XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby brucelee » Mon Aug 22, 2016 12:46 pm

lider wrote:Јел може неко да напише у којим спортовима смо шта освојили пошто скоро да нисам ни пратио олимпијаду :mrgreen: И како то да су хрвати бољи од нас, негде сам прочитао да имају 5 злата, а ми смо на неком 32. месту по освојеним медаљама.


Pa imaju 10 medalja,od toga fazon 5 u jedrenju i 3 u gadjanju glinenih golubova...jedine ozbiljne medalje su im iz atletike.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby brucelee » Mon Aug 22, 2016 12:56 pm

tacnije aj da ne preteram ali ujke imaju

2 medalje u jedrenju
1 medalja gadjanje glinenih golubova
1 u streljastvu

i ostale su manje vise ok tipa jedna u boksu,jedna u vaterpolu :) i par u atletici

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Rođaci » Mon Aug 22, 2016 1:07 pm

zlato u bacanju diska, zlato u bacanju koplja, srebro u skoku u vis, sve žene
zlato i srebro u jedrenju, zlato i srebro u veslanju
zlato u gađanju glinenih golubova
srebro u vaterpolu
bronza u boksu

odlični su

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby ultra mentalitet » Mon Aug 22, 2016 1:35 pm

Zlato u tetrisu i bronza u obaranju palceva im fale

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Nexon » Mon Aug 22, 2016 1:56 pm

Нама ће спорт пући ако се овако настави. Све више школа у различитим спортовима се плаћа, то значи да велики број сиромашне деце, а то је нажалост у Србији већина, неће моћи тренирати а то је највећа база успеха у спорту. Једна од ретких ствари добрих у комунизму су биле те бесплатне спортске школе за сву децу, наравно ту су прво уништили али оно што не ваља су задржали.

Нама је рукомет већ пукао и млађе генерације су све лошије, сада се задовољавам да будемо 10-12. Ту је крив очајан савез али и ово изнад што пишем, све мања база деце.

Кошарка, нарочито женска, иде тим путем рукомета. Једино што одржава женску кошарку је мушка кошарка, али и она је у млађим категоријама почела да штуца последње 2-3 године.

Око ватерпола је све рекао Прлаиновић, у млађим категоријама смо још добри али колико дуго?!

Најбољи савез је одбојка и није чудо што је наш човек председник светске организације. Иако и то политичари покушавају да униште, знам да жена од једног од најзначијних политичара у земљи смењује тренере у клубу због тога што јој ћерка не игра. Који је то олош?!

Фудбал, катастрофа и поред добрих резултата млађих категорија. Ту није јасно шта је горе: да ли психа играча, тренери сениора или криминал.

Постоје и неки мањи савези који се јако пуно труде попут рагбија 13, за разлику до 15, који је катастрофа, па онда хокеј се исто распао после одласка Марба из Партизана.

Кајак, људи ми нисмо узели више медаља у кајаку јер немамо добре услове, немамо стартне блокове па нам такмичари на старту иду прво уназад. У Борчи се закрчио канал где су тренирале сестре Молдован а да нико то не очисти. Гомила клинаца је кренуло због сестара на кајак али је све пукло јер неки смрад неће да пошаље један багер да очисти канал.

Слична је прича са веслањем, где имамо добре природне услове за развој(језера и реке), али нема неких елементарних ствари.
Рвање нам се распада, иако би са минимланим улагањима могли да имамо добре резултате јер по Војводини има још старих тренера који знају да раде са децом. Теквандо се одржава на једном клубу.

Бокс нам је изгубљен иако би у супер-тешкој и тешкој категорији могли релативно лако направити добар резултат.
Пливање, покушао Чавић да направи академију, да се направе базени, наравно ништа није било, иако по конституцији би требали да будемо бољи од Мађара, који су узели 7 медаља у пливању.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby 1958 » Mon Aug 22, 2016 2:15 pm

Za veslanje postoje I vise nego dobri uslovi, samo sto je to koledz sport.
Често одем до на село

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Nexon » Mon Aug 22, 2016 2:34 pm

За српске услове на Ади, да би узели стипендију, и добили још боље услове.


niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby niko » Wed Aug 24, 2016 3:54 pm

niko ne komentarise docek od sinoc....a i nema sta da se komentarise, bilo je ocajno kao sto se i moglo pretpostaviti, jedina svetla tacka je sto je neki majstor na kraju pustio originalnu verziju "Boze pravde", sa "...srpskog kralja, srpski rod..." :lol:

i sve pohvale za Radulju sto je izjavio posle onog prijema kod Tome i Dragice, parafraziram: necu da ponavljam ove glupe floskule :mrgreen: hocu da posvetim medalju i nasem narodu u Republici Srpskoj, Crnoj Gori, na Kosovu i svima po celom svetu koji se osecaju kao Srbi, cini mi se da su oni malo zapostavljeni.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Космет је Србија » Wed Aug 24, 2016 6:44 pm

Брате не бих да мрачим али какав црни дочек?? Тотално је све аматерски испало али кад само видиш да је мртви милиграм свирао о чему ми причамо? Можда сам досадан више са тим хејтовањем али не можеш ти ништа очекивати од нације да буде иоле ментално здрава кад се клинцима на тацни нуде само нека јефтина срања. Кад погледаш да се пуштао и неки ван гог или онај фегет бане лалић шта више рећи? Гомила клинаца са упаљеним телефонима и можда уз боже правде што пустише играј и победи када су и сами спортисти дрекнули као и комплетан народ јер им је доста позераја. Ма уосталом спортисти су феноменални на терену али овај њихов приватни живот никад нећу подржати јер је позерски. Јебали их сплавови и јефтине курвице и што неко рече у неком коментару свака част на медаљи и све али ако треба такав да будеш онда јебеш и спорт и све. Част изузецима али лепо је објаснио дуци симоновић шта представља модерни спорт.

Srpski košarkaši sinoć su nakon dočeka na platou ispred Skupštine slavlje nastavili na jednom beogradskom splavu, gde su ih zabavljali Milica Pavlović i Darko Lazić.

Naši reprezentativci koji su osvojili srebrnu medalju na Olimpijskim igrama, nisu bili umorni nakon dolaska iz Rio de Žaneira, već su se provodili do ranih jutarnjih sati.

Očevici kažu da su košarkaši bili u transu i da su Milica i Darko napravili sjajnu atmosferu. Pravi haos nastao je kada je Milica zapevala pesmu "Autogram" od Cece Ražnatović, a kada je Darko ispunio želju i otpevao "Okuj me care" od Halida Bešlića, pa se čak i Miloš Teodosić dohvatio mikrofona.

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby svuda.prisutan » Wed Aug 24, 2016 6:50 pm

Ne kapiram sta ti smeta. Cisto sumnjam da bi iko otisao pravo u krevet nakon ovakvog uspeha (ma koliko god bio umoran). To što ti ne ides po ovim "modernim kafanama", i to sto ne slušaš ovu vrstu muzike, to je tvoj problem.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Космет је Србија » Wed Aug 24, 2016 7:06 pm

Ко је помињао кревет? Добро ниси рекао као неки да треба да иду на концерт филхармоније. Нема потребе да се на овакав начин слави тако нешто јер има милион других места на којима можеш да се опустиш. По мени ово није добар пример омладини и шта је ту проблем? Можеш ми рећи да је моје мишљење небитно што у неку руку и јесте тачно али што сви морамо да се слажемо? Нема то везе шта је слушам и где идем већ каква се порука шаље са тим и зашто они морају да буду као већина? Вероватно нису снимили кад су скочили по столовима а вамо на бини су им само фалиле го го играчице да буде права шаторска готива. Не разумем вероватно колико су се цимали па самим тим ни ово али шта сад.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Vinz » Wed Aug 24, 2016 8:00 pm

Brate, sta su trebali da urade, da bi ti rekao da su lepo proslavili? Zivo me interesuje... (uzmi u obzir da ni ja ne volim ovu seljanu, znaci onako pitam)... Docek je bio gola kurčina... Kad je nesto ovo ispred skupstine, ja lepo pustim docek 95, 96, 97 i molim lepo...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Космет је Србија » Wed Aug 24, 2016 11:07 pm

Деведесетих су дочеци имали свој шмек јер је земља била у курцу и једино што нам је дало осмех је управо то. Не кажем да је сад боља ситуација али не знам које је решење. Начуо сам да су кошаркаши и ватерполисти имали жељу да дођу на бину београдски синдикат и тхцф али да је то са државног врха строго било стопирано.

Небитно је да ли ја треба да будем задовољан само мислим да треба мало више стила око свега али још једном понављам ко ме јебе кад нисам у току. Уствари нема неке разлике између било којег славља у нас тако да певаљке курве столови јефтиноћа и то је то.

И што неко каже да не серемо више узели смо никад више медаља па може овде кључић да се лупи.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby brucelee » Wed Aug 24, 2016 11:37 pm

Дочек је био велико њесра,једно од најгорих дочека икада...

Прво водитељ са СТБ аматерски, са оним покушајима вођења навијања па до тога да једноставно багује лик, прозива играче по пет пута,до тога да нпр у свим селекцијама су говорили капитен и селектор,а у баскету само селектор.

Друго чини ми се да су пре дочек посећивали људи,људине,навијачи...а сад гледам само деца нека. Свака част тој дечурлији,наравно,али где су остали и што је сад присуство томе као смор,аут и сл

Треће програм где пуштају онакве нумере, где нису позвали ТХЦФ или бар неког колико толико патриотски настројеног извођача...где химну прекидају у сред стиха,да би водитељ покренуо шампиони или шта већ,јбг.

Четврто пре бре спортисти са бине доносе неку ту уку буку, сећам се Сале,Даниловић,Томашевић,Топић,Вања Грбић па са бине крену да певају против усташа,Грка,Амера...сад ништа,све нека финоћа,спорЦки.

Све у свему пре су дочеци били до јаја.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby tizlabor » Thu Aug 25, 2016 12:12 am

Ma samo su falili debeli Fedja advokat i tehacelafamilikuracvasnabijemmilia,da iscupaju stvar!
Docek ko docek,rekose lepo na NMSJ vrlo neprijatan-ukratko!

After ,na Kalininu inicijativu,jebiga!Mesec dana karaju brazilke od 15 maraka,oce da se istresu na domacim profesionalkama...i sta tu ima lose ja da vas pitam?I fudbaleri Brodarca kad dobiju Rakovicu u gostima jebu kurave po splavovima,a sta fali da ovi sto su peglali ujake to isto odrade!Voleli bi mi da su slavili u splitu i prskali Severinu u HD rezoluciji,al jebiga...5-6 mesec trudna ne ide!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Rođaci » Thu Aug 25, 2016 12:21 am

bolje Miligram i Ceca nego THCF

doček smeće, vratiti Cukića i Blažu idiota i da se peva "igra rokenrol cela Jugoslavija", pa da neko povede "ko to kaže, ko to laže"

User avatar
Neizlecivi
Posts: 75
Joined: Tue Feb 16, 2016 1:58 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Neizlecivi » Thu Aug 25, 2016 1:10 am

;)


Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Космет је Србија » Thu Aug 25, 2016 4:56 pm

Човече кад би томашевић ово опет урадио пошто је неко мудо у савезу мислим да би заувек био протеран из земље. Стварно код ових садашњих спортиста фали овако нешто да запале масу али стварно би дебело најебао. Мислим да је чавић последњи имао муда да носи ону мајицу и самим тим попушио најстрашније.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Vinz » Thu Aug 25, 2016 5:06 pm

Kad smo kod doceka, kad bese ono bilo vaterpolisti, mislim osvajanje svetskog nekog, kad se Šapić popeo na ogradu terase i skidao se nesto? Ima li to nedje da se nadje


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests