада на памет кога би натакао на негативну листу, или на тако неки курац. Има чак ликова који су ме вређали, као онај Венди, али кад видим да је његов упис последњи радознао сам да кликнем и прочитам шта је написао и с ким се сада напушава. На крају крајева, неки од најбољих саговорника су они с којима се не слажеш, или који те просто ране говнима само.

Хтео бих само да споменем пар људи, а сигуран сам да ћу неког заборавити. Прво, рипера, за кога сам већ мислим написао да оно што овде пише излази из оквира интернет форумског зајебавања. Човек је публициста, или већ тако неки израз, не знам како бих то назвао. Некада су се за шансу да се тако нешто прочита давале паре, а он лик сада искуца то на Само опуштено, поштовање матори. Онда Лудака из луднице, кад би они који га читају овде знали који је то цар, лакше би поднели и крупније ствари него што је неслагање око јебене идеологје. А он се човек и цимао за ствари у које верује, и у које верује гро овог форума, ал' ја и остали само чешемо интернетска муда. Даље, Лисица, ту нећу ни да кењам ништа, стари равногорски бураз, контам да кад су дошли моји дођоши с партизанима да су украли некој његовој баби паркет, или тепих, хаха, велики краљ, и паметан лик. Па има онда АПРођаци, паметан дечко, духовит, контам да је добар лик овако, видим да ускаче за практичне савете и постао је битан део екосистема званог трибина, и мислим да готиви Државни посао скоро као ја, хах. Мунгос мање пише, и има од мене позив за пиво, волео би да циркамо, паметан дечко, контам да је из нс, а немам појма ко је. Џилета нема, то је штета, ал сад кад бих кренуо да набрајам ко све фали, ту бих тек најебао. Тезви не фали и то је добро :D скроз је глупо одрицати се шансе да прочиташ шта тај човек пише и бановати га, или тако нешто. Има ту још гомила ликова никова, Кум Жоржо, Ултрастито, има и онај Гробар што занемарује тактику, блатњави, онај један Црногорац, јебемлига, знао сам да нема шансе да се сетим свих. Али све вас поздрављам, да... и Нексон. Њему морам само да кажем да капирам да је најефтинија ствар на свету убеђење, осим кад га добро наплатиш, а он ми не делује као неко ко наплаћује убеђење, па му предлажем да попије пиво, увати девојку за дупе и посвети се добрим осећањима, која су много скупља ствар.

Ништа, углавном, срећна вам свима нова година, желим вам свима да себи у 2017. испричате најбољу могућу причу и да је здрави проживите, пијмо пијте ;)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
zmijuga
Posts: 1772
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Новогодишња тема

Postby zmijuga » Fri Dec 30, 2016 7:07 pm

Bruno Sulak wrote:Andol :D ja i dan danas ne znam za koga je on navijao, neki su spominjali za Atalantu :D


Onaj što je godinama izbjegavao reći za koga navija, je pisao pod nikom Bergamo. Mislim da je bio Taurunum.

Andol je valjda bio cigan. Banovan nakon što je kukao da su stadioni u Srbiji prazni zbog huligana, onomad kad je bio onaj incident na zapadnoj tribini Čika Dače.

IRRIDUCIBILI
Posts: 16
Joined: Sun Mar 13, 2016 9:50 pm

Re: Новогодишња тема

Postby IRRIDUCIBILI » Fri Dec 30, 2016 7:21 pm

Jel ikako moguce vratiti stare postove? Ako ne najbolje bi bilo otvoriti temu gde cemo se prisecati najjacih postova. Mozda cak i tezvi ima nesto arhivirano.

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Fri Dec 30, 2016 8:06 pm

Nemam ništa, al' neki su izvukli neke postove preko archive. Dajte to jbga.
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby Panzram » Fri Dec 30, 2016 8:21 pm

Ovo neće na dobro da izađe...

majasno
Posts: 51
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: mongolija

Re: Новогодишња тема

Postby majasno » Fri Dec 30, 2016 8:29 pm

Imao sam gomilu dobrih tekstova sa proslog foruma , ali ne mogu da ih iskopam ...

Nasao sam samo ovo, to je neko odavde pisao ,ne secam se ko ...

http://imgur.com/a/1NRJ6
dan posle spida

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Новогодишња тема

Postby blatnjavi » Fri Dec 30, 2016 8:31 pm

Хоботница је победио са одговором на онај упис болесног од љубави ако се сећам добро, први пост после неколико година и право у мету...

На прошлом форуму је био и онај пазарац ако се сећате, име му не памтим. Била лепа спрдња и напушавања са њим око братства с турцима. Он навикао временом да га сви вређају, ко Боле из Црног Грује.

Змајево насиље, клинац од око 13 година са вицевима на нивоу од 9 и по година. Због њега је била закључана тема вицеви :D затрпаво дан и ноћ са антихумором и убрзо банован
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Rođaci » Fri Dec 30, 2016 8:33 pm

šta je beše napisao hobotnica? znam da je bio neki plač, al se ne sećam šta tačno

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Космет је Србија » Fri Dec 30, 2016 8:35 pm

Panzram wrote:https://web.archive.org/web/20071205161454/http://www.srpskatribina.net/forum/viewforum.php?f=4&sid=2f10f8a10402182b56f03d58edf3a856


Свака ти дала али како си ово успео? Одма се осећам 10 дина млађе и легендарних од 2004. од 2007.

blatnjavi wrote:На прошлом форуму је био и онај пазарац ако се сећате, име му не памтим. Била лепа спрдња и напушавања са њим око братства с турцима. Он навикао временом да га сви вређају, ко Боле из Црног Грује.


Мислиш на Ђуку који је ишао сам са заставом на гостовања?

П.С. Кудрави пост ти је најбољи на овој теми а можда и целом форуму.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Новогодишња тема

Postby blatnjavi » Fri Dec 30, 2016 8:42 pm

@ рођак
Болесни је писао да му је упао комби у реку негде (воду неку) ваљда и неко је прокоментарисао да му се могла увући хоботница под седиште тад. И онда брат одговара: ма јок, опуштено...

@ космет
хаха можда, не знам му име
Имам три кера, два су различита а један је исти.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Новогодишња тема

Postby prcko » Fri Dec 30, 2016 8:47 pm

Mislim da je hobotnica rekao da je bilo zakljucano ili tako nesto.

Fazon je sto mu je to prvi post na forumu (mozda i jedini), a bio je registrovan tipa par godina.
Last edited by prcko on Fri Dec 30, 2016 8:47 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Rođaci » Fri Dec 30, 2016 8:48 pm

da da da hahahahaahahaha

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Новогодишња тема

Postby SAO_Zeljin » Fri Dec 30, 2016 8:53 pm

rizzler wrote:Duvaju Krang i Sekach u Tehnodromu (ko zna zna) . U jednom momentu cujes Kranga:
- "Sekacu gde je moje TELO?"
Sekac:
- "TELO VRETENO..."


dzile wrote:Pricaju Mujo i Haso
-Jel znas ti Haso da u Njujorku svake tri sekunde jedna zena biva pregazena?
-U jebla majku, al je izdrzljiva.


:mrgreen:

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Новогодишња тема

Postby јахач магле » Fri Dec 30, 2016 8:59 pm

Тај Пазарац што га спомињете је био Cannabis firm ваљда, покушавао да фура ултра причу са својом екипом.

Шкарабабарата је банован после пичкарања са ветераном чини ми се.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Новогодишња тема

Postby blatnjavi » Fri Dec 30, 2016 9:00 pm

јахач магле wrote:Тај Пазарац што га спомињете је био Cannabis firm ваљда, покушавао да фура ултра причу са својом екипом.


јесте, браво
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Новогодишња тема

Postby 1748 » Fri Dec 30, 2016 9:12 pm

A onaj što je izradio brdo ljudi na kladionica sa dojavom? :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Новогодишња тема

Postby Casual 1989 » Fri Dec 30, 2016 9:18 pm

1958 wrote:Sve najbolje u novoj godini, tvojoj grupi zelim nove zastave, a klubu da nadje jos jednog Lalata/Vucka jer izgleda da se uklapa u vas mentOlitet i naravno hvala sto si mi posvetio toliko paznje. Predocio sam upravi posle pobede nad pazarom da je trebalo 3 za 3, potrudice se sledeci put, kontaktirace navijace u upravi tvog kluba verujem da si presrecan sto ti navijaci vode klub ili nije to tako kao sto izgleda? Nadam se da su ti priredili ukusno novogodisnje govno koje ces sa slascu pojesti. :*


Ајде одг ти после пар месеци а онда опет нећу пар месеци јер си досадан.

Све што сам написао јуче о теби само си потврдио у овом твом посту, баш ми је драго због тога :)
А то је да си некоректан, незанимљив, досадан, слабо се разумеш у фудбал (сем у Ф.К. Рад) и наравно последње али не и мање важно је то да мораш да одг на сваки мој пост. Опуштено брале пиши шта хоћеш ја те више нећу спомињати али вероватно само до сл године у ово време.

П.С.
Боље иди карај нешто ако имаш муда.

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Новогодишња тема

Postby kopriva » Fri Dec 30, 2016 9:33 pm

јахач магле wrote:Тај Пазарац што га спомињете је био Cannabis firm ваљда, покушавао да фура ултра причу са својом екипом.

Шкарабабарата је банован после пичкарања са ветераном чини ми се.


Ja mislim da se radi o Djuki NP. A mozda su i isti likovi.

Jeste da je ovo navijacki forum, ali navijacke teme sam prestao da pratim od kada sam video sta se pise u tucama u kojima sam licno ucestvovao, i da postoje 2 navijacka sveta, virtuelni i onaj stvarni. Slike i izvestaji su meni postali tako dosadni odavno (uz duzno postovanje svima koji se trude da pisu o istom), i mene koreografije i ta sranja zaista ne interesuju. Volim da vidim snimke nereda, grmljavinu, dobru pirotehniku i to je to. Bilo bi dobro da se uvede tema tipa neki dozivljaji sa tekmi i gostovanja, kao i tema sa slikama i snimcima nereda.

S'toga bih prvo postavio lika ili ekpu Foto/Video
Koliko se ispravan utisak o nekome moze steci ovako preko foruma, ne znam. Ali ima puno interesantnih glava. Iako je ganfer, svo postovanje za Ripera jer svaku temu obradi detaljno, argumentovano, bez imalo nervoze i napusavanja.. Svaka cast. Osim kada prica o klubu za koji navija, to nije istina :D
Rodjaci brat ubar, jeste malo naporan ali je dosledan, cisto da se zna za koga ciganija navija u basketu :) Puno pomaze pravnim savetima izmedju ostalog. Dobra glava. ne bih sada nesto mnogo da nabrajam, Kudravi, Evoks, Losmi, Mungos, Nekson brat napaceni mnogo informacija ima, imamo veoma slicno misljenje ali evo ovim putem da mu predlozim da malo smanji pisanije. B. centrale je imao isto odlicne zivotne price, cini mi se da je planirao i neku knjigu da napise? Etaion, (kako li se zove) svaka cast za one akcije ciscenja grada, za svako postovanje, malo ste stali sa tim? Ima tu jos puno puno njuski, da ne nabrajam, ovaj forum je imao mnogo kvalitetnog materijala, ljdui koji imaju talenat za pisanje samo neka guraju.

I po meni jedan od najjacih upisa, vec je neko napisao gore, I mi tu skroz popizdimo i kupimo karte :)

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Новогодишња тема

Postby UltrasDoras » Fri Dec 30, 2016 9:37 pm

a kako je, šta je ono пуж ili жпу, kako je već nosio nick, izvalio - nešto promašio mjesec, godinu, dan? šta ono bi :lol:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Dec 30, 2016 9:43 pm

Meni je najjaci deo bio u dusevnoj bolnici kada su ljudi krenuli da pricaju o strahovima. Svakakvih gluposti je tu bilo, pobeda mi je bila kada je lik pricao kako se plasi dugmeta, ali da me ubijete ne mogu da se setim ko. Danima sam ulazio u tu temu i plakao od smeha.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests