Адидас, Ер Макс...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby scampia » Wed Apr 24, 2019 3:01 pm

Najjaca stvar u celom tom ludilu sa reklamiranjem fus stvari po instagramu i fejsu je to sto ovi idioti od “poznatih” licnosti zbog 50, 100e reklame ili besplatnih patika nose te fus stvari masovno i tripuju neke marke iz novokomponovanih pesama. :D

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby друг члан » Wed Apr 24, 2019 3:13 pm

Nikad mi u glavu nisu isli ljudi koji kupuju takve fus stvari, garderobu,obucu,telefone... pa majku mu jebem das 7 soma za fus patike,kupi regularne za te novce i cao. Jos i najgori su mi oni debili sto kupuju lazne ajfone. Kakav bezmozgovic moras biti za tako nesto,to je soj ljudi koji se slikaju u ogledalu da bi kacili po internetu pa je bitno da se vidi eplov logo
Choose Life

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Чомбе » Thu Apr 25, 2019 12:06 am

Да га јебем ако пола турске гардеробе у копији није бар дупло квалитетније од оригинала :mrgreen:

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby друг члан » Thu Apr 25, 2019 7:38 am

Па види, не верујем да је мотив тих људи што то купују квалитет турских копија, него да изгледа као скуп оригинал, ал да га плати 10е.На инстаграму ће изгледати фул да се ложе дебили. Капирам да је то слој људи који излазе по местима типа ђардино и музеј, то флаше вискија на столовима проводи лудило,прште сторији и лајвови а у фризу паштета. То су, оћу да будем сноб људи". Одошмо с теме али јбг
Choose Life

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Чомбе » Thu Apr 25, 2019 11:46 am

Свакако да има гомила таквих али је гомила и оних који још верују у ''шанере''. Па ми смо народ који још купује дизел аута стара 15 година са пређених 120.000км које је возила баба до пијаце. :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Rođaci » Sat May 18, 2019 1:08 pm

https://rs.sportsdirect.com/deal-nine?p ... e=popup-wo
veliko sniženje na Adidas na SportsDirectu

nego, je l' ima neko Adidas papuče? trebaju mi nove, a mrzi me da idem u radnju da uzimam i hoću da naručim, pa ne znam da li da uzmem 10 ili 11, a inače nosim 45

UltraAM
Posts: 4
Joined: Sat Jan 30, 2016 5:11 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby UltraAM » Wed May 29, 2019 6:46 pm

Da li neko ima iskustva sa naručivanjem sa Sports Directa ,ranije je imala njihova stranica Sports Direct Srbija ali više nema ,tj da li je neko naručivao direktno od njih ,kako naplaćuju carinu da li po kilaži ili po ukupnoj ceni porudžbine.

dingospo
Posts: 60
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:12 am

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby dingospo » Wed May 29, 2019 11:55 pm

UltraAM wrote:Da li neko ima iskustva sa naručivanjem sa Sports Directa ,ranije je imala njihova stranica Sports Direct Srbija ali više nema ,tj da li je neko naručivao direktno od njih ,kako naplaćuju carinu da li po kilaži ili po ukupnoj ceni porudžbine.
Naručivao sam više puta, pošto sam iz Republike Srpske kad je došao paket ošurilo me na carini pa me je paket od 120 evra izašao još 40 evra carine, takse... i ko zna čega plus poštarina od još 10 evra. Onda mi je drug iz Beča rekao da šaljem njemu na adresu pa on meni pošalje po nekom kad dolazi i to me onda košta standardna poštarina prema Austriji od oko 10 evra na celi paket, nije bitno jel u njemu 1 ili 101 stvar.

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Џими Заказака » Thu May 30, 2019 7:30 am

UltraAM wrote:Da li neko ima iskustva sa naručivanjem sa Sports Directa ,ranije je imala njihova stranica Sports Direct Srbija ali više nema ,tj da li je neko naručivao direktno od njih ,kako naplaćuju carinu da li po kilaži ili po ukupnoj ceni porudžbine.


Ja s vremena na vreme naručim, ali uvek gledam da skockam račun da bude do 50e (bez dostave). To je iznos do kojeg ne ide carina i bukvalno ne platiš ništa više od onoga što ti skine sa kartice prilikom kupovine, a to su tih maksimalnih 49,99e i dostava od 14-15e. Može se za te pare uzeti 4-6 solidnih stvari, tipa Lonsdale, Lee Cooper, Pierre Cardin, Everest... Te marke tamo spadaju u najpovoljnije, a solidnog su kvaliteta. Ako ti fali par evra do 49,99 ubaci neke čarape, znojnicu, tako neki kurac toga uvek treba, kad već plaćaš dostavu idi do kraja :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Rođaci » Thu Jul 04, 2019 9:19 pm


User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby pertla » Wed Sep 01, 2021 11:24 pm

ljudi koji ste 3xl i krupniji :) gde kupujete garderobu? pre svega mislim na kvalitetne majice, dukseve i trenerke? za farke i dzempere se snadjem ili mi zena resi problem
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Etaoin » Thu Sep 02, 2021 1:48 am

Ваикики. Није неки велики квалитет, али може се нешто пробрати. Ако желиш квалитетније, наравно са већом ценом, већина тих скупљих робних марки има и веће бројеве, али је проблем што се брзо разграбе.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby фикрета » Thu Sep 02, 2021 5:23 pm

pertla wrote:ljudi koji ste 3xl i krupniji :) gde kupujete garderobu? pre svega mislim na kvalitetne majice, dukseve i trenerke? za farke i dzempere se snadjem ili mi zena resi problem

Kod domacih brendova,od 33 do garinela
Ne pamtim kad sam i dal sam nekad velicinu nasao tipa u zari, onda onaj pol and ber...po njima ne postoji covek preko l
Meni su bokserice najveca muka, to cepam kad sam na skeli
A velicina nema

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Rođaci » Thu Sep 02, 2021 7:50 pm

bacite pogled i na Military Shop
https://www.militaryshop.rs/

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby pustinjska lisica » Fri Sep 03, 2021 10:38 am

фикрета wrote:
pertla wrote:ljudi koji ste 3xl i krupniji :) gde kupujete garderobu? pre svega mislim na kvalitetne majice, dukseve i trenerke? za farke i dzempere se snadjem ili mi zena resi problem

Kod domacih brendova,od 33 do garinela
Ne pamtim kad sam i dal sam nekad velicinu nasao tipa u zari, onda onaj pol and ber...po njima ne postoji covek preko l
Meni su bokserice najveca muka, to cepam kad sam na skeli
A velicina nema


За Зару се слажем, а за Гаринело не и баш, тј. имају они и нешто што није слим фит, али је слаб избор.

Што се боксерица, пробај у Јасмилу, иде до 6 или 7хл.

Пертла, пробај и C&A, нарочито Westbury колекцију, има јако лепих ствари и наравно величина за нас големе :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby st.vuki » Fri Sep 03, 2021 10:49 am

Da jasmil je dobar i traje,najveca velicina je 7

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby st.vuki » Fri Nov 12, 2021 8:00 pm

Gde u bg naci farmerke? Ovo sto sam video je zali boze potrosenog vremena

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby čompika » Fri Nov 12, 2021 10:47 pm

iskreno meni je koton najbolja prodavnica za farmerke. Ne znam da li ima u bg, ima u BIG/u u NS. Jebiga, turci znaju zanat. A pristupacno je, oko 2 soma su uvek.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby bojan23 » Sat Nov 13, 2021 9:29 am

st.vuki wrote:Gde u bg naci farmerke? Ovo sto sam video je zali boze potrosenog vremena

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

peek and clopenburg u beu u vojislava ilica ako si spreman da das 5,6, 7 soma
ili barbosa na trgu nikole pasica(pazarci) jeftinija varijanta
ako si cigan imas i u delije sopu
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Адидас, Ер Макс...

Postby Rođaci » Sat Nov 13, 2021 10:02 am

mislim da i Tom Tailor spuste na oko 7 hiljada kad su sniženja


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests