Automobili, motori, kamioni...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby st.vuki » Fri Nov 16, 2018 11:54 am

Cim je zahladnelo pocelo je da mi skripi vozacevo sediste. Sad da li je ona sina ili neki metalni deo ne znam,sta mislite da se sina i ti metalni sklopovi naprskaju sa wd40 ili sl? Zvuk postaje nepodnosljiv

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby svuda.prisutan » Fri Nov 16, 2018 12:57 pm

Probaj, meni je na vratima pomogao wd sprej.

User avatar
chester_perry
Posts: 90
Joined: Mon Feb 15, 2016 6:02 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby chester_perry » Fri Nov 16, 2018 3:58 pm

@Swallow sto vec rece SAO, nema tu mnogo mudrosti, motor treba da radi mirno u leru, kad digne temperaturu do 90 vidi da ga provozas, ne sme da dize temp., posle ga isturiras malo, najbolje da ne izbacuje nikakav dim sem pare kad je hladno, ispod haube pogledaj da nema negde svezih tragova ulja kod Puga na tom motoru cesto nije dobar semering pa tu izbacuje ulje, isto pogledaj rashaldnu tecnost da nema ulja u njoj. Ako je to sve ok, slusas zvukove u voznji, zujanje ukazuje na pohabanost nekog lezaja, ako dolazi iz nekog tockova to je mali problem, ako dolazi iz menjaca to je bitan problem, trap ne bi trebalo da lupka ali i ako lupka to nije veliki trosak, obavezno u mestu smotas pun levi pa krenes isto tako pun desni, ne sme nista da krcka ili lupka niti da zuji jako. U sustini to ti je sve samo da izbegnes veliki trosak odma na pocetku, posle ti je sve sreca. Najbolje da povedes nekog ko se malo vise razume da bi ti otprilike rekao sta se ocigledno vidi da ne valja i koliki je to trosak. U svakom slucaju ja bi pre uzeo Clio, generalno dobri mali benzinci, relativno jeftini delovi, ima ih dosta u ponudi pa moze da se probere.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Чомбе » Fri Nov 16, 2018 6:13 pm

Код 206ице је проблематична задња торзија, 200тинак евра решава ствар. реално у том ценовном рангу ти је пунто 1.2 најбоља куповина.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby st.vuki » Sat Nov 17, 2018 6:09 pm

Probao,izgleda da sine imaju luft probacu srafove da dotegnem

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby svuda.prisutan » Sun Dec 02, 2018 3:05 pm

Prosle subote u zupskom Aleksandrovcu mi pisali za nepropisno parkiranje, 5 000 din ili 2500 din u roku od 8 dana. Cekao 10 min u redu da narucim da jedem, nisam stigao ni da narucim, vec pisu kaznu. I to u 03h. Sinoc u 00:30h mi digne pauk auto, i jebenih 10 319 din za njihovu jebenu uslugu + kazna za nepropisno parkiranje 5000 din ili 2500 u roku od 8 dana.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Dec 02, 2018 5:37 pm

Jebi ga brate, propisno se parkiraj, kad nisi naucio prvi put valjda ces drugi. :mrgreen:

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby svuda.prisutan » Sun Dec 02, 2018 7:01 pm

Ma znam ja da sam kriv, ali nisam ih ocekivao u pola noci. A i kazne su preterane, stvarno.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Etaoin » Sun Dec 02, 2018 10:17 pm

То са паркирањем на сваком месту је огроман проблем, а поготово када имаш бебу и гураш колица. Толико да мораш са колицима да излазиш на коловоз, па ти притисак скочи на милион. Да не причам о загушњењу саобраћаја, јер довољан је један аутомобил да се цела трака заустави.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Bunt » Mon Dec 03, 2018 8:13 am

Etaoin wrote:То са паркирањем на сваком месту је огроман проблем, а поготово када имаш бебу и гураш колица. Толико да мораш са колицима да излазиш на коловоз, па ти притисак скочи на милион. Да не причам о загушњењу саобраћаја, јер довољан је један аутомобил да се цела трака заустави.
Pa valjda su bitnije njihove cigarete na kiosku, burek, šiš, eKspreso u kafiću nego tvoje dete.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Мићара » Tue Dec 04, 2018 10:28 am

Taj parking je velika iluzija za uzimanje para... I najprofitabilnija stvar u univerzumu. Niti ga moras kreciti, niti trosi struju, niti je gladan niti zedan, a donosi pare i to ogromne! Samo postavis cikicu da slika i tablicu za sms broj i ajmo deeri...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby друг члан » Tue Dec 04, 2018 11:38 am

U Vršcu dok sam ziveo i radio godinu dana sam pizdeo od toga,svi samo upale sva četri i ostave auto bez problema,a gomila nekih uskih,jednosmernih ulica
Choose Life

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby жабац » Mon Dec 10, 2018 7:39 pm

Казне су мале, треба кидати.И за месец дана би било ко у Швици.Значи то паркирање, заустављање са стране, ма 50 сома.Алкохол 300 минимум.Значи шурење буквално све им јебен безобразно, све живце покида због дебила у саобраћају, ми другачије нећемо научити.А посебно ова говна са службеним комбијима, пикаповима, таксисти стари џукци и те професионалне категорије.Част изузецима, ово ресто је за гулаг, а не за новчану казну.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby pertla » Mon Dec 10, 2018 7:57 pm

Sve tacno,u saobracaju se odlicno vidi kakva smo govna i fukara postali
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby друг члан » Mon Dec 10, 2018 8:19 pm

Да ли смо постали или смо увек и били. Само је сад више аутомобила,па је очигледније. Што се тиче казни,слажем се у потпуности. Лако се то доведе у ред. На ауто-путу идем 130,кола поред мене пролазе као да другом возим. Колико људи вози пијано,то ке да Бог сачува. Трајно одузимање дозволе, и масна казна па ти види дал ћеш такав за волан
Choose Life

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby Tilt » Mon Dec 10, 2018 8:53 pm

Za volanom samo smirenost i ful fokus. Jebo i majmuna što iseče i onog pametnog što namerno iz trake za pravo skreće i onog što vozi ko po jajima. Takođe i ove što se parkiraju gde stignu i one što naplaćuju čim stignu. Sami sebe najviše možemo da sjebemo.

Ja skoro vozio turu na samom limitu snage. Pola četiri idem kroz naseljeno i čačkam limiter da postavim kad pregazih ležeći krsna slavo, reko otpadoše i točkovi i amortizeri i sve u tri lepe. Samo kad sam došao kući čitav i ja i kombi, jebem ti i dinar i sve.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby pertla » Mon Dec 10, 2018 9:12 pm

sta vredi da ja pazim 200 % i vozim bez greske, ne mogu da kontrolisem ostale demone u saobracaju.pesaci, biciklisti, drugi vozaci, posebno taksisti i vozaci autobusa...pakao.ne mogu ni da kucam koliko me nervira sve to
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby bojan23 » Tue Dec 11, 2018 5:56 am

друг члан wrote:Трајно одузимање дозволе, и масна казна па ти види дал ћеш такав за волан

Одузимање возила, колико људи вози без дозволе нисмо свесни.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby idemoo » Tue Dec 11, 2018 11:04 am

Постоји посебан круг пакла за људе који возе жутом траком и обилазе колоне возила.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Automobili, motori, kamioni...

Postby жабац » Tue Dec 11, 2018 11:18 am

И све најгоре да пожелим говнима који, иако у другој траци има једно или понекад чак ни једно возило, они стају у траку у којој има условно скретање и тиме блокирају људе.Још се и љуте кад им јебеш матер у пичку, као што мени....


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests