Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed Mar 28, 2018 11:21 am

Kada sam isao na Kosmet skoro uvek sam svracao u Mitrovicu, severnu naravno i kroz price sa poznanicima koji su odatle shvatio sam da se za njih rat nikada nije zavrsio. Malo smo mi upuceni i dosta stvari ne znamo, kao npr da su tamo Srbi i te kako spremni i naoruzani. Isto tako nasih spektora i ostalih ljudi iz vojske i murije ima koliko hoces to znaju i siptari naravno. Tako da ce Srbi tamo ukoliko ovi krenu na njih verujte mi poceti rat sa sipcima. Nadam se da do toga nece doci ali sam siguran da je 20 april ukoliko celavi Rakic i ekipa Srba oko njega i tih svih opstina istraju u prici oko formiranja ZSO (sto je tesko sranje) arnauti im upadaju sto posto. Samo sto je sada ocigledno da ce biti spremniji sa vise ljudi i oruzja naravno. Mada mozda siptari poviju rep i dobiju naredjenje da nerade nista jer vucko je sateran u cosak i on ce kako je lud morati da pokrene vojsku ukoliko siptari krenu da pucaju. Kako ce da objasni posle stradanje Srba i da ostane na vlasti? On je spreman i da ratuje ali da ostane na vlasti to je sigurno. Mada vrlo je lako moguc i scenario da Srbi odustanu od ZSO i da uskoro krene opet pregovori u Briselu i klasika , Srbi sve ispunjavaju a Sipci se sprdaju i tako jos jedno 5 godina a onda razlaz i Srbija priznaje kosovo i ulazi u EU.

User avatar
pertla
Posts: 1059
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Wed Mar 28, 2018 11:56 am

Super su vam ove fantazije da ce vucic da pokrece vojsku,i da ce izgubiti vlast ako/kad prizna kosovo,na nivou onih da ce rusi vojno da nam pomognu u slucaju sranja.

Po ko zna koji put zadnjih meseci se pitam gde vi zivite
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Wed Mar 28, 2018 12:05 pm

Pisanje i rasprava na nivou da li je Zemlja ravna ploca.

Inace, dok su Tadija i Sule bili vlas' ovi ROSUlje se posle ovakvih upada nisu kompletni vracali u bazu.
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Mar 28, 2018 12:12 pm

Ово је та омладина која је пркосила силама новог светског поретка! И онда дође иринеј и одликује додика... великог србина, можда ће и овог сада команданта велике силе одликовати заслижио је човек.

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Wed Mar 28, 2018 12:57 pm

A Mićare se i dalje lože na ratne klipove, pesme i priče kako ćemo nekome jebati majku.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Mar 28, 2018 1:42 pm

Да нема тих "ратних клипова" и песама и прича, ко зна да ли би ми данас писали овим писмом, и причали Српским језиком...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Wed Mar 28, 2018 2:24 pm

s*
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed Mar 28, 2018 2:35 pm


Vredi pogledati sta god mislio ja licno i ostali o sundjer bobu, ako je ovo tacno da je sve izrezirano u slucaju Marka Djurica i u vezi posete Vucka Njujorku onda treba vise da se plasimo aleka nego haradinaja i tacija!
Last edited by Nikodije on Wed Mar 28, 2018 2:35 pm, edited 1 time in total.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Wed Mar 28, 2018 2:35 pm

Кум Жоржо wrote:s*
Nece razumeti, dzaba pises.

dingospo
Posts: 60
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:12 am

Re: Вести

Postby dingospo » Wed Mar 28, 2018 3:31 pm

Ma kakva crna vojska daj ljudi ne zanosite se, pa lovačka udruzenja ce vise da urade od same vojske. Protivgradnu raketu da ispalis treba da zoves zapad da pitas smemo li da ispalimo, a da ne pricam da na svoju ruku pušku repetiraš. Biće onako kako kazu prijatelji sa zapada a ko misli drugačije taj ne živi u realnosti. Ako te zapad finansira i dovede te na vlast logicno da ce biti kako ti naručitelj posla kaže i za to uopšte ne treba biti pametan da bi razumeo, a te price kako ce dole krenuti vojska i necemo dozvoliti oluju neka okače mačku o rep, to ni Spilberg nebi režirao.
Samo gledajte cik krene da se priblizava 20 april kako ce se pozivati na dijalog i za sjedanje za sto niti ce naša goveda dozvoliti formiranje ZSO niti ce se povecavati zenzije pozivace se na demokratiju i pojeo vuk magarca.
Opet ako se desi da nekoga kao nesretnog Đurića budu vukli po ulici sve teatralno kao krmka na šurenje mi vemo slusati o diplomatskim pobedama i kako niko nece smeti da nas ponižava.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Wed Mar 28, 2018 5:15 pm

[quote="Nikodije"]
Vredi pogledati sta god mislio ja licno i ostali o sundjer bobu, ako je ovo tacno da je sve izrezirano u slucaju Marka Djurica i u vezi posete Vucka Njujorku onda treba vise da se plasimo aleka nego haradinaja i tacija![/quote
Prica malog smradića i te kako pije vodu, sad da libje toliko naučio da glumi, ili je nešto drugo u pitanju, ali izgleda kao da ga pogadja i te kako cela situacija oko drzavnog sunovrata Srbije.
Ne ulazim u to kakav je kao čovek, ali greota je što ovako pametan lik, elokventan, obrazovan, ne moze da dobije naslednika(unisex).

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed Mar 28, 2018 5:38 pm

Avioni u niskom letu nadlecu nad Presevom....
Vuci razgovara telefonom sa Putinom...
Srbi sa severa dali ultimatum Pristini...
Otvaraj admine temu Rat za Kosmet, micara i ja saljemo slike i izvestaje... Samo da otkazem letovanje i pitam zenu da me pusti. 8-)
Braco moja napacena dobri smo mi kako nas olos lozi.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Wed Mar 28, 2018 6:20 pm






vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Вести

Postby vojnik_revolucije » Wed Mar 28, 2018 6:48 pm

Nikodije wrote:
Vredi pogledati sta god mislio ja licno i ostali o sundjer bobu, ako je ovo tacno da je sve izrezirano u slucaju Marka Djurica i u vezi posete Vucka Njujorku onda treba vise da se plasimo aleka nego haradinaja i tacija!


sigurno da je tacno cim ovaj to prica, kako bese Vucina :) jos samo potvrdu boskica i sve da nam bude jasno. pa ti vidi koga treba da se plasimo

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Wed Mar 28, 2018 7:15 pm

ja ne mogu da verujem sta ovde neki pisu....

kosovo se izdaje vec odavno malo po malo i to nece stati sve do kraja a kraj je blizu, mi smo ga u praksi vec izdali sad to treba samo zvanicno !

pickousti kao i ovi svi oko njega ili pre njega ucinice sve sto od njih zapad bude trazio ALI BUKVALNO SVE a narod je glup i SVE ce progutati, je*u nas i treba nas je*ati jer " nije sloba kriv mi smo govna "

bezite iz ove zemlje i probajte da spasite sebe ako ikako mozete !!!
04 X 1945

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Wed Mar 28, 2018 7:42 pm

Која је најбоља земља за побећи у њу?

svuda.prisutan
Posts: 550
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Wed Mar 28, 2018 7:45 pm

Danska, Kanada, Norveska..

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
fuck_off
Posts: 1017
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Wed Mar 28, 2018 7:52 pm

'ладно ал стандард...
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Mar 28, 2018 7:56 pm

Izjava Tadića o požaru o region je tužna i pokvarena izjava koja više govori o njemu kao nekadašnjem predsedniku. Srbi su imali sreće da pod njegovom vlašću ostanu samo bez Crne Gore i
Spoiler:
Kosova
”, rekao je Vučić.


:lol:

"Прошлост је оно чега се сећамо, она не постоји, то је илузија, прича саткана од једног сећања које временом постаје сећање на сећање." Бурч Латкинсон, Мемоари кулинарског критичара
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Wed Mar 28, 2018 10:41 pm

04 X 1945


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests