Lobanje

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Lobanje

Postby pertla » Tue Feb 28, 2017 9:04 am

moram da se slozim sa svim gore napisanim,grozan lik.face koje pravi,gestikulacije...uzas,nikako ne bi smela da se pojavljuje na televiziji.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Lobanje

Postby riper » Tue Feb 28, 2017 10:51 am

Doticna me nervira na vise nivoa, ne znam da li je debilnije predstavljanje, gde Memedovic na neki neduhovit nacin opisuje svakog od takmicara, pa za nju kaze da je "Milica-princeza od znanja", ili cinjenica da nema bas nista sto bi je preporucilo za emisiju.

Ko se ne seca, ona je bila takmicar jedne od prvih emisija, gde je u ekipi pobedila. Ne znam zasto je bas ona pikirana da sada bude "lovac". A taj stav, "ona je super u kvizu a ne moze da nadje posao, drzavo stidi se", mogu samo da kazem i ja sam pun beskorisnih informacija koje me ne kvalifikuju za masu poslova. Dakle drzano stidi se, Vucicu pedere.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Lobanje

Postby DRINK » Tue Feb 28, 2017 11:52 am

Мићара wrote:Onaj voditelj joj na svaku sukne kada pocne da laprda... :D


Мемедовић је фаца, његова емисија ''Сасвим природно'' је једна од ретких због које палим телевизор

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Lobanje

Postby Занемарујем тактику » Tue Feb 28, 2017 3:11 pm

riper wrote:Doticna me nervira na vise nivoa, ne znam da li je debilnije predstavljanje, gde Memedovic na neki neduhovit nacin opisuje svakog od takmicara, pa za nju kaze da je "Milica-princeza od znanja", ili cinjenica da nema bas nista sto bi je preporucilo za emisiju.

Ko se ne seca, ona je bila takmicar jedne od prvih emisija, gde je u ekipi pobedila. Ne znam zasto je bas ona pikirana da sada bude "lovac". A taj stav, "ona je super u kvizu a ne moze da nadje posao, drzavo stidi se", mogu samo da kazem i ja sam pun beskorisnih informacija koje me ne kvalifikuju za masu poslova. Dakle drzano stidi se, Vucicu pedere.

Реално у тој емисији је покидала, а и у другим квизовима је показала одлично знање, а од свих 5 трагача који су прошли кроз потеру једино је Милинковић по знању испред ње, али је као појава стварно иритантна, на шта се додаје и њен још иритантнији став. Мада једнако ми је гадан и Урош Ђурић и нека његова квази урбаност. Највише сам уживао кад је трагач Маја Лалић, али нисам имао ту срећу да мени буде трагач кад сам био у Потери. :mrgreen: А кад смо већ код квиза, убедљиво најгори квиз који се икад приказивао на РТС-у, нпр. у Високом напону си имао питање за 200.000 а у Потери у најбољем случају можеш на брзим питањима догурати до 100.000, неколико њих је дошло до 110.000, а рекорд је ја мислим 120.000.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Lobanje

Postby Rođaci » Tue Feb 28, 2017 3:54 pm

DRINK wrote:
Мићара wrote:Onaj voditelj joj na svaku sukne kada pocne da laprda... :D


Мемедовић је фаца, његова емисија ''Сасвим природно'' је једна од ретких због које палим телевизор



jedini lik kojem ja zavidim
nema kace sa kiselim kupusom, sušare sa slaninom i kobajama i ladne sobe sa pihtijama u koju nije stavio svoj nos
kakav život :mrgreen:

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Lobanje

Postby pertla » Tue Feb 28, 2017 3:57 pm

slazem se za prvi deo,samo sto je milinkovic najgori sportski komentator koji se ikad latio mikrofona,uz kolegu sa eurosporta.

potera je po meni dobar kviz,gledam bas redovno u zadnje vreme,jedino imam utisak da.su pitanja mnogo teza ako se takmicar odluci za vecu cifru
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Lobanje

Postby Кум Жоржо » Tue Feb 28, 2017 3:59 pm

Занемарујем тактику wrote:
riper wrote:Doticna me nervira na vise nivoa, ne znam da li je debilnije predstavljanje, gde Memedovic na neki neduhovit nacin opisuje svakog od takmicara, pa za nju kaze da je "Milica-princeza od znanja", ili cinjenica da nema bas nista sto bi je preporucilo za emisiju.

Ko se ne seca, ona je bila takmicar jedne od prvih emisija, gde je u ekipi pobedila. Ne znam zasto je bas ona pikirana da sada bude "lovac". A taj stav, "ona je super u kvizu a ne moze da nadje posao, drzavo stidi se", mogu samo da kazem i ja sam pun beskorisnih informacija koje me ne kvalifikuju za masu poslova. Dakle drzano stidi se, Vucicu pedere.

Реално у тој емисији је покидала, а и у другим квизовима је показала одлично знање, а од свих 5 трагача који су прошли кроз потеру једино је Милинковић по знању испред ње, али је као појава стварно иритантна, на шта се додаје и њен још иритантнији став. Мада једнако ми је гадан и Урош Ђурић и нека његова квази урбаност. Највише сам уживао кад је трагач Маја Лалић, али нисам имао ту срећу да мени буде трагач кад сам био у Потери. :mrgreen: А кад смо већ код квиза, убедљиво најгори квиз који се икад приказивао на РТС-у, нпр. у Високом напону си имао питање за 200.000 а у Потери у најбољем случају можеш на брзим питањима догурати до 100.000, неколико њих је дошло до 110.000, а рекорд је ја мислим 120.000.


Daj link :)
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Lobanje

Postby suburban rebel » Tue Feb 28, 2017 4:01 pm

ja bi nju jebao

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Lobanje

Postby njasvi » Tue Feb 28, 2017 4:12 pm

i ja, i pored onog njenog iritantnog glasa sa zadovoljstvom bi je opalio onako pametnu

ja ne volim poteru jer su pitanja teska a kinta je mala... a voditelj me nervira jer uvek navlaci takmicara da uzme onu vecu sumu i sto pre ga ispusi
04 X 1945

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Lobanje

Postby друг члан » Tue Feb 28, 2017 4:28 pm

Најјачи квиз што се приказивао код нас је сам против свих.
Choose Life

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Lobanje

Postby Занемарујем тактику » Tue Feb 28, 2017 4:47 pm

Кум Жоржо wrote:Daj link :)

Шта сам ја, ПСЖ-БГ да ме спрда цела Трибина? :mrgreen: Не избацује РТС нигде снимак квиза.

@Пертла
Тачно, други најгори спортски коментатор, први је његов колега. А што се тиче питања, мислим да углавном циљају области у којима си био лош на тестирању, то је неки мој утисак.

@друг члан
Слажем се, уз Милионера најбољи квиз, приказивао се и на Б92 под називом Народ против.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Lobanje

Postby brucelee » Tue Feb 28, 2017 5:16 pm

meni je potera kul kviz...

Jedino sto se nekad tripujem da tragaci imaju pomoc i da mi tu ne vidimo nikad da li odgovor stisne on direktno ili pak neko iz rezije i slicno.

Milica mi je bila antipaticna jos u slagalici u kojoj je cini mi se pobedila, a i ovde vala.

Memedovic kraljina.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Lobanje

Postby 1958 » Tue Feb 28, 2017 5:31 pm

Често одем до на село

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Lobanje

Postby DRINK » Tue Feb 28, 2017 5:45 pm

али каква екипа, не зна се ко је већи идиот :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=YS90xKcRc3k

''Име ког Сатурновог сателита се римује са придевом хитан?
-Битан''

:lol:

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Lobanje

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Feb 28, 2017 6:15 pm

Meni je Uros skroz gotivan lik, samo se bojim da ga ne izbace jer ga urnisu svi u poslednje vreme. Kad omasi u pocetku neko pitanje posle se skroz zabaguje i ne moze nista vise da pogodi, onda mu urlam od smeha! Ja mislim da je on u vecini slucajeva popusio kada ima vise od jednog takmicara protiv sebe.

User avatar
Jason Fly
Posts: 89
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:43 pm
Location: Трибина

Re: Lobanje

Postby Jason Fly » Tue Feb 28, 2017 10:08 pm

https://www.youtube.com/watch?v=EHKHYzDuuqI
Ретко иритантна особа, у то име ево Слагалице где је клиња ваљевац одере :lol:

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Lobanje

Postby Druidid » Tue Feb 28, 2017 10:20 pm


User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Lobanje

Postby Kibiców » Wed Mar 01, 2017 7:17 am

Potera, cista namestaljka.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Lobanje

Postby Rođaci » Wed Mar 01, 2017 7:42 am

najgori sportski komentatori na svetu su Kovačić i Plavšić

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Lobanje

Postby DRINK » Wed Mar 01, 2017 12:08 pm

сви са Арене спорт + Ковињало


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests