Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Chips
Posts: 78
Joined: Tue Aug 16, 2016 8:50 pm

Re: Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Postby Chips » Thu Dec 22, 2016 9:38 pm

друг члан wrote:Najbolji forumasi:- foto/video (ako je to samo jedan lik,sve pohvale za navijacke izvestaje sa svih strana)
- fak of (postavljanje raznih linkova,muzika,filmovi,serije)
- chips (zasto? zato! da ste u prici znali bi.covek iznosi svoje stavove,slagali se mi sa time ili ne.ne vredja nikog ne glumi ludilo nudeci frku i slicne gluposti. A i zato sto sam kontras)
Najgori- ne bih nikog izdvajao ali ako bude potrebno da bi se glasovi racunali stavicu nekog


Друг члан, хвала

Тезви, видим да ми спремају новогодишњи пакетић. :) Ма какво вређање па нисам такав тип приватно а не да некога вређам преко интернета. Ова генерација појма нема какве су њушке раније писале на форму, из свих група бивше Југе. Оснивачи најјачих група од Бегеа, Мостара, Загреба, Сплита, скинси из Љубљане, па наши из Париза и сви други. Да није било тих писања пионира навијања из Југе не би знали шта је навијање и да треба заставе да се носе на утакмице, лупа бубањ 90. минута итд, али отом потом. Нажалост, било је и лоших ствари, па зато треба указивати на последице лоше комуникације преко интернета и да се не користи форум за оно што не треба. Нека је и јачих полемика, и прозивки, сви пишемео некад и у афекту, ал да се на време стане и усмеру прича у нормалном правцу.

Е сад се замисли и присети се какав је ентузијазам био код људи који си пионири навијања код нас када су се дочепали форума, а сви већ били у годинама :D
Last edited by Chips on Thu Dec 22, 2016 9:45 pm, edited 1 time in total.
Pips, Chips, i snuff videoclips

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Postby MentalitaBelgrado » Thu Dec 22, 2016 9:44 pm

najgori: rodjaci ( opsednutost apr=om i zvezdom )
...нису твоји вуци мртви само вребају...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Dec 22, 2016 9:58 pm

Da li je Rodja bio izglasan za najboljeg i najgoreg?

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Postby UltrasDoras » Thu Dec 22, 2016 10:05 pm

najbolji rođo - vrlo često zna i odgovora kad mi treba pomoć :D
najgoreg nema svi smo mi ljudi mir u svijetu volim vas
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Postby blatnjavi » Thu Dec 22, 2016 10:06 pm

Чипсе, причаш о сто пута прежваканим темама, затрпаваш са неким моронима шатро леве или екстремно десне оријентације којих има око пола комбија укупно. Глуп изгледа ниси (мада си поменуо Тита у позитивном контексту), неписмен ниси (мада пишеш по усташки) , па увати пиши нешто ново, интересантно или макар нормално. Видиш да си фаворит за смарача ако наставиш да кењаш о анархо-радничким будалаштинама са замишљеним противником.

Не одговарам даље, нисам заинтересован за јалова наклапања ни о чему у километарским постовима.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Chips
Posts: 78
Joined: Tue Aug 16, 2016 8:50 pm

Re: Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Postby Chips » Thu Dec 22, 2016 10:28 pm

Блатњави најгоре је од свега што можеш да ставиш да не видиш моје поруке, да не читаш моје поруке у расправама у којима учествујем и да си миран. И сад ја то морам да ти кажем а знаш то и сам, и кукаш о томе? Какво је то кењање о анархо-радничким будалаштинама када оповргнем лаж да су анархисти радили по Бограду оне глупости које им се набијау? Нисам фаворит за смарача зато што то стварно неког смара, већ зато што људи не могу да се носе са тим када им неко каже нешто другачије од онога на што су навикли, а ако хоће да учествују са аргументима требају мало да укључе мозак и полемишу. Класика. То шта ћу ја да пишем је моја ствар, а да ли је ново или нормално можда да ипак неки други капацитети просуђују. Ово да пишем по усташком нека ти је на част.

п.с. поменуо сам ја Тита и у негативном контексту.
Last edited by Chips on Thu Dec 22, 2016 10:42 pm, edited 2 times in total.
Pips, Chips, i snuff videoclips

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Najbolji lik i najgori smarač u 2016

Postby Rođaci » Thu Dec 22, 2016 10:35 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Da li je Rodja bio izglasan za najboljeg i najgoreg?


moguće haha

elem, najgoreg nema, jedino mi Mićarica ide na nerve sa tom braćalica iz Republike Srpske pričicom, al ajd
a kvalitetnih ljudi ima brdo, da ne imenujem

Izmenjeno:
Sledeće sedmice će vam se otvoriti tema, već je napisano.
Moderator


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests