Automobili, motori, kamioni...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby st.vuki » Sat Jul 14, 2018 2:21 pm

U jednoj perionici sam video u ponudi "parfemisanje kola" jel probao neko?

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Bruno Sulak » Tue Sep 11, 2018 9:54 pm

Da li postoji neko u Srbiji ko bi mogao ovako nesto da odradi? Ili ako znate neke radnje gde lepe one sare i reklame na aute, mozda bi oni mogli da budu od pomoci?

Image
Image
Image

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Чомбе » Wed Sep 12, 2018 12:40 am

Па види с овима што лепе фолије, само је питање ко има у понуди маскирне или те шарене, њима је исти курац да ли лепе једнобојну или ову.

User avatar
ciganstura
Posts: 77
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:35 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby ciganstura » Wed Sep 12, 2018 12:50 am

Има ли неко да је радио кола у Bosch team auto сервису у Железнику?

Послато са SM-A530F уз помоћ Тапатока
Сви ми дугујемо себе некој деци, будимо потомци, да би били преци!

User avatar
chester_perry
Posts: 90
Joined: Mon Feb 15, 2016 6:02 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby chester_perry » Wed Sep 12, 2018 2:17 am

@Bruno http://www.autofolija.rs
@ciganstura Nemam iskustva ali sam cuo da u Zelezniku neko reparira pumpe visokog pritiska, uglavnom su ljudi zadovoljni, ne znam jel to taj servis.

User avatar
ciganstura
Posts: 77
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:35 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby ciganstura » Wed Sep 12, 2018 6:54 pm

хвала брате. Размишљам велики сервис да одрадим тако негде пошто у овлашћеним бију по ушима , а и доста њих се жалило на ов лашћене :shock:
Сви ми дугујемо себе некој деци, будимо потомци, да би били преци!

User avatar
Molossi
Posts: 240
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:06 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Molossi » Sat Oct 27, 2018 9:50 am

Vozi li ko Toyotu Corolu?

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby santamarija » Mon Oct 29, 2018 11:24 pm

Molossi wrote:Vozi li ko Toyotu Corolu?
koje godiste :D

User avatar
Molossi
Posts: 240
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:06 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Molossi » Tue Oct 30, 2018 7:09 am

2004, 2005, 2006...taj fazon, citam neke komentare i vidim sve lepe reci.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby santamarija » Tue Oct 30, 2018 7:52 am

Molossi wrote:2004, 2005, 2006...taj fazon, citam neke komentare i vidim sve lepe reci.
ja vozim toyotu 91 i trenutno je ne bih menjao za novi model ,ali stvarno

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Kibiców » Thu Nov 15, 2018 12:24 pm

Ima li ko da vozi auto sa DTI motorom?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby svuda.prisutan » Thu Nov 15, 2018 1:46 pm

Vozio sam ja Astru 1.7 DTI. Sta te zanima?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Kibiców » Thu Nov 15, 2018 2:10 pm

Vozim 1.9 DTI. U poslednje vreme desava se da izbacuje beo dim. I to iskljucivo dok se ne zagreje. Nakon toga u voznji ne. Isao sam kod nekoliko majstora, nisam uspeo da otklonim to. Jedan me ubedjuje da uvlaci vazduh i da je to razlog. Niko da mi to popravi. I rekoh da pitam dal je neko imao slican problem?

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby svuda.prisutan » Thu Nov 15, 2018 4:47 pm

Pa po meni nije logicno da izbacuje beo dim zbog vazduha, svakako proveri creva, ali meni najlogicnije zvuci da imas neki problem sa motorom. Kakvi su ti to majstori kad si isao kod vise njih, a nijedan ne zna sta mu je? Na fejsu imas grupe za svaki model, uclani se u nekoj od njih, i pitaj. Verujem da se to nekome vec desavalo, pa ce ti verovatno pomoci neciji savet.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Swallow » Thu Nov 15, 2018 6:55 pm

Jel imao neko iskustva sa Pežoom 206 ? Naišao sam na jedaan 1.4 benzinca 2002. god u dilemi sam da ga pazarim, kakvi su to autići ?

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Kibiców » Fri Nov 16, 2018 1:39 am

svuda.prisutan wrote:Pa po meni nije logicno da izbacuje beo dim zbog vazduha, svakako proveri creva, ali meni najlogicnije zvuci da imas neki problem sa motorom. Kakvi su ti to majstori kad si isao kod vise njih, a nijedan ne zna sta mu je? Na fejsu imas grupe za svaki model, uclani se u nekoj od njih, i pitaj. Verujem da se to nekome vec desavalo, pa ce ti verovatno pomoci neciji savet.
Nisam imao pojma to za fejs, bas cu da proverim. Ja sam neko ko prema automobiima ne gaji ama bas nikakve emocije. Prosto receno ne uzivam u kolima. To mi je jedno nuzno zlo. E sad kao takav nije bas da se razumem u kola. Znam ono osnovno i to je to.
Svi ovi majstori gde sam bio vaze za dobro. Prvo me je moj poslao kod jednog uz uzgovor da ne zna sta je posto je dijagnostika cista. Onda tamo sve je ok pa sumnja na pumpu. I posto je reperacija 250€ a on to ne radi poslao me kod treceg koji me ubedjuje da je vazduh problem samo da vidi kako da ga resi!??!
Jebem li ga sad.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
chester_perry
Posts: 90
Joined: Mon Feb 15, 2016 6:02 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby chester_perry » Fri Nov 16, 2018 2:01 am

Ako motor normlano radi, nemas problema sa paljenjem, auto nomrlano ide i ako je turbina dobra, onda jos pogledaj jel potrosio rashladnu tecnost, kad se zagreje na radnu temperaturu ako stoji izmedju min i max ili na max onda je ok, i treba da bude cista bez ulja, mada ako si ga vec terao kod majstora sigurno su to vec proverili sto znaci da nije veliki problem u pitanju. Moze da bude neka dizna losa, cak i grejac, a trebalo bi i da ispratis da li trosi ulje, ako ga trosi primetno onda je turbina sumnjiva.
@Swallow pa onako zavisi kakv ubodes, mada bi ja uvek pre uzeo npr. Clia, cisto zbog odlicnih motora 1.2 i 1.4.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Swallow » Fri Nov 16, 2018 2:06 am

chester_perry wrote:@Swallow pa onako zavisi kakv ubodes, mada bi ja uvek pre uzeo npr. Clia, cisto zbog odlicnih motora 1.2 i 1.4.


Tu vagam između clia i 206tice, vozio sam krattko klija i oduševio me je, do jaja autić, ali sadaa gledam po netu ništa da valja ispod 1500e, a ja preko neam para...Našao sam jednu 206ticu i taman sutra hteo da zapalim do Beograada daa pogledam i verovatno kupim i lik je prodao, izgoreo sam...Kaži mi na šta bi trebalo posebno da obratim pažnju što se tiče klija i 206tice ? Hvala unaped.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Kibiców » Fri Nov 16, 2018 8:48 am

chester_perry wrote:Ako motor normlano radi, nemas problema sa paljenjem, auto nomrlano ide i ako je turbina dobra, onda jos pogledaj jel potrosio rashladnu tecnost, kad se zagreje na radnu temperaturu ako stoji izmedju min i max ili na max onda je ok, i treba da bude cista bez ulja, mada ako si ga vec terao kod majstora sigurno su to vec proverili sto znaci da nije veliki problem u pitanju. Moze da bude neka dizna losa, cak i grejac, a trebalo bi i da ispratis da li trosi ulje, ako ga trosi primetno onda je turbina sumnjiva.
@Swallow pa onako zavisi kakv ubodes, mada bi ja uvek pre uzeo npr. Clia, cisto zbog odlicnih motora 1.2 i 1.4.


Ma nije mi problem i da se nesto desi, zabole me uvo za auto, imam tri klinca, kako sa njima da krenem negde? O tome ja razmisljam. Para nemam da idem u ovlasceni servis koji uzgred ni nemam u svom gradu.
Ovde sam samo pitao imao li je ko slican problem, da ne lutam dalje i da znam o cemu se radi.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby SAO_Zeljin » Fri Nov 16, 2018 8:48 am

Nemoj mnogo da razmisljas. Kad kupujes kola sa tako slabim motorom a stara preko 15 godina a jos pokusavas i da ustedis onda samo u srecu mozes da se uzdas. Povedi majstora i nekog drugara koji voli da vozi, majstor da pogleda dal nema nesto ocigledno, drugar da proba kako idy i ti da se prekrstis i to je to


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests