Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Celavac » Thu May 02, 2019 10:18 pm

Мучно је слушати ове на СК што се тиче НБА.
Драго ми је због двојца са Арене..

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu May 02, 2019 10:35 pm

pertla wrote:Rodjak da tu energiju na trolovanje i kontriranje utrosis na nesto korisno,cuda bi napravio.

Edin mi je odlican,ali porediti sk i arenu je...neukusno(iako na sk ima bar 4 komentatora koji su teski odron)


hahaha
pa ozbiljan sam

kad god sam gledao basket na SK, bilo mi je neviđeno dosadno
jebeni Ilija Kovačić i ostale ciganšture
doduše nisam gledao ništa tamo mesecima, nemam više SK, a i ne jurim na Kodiju, ima sve na strimovima
za fudbal sam se već izjasnio - Gojko old school, ostalo moderni debili sa imbecilnim podacima za koje me zabole

doduše, na Areni gledam samo JSL ponekad i ABA, sve ostalo preko stranih strimova
njima su i reklame bolje od naših, ostalo da ne pominjem

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Thu May 02, 2019 11:50 pm

Ilija Kovačić skoro ništa više ne prenosi, a to ciganštura, mislim čovek je prenosio Zvezdine utakmice u evroligi, što sam mrzeo, ali šta je tu trebao, kao mrtav da prenosi. A najjače mi što se ti ložiš na arenu, a oni sns leglo, pola komantatora im na tu foru tamo, klasično državno preduzeće, dabogda propali. Radojević, Plavšić, Novaković, Živković, Višković, zatim ekipa sa F1 i Moto GP i NFLa, pojam novinarstva za ove sa Arene, počevši od onog retarda Radulovića pa na dalje. Tu jedino vredi Edin i toliko, i onaj što prenosi Zvezdu u fudbalu ne mari, ali u odnosu na ove su amateri.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Tilt » Fri May 03, 2019 6:52 am

Generalno su naši komentatori dosta tanki. Eto npr. moto gp i formula na sk što si pomenuo. I pored svog entuzijazma tog Srdjana, plus tempo kojim prenosi (pogotovo moto gp), opet su prenosi dosta siromašni nekim insajderskim informacijama sa stručne strane. Jbg on u prenosima priča sve ono što prosečan fan moto gp-a može na netu da nađe. Meni bi npr. bilo idealno da pored takvog komentatora imaš nekog iz tog sporta ili nekog sa bar sličnim iskustvom trkanja. To bi bilo nešto. Ako znaš engleski i pogledaš jedan prenos na BT sport, znaš šta propuštaš. O formuli da ne pričam, tu je jaz dosta veći.

Po meni, komentator koji je baš na nivou (sad ćete se smejati), ali zbog njega sam počeo da pratim biciklizam--Đorđe Pejković. Ne prenosi više, radi trenutno u Nemačkoj. Čovek arhitekta, totalni entuzijasta što se tiče biciklizma. Sad zamisli da ti neko bude zanimljiv dok prenosi jebeni biciklizam, etapu od nekoliko sati gde je dinamičnost nula.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Fri May 03, 2019 10:43 pm

Španske novine pišu da je Real uzeo Jovića. Ako je istina... svaka čast... mada isto tako mogu da mu sjebu karijeru na klupi
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Fri May 03, 2019 11:36 pm

Upravo sam i ja u tom fazonu. Svaka cast, ali u isto vreme bas sam u "strahu" da ce ga pojesti klupa i da ce na kraju zavrsiti u nekom Las Palmasu. Daj Boze da gresim i da bude neki novi Mijat (mislim na ulogu Mijata u Realu).
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Sat May 04, 2019 2:20 am

Nema razloga da Luka greje klupu, on je doveden da zameni Benzemu koji je u godinama, već sledeće sezone će imati ozbiljnu minutažu a od one će biti prvi špic, svi razlozi za tako nešto su tu.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Sat May 04, 2019 2:28 am

Kapiram to sve, al znas ono...doveden je da da 82491939123 golova po poluvremenu. Takva su ocekivanja prosecnog navijaca Reala. Nadam se da je samo sa glavom on cist i da ga nece poremetiti ako bude imao "susu" u davanju golova. Uglavnom, svu srecu mu zelim.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby tizlabor » Sat May 04, 2019 8:13 am

Rođaci wrote:
pertla wrote:Rodjak da tu energiju na trolovanje i kontriranje utrosis na nesto korisno,cuda bi napravio.

Edin mi je odlican,ali porediti sk i arenu je...neukusno(iako na sk ima bar 4 komentatora koji su teski odron)


hahaha
pa ozbiljan sam

kad god sam gledao basket na SK, bilo mi je neviđeno dosadno
jebeni Ilija Kovačić i ostale ciganšture
doduše nisam gledao ništa tamo mesecima, nemam više SK, a i ne jurim na Kodiju, ima sve na strimovima
za fudbal sam se već izjasnio - Gojko old school, ostalo moderni debili sa imbecilnim podacima za koje me zabole

doduše, na Areni gledam samo JSL ponekad i ABA, sve ostalo preko stranih strimova
njima su i reklame bolje od naših, ostalo da ne pominjem

Rodjo mnogo si kontradiktoran sam sebi ovde.
"Nisam gledao nepamtim,ali arena je mnogo bolja,doduse i nju negledam". :?
SK je u svakom pogledu svetlosnim godinama ispred Arene. Imam i jedne i druge,apsolutno su neuporedivi.
SK je mesavina old school novinara(Gojko,Visko,baja sto je prenosio Rusku ligu itd) i nove generacije fantasticnih komentarora(Novakovic,Zivkovic,Lonce itd...),a sto se basketa tice mozda je Edin najbolji na ovim prostorima po dinamici prenosa same igre,ali kao poznavaoc svega Radojevicu nemoze da pridje niko.
Inace NBA su u zadnje vreme tandemski prenosili Plavsic i Novakovic,i mogu ti reci da je meni kao nekome kome sama NBA nije nesto sto privlaci paznju to delovalo poprilicno intresantno.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Sat May 04, 2019 8:23 am

Neka mi popuse kurac i Jokic i Denver i kada sam gledao jebena cetiri produzetka. Imali su najmanje 3 sanse da dovlbiji utakmicu. Jokic imao najmanje 70 minita na terenu i kapiram da je lipsao ali kada budem imao snage opisacu sve gluposti koje je Denver radio na terenu. Jos jednom neka mi se napasu kurcine i jebo me pas sto gledam. Od sada ujutru samo vidim rezultat i hajlajtse i mars u picku materinu.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sat May 04, 2019 8:28 am

jebote kakva utakmica u Portlandu
kolektivno su zasrali, a najviše Meloun držanjem Jokića na terenu 65 minuta


drugo, kao što rekoh, povraća mi se od svih komentarora fudbala na SK
Višković je krš za fudbal, za tenis me zabole
što se tiče basketa, i oni mi idu na kurac, nikako mi ne leže
sa Edinom niko ne može da se poredi, što se mene tiče, jako mi je drago zbog toga što će da prenosi NBA i sigurno ću gledati kad bude on komentarisao, a ne preko strimova, kako sam radio i kad sam imao SK, jer nisam mogao da ih slušam

treće, SBB je imao te idiotske fore da ne možeš da gledaš preko interneta ako nemaš njihov net
zatim imaju sto kuraca paketa, nemaš sve kanale u osnovnom, kao kod Telekoma, pa se sto puta desi da stave neki jebeni tenis ili Moto GP umesto Engleza na jedan od prva tri kanala, pa možeš da se jebeš ako imaš osnovni paket

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Celavac » Sat May 04, 2019 11:37 am

Јокић је био мртав још у првом продужетку , али кад испусте +4 на 30 с до краја онда знаш колике су дијаболе са све оним тренером.
Оће да помере 4. меч то би било идеално за Јокића , добија ово денвер..

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Sun May 05, 2019 2:00 am

Code: Select all

http://bfst.to/watch/nba-5.php


Ako nekoga zanima, Hjuston vs Golden Stejt
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Celavac » Sun May 05, 2019 5:45 am

Ако Кари овако настави да се зајебава издуваће га вориорси.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue May 07, 2019 11:32 am


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue May 07, 2019 11:56 am

Znaci, od sad svaka grupa da ima IT sekciju, da obara sisteme drugim grupama i da ih rotira za 180 stepeni. Eventualno ubaci neki plamicak da kao gori trans...

Na gostovanje se nosi USB sa svojim zastavama, recimo...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Tue May 07, 2019 12:28 pm

retko odvratan klub, ne razumem kako neko može da ih simpatiše a da nije englez.negde sam pročitao da sa razglasa za vreme utakmica puštaju "stadionsku buku", odnosno huk navijača, a za ovo od gore tek nemam reči.

neka naprave 11 robota džedaja da luduju na terenu, postave ekrane umesto sedišta na kojima prikazuju animirane navijače.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue May 07, 2019 12:35 pm

da da imali su i to hahahaha
https://www.youtube.com/watch?v=EP57RsX6sFU

ko im jebe mater, nebitna plastika
jedino je važno da sjebu englesku Zvezdu, a inače ljude zabole za njih i za njihove titule

ultrastito wrote:Na gostovanje se nosi USB sa svojim zastavama, recimo...



:lol: :lol:

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Џими Заказака » Tue May 07, 2019 1:52 pm

Курац УСБ, држиш на клауду да ти не падну.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue May 07, 2019 2:00 pm

Џими Заказака wrote:Курац УСБ, држиш на клауду да ти не падну.

Brate, a sta ako igras Kup Srbije, pa odes na gostovanje FK Zvizdu, a oni nemaju WiFi recimo? Ali, da, slazem se, na cloud-u su takodje ok.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 108 guests