XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Nexon » Thu Aug 25, 2016 5:06 pm

Зашто се тражи понављање 1995 када то није могуће?! Та 1995 је била специфична ситуација у земљи и окружењу, то се неће поновити, нити је било који дочек био као тај 1995, у ствари су били слични овом из 2016, из једноставно разлога што је маса догађаја из те 1995 била спонтана са специфичном ситуацијом у земљи и окружењу(можда нисте још открили зашто су ујке сишле са постоља, то би вероватно и ми урадили у сличној ситуацији, реално говорећи), од лудила на аутоупуту, до НБГ све до Старог двора. Узгред, тада је каменована грчка амбасада.

Оставите децу нека скачу из спортисте, 1995 се неће поновити, а можда и не треба.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Космет је Србија » Thu Aug 25, 2016 5:12 pm

То је било после будимпеште 2001. када је певао тада превише популарну "много смо јаки јеботе много смо јаки" а снимка мислим да нема. Гангула и овај лик из тхцф ди џеј на дочеку кошаркаша 2014. су једини који су имали муда за ограду а делује језиво иако те нормално неко увек држи.

У праву си за 1995. што се тиче понављања али последице тог времена осећамо и још дуго ћемо исте имати у глави.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Nexon » Thu Aug 25, 2016 5:17 pm

А, да, после тог финала 1995 у Атини је ишло на ртс-у, буквално одмах после завршетка



хехе

Нажалост, ускоро ће се Србима много смрачити.

Узгред, на тој финалној утакмици су сви били против нас. Грци су навијали против нас, Литванци су напустили терен и једва се вратили...специфична прича.

Ево још неких занимљивости око тог ЕП 1995, Тегелтија се ту прославио(али и то је било спонтано, а не она каснија праћења) а сос канал због тога добио већу гледаност, тада се сос емитовао на програму Студио Б, као неки препрограм или тако нешто.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Космет је Србија » Thu Aug 25, 2016 6:07 pm

Шпановић се бесмислено правда око ове лове што је газда дао за њу како би му се улизала или шта већ. Стварно ме некад баш изненади са неким старлета испадима или као са овим политичким срањима. Узела си медаљу држава ти помогла и шта имаш да се правдаш неким имбецилима на твитеру како је и шта је. Нема потребе да буде као овај психо на конференцијама да би била у центру пажње... апсолутно ме некад подсећа на милицу дабовић и бесмислено пропагирање неких глупости. Схватиле су клинке да треба да иду на атлетику и баскет и ћао здраво.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Nexon » Fri Aug 26, 2016 12:25 am

Шпановићка узела Дијамантску лигу у скоку у даљ. Огроман успех.
Сада гледам резултате такмичарке из САД, Бартолете, која је на ОИ узела злато са скоком од близу 7.20. Дотична, током читаве сезоне Дијамантске лиге, није скочила дуже од 6.80. Сада, је у Лозани скочила 6.46. Разумем ја и пражњење после ОИ(Ивана је скочила 6.83 и победила док је на ОИ скочила 7.08) али 70 cm лошије је малко чудно.

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Morbid » Fri Aug 26, 2016 9:18 pm

Космет је Србија wrote:То је било после будимпеште 2001. када је певао тада превише популарну "много смо јаки јеботе много смо јаки" а снимка мислим да нема. Гангула и овај лик из тхцф ди џеј на дочеку кошаркаша 2014. су једини који су имали муда за ограду а делује језиво иако те нормално неко увек држи.

У праву си за 1995. што се тиче понављања али последице тог времена осећамо и још дуго ћемо исте имати у глави.


Popeo se i Čavić
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Kibiców » Sun Sep 04, 2016 9:19 pm

Posto tema jos uvek nije pod kljucem.
Seca li se iko uopste Kranja i vaterpola onog sa 'Rvatima kada je Stojanovic (tad valjda bese radio na BK) upao u bazen i preko mobilnog se direktno ukljucivao. Tipa taj snimak na RTS a na BK njegovo ukljucenje. Tako nesto je bilo. Da li ima to na netu negde?

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: RE: Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby prcko » Sun Sep 04, 2016 11:16 pm

Nexon wrote:Шпановићка узела Дијамантску лигу у скоку у даљ. Огроман успех.
Сада гледам резултате такмичарке из САД, Бартолете, која је на ОИ узела злато са скоком од близу 7.20. Дотична, током читаве сезоне Дијамантске лиге, није скочила дуже од 6.80. Сада, је у Лозани скочила 6.46. Разумем ја и пражњење после ОИ(Ивана је скочила 6.83 и победила док је на ОИ скочила 7.08) али 70 cm лошије је малко чудно.


Tempiranje forme za OI, ameri su majstori u tome.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: RE: Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby Grobar do groba » Mon Sep 05, 2016 12:02 am

prcko wrote:
Nexon wrote:Шпановићка узела Дијамантску лигу у скоку у даљ. Огроман успех.
Сада гледам резултате такмичарке из САД, Бартолете, која је на ОИ узела злато са скоком од близу 7.20. Дотична, током читаве сезоне Дијамантске лиге, није скочила дуже од 6.80. Сада, је у Лозани скочила 6.46. Разумем ја и пражњење после ОИ(Ивана је скочила 6.83 и победила док је на ОИ скочила 7.08) али 70 cm лошије је малко чудно.


Tempiranje forme za OI, ameri su majstori u tome.


Dopingovanje forme za OI,ameri su itekako majstori u tome.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: XXXI Олимпијске игре у Рио де Жанеиру

Postby fuck_off » Mon Sep 05, 2016 4:12 pm

riper-u, da li im se javio "izbornik" sa malo vecom analizom na onom njihovom ustasko-kompleksaskom forumu ?
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests