Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Серије

Postby kocka » Sun Dec 02, 2018 7:22 pm

ultrastito wrote:
kocka wrote:Не постоје филмови и серије да би ти у доколици одмарао мозак, него да би онај ко их је финансирао пласирао ставове, идеологије и приче које одговарају његовим финансијским интересима.

И немој да се потресаш, попи пиво !


Kad malo bolje razmislim...u pravu si, klasican primer plasiranja stavova, ideologija i prica koje odgovoraju odredjenim finansijskim interesima je "Sharknado" serijal filmova.

Ne mogu sad pivo, ali moze kasnije

i necu da se potresam!

:mrgreen:

Нисам гледао "Sharknado" серијал, тако да не знам о чему се ради.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Серије

Postby pertla » Sun Dec 02, 2018 9:08 pm

Velika greska po meni
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Серије

Postby njasvi » Sun Dec 02, 2018 9:40 pm

ljudi ne kapiraju

nece neka klinka postati rava zato sto vidi u jednom trenutku na tv neku drolju, problem je sto je ona nece videti samo na tv i ne samo tada, videce na tv-u videce u novinama videce na netu videce na fejsu videce u svom kraju tamo vamo na svirci na zurci...
ne radi se o tome sto je pederluk pusten u jednoj seriji na drzavnoj televiziji problem je sto je to samo pocetak, pederluk ima da se gura na svakom cosku svaka susa svaki satro utripovani umetnik kad ne bude znao sta ce i kako ce ima da gura tu gej pricu, sutra opet neka serija prekosutra opet neki film jednostavno pa sta kako je ovde moglo a sad ne moze cim neko krene da kaze kako to nema veze sa umetnoscu niti je to neophodno za tu pricu sto se fura odma ima da ide aaa homofobija primitivac fasista...

nesto sto nije normalno zeli da se gurne kao normalno i to po svaku cenu a sve pod pricom o nekim ljudskim pravima i ljubavi ?! kakve crne ljubavi pogledajte na netu na sta lice gej parade sirom sveta, svakakva budaletina izadje i promovise neku svoju izopacenost i bolestinu jel to promocija ljubavi... koja prava su ugrozena pederima u los andjelesu ? jel mogu da se vencaju - mogu, jel mogu da usvajaju decu - mogu, jel imad pederluk i na tv-u i u knjizevnosti i tamo i vamo nista nije zabranjeno nista nije cenzurisano i u cemu je problem, za sta sad protestujes sta sad oces opet nesto ne valja i cim neko nesto kaze protiv toga odmah krene aaaaaaaaaaaaaaaa homofobija primitivizam aaaaaaaaaaaaaaa ma mrs u icku lepu materinu
04 X 1945

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Mon Dec 03, 2018 8:52 am

Ууу, па овај Шаркандо је озбиљан



Ово је видим већ шести део, је л' може неко да преприча шта се радило у првих пет, јесу лијетале ајкуле у шестици видим луда кућа
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Серије

Postby ultrastito » Mon Dec 03, 2018 9:17 am

Jes' kurca, da ti ispricam pa da posle prosipas po Srbiji ideologiju ajkula koje iskacu iz tornada i tako indoktriniras nasu posrnulu omladinu. Gledaj sam, pa donesi zakljucak! :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Серије

Postby kocka » Mon Dec 03, 2018 10:53 am

pertla wrote:Velika greska po meni

Искрено 99% свих тих ствари ми је баш досадно за гледање.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Mon Dec 03, 2018 11:56 am

Како бре досадне летеће ајкуле у времеплову. Е али сад видим јбт има и неко чудо у америци где је Бејвоч био некад, зове се ШАРКТОПУС, то је кад се преведе ајкулопод, значи пола ајкула пола октопод, и он исто лети по улицама ваљда. Стварно сам пропустио брука много од тих природњачких филмова нових

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Серије

Postby ultrastito » Mon Dec 03, 2018 12:13 pm

Sta (nam) rade ti Ameri ej!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Mon Dec 03, 2018 1:36 pm

dokle je stigao Opstanak jebem li ti lebarnik

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Серије

Postby 1748 » Mon Dec 03, 2018 6:36 pm

Pogledao Narcos Mexico - do jaja je.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Серије

Postby ultra mentalitet » Tue Dec 04, 2018 7:56 pm

1748 wrote:Pogledao Narcos Mexico - do jaja je.


Dobar je, ali moj licni utisak je da se sve tri prethodne sezone bolje od ove. Jeste da je radnja prebacena u Meksiko, ali meni je Kolumbija bila bolja. Kraj mi je isto nekako konfuzan, ne znam da li ce biti jos sezona ili je to to?

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Серије

Postby Ђексара » Tue Dec 04, 2018 8:28 pm

Nisu jos zvanično objavili, ali trebalo bi da bude..DEA je tek posle onog događaja (ko je gledao zna o čemu pričam) krenula da prži..i onaj lik što se pojavio na kraju bi trebalo da je narator iz ove sezone, pa će se verovatno sledeća sezona vrteti oko njega.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Серије

Postby ultra mentalitet » Tue Dec 04, 2018 9:06 pm

Spoiler:
Apsolutno isto mislim. Jer da je ovo kraj serije, znacilo bi da nisu nahvatali Feliksa, a zna se sta se sa njim desavalo u realnom zivotu i koliko je lezao u zatvoru. Zato mi ovaj kraj nije dobar koliko ostale sezone Narkosa, ali videcemo kako ce se dalje razvijati


Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Dec 05, 2018 1:20 am

Neko je na forumu ranije preporucicao Mr Robot. Pa me zanima posle dve pogledane epizode da li ce se serija malo zaukati ili ce sve vreme prica biti oko hakera? Da znam da li na vreme da prestanem da gledam.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Серије

Postby Desnoruki levak » Wed Dec 05, 2018 8:41 am

Ako možeš da svariš scenu iz prve sezone gde se dva tipa trpaju u bulju, serija je, barem meni vrhunska. Hakovanje i unutrašnji demoni glavnog lika su centralna zbivanja kroz sve tri sezone.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Серије

Postby čompika » Wed Dec 05, 2018 2:21 pm

Pa priča se vrti oko ekipe hakera, ali eto recimo ja se ne pržim na te kompjuteraše, pa svejedno mi drži pažnju. Nije ni napravljena da samo lik što je studiro programiranje može da prati. Odlična je po meni, i jedva čekam sledeću sezonu.
Spoiler:
(mada pretpostavljam šta će biti, ovaj kinez trandža verovatno pravi vremeplov, ili možda laže i vuče ih za nos)

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Серије

Postby 1748 » Wed Dec 05, 2018 7:05 pm

@ultra mentalitet

mora biti još sezona, naravno Kolumbija ne može da se poredi sa Meksikom, što si mogao i u ovoj sezoni da vidiš.
Malo je limunada ova sezona, ali mislim da je to zato što je to uvod u narednu + ko se seća poslednje scene 3. sezone Narcosa zna koga možemo očekivati 8-) :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Серије

Postby ultra mentalitet » Wed Dec 05, 2018 7:22 pm

1748 wrote:@ultra mentalitet

mora biti još sezona, naravno Kolumbija ne može da se poredi sa Meksikom, što si mogao i u ovoj sezoni da vidiš.
Malo je limunada ova sezona, ali mislim da je to zato što je to uvod u narednu + ko se seća poslednje scene 3. sezone Narcosa zna koga možemo očekivati 8-) :)


Da, da, skontao sam kasnije. Negde sam pogresno procitao ili sam istripovao da je ovo kao 4. sezona Narkosa i to je to. Mada posle kontam Narkos Meksiko, vidim svugde kao posebna serija.

Pogledao sam seriju The Five. Prica ide tako da su cetvoro drugara ostavili mladjeg brata jednog od njih samog u sumi dok su bili klinci i mali je nestao. Prica se nastavlja 20 godina kasnije, kada su svi odrasli. Zaplet je dobar i ima dobrih desavanja. Gledao sam mnogo bolje misterije, ali ova je ok, kraj je malo limunada. Ima 10 epizoda

Dok cekam naredne sezone La casa de papel i Gomore, pocinjem ispocetka The wire, sta cu :mrgreen:

Ako neko ima nesto da preporuci, pisite

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Серије

Postby Ђексара » Thu Dec 06, 2018 5:32 pm

Narkosi, očekivano, dobili još jednu sezonu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 109 guests