Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Mon Mar 05, 2018 11:58 pm

E,dajte vise dosta tog proseravanja,ja prvi mrzim pickoustog vise nego siptare i ustase zajedno(doduse moram da naglasim da ga mrzim iskljucivo iz sportskih razloga),ali svako ima pravo na svoj stav.Znaci koji kompleksi pucaju iz ljudi ovde,to je neverovatno.Smetaju vam javne licnosti koje podrzavaju SNS,ali to sto vodje i kod nas i kod cigana na tribini su SNS,oni vam ne smetaju na primer.A da ne govorim to sto ovde na forumu je Vucic u fazonu cetvrti u anketi na kraju.Al zato stidi se Ivana sto si uzela zlatnu medalju,stidi se bajnih forumasa odavde koji su olicenje internet-patriotizma i forum-srpstva i od kojih 90 posto njih ne zna da sutne loptu ili ne moze da istrci duze od 500 metara.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Tue Mar 06, 2018 12:25 am

Sta ces drugo da kazes kad ga mrzis jedino iz sportskih razloga. Sve jasno, nadam se da olovka i dalje ima minu.
bologna centrale

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Tue Mar 06, 2018 12:44 am

Nadam se da ces na ovom forumu da kazes ista iole pametno,a verovatno i u privatnom zivotu.O tome zbog cega ga mrzim samo iz sportskih razloga na nekoj drugoj temi i nekom drugom prilikom,to vec nema veze sa ovim ovde.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby vojnik_revolucije » Tue Mar 06, 2018 6:46 am

necu da ulazim u raspravu svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i Ivana ali da neko pljuje naseg vrv najboljeg sportistu u ovom trenutku zbog svog stava i razmisljanja to je po meni debilizam. Devojka pise istoriju srpske atletike i to zasluzije svaku pohvalu pogotovo na ovom i ovakvom sportskom forumu. cini mi se da je problem ovde kad javne licnosti podrze onu nama mrsku stranu a ovi drugi su ok, djuricko duda ivkovic....ima ih pun k???

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Tue Mar 06, 2018 8:23 am

i golubar je budala sto je skocio u tu septicku jamu.

lepu stvar podrzava Spanoviceva, samo napred.

Image

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Tue Mar 06, 2018 8:48 am

vojnik_revolucije wrote:necu da ulazim u raspravu svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i Ivana ali da neko pljuje naseg vrv najboljeg sportistu u ovom trenutku zbog svog stava i razmisljanja to je po meni debilizam. Devojka pise istoriju srpske atletike i to zasluzije svaku pohvalu pogotovo na ovom i ovakvom sportskom forumu. cini mi se da je problem ovde kad javne licnosti podrze onu nama mrsku stranu a ovi drugi su ok, djuricko duda ivkovic....ima ih pun k???


Овде ти има Вучића већих од самог Вучића и Ђиласа, и Бошкића...
Није ни чудо што је рипер написао да се више пише на темама о политици него о било чему другом. Људи су залуђени са АК ушао им под кожу ко куга :lol: ...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Tue Mar 06, 2018 9:00 am

Grobar do groba wrote:E,dajte vise dosta tog proseravanja,ja prvi mrzim pickoustog vise nego siptare i ustase zajedno(doduse moram da naglasim da ga mrzim iskljucivo iz sportskih razloga),ali svako ima pravo na svoj stav.Znaci koji kompleksi pucaju iz ljudi ovde,to je neverovatno.Smetaju vam javne licnosti koje podrzavaju SNS,ali to sto vodje i kod nas i kod cigana na tribini su SNS,oni vam ne smetaju na primer.A da ne govorim to sto ovde na forumu je Vucic u fazonu cetvrti u anketi na kraju.Al zato stidi se Ivana sto si uzela zlatnu medalju,stidi se bajnih forumasa odavde koji su olicenje internet-patriotizma i forum-srpstva i od kojih 90 posto njih ne zna da sutne loptu ili ne moze da istrci duze od 500 metara.


Sve potpisujem, osim da ga mrzim iz sportskih razloga, razlozi su drugi, ali sada treba da hejtujem Ivanu Spanovic zbog toga, to je bolesno. Onomad je Nadja Higl podrzala LDP u vreme kada je SNS valjda jos bio SRS odnosno opozicija. Nije mi bilo milo jer je u tom trenutku to bila najomrazenija partija, ali nisam mogao da se ne radujem uspehu.

U ovim slucajevima treba razdvojiti neciju sportsku karijeru od stranacke pripadnosti. Jer ovi su zaista nesto ucinili za Srbiju i u politiku su usli ili su neku stranku podrzali kao ostvarene licnosti. Nije neko ko gazi preko mrtvih za posao ili neku drugu pogodnost. SNS su podrzali i Stefanek, Vanja Udovicic, osvajaci medalja. Isto kao sto je Djilasa i Jankovica podrzao Duda Ivkovic. Pa jel to znaci da sada treba da kenjamo po legendi.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Tue Mar 06, 2018 9:06 am

oni podrzavaju kenjanje po nama zarad licnih interesa pa aj da zinemo onda da nam lakse pogode usta.
svaka cast na sportskim uspesima, ne mogu bas da kazem kao Centrale da se oni ne vaze i da me ne obraduju, ali uvek ih treba polivati govnima zbog prodavanja svog imena nekim tamo politickim strankama.
ko su uopste sportisti? ljudi koji jedva sredjnu skolu zavrse i oni treba da mi prodaju muda za bubrege?
ko sto rece gospodja voditeljka Lebronu, "cuti tamo i igraj loptu".

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby kocka » Tue Mar 06, 2018 9:13 am

Држава Србија од медаља спортиста на такмичењима нема ништа. Нити ће држава Србија бити богатија, нити већа, нити стока у оборима крупнија. Грађанима државе ће фрижидери бити подједнако пуни или празни и са медаљом и без медаље у некој од спортских дисциплина.

Са друге стране спортиста са освојеном медаљом на неком такмичењу постаје добитник националне пензије што је како каже интернет минималих 50 хиљада динара месечно, а максималних 150 хиљада динара месечно после навршених 40 година живота.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Tue Mar 06, 2018 11:11 am

niko wrote:i golubar je budala sto je skocio u tu septicku jamu.

lepu stvar podrzava Spanoviceva, samo napred.

Image



Image

Ume i ona WC solja style. :mrgreen:

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Tue Mar 06, 2018 11:18 am

Jel se vi stvarno radujete pobedama u nekim sportovima kao što su skok u dalj, bacanje koplja, pucanje iz pištolja i sl? Čuj, pročitao negde da je Španovićka dobro skočila, osvojila zlato i sad je meni drago. Znam da nas ima raznih ali ovo mi je stvarno malo čudno.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Tue Mar 06, 2018 12:47 pm

riper wrote: U ovim slucajevima treba razdvojiti neciju sportsku karijeru od stranacke pripadnosti.


Lepo si to rekao, riperu. Evo, ja apsolutno razdvajam. Biti uspesan sportista ne znaci biti covek. Ili sto bi grobar do groba pomislio, biti covek ne znaci biti ugledni sportski radnik.
bologna centrale

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Tue Mar 06, 2018 12:50 pm

prcko wrote:Image

Ume i ona WC solja style. :mrgreen:



Wc solja u klozetu za trandze. Kad vidim nju i andreu lekic, skamenim se. Oce to od hormona i zezalica.
bologna centrale

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Tue Mar 06, 2018 1:18 pm

Популарност спортова у САД, фудбал је наравно амерички фудбал а не сокер како они кажу за оно што ми називамо фудбал.

Image

Погледајте како бејзбол пада а амерички фудбал расте са масовном употребом телевезије.
Зато кажем да је амерички фудбал телевизијски спорт, скоро иделан, са много прекида за рекламе итд.

vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby vojnik_revolucije » Tue Mar 06, 2018 3:44 pm

Brdja wrote:Jel se vi stvarno radujete pobedama u nekim sportovima kao što su skok u dalj, bacanje koplja, pucanje iz pištolja i sl? Čuj, pročitao negde da je Španovićka dobro skočila, osvojila zlato i sad je meni drago. Znam da nas ima raznih ali ovo mi je stvarno malo čudno.


naravno da se radujem, sad vidim i ja da nas ima raznih :)

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1958 » Tue Mar 06, 2018 3:54 pm

B.Centrale wrote:
prcko wrote:Image

Ume i ona WC solja style. :mrgreen:



Wc solja u klozetu za trandze. Kad vidim nju i andreu lekic, skamenim se. Oce to od hormona i zezalica.



Eh sad, dinara im ne bi uzeo. Mada, ukusi su razliciti. 8-)


Jel se vi stvarno radujete pobedama u nekim sportovima kao što su skok u dalj, bacanje koplja, pucanje iz pištolja i sl? Čuj, pročitao negde da je Španovićka dobro skočila, osvojila zlato i sad je meni drago. Znam da nas ima raznih ali ovo mi je stvarno malo čudno
.

To je to.
Често одем до на село

User avatar
njasvi
Posts: 927
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Tue Mar 06, 2018 3:56 pm

" mora covek na nesto da se lozi "




pinki
04 X 1945

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Tue Mar 06, 2018 4:26 pm

Govnari klasični svi ti u individualnim sportovima. Imaju rezultate za svoje dupe, zabole ih za nekog drugog. A kada trebaju da se pokažu na Olimpijadi i da predstave državu (mada me i za to zabole) onda uvek neki izgovori. Uvek se setim kad su vaterpolisti osvojili zlato i pored toga hteli da skrenu pažnju na loše uslove i jave se ti neki govnari kako to baš i nije istina i kako je eto njima država pružila dobre uslove i kako se oni zahvaljuju državi. Mrš bre, ko te je i pitao uopšte. Nego odmah da opravdaju te pare što su dobili.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Tue Mar 06, 2018 4:56 pm

Nema bre kompromisa, ako neko podržava ove ljige i smradove koji ubijaju radničku klasu svakog dana, koji svoje gradjane tretiraju kao stoku,
i sve to rade naravno zbog licnog interesa nikakav sportski uspeh ne može da opere. Nebitno glumac, sportista, vodja navijaca. Smrad je smrad.

Mnogo smo mi uzdigli sportiste na pijedestal, glorifikojuemo ih do imbecilnosti.
Postali su bitniji od naučnika,lekara, profesora. Jbg. tako je svuda u svetu u manjoj ili većoj meri.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Desnoruki levak » Tue Mar 06, 2018 5:02 pm

Ja izneverujem kad god vidim da se ljudi emotivno unose u te miki maus sportove. Znam neke koji oće da se pojedu što je izgubila ženska reprezentacija u basketu ili neki ispod 19 kategorija u fudbalu. A slave pobedu u tim glupostima kao da su brata oženili. A tek za Đokovića par puta što sam doživeo šokove...ono pre nekoliko godina kad je bio na vrhuncu karijere i izgubio neki bitan meč. Ja ulazim u kancelariju ono atmosfera pogrebna, samo očekujem da mi kažu da je neko umro...kad ono izgubio Nole od Nadala!
Čovek zarađuje milione, nije svestan da postoje uopšte, a ljudi dozvoljavaju sebi da im njegovi rezultati u potpunosti diktiraju raspoloženje.
Ej, Ivana Španović osvojila medalju u skoku u dalj...zabole me kurac krasni!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests