Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Rođaci » Tue Jan 30, 2018 7:45 pm

ma to su interneti i instagrami i pičke materine

eno malog Muđu pratio 1.170.000 ljudi, totalno ludilo

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby хајка » Tue Jan 30, 2018 7:53 pm

Rođaci wrote:ma to su interneti i instagrami i pičke materine

eno malog Muđu pratio 1.170.000 ljudi, totalno ludilo


Sta pricas ti? Kakav Mudja?

Ovaj lik ode u jebeni Baku, Azerbejdzan ceka ga pun hotel ljudi sa parama spremni za njegovo parce papira (certifikat).

A gde je Juzna Amerika (gde su zene preopterecene lepotom), cela Azija itd.

Svetski lider je u jednoj industriji koja je trenutno najaktuelnija i naplacenija u svetu lepote. Ne bavi se prodajom nekih preparata i krema, pa da radi sa uvozom, izvozom, logistikom, policama itd.. vec cist kes biznis, prodaje svoje znanje i jacinu i famu oko brenda za pare i za uzvrat im da parce papira.

Ali kazem tesko to ko moze da razume i pojmi. Ljudi su navikli da su multi-milioneri naftasi, bankari itd.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Rođaci » Tue Jan 30, 2018 8:08 pm

smanji doživljaj

pričam o tome koliko su društvene mreže pogodne za zarađivanje na stvarima koje pre pojave i popularizacije istih nisu bile poznate ili toliko profitabilne, ne praveći poređenje u količini novca

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby kocka » Tue Jan 30, 2018 8:09 pm

хајка wrote:
Rođaci wrote:ma to su interneti i instagrami i pičke materine

eno malog Muđu pratio 1.170.000 ljudi, totalno ludilo


Sta pricas ti? Kakav Mudja?

Ovaj lik ode u jebeni Baku, Azerbejdzan ceka ga pun hotel ljudi sa parama spremni za njegovo parce papira (certifikat).

A gde je Juzna Amerika (gde su zene preopterecene lepotom), cela Azija itd.

Svetski lider je u jednoj industriji koja je trenutno najaktuelnija i naplacenija u svetu lepote. Ne bavi se prodajom nekih preparata i krema, pa da radi sa uvozom, izvozom, logistikom, policama itd.. vec cist kes biznis, prodaje svoje znanje i jacinu i famu oko brenda za pare i za uzvrat im da parce papira.

Ali kazem tesko to ko moze da razume i pojmi. Ljudi su navikli da su multi-milioneri naftasi, bankari itd.

Јел ти нацртао обрву ?

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby хајка » Tue Jan 30, 2018 8:14 pm

Rođaci wrote:smanji doživljaj

pričam o tome koliko su društvene mreže pogodne za zarađivanje na stvarima koje pre pojave i popularizacije istih nisu bile poznate ili toliko profitabilne, ne praveći poređenje u količini novca


Ne treba spominjati Mudju ovde nikako, lik koji ima publiku koja ima budzet od 50 dinara dnevno na velikom odmoru, do ovog cija publika ulaze hiljade dolara u svoje obrazovanje i biznis. Pomogle su mu drustvene mreze puno, ali i mainstream mediji, magazini, fashion TV i sve ostalo. Iskoristio je sve metode marketinga maximalno. Ne samo sto je napravio brend od svoje firme, napravio je i od sebe, sto je dosta bitno.

@kocka, jesam, kaze tvoja sestra da sam joj sad sladji dok mi ga ducka.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby kocka » Tue Jan 30, 2018 8:29 pm

хајка wrote:
Rođaci wrote:smanji doživljaj

pričam o tome koliko su društvene mreže pogodne za zarađivanje na stvarima koje pre pojave i popularizacije istih nisu bile poznate ili toliko profitabilne, ne praveći poređenje u količini novca

@kocka, jesam, kaze tvoja sestra da sam joj sad sladji dok mi ga ducka.

А шта каже чика доктор ?

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Brdja » Tue Jan 30, 2018 8:55 pm

Jel ti zaista veruješ da je taj bogatiji ili da će biti bogatiji od ovih naših što sisaju Srbiju već godinama i što će nastaviti još ko zna koliko? Kostić, Đilas, bata AV... ? Njih sam naveo kao primer a još koliko ih ima takvih... Svaka čast njemu na uspehu ali mora još mnogo vode da proteče Dunavom da nadmaši on ove krvopije. Jebeš auto i stanove... Oni za koje se malo zna, ti su najbogatiji.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Tilt » Tue Jan 30, 2018 9:51 pm

Hajka, je l' ga znaš pre tetoviranja obrva?

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby хајка » Tue Jan 30, 2018 10:42 pm

Tilt wrote:Hajka, je l' ga znaš pre tetoviranja obrva?


Znam ljude koji su se druzili sa njim ranije i sad manje vise, pa mi odatle sve ove informacije, i to sam ove koje sam pisao, vecinu ne otkrivam.

Brdja wrote:Jel ti zaista veruješ da je taj bogatiji ili da će biti bogatiji od ovih naših što sisaju Srbiju već godinama i što će nastaviti još ko zna koliko? Kostić, Đilas, bata AV... ? Njih sam naveo kao primer a još koliko ih ima takvih... Svaka čast njemu na uspehu ali mora još mnogo vode da proteče Dunavom da nadmaši on ove krvopije. Jebeš auto i stanove... Oni za koje se malo zna, ti su najbogatiji.


Brdjo, evo gde gresis. Likove koje si spomenuo zive od Srbije, od zakona koje sebi namestaju, od Vlada koje su postavili, od kradje drzave, od kradje zemljista, javnih preduzeca itd. Ovaj lik nema veze sa tim niti sa Srbijom, on ovde nije zaradio ni euro. Dana kad bude imao probleme ovde koje ne bude imao da resi, on ce pokuptii sidro i ziveti u vili gde god hoce u svetu kao kralj. Slazem se da kola i kuce nisu bitne, no njegov uvod u racun nemamo, a vecina ne veruje, sto je vase pravo i neka bude tako, sve jedno.

Ne znam sto vam je sve ovo tako neverovatno? Samo Login i njegova zena iz Slovenije napravili onu aplikaciju sa mackom koja govori i prodali je za 1 milijardu dolara, sad su najbogatiji ljudi na Balkanu. 99% ljudi da vidi tu aplikaciju rekli bi ovo nema sanse da iko normalan plati. Tako da razni ljudi na razne nacine mogu da nadmase te krivopije. Nije Srbija ceo svet, svako ko je malo sirih shvatanja za biznis taj ce i doci do ovakvog uspeha.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Tilt » Tue Jan 30, 2018 10:53 pm

Ok.
Možda je momak uz drastičnu promenu imidža, promenio i poslovno okruženje. Svakako nema potrebe da se o tome dalje javno diskutuje.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby 1958 » Tue Jan 30, 2018 11:33 pm

Uredu je buraz
Често одем до на село

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Brdja » Tue Jan 30, 2018 11:38 pm

Nisi ti mene shvatio. Ne kažem ja da on nema pare, da nije dobro zaradio I sl. već da od gore pomenutih ne može da bude bogatiji jer oni rade na crno i kradu na neverovatne načine. A nemoj da misliš da posluju samo u Srbiji i da ne mogu svoje bogatstvo da iznesu van.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Чомбе » Tue Jan 30, 2018 11:41 pm

Жива истина ово што хајка пише, лик некад ваљао гардеробу фазон шоурум пичке материне. Наравно да није богатији од тајкуна који су милијардери али легално праши веће паре од свих дилера допа и коке у Србији. :mrgreen:

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby fedayn82 » Tue Jan 30, 2018 11:56 pm

A jel sme da se zna ko je lik ili omerta?
Ниси храбар као Јагода!

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby хајка » Tue Jan 30, 2018 11:58 pm

Povlacim ovo sto sam rekao da ce biti najbogatiji ali da ce biti u samom vrhu, hoce. Bar ove legalne liste sto se spominju, da ne spominjem ove vladare i bogatase iz senke. Mogu misliti koje pare se nalaze u Crnoj Gori kod pojedinaca, kao kapiji za ulazak kokaina u Evropu.

Sad kad sam video ove liste, govno mi se smrzlo:

http://mondo.rs/a907554/Info/Drustvo/Fo ... odinu.html
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/263344 ... rdi-dolara

Cepter ima 5 milijardi dolara :o :shock: Koja je njegova prica, jel zna neko?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Чомбе » Wed Jan 31, 2018 12:35 am

fedayn82 wrote:A jel sme da se zna ko je lik ili omerta?




Па јебо га ти за који курац ти служи гугл :mrgreen:

http://pink.rs/showbiz/40839/okruzena-o ... ograd-foto

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby pertla » Wed Jan 31, 2018 1:10 am

хајка wrote:Povlacim ovo sto sam rekao da ce biti najbogatiji ali da ce biti u samom vrhu, hoce. Bar ove legalne liste sto se spominju, da ne spominjem ove vladare i bogatase iz senke. Mogu misliti koje pare se nalaze u Crnoj Gori kod pojedinaca, kao kapiji za ulazak kokaina u Evropu.

Sad kad sam video ove liste, govno mi se smrzlo:

http://mondo.rs/a907554/Info/Drustvo/Fo ... odinu.html
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/263344 ... rdi-dolara

Cepter ima 5 milijardi dolara :o :shock: Koja je njegova prica, jel zna neko?


Nisi cuo za cepter posudje?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby хајка » Wed Jan 31, 2018 1:12 am

:mrgreen: Nisam.

Znam mu zvanicnu biografiju, otisao u Austriju posle studija, osnovao Zepter kompaniju, prosirio se na ceo svet, zivi u Monaku i Beogradu, nego me zanima jel postoji neka nezvanicna.

Inace odlikovan i od strane Ruskog Patrijarha i Pape.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Далтон » Wed Jan 31, 2018 1:50 am

Ja postavio pitanje a vi rasirili pricu o obrvama na jos dve dodatne strane.
Elem, neko rece zar nisam majner? - Jesam. I to sam pisao u onoj temi sve. Da sa ortakom radim. I on ce nagledati dok ja budem na brodu, a lova ce mi omoguciti da samo dopunimo kolekciju rigova. Isto kao i prosle godine dok sam bio na okeancu. Samo smo tada kasnije usli u posao. Kako god, nama rig kopa pa kopa te mogu da se bavim drugim dodatnim poslovima.
(Street Force / Curva Orientale)

Zvekete
Posts: 57
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:43 am

Re: Послови, искуства са послодавцима, курсеви...

Postby Zvekete » Wed Jan 31, 2018 2:40 am

Brate, ne znam sta si radio na prekookeanskom, ali za ove poslove sto mi obicno radimo, tesko da ces naci bolju kintu na recnom. Tacnije, bilo kakva pozicija na prekookeanskom brodu je placena vise nego ekvivalent na recnom. Na nekim kompanijama vise na nekim manje, ali u proseku recni ne moze da se meri s kesom u poredjenju s velikima. Logicno jbg. Moj brod je dnevno dobar milion dolara, pa ti sad vidi. Za ono sto ja radim, na recnom bih dobio duplo manje.
Pazi ovo, Hotel manager/direktor ima oko 3.500-4.000 € na recnom. Za tu poziciju ovde kod mene uzimaju oko 15-20.000 USD.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests