Новогодишња тема

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Новогодишња тема

Postby niko » Wed Dec 28, 2016 10:58 am

1. Mungos - na staru slavu glasam za ovog gospodina, bas mi je zao sto ne pise kao nekad
2. Tizla - isti razlog
3. Riper - rekli sve ljudi pre mene
4. UltrasDoras - zato sto se decko trudi da podforum kladionica zivne
5. Rodjaci - i o njemu je napisano sve sa cim se slazem, hoce uvek da pomogne kad moze

jos mnogo zanimljivih likova ima, Kudravi, B.Centrale, Brdja, Panzram, dannycrane, čompika, pertla....ne mogu sve da nabrojim, ali ne smem da zaboravim Micaricu legendicu, ne dirajte mi njega :)

aj pa nek nas sluzi zdravlje sledece godine i da budemo malo pametniji nego ove.
ziveli!

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Џими Заказака » Wed Dec 28, 2016 12:27 pm

Допуна:

Потпуно неоправдано сам заборавио Grandad-a. Човек изузетно интересантног укуса за филмове, погледао сам баш доста ствари на основу његових препорука и чим видим да је нешто похвалио, без резерве по аутоматизму гледам ако имам времена. Можда су то филмови који, што се каже, "нису за сваког", али за љубитеља тешке драме су право благо. Озбиљан допринос даје квалитету форума.

ciksi
Posts: 47
Joined: Sat Apr 16, 2016 3:08 am

Re: Новогодишња тема

Postby ciksi » Wed Dec 28, 2016 12:27 pm

Generalije su definitivno jedna od stvari o kojoj bi se moralo razmisliti.

Najbolji forumas: Kum Zorzo (jbg dolazi mi u goste sutra pa moram)
Najgori forumas: Sve moralne budale pune iskustva i znanja, pogotovo one sa podforuma vesti.

Sacuvajmo duh tribina foruma! :D
Vratimo stari duh Tribina foruma!

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Новогодишња тема

Postby riper » Wed Dec 28, 2016 12:35 pm

Evo da se i ja upisem. Za mene tradicionalno najbolji forumas je Kudravi, kad god je bilo glasanje njega izdvojim. Takodje Etoain je imao dobre i korisne upise i linkove, zao mi je sto cesce ne pise. Molosi takodje dobija bambija, jer covek se jedini drzi teme i pise o navijanju. Ovoj ekipi dodajem Batkea i Opiea koji odlicno pisu na temi o bandama.

Ima ovde jos dosta kvalitetnih likova koje izuzetno cenim, ali da kazem da su mi nabrojani favoriti za ovu godinu. Za najgore likove bih da glumim malo Svajcarsku, nemam favorita, jer ne dozivljavam nikog kao preterano loseg. U ovoj poslednjoj verziji foruma nisam upadao u zucne rasprave i internet obracune sa nekim forumasima kao nekad ranije. Secam se da sam ranije davao glas Sorabu koji je veoma pametan i obrzovan, ali koji mi je dizao pritisak nekim njegovim interpretacijama pojedinih istorijskih dogadjaja, onda Semenkaru i jos jednom klincu koji se oglasavao na navijackim diskusijama pricajuci o dogadjajima gde je masio po nekoliko godina vreme kada su se odigrali, ali je tvrdoglavo tvrdio da je u pravu.

Ali sada toga nema Semenka je jos na proslom popio bananu, Sorab se slabo oglasava, ali ni njemu ne bih lepio etiketu odnosno negativan glas. Koliko god se nasi stavovi razlikovali cenim sto pokusava makar da ih argumentuje. Dakle ove godine idem bez negativnog glasa.

Samo rec dve o kvalitetu foruma. Ovaj forum jeste krenuo kao navijacki portal. Na njemu sam jako dugo, ali sam se tek posle nekoliko godina registrovao i poceo uopste nesto da pisem. Svoje slavne dane, makar kada je navijanje u pitanju, forum je imao ranije, ali treba imati na umu da je tada navijacka scena bila daleko aktivnija, a postojala je i ta zelja da se to prezentuje na netu. Ovaj forum je doduse nastao u vreme kada je internet bio u ekspanziji, kada su ljudi tek poceli masivnije da dobijaju racunare, uvode brz net. Pre interneta si slike sa utakmica mogao da dobijes od Lidera kod Pravnog fakulteta, jer tada i ko je imao komp bio je dial up internet. Dakle vremena se menjaju.

Ko se seca bilo je i na navijackim temama takvih upisa kojih bi se i danas stideli. Bio je onaj period tipa „Firmasi jel dolazite u Kg“ (lupio sam grupe, ali bilo je onih koji su ocekivali odgovore na tako glupa pitanja). Bio je period kada su pojedinci neformalno proglasavali svoje grupe za „HIT KOLA“. Bilo je dakle svacega.

Slazem se sa onima koji su rekli da su danas mnogi navijacki forumi opusteli, odnosno da je kvalitet rasprava nikakav, a postavljanje sadrzaja ostavljeno pojedincima. Ako gledamo jedan od najvecih evropskih navijackih foruma ultras-tifo.net, sekcija Srbija je skoro mrtva, vise postuju i postavljaju slike stranci nego ovi nasi. Da ne pominjem kakvog su nivoa rasprave tamo. Ono po cemu su dobri to je veliki broj slika i izvestaja iz citave Evrope i sveta podeljenih po odgovarajucim sekcijama. Ali ponavljam, nema tu kvalitetne rasprave, neke su gore nego sto su ovde bile u najgorim danima.

Uglavnom, kao sto je gore neko pomeno, ovaj forum prvo otvaram kada se probudim. Za sve ove godine ovde procitao sam masu dobrih stvari naucio sam dosta o mnogim temama. Volim ja zucne ali argumentovane rasprave jer i tu mozes dosta da saznas. Nama naravno kao narodu tradicionalno fali tolerancije u dijalogu da nekog sa suprotnim stavom ne dozivljavas kao, kako bi u Tarzaniji rekli, klasicnog pusaca kurca. Jer neverovatno je da ovde svi manje vise delimo oko 90 odsto istih vrednosti i pogleda na svet, a u stanju smo da se zakrvimo za tih 10 odsto gde se razlikujemo kao najgori neprijatelji. Kakva je tek onda situacija kada dodje neko sa kojim imas zajednicko samo sto disete vazduh i nista vise.
Uglavnom, uzivam da citam i pisem o temama koje nas ne doticu, da malo odmorim mozak od ovih nasih dnevnopolitickih populistickih sranja koja nas okruzuju.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Новогодишња тема

Postby 1958 » Wed Dec 28, 2016 1:31 pm

Ove godine uglavnom glasaju oni "pratim forum godinama ali sam se sad registrovao".

Par stvari od mene.

Klub za koji se navija da se stavi ispod nika, od novih likova koji su se registrovali ne zna se ko za koga navija. Ne bi se znalo ni za stare da nisu sto godina na forumu.

Generalije tj ono sto je bilo na ustaskom forumu je po meni nepotrebno. Skoro je neko pisao kako nema mladjih na forumu, a kad se pojavi neko mladji odma krece napusavanje (ni ja nisam izuzetak). Tako da bi to sa godinama samo pogorsalo situaciju koja je ionako sjebana. Sto se tice broja tekmi koje oni stavljaju, ko jos broji tekme...

Dalje, Gigi Moravcu da se dozvoli povratak na forum, razbolece se covek psihicki, ne zna ni on ko je vise, petostruka licnost. Malo Giga, Boem, Vukodlak...

Da se otvori tema Tribina savetovaliste za poroke, pokazali smo se na polju ljubavnog savetovalista, ovo moze samo bolje da bude.

Moj glas ide samo i iskljucivo Molosiju jer jedini pise o navijackim temama. Ostalima na Samo opusteno velika zahvalnost za prekracivanje vremena odlicnim tekstovima.

Glasanje za smaraca godine ubacujem prazan listic jer me niko posebno nije smarao, uglavnom prozivaju ali dzabe kad su cavulje.

Kao i uvek ko god ima nesto da mi saopsti tu su pp pa mozemo lepo da se raspravimo.

Svima zelim srecne praznike, potrudicu se da ubuduce manje smaram odredjene ljude iz dosade, a da doprinesem kvalitetu foruma oblastima moje uze specijalnosti.

Glasajte za Nexona i Dveri na izborima, smrt policiji ziveo Tribina forum!
Често одем до на село

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Новогодишња тема

Postby lider » Wed Dec 28, 2016 6:56 pm

Ја слабо пишем али свратим ту и тамо да прочитам шта има и ово је једини форум где долазим. Као што су пре мене рекли форуми су прошлост тј нема ништа ново све теме прежвакане небројено пута а млађи нараштаји отуђени од писања и навучени на фејсбук. Ова тема показује да није све тако црно али треба људима нешто ново, нешто што ће да нас покрене. Као што нам и групе доживљавају процват кад долазе пазарци тако и ми овде сви запенимо за куцкањем кад треба неком мајку мајчину или ти сад регуларно истрести ко ти се попео на туки највише :D Мени лично најинтересантније је да читам риперове поруке око банди, ту је и батке и углавном та тематика ми је назанимљивија. Што се тиче рахметли тезвија треба му дати тему ако ништа оног ко не интересује нека не улази а покојник може унутра да одговара на питања обожавалаца и дели савете потенцијалним уживаоцима свог тог срања што је и сам уносио у себе :D а и БеЦентрала је доста интересантно писао о свему томе.
Каква је ситуација са осталим форумима јел гробари имају форум уопште и ценим да су само цигани још активни на свом а остало све отишло низ воду. На Тб јел долазе и друге групе као раније, онај хрхб шта је са њим?
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Новогодишња тема

Postby bully » Wed Dec 28, 2016 7:22 pm

Najbolji: Pertla
Najgori: Bolesni od ljubavi
Mislim da nema potrebe da objasnjavam. Inace registrovan sam od 2007 i klinci i treba da se kace kao sto sam se i ja kacio pa svasta nesto naucio. Menjaju se razmisljanja i stavovi godinama. Tezvija sam upoznao i sve najbolje za coveka. Ne bi me bilo sramota da me vide s njim cak naprotiv boleo bi me kurac jer ja ne zavisim od tudjeg misljenja pa blejim s kim hocu. Bilo bi lepo da se javi na pp i da odredimo mesto i vreme 8-)
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Новогодишња тема

Postby Новосадиста » Wed Dec 28, 2016 7:40 pm

Најбољи Молоси и Рипер, могу комотно да пишу колумне у новинама или да буду неки извештачи, обрадујем се сваки пут кад видим њихова писанија! Има још добрих али њих двојицу би посебно издвојио!
Подршка за Тезвија и Чипса... Само контра!

Најгори ми је био онај Боем, ал га нема, дежурно зановетало, има ту још пар "душмана" ал нека их... и наравно сви ови дежурни критичари и навијачи са дипломама и скалама од 1 до 10 нек ми се напуше курца...

Уздравље!
стадион-место народног бунта!

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Космет је Србија » Wed Dec 28, 2016 8:09 pm

lider wrote:Каква је ситуација са осталим форумима јел гробари имају форум уопште и ценим да су само цигани још активни на свом а остало све отишло низ воду. На Тб јел долазе и друге групе као раније, онај хрхб шта је са њим?


ТБ испаде и најбољи мада га многи прозивају да су много лижу са циганима. Овај усташки и цигански мислим да су пукли јер се пише преко курца (читај генерали смеју само) а гробарски је одавно рикно макар фронтов и ономад покушаше они као авангарда али брзо га угасише они вучићеви цигански прелетачи.

П.С. Што се тиче теме као што неко каже форуми су изумрли али стара школа је увек бар за мене у тренду и овај читам још од неке 2004. и у почетку ми је помало било чудно али сад стварно можеш да се истресеш како би се макар мало и олакшао док пре и нисам имао толико времена за писање а више сам се бавио трибином. Немам ником ништа да замерим неко свако сере и олакша душу док ме не вређа. Живи били и срећни празници и да нам форуми опстају па макар и овако скучени јер ја идем на још пар и стварно много реалније ствари можеш чути него на индијанским друштвеним мрежама.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Новогодишња тема

Postby Вини Џонс » Wed Dec 28, 2016 8:35 pm

ТБ-а нема. Бар ја више не могу да уђем, искаче ерор као овде ономад кад је угашен.
Иначе што се форумаша тиче најбољи Пертла, Рипер, Кудрави и Ултрас Дорас. Убацио бих и Б.Централеа кад би почео поново да пише о доживљајима из Скандинавије, гледања утакмице у усташком леглу, ћалета који сину скида рибу и не сећам се више шта још.
Немам неког кандидата за смарача, у почетку је био Нексон, после је постало симпатично :mrgreen:
Срећни надолазећи празници свима, да сте живи и здрави!

underground
Posts: 38
Joined: Sat Mar 12, 2016 3:44 pm

Re: Новогодишња тема

Postby underground » Wed Dec 28, 2016 8:59 pm

Necu otkriti toplu vodu.Forum losiji pre nego sto je pao.da ne pricam o pre 6,7,8 i vise godina
Odraz stanja na navijackoj sceni,stanja medju omladinom,toga sto
kao nacija gubimo svoj identitet,naravno i pojava drustvenih mreza je smanjila interesovanje.
Ima par kvalitetnih ljudi i masa bolida.Jedino Molosi doprinosi da ovo ostane koliko toliko navijacki forum.
zapad je desno

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Новогодишња тема

Postby B.Centrale » Wed Dec 28, 2016 10:47 pm

Slazem se za molossia, decko radi ono sto je i prvobitna zamisao foruma. Ostali su mi svi ok, odnosno svako ima svoje mesto i tu je s nekim duboko licnim razlozima. Cenim da ima pojedinaca koji su aktivni na mnogobrojnim raspravama, a da stadion nisu videli maltene nikad. Verujem i da ih fudbal i sport generalno slabo interesuju a kamoli tribine. Opet, i to je ok, s godinama se mnogo toga promenilo, a krivce je iluzorno traziti. Stosta se moglo izbeci nekim pravovremenim pricama, stosta nije i to je to, povratka nema.
Da napomenem da su ova navodjenja da se neko banuje iz bilo kog razloga i vise nego sramna, nema grdnijeg potkazivackog rada od toga. Sramota, povraca mi se. Nadam se, takodje, da moderator razume cinjenicu da nismo svi u nekim desnim varijantama a propo politickih orijentacija, i da nece nasesti na price o tome "kako je neverovatno da se dopusta da neko pise s crvenim stavovima". Sta ja mislim i pisem je moja stvar i tako ce i da ostane. Ni ja nisam odusevljen cinjenicom da mi neko agituje za onu drugu stranu, ali sasvim sigurno necu zbog toga da trazim da se nekom zabrane upisi iako npr. mislim da je glup kao kurac a pritom ima i nakazno naopake stavove. Kao sto mi realno ne smeta ni prisustvo policije na forumu.

Bog vas blagoslovio, svakog podjednako. Da coravi progledaju, gluvi da pocuju, neznalice da nauce, pametni da ostanu.
Sve vas pozdravlja Bologna Centrale sa +30 u hladu i sa plaza punih svakojakih picaka.
bologna centrale

ротаториа
Posts: 13
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 pm

Re: Новогодишња тема

Postby ротаториа » Wed Dec 28, 2016 11:26 pm

Molossi број један, само настави са извјештајима!
Да се мало више оживи тема Девојке, жене и поздрав за Пертлу. PERTLA ViVE! 8-)
Срећни празници!
НАВИЈАЧКИ ПОКРЕТ НИКАДА НЕЋЕТЕ УГАСИТИ! :!:
Last edited by ротаториа on Wed Dec 28, 2016 11:34 pm, edited 3 times in total.
Прољеће '92. врели челик разнесе...

User avatar
zmijuga
Posts: 1727
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Новогодишња тема

Postby zmijuga » Wed Dec 28, 2016 11:29 pm

B.Centrale wrote:Da napomenem da su ova navodjenja da se neko banuje iz bilo kog razloga i vise nego sramna, nema grdnijeg potkazivackog rada od toga. Sramota, povraca mi se. Nadam se, takodje, da moderator razume cinjenicu da nismo svi u nekim desnim varijantama a propo politickih orijentacija, i da nece nasesti na price o tome "kako je neverovatno da se dopusta da neko pise s crvenim stavovima".


Pa napisao je da neće banovati iz tog razloga.

Модератор wrote:Смараче ако не крше правила нећу бановати јер их неко не воли, евентуално ће ићи упозорење да не тролују превише.


Najbolji forumaši:
- Molossi
- Riper
- fotovideo

park
Posts: 11
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:31 pm

Re: Новогодишња тема

Postby park » Thu Dec 29, 2016 1:28 am

Mislim da ljudi previse idealizuju ovaj forum, tacnije to kako je nekad bilo. Tacno je da su pisali vodeci ljudi skoro svih tribina ali vrijeme o kojem se prica je vrijeme kad internet nije bio dostupan bas svima. Kad je poceo da bude dostupan svima ljudi su se selili na svoje forume jer im je tamo lakse bilo da kontrolisu upise a i ljudi koji su 'u prici' su pisali ovuda svakakve upise, ko je dje bjezao, ko je koga cekao... Kasnije dolazi period price kako nije sve za forum, koje su uglavnom neko tripovanje. Svi smo svjedoci sta se sve pisalo na fb i ko je pisao za vrijeme podjele zbr alcz, a ni danas nije mnogo bolje. Ne vidim problem da se napise neki kraci izvjestaj tipa nas 50 u sapcu, navijanje solidno. novi barjak i pjesma... uz slike. Eto dovoljno, nista vise, ali su se ljudi generalno ulijenili, a i dosta ljudi je razocarano u mnogo stvari pa i ne idu vise na utakmice. Ko ne pamti velika vecina grupa je odavde pokupila dosta fora, mnogo stvari su grupe mijenjale po kritikama sa ovoga foruma, a posle ga bojkotovali.

Uglavnom najbolji forumas Molossi.

Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Gomorrah » Thu Dec 29, 2016 1:34 am

mali off...
foto/video zamisljam da to i nije covek nego neki kompjuter koji azurira automatski slike sa raznih tribina :D
Inace predlog Molosiju da ako moze napise prevod kad okaci neku zanimljivu sliku parole posto kapiram da razume italijanski...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Новогодишња тема

Postby Brdja » Thu Dec 29, 2016 1:53 am

Ja za foto/video imam utisak da je to lik sa nadimkom tribina sa starog foruma.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Новогодишња тема

Postby SAO_Zeljin » Thu Dec 29, 2016 2:42 am

Evo malo istorije, ako neko voli! :mrgreen:


AL LECINO wrote:Oprostajna poema
by Lekas Factory

Dragi nas TEZvi sad si verovatno u paklu i pozdravljas se sa svojim drugarima Bandijem, Damerom, Ed Geinom i ostalima koje si cenio i smarao nas tim pricama non-stop, na k***c si nam se popeo sa njima al ajd sad nije ni vreme ni mesto, tako da kapiram da si definitivno na boljem mestu, po tebe barem. Nisi umeo sa ljudima, jeo si govna, vredjao si, nervirao si mnoge a posebno neke da ih sad ne imenujem i oterao tolike dobre ljude sa ovog foruma. Jednostavno nisi znao bre sa ljudima. Aj sto si unistavao ovaj forum nego si upropastio i nasu malu firmu sa tim tvojim duksevima jebali te oni, morao si da stavis Mansona mesto bre lepo da smo stavili neku OK facu i uzeli ogromne pare ti si morao ko uz k***c Mansona i narod se prepao i niko nije hteo da kupi naravno. Mnogo si 'teo a malo toga postigao. Mnogi su te mrzeli jer si umeo da napises tekst da to pogodi pravo u srce i da zaboli ali u poslednjih mesec dana nesto se desilo sa tobom. Poceo si da prsnjavas s'mozgom ako si ga uopste i imao naravno. Poceo si prvo da haluciniras i da paranoises kako je onaj dokumentarac Tijanicevo maslo, tojes Jocicevo a nisi pojma imao o cemu se tu radi. Sada se naravno pokazalo da nije tako, mada aj to i da ti oprostimo al' brate sto bre udari na svetinju svih navijaca, na VODJE ove nase ?!
Sto na njih bola' ?
Pa ti si bre skroz naskroz prso s'mozgom bio, cak ti je i u potpisu pisalo ono "na stazi ka Lazi", eh kamo lepe srece da si na vreme stigo tamo, sad ne bi bio pokojan mozda.

Secas se kad si bas odlepio i kad si kreno da prozivas ljude za Poljsku kako nisu navijaci i to ? E tad sam ja licno hteo sa ovih devet prstiju da te zadavim (jedan otiso na pecanje) ali nisi bio dostupan na tvoju srecu. Ali kad je bolest uzela maha kad smo dosli da te posetimo kad si lezo u krevetu i pricao nam o nekim bolestarijama, o teorijama zavere, o tome kako su svi redom placeni medju navijacima, kako murija kontrolise sve, kako je Srbija zapravo policijska drzava i zasto su Forsi ugaseni, tad sam shvatio da je bolje da ti skratimo te muke jer zaista ni na sta nisi licio. Dok si tripovo kako kucas na imaginarnoj tastaturi iz kreveta i dok si ko fol chatovo sa onim malim arapinom Saidom iz Mrznje (jebali te Arapi, evo opet prave neka sranja po Francuskoj, ti bi se sad radovao da si ziv ja sam ti licno sipao u caj jednu malu drogu da te ubije. Ali ta mala droga nije bila dovoljna pa smo morali svi zajedno da te dokrajcimo jastukom. Borio si se, nije da nisi, cak se secam i tvojih poslednjih reci, mislim da si nesto ovako promumlao : "Cuvajte mi samo raspusteno, ne dajte dusmanima da kaljaju tu nasu bastinu". I onda si umro. Tvojima smo rekli da si umro u snu. Nek tako i ostane. Ko zna zasto je to dobro. Ko to moz' da zna ?

E moj TEZvi, unistio si sve cega si se dotakao, setimo se onih nesretnih Vitezova, pa njima je islo OK dok ti nisi dosao tamo, al bez zajebancije, kako si ti dosao tako je sve otislo u k***c. Al nije ni to kraj, unistio si ti jos mnogo toga za vreme tvog "kratkog" ali bogme i te kako destruktivnog zivota. Jadne su te devojke koje su sa tobom bile. Jadni tvoji roditelji koje si maltretiro i jadni mi koji smo morali da te trpimo jer si nam ovde pravio reklamu. Ali sad je to gotovo. Fala Bogu. Da i mi malo odahnemo, da ovaj forum zivne da se vrate svi ljudi koje si oterao svojim bahatim i osionim ponasanjem. Dace Bog.

Aj pocivaj u miru, mada kakav si ti ces i u grobu sranja praviti, samo mojne da se vracas, mojne te fore , zajebi to. Dosta je, smiri se odlezi jedno 100 dina pa se onda vrati kad mi svi koji smo zivi danas poumiremo pa onda varaj tamo neke druge i budi mangup na babe. Mozda tad bude i ta tvoja suluda anarhija pa ti bude OK, ko zna jebajga ?!

Toliko od tvojih drugara sa Lekinog Brda.
Poslednji pozdrav.

User avatar
igrajVoso
Posts: 29
Joined: Thu Sep 15, 2016 3:33 am
Location: Лиман, Нови Сад

Re: Новогодишња тема

Postby igrajVoso » Thu Dec 29, 2016 3:24 am

Не пишем често, ал пратим већ неких 6,7 година, само сам под другим ником сад...
Најбољи форумаши:
Молосси, све речено горе, не морам да понављам
Жабац,
Мићара,
рипер,
чомпика,
Б. централе, обожавам његове постове, посебно на теми све и свашта.

Ако баш морам да стављам и ове лоше, 1958, ништа лично, ал мало дави.
Уздравље и све најбоље.
ФК Војводина

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Новогодишња тема

Postby Kibiców » Thu Dec 29, 2016 9:24 am

Sto se foruma tice moja zelja je da se u 2017. vrate IgorFMS i stari Carl_Coks (valjda mu je tako bio nik)!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests