Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sat Apr 14, 2018 9:31 am

iiiiiii opet ide ta slovenska diplomatija

- protestna nota
- savet bezbednosti
- najostrije osudjujemo
- rezignirani smo
- hajde da se vratimo diplomatiji
- znaci, nemoj da se vise ovo ponovi
- ajd jos jednom probajte

i tako dalje, i tako dalje...

mislim, daj Boze da nisam u pravu i da ce se nesto ovog puta promeniti, al slaba vajda od toga...bar iz iskustva
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
ciganstura
Posts: 77
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:35 am

Re: Вести

Postby ciganstura » Sat Apr 14, 2018 10:01 am

Rusi veliko razocarenje. Nisam ocekivao da potope sve brodove i sruse sve rakete i avione, ali sam se nadao da ce bar neki britanski avion da padne ili tako nesto. Definitivno su pokazali da se ne bi usudili da nas brane. Isto ovakav osecaj sam imao kad su im Turci oborili avion i nikom nista. Da se ne lozim vise na bracu da bi nas branili da je Putin bio 99. da sad nisu ista vremena, kurac nisu sad je jos gore. Pisaju im po faci od Ukrajine do Sirije. Jasno mi je i zasto generalno ruski navijaci nemaju lepo misljenje o Putinu. Ostajem nam da cutimo i jedemo govna kasikom, ako nas ponude jos Ameri da ne gledamo ka Rusima jer oni mogu najvise da ostro osude i da posalju izuzetno snaznu protestnu notu serem im se u s400 i reakciju.
Сви ми дугујемо себе некој деци, будимо потомци, да би били преци!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sat Apr 14, 2018 10:04 am

taj fazon, bukvalno. nisam ocekivao da im rknu atomsku bombu, al' ono...malo vise od mrstenja pred kamerama.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sat Apr 14, 2018 10:09 am

O čemu vi pišete ovde? Zašto da napadnu? Upozorili ih pre napada, čekali par dana da ovi sklone svoje naoružanje da im ne bi nešto sjebali, napali jednom, razjebali par nekih ciljeva čisto da ispadne da nisu toliko pričali bezveze i kao da pokažu svetu da neće tolerisati "hemijske napade". Vi kao da ste deca od 9 godina pa ste eto razočarani što Rusi nisu započeli 3 svetski rat "da pokažu Amerima mamu im jebem". Kada ćete shvatiti da se samo lični interesi gledaju? Briga Ruse, kao i uostalom sve svetske sile, i za Siriju i za Srbiju I za bilo koga. Samo brane svoje interese. Čista ekonomija. Da uz što manje uloženih sredstava dobiješ što više.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sat Apr 14, 2018 10:14 am

od rusa sam ocekivao vise,kao uvek do sada
i uvek mi srce slome a entuzijazam me ne napusta i svaki sledeci put se istom nadam,ma sad ce majka rusija...

u sustini deciji snovi

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Apr 14, 2018 10:28 am

Brdja wrote:O čemu vi pišete ovde? Zašto da napadnu? Upozorili ih pre napada, čekali par dana da ovi sklone svoje naoružanje da im ne bi nešto sjebali, napali jednom, razjebali par nekih ciljeva čisto da ispadne da nisu toliko pričali bezveze i kao da pokažu svetu da neće tolerisati "hemijske napade". Vi kao da ste deca od 9 godina pa ste eto razočarani što Rusi nisu započeli 3 svetski rat "da pokažu Amerima mamu im jebem". Kada ćete shvatiti da se samo lični interesi gledaju? Briga Ruse, kao i uostalom sve svetske sile, i za Siriju i za Srbiju I za bilo koga. Samo brane svoje interese. Čista ekonomija. Da uz što manje uloženih sredstava dobiješ što više.


Суздржавао сам се већ неко време да ти ово не напишем, ал дај не прди више матори.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sat Apr 14, 2018 10:30 am

Ma skroz opušteno, nou hard filings. Samo reci šta sam to pogrešno napisao?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Apr 14, 2018 10:34 am

На сваки тему имаш исту спику која у суштини оправдава разноразне идиотизме са истом "интерес" жваком. У питању су јебени антихристи.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sat Apr 14, 2018 10:39 am

jebi ga brdjavi, da si pazljivije procitao, ni ciganstura ni ja nismo pisali da smo ocekivali treci svetski rat.

ja sam licno ocekivao da ako su ameri i ekipa izvadili kitu na sto, da ovi izvade kitu koja je 1mm veca od njihove.

samo toliko...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sat Apr 14, 2018 10:40 am

Što pre shvatiš da živiš u takvom svetu pre će ti biti bolje u životu. Može tebi da smeta moje pisanje i moje razmišljanje, imaš pravo na to ali to sada nije tema. Reci mi da se sve ovo ne radi iz interesa. Jel Rusi brane možda Siriju jer ih vole? Jel Ameri možda napadaju tu istu Siriju zbog nepravde i mira u svetu?
Last edited by Brdja on Sat Apr 14, 2018 10:40 am, edited 1 time in total.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Вести

Postby axkontra » Sat Apr 14, 2018 10:42 am

Ако ви мислите да је ово у Сирији готово и да је то то било од бомби нема шансе.Следе овде промашени циљеви, убацивање Ирана у причу Израела и свега што треба питање је само како ће се одмотати, па топ ган филм уживо за народне масе.Ово се ради да би се утврдило чији је тата јачи и ако нешто се закува у свету да зарате сви са свима то ће бити овде ми нисмо више ин,риалитијем су нам променили главу,али ако гасовод мора да прође од Катара до Турске преко Сирије тако ће покушати да направе.Па за јеан дан су направили причу са хемијским оружјем улети акмери са неком уплаканом екипом и ето га нови рачак,а касније ће се утрдити одакле је долетелео па они су тамо могу да груну сами чисто да закувају причу, па видели сте јуче оно сецкање на скају машина иде ка рату, рат је новац трамп воли новац амери воле рат јел никада рат не закуца на њихова врата него гледају на тв.ПА неће их мексико напасти шта год да се деси неће атомски рат још не док не крену бомбе на Москву што је наравно крајњи циљ, да се макну ресурси Русије.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Sat Apr 14, 2018 10:57 am

ne svadjajte se,nego komentaristie. ovde ima mnogo rusofila i vere u majcicu rusiju,koja de fakto nije pokazala nista ni kod nas ni na jucerasnji napad. mozda bude nekog odgovra,mozda ne,i ja verujem u ovaj drugi scenario. po cemu su to rusi najaci ? s-300,400 kurci palci,mi ovo, mi ono....ovi drugi rekli,nemoj da se zajebavate napascemo vas i ljudi napali. sta se krije iza brega,teorija zavere,razmisljanje asada, trampa,putina,koje ne iznose u javnost,jebem li ga....ja necu da budem ko aca informacija i da razmisljam da je ronaldo u mometu sutanja penala bufonu razmisljao o sisama bufonove ribe. ne treba verovati ni medijim a koji uvek ,ali uvek drze jednu stranu...videli smo pretnju amera i ostvarenje te pretnje i drzanje do reci i videli smo odgovor rusa koji su pretili ,cikali a nisu nista uradili. To sto bih ja voleo da Putin sve sravni sa zemljom i da Trampu nabije bejzbolku u bulju,to su sasvim druge stvari.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Вести

Postby Новосадиста » Sat Apr 14, 2018 11:00 am

Istina, resursi Rusije su glavni interes ovih antihrista, a onemugućavanje Katarsko gasnog toka je glavni razlog Ruskog mešanja u Siriji. Pored toga naravno i poligon za isprobavanje i demonstriranje naoružanja, pa negde je pisalo onda kad su Rusi ušli u Sirijski konflikt da su u roku od mesec dana napravili poslove sa oružjem vredne milijarde i milijarde dolara. A realno je u pravu Brdja, pa ovi ih danima upozoravali, Rusi i Asadovci pomerili ljudstvo i mašineriju danima ranije, kontam da je i ovim EU-SAD u interesu da se Rusi ne uključe aktivno u sve to jer su troškovi znatno veći. Ni jedna raketa nije pala u Ruskoj bezbednostnoj zoni! Najzanimljivije je da su bombardovali navodno skladište hemijskog oružja, i nema žrtava sad sve kul, niko se ne truje, nema štetnog agensa itd itd... Majstori ratne propagande su američki mediji, a majstori spinovanja su Rusi i njihovi mediji sa hakerima naravno.
стадион-место народног бунта!

dingospo
Posts: 60
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:12 am

Re: Вести

Postby dingospo » Sat Apr 14, 2018 11:01 am

Putin ostro osudio napade i pozvao sjednicu SB. Pametnom dosta, i sad kad cujem nekoga kako ce rus da reaguje ako dodje do sukoba na kosovu. E sad vam je jasmo kako ce, ne reaguje tamo gdje ima svoje baze a reagovace ovde. Putin isti kao vučko samo poziva na smirenje situacije i za pregovaracki sto. Pa sto si dovukao dole sisteme za pvo i toliku vojsku kad nemo posmatraš kako rakete lete preko glave.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Apr 14, 2018 11:08 am

Rusi čekaju da Budućnost danas završi sa železničkim mutantom, pa će tek onda da reaguju
braća naša pametna


elem
prema dostupnim informacijama, u napadu je samo povređeno troje ljudi, poginulih nema
piše da je ovo kraj napada, tj. da je one-time napad najavljen nekoliko dana ranije, što je dalo svima vremena da se pripreme za predstavu
nijedna raketa nije pala na Homs, čiji prostor štite ruske baze, sve u tom regionu su ili popadale ili bile tehnički neispravne
piše i da su sve rakete koje su gađale aerodrome oko Damaska oborene

pojavila se i vest da su snage sirijske vojske ušle danas u Dumu, poslednje uporište terorirsta oko Damaska
baš u toj Dumi je navodno izvršen napad hemijskim naoružanjem prošle nedelje, a ovi danas ušetali u istu, iako je noćas najviše bombardovano oko Damaska

zasad deluje da su rokali po nebitnim ciljevima i da je jedino što su sjebali moral prosečnog građanina koji je očekivao da će Rusi momentalno da pokrenu Treći svetski rat, a da je u stvari ovo bila predstava za zajebanciju, bez posledica po situaciju na terenu u Siriji


ima i ovakvih snimaka :lol:
https://twitter.com/ymhoran/status/985000884408143872

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Apr 14, 2018 11:09 am

Brdja wrote:Što pre shvatiš da živiš u takvom svetu pre će ti biti bolje u životu. Može tebi da smeta moje pisanje i moje razmišljanje, imaš pravo na to ali to sada nije tema. Reci mi da se sve ovo ne radi iz interesa. Jel Rusi brane možda Siriju jer ih vole? Jel Ameri možda napadaju tu istu Siriju zbog nepravde i mira u svetu?


То што ти пишеш су општа места. Ако неко дође да ти силује сестру, и то је због интереса. Ако терориста дође и разнесе ти се на пијаци пуној људи, наравно да је и то интерес, али ту ћете се онда згражавати и напушавати оног нуклеарног што се радује. Суочени смо са есенцијом људског зла, која у својој безумној охолости, бахатости и бруталности прети да уништи свет. Из интереса. А интерес је да дебели ретардирани Амер може колима да се одвезе до мола за смешне паре, након што је потрошио хектолитре воде за заливање свог ретардираног травњака, да би могао из тог истог шопинг мола са ајфона 99 да твитне коментар да је Трамп руски шпијун ако не крене да масовно убија људе на другој страни глобуса.

Е па, серем се ја на тај интерес, изгорели дабогда.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sat Apr 14, 2018 11:23 am

Meni je jako žao što si se ti razočarao u (tvoje) braću Ruse. Ja razumem da ovde ljudi podržavaju i vole Rusiju ali nemojte zbog toga da gledate neke stvari previše subjektivno. Kudravi, majstor si za spinovanje, nažalost ništa od toga te nisam pitao. To što se tebi ne sviđa što je oko ratova sve interes, ja tu ne mogu ništa. Jer, tema trenutno je rat. Ja ne razumem šta vi očekujete od te Rusije? Da zbog želja nekih tamo Srba, Sirijaca, ili nekog trećeg pokrenu svetski rat zbog koga će stradati milioni njihovih ljudi? Ne ide to baš tako. Uostalom, jel vi mislite da taj rat ne bi došao do nas? Mislite li da će Rusi poslati 10 atomskih na Ameriku, sravniti je i kraj? Malo vam je bilo smrti i stradanja pa bi ste još malo da gledate vaše bližnje kako stradaju. Ne dao Bog da ikad više osetimo bilo kakav rat.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Apr 14, 2018 11:26 am

evo čak i The Guardian priča isto

https://www.theguardian.com/world/2018/ ... SApp_Other

The main overall aim, apart from sending a message to Assad to desist from chemical weapons attacks, was to keep as far away as possible from Russian and Iranian positions, to avoid widening the conflict by directly drawing in Russia or Iran.

To help avoid conflict, the US warned the Russians in advance that the attack was coming and the air corridors that would be used but not the targets.

Assad could well be relatively happy with the outcome and the impact on him may be less than the US raid last year.

The speculation that the world was on the brink of global conflict is likely to prove unfounded. In the end, the raid was only a minor escalation of the one conducted last year.

edit: e da
Rusi i Asad su zvali OPCW da dođe u Dumu i istraži navode o postojanju hemijskog oružja i navodnom napadu od pre nekoliko dana
i taman kad su stigli, ovi krenu da rokaju "ciljeve koji omogućavaju istraživanje, proizvodnju i distribuciju hemijskog naoružanja"

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sat Apr 14, 2018 11:57 am

opet brdjoni o trecem svetskom ratu :mrgreen:

ono sto sam ja iskreno ocekivao od rusa, iako se iz ovoga vidi da ameri nista nisu uradili sa ovim bombardovanjem, da je to vise bilo medijski, je da im ne dozvole ni to medijski.

kad su im zapadnjaci rekli, to cemo da gadjamo, tim i tim rutama, oni da kazu "haraso, mi cemo bas u to vreme da letimo tom rutom sa nasim samaljotima" u prevodu, "NE MOZE NIJEDNA RAKETA DA PADNE NA SIRIJU!".

ispadose ameri sad kurtoni, mudare, vriste po televizijama kako su se popisali po rusima i slicno...sto u neku ruku i jesu, samo je to bio kontrolisani mlaz na kontrolisanom mestu.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Вести

Postby подвала » Sat Apr 14, 2018 12:11 pm

Кудрави Гаучос wrote:
Из интереса. А интерес је да дебели ретардирани Амер може колима да се одвезе до мола за смешне паре, након што је потрошио хектолитре воде за заливање свог ретардираног травњака, да би могао из тог истог шопинг мола са ајфона 99 да твитне коментар да је Трамп руски шпијун ако не крене да масовно убија људе на другој страни глобуса.


Па управо тако, тако мора да ради озбиљна држава. Нормално да им је највиши интерес да " ретардирани Амер може колима да се одвезе до мола за смешне паре, након што је потрошио хектолитре воде за заливање свог ретардираног травњака". Шта друго? Интерес Србије би требао да буде да ретардирани Србин може да се спрда на свом травњаку, пазари ајфон, чеше уво и да га боли курац за све. А не да га мало мало неко протера са тог травњака, да му га запали или бомбардује. Или да није спроведена вода до истог, да нема лове да га залива и у крајњој линији да свако мало погине за њега. А Амер ће лепо да га залива и попишава без икакве бриге и лепо му. Ужива. И то му је омогућила његова држава и можемо само да му завидимо.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests