Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Vinz » Tue Aug 20, 2019 7:54 pm

Рођак Тхцф на рипит

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby нема лека » Tue Aug 20, 2019 8:59 pm

vinjakboy wrote:
Celavac wrote:Neverovatno koliko ljudi ne mogu da pokazu malo postovanja prema Jokicu! Momak je broj 2 Srbin u svetu , koliko je vama do jaja u zivotu kad vam ne igranje jedne (nebitne) utakmice predstavlja ,izgleda veliki, problem!


Ми шатро нека земља кошарке, а онда добијемо прву суперзвезду у нашој историји и шта радимо - јебемо му све што му се за кваку хвата. Да је којим случајем закачио неку повреду током ових припрема, гарантујем да би прво кренула прича како је исфолирао, платио Ђорђевићу коцкарске дугове и на рачун тога отишао назад у Америку (у Сомбор не би могао јер је провидно) да обрће гуме од монстер тракова...


Брате, нити је прва суперзвезда наше кошарке, а нити је близу да буде наш најбољи кошаркаш свих времена, камоли светски. А нити је Мицов бољи од Калинића, ни у једном сегменту игре, осим шуту за 3 поена.
Одличан је Јокић кошаркаш, атипичан, али и без њега смо јаки као земља, јер имамо јак тим. Он се са оваквим испадима ставља изнад тог колектива и то је оно што људи не воле. А ми као народ данас некога пљујемо, сутра му пушимо курац, болесни смо и нереални.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Tue Aug 20, 2019 9:19 pm

leb te jebo koje đubre od pesama

samo ovako


User avatar
друг члан
Posts: 1411
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby друг члан » Wed Aug 21, 2019 8:59 am

Jason Fly wrote:
друг члан wrote:Koji su termini utakmica, s obzirom da se igra u Kini?


Са Анголом 31.08 играмо у 9:30 ујутру по нашем. Док са Филипинима и Италијанима 02.09.и 04.09. у пола 2 поподне.


Što će reći, valja se kod direktora u kancelariju useliti zbog tv-a
Choose Life

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby čompika » Wed Aug 21, 2019 5:43 pm

ko ima EON, lepo vatati wi fi na poslu, ili se ulogovati na kompu :D

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Wed Aug 21, 2019 6:08 pm

imate i RTS planetu koja radi na telefonima bez problema

User avatar
MARKER
Posts: 740
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby MARKER » Wed Aug 21, 2019 6:40 pm

Орион ТВ апликација за андроид, а то може радити и на компу, само преко неког емулатора типа блустекс.

User avatar
Jason Fly
Posts: 89
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:43 pm
Location: Трибина

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Jason Fly » Wed Aug 21, 2019 6:43 pm

Ja sam u inostranstvu na sezonskom poslu, na Orionu kad ima utakmica blokiraju emitovanje. Ima Kodi Srbija online na netu strimovi, takodje od skoro i na youtube-u ima stream-ova i veoma su dobri, nema prekida.

User avatar
друг члан
Posts: 1411
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby друг члан » Wed Aug 21, 2019 6:57 pm

U kancelariji kod direktora, ili "ici na teren" i gledati kuci :D
Choose Life

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby vinjakboy » Thu Aug 22, 2019 2:14 am

нема лека wrote:
Брате, нити је прва суперзвезда наше кошарке, а нити је близу да буде наш најбољи кошаркаш свих времена, камоли светски. А нити је Мицов бољи од Калинића, ни у једном сегменту игре, осим шуту за 3 поена.
Одличан је Јокић кошаркаш, атипичан, али и без њега смо јаки као земља, јер имамо јак тим. Он се са оваквим испадима ставља изнад тог колектива и то је оно што људи не воле. А ми као народ данас некога пљујемо, сутра му пушимо курац, болесни смо и нереални.


Па сад, имали смо звезде, то је тачно, али кад кажем суперзвезда, мислим на некога ко ускаче у првих десет играча света. Стојаковић у најбољим данима то није био, као ни Дивац, а раније генерације или стриктно европске играче и да не помињем. Што се тога да ли је најбољи наш кошаркаш икада тиче, мислим да јесте јер то мерим чисто према кошаркашком умећу, не према резултатима које је до сада постигао у каријери.

А ово најбољи икада сам рекао због тога што Јокић није атипичан кошаркаш. Атипичан подразумева да одскаче од већине, али и да се уклапа у неку мањину. А не постоји нико на свету сличан њему. Није он атипичан, он је јединствен. И неће се, макар не скоро, појавити неко сличан њему јер се код њега не ради о физикалијама, односно ономе што може да се утренира. Јокић просто игра кошарку инстинктивно. На пример, десетак секунди пре краја утакмице Денвер прима кош за вођство Минесоте од поена разлике, Јокић изводи лопту испод свог коша и баца буквално тачдаун пас за лак кош. Нема играча на свету који не би три пута размислио у том моменту утакмице пре него што би бацио такав пас, а овај га само окинуо и то је то. Мора баш много времена да прође да се појави неко ко ће да укомбинује такву покретљивост са тим физикалијама (висина и дуге руке,) са таквом интелигенцијом и инстинктом.

И плус не можеш да га браниш никако. Једино што би неком могло да падне на памет је да стави центра да га притисне још на његовој половини док преводи лопту, али онда је довољно да је Јокић дода првом беку, рекет је празан и можеш да се прошеташ до коша. Дакле ни то не пали. Човек је буквално измислио нову позицију у кошарци, нека ми неко наведе играча који је исто то урадио, евентуално може још Леброн Џејмс да се помене по том питању...

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Синдикат » Thu Aug 22, 2019 2:13 pm

Стојаковић је био колико се сећам други стрелац лиге у време најбољих кошгетера, Ајверсона, Брајанта, Мекгрејдија, О'Нила, Данкана, Гарнета итд. Четврти у гласању за мвп-ија. Друга НБА петорка. Али нисам ни мислио на њега само, много великих кошаркаш имена смо имали, који можда нису по данашњим мерилима суперзвезде, али су за нашу, а и европску кошарку урадили много много више. Да не набрајам сад све, али то је скроз друго време. Некада Дуци Симоновић, као најбољи европски играч и најбољи играч светског првенства није ни помислио да иде у НБА, тек 15 година касније се по неком европљанину отворао пут, а сигурно смо имали и тада коње за трку са Америма. Уосталом, и Дражен је наш :D Па Дивац је био један од играча који су прокрчили пут овима данас.
А што се тиче другог дела твог поста, Меџик је по мени најатипичнији играч свих времена. У првој НБА сезони био мвп финала као центар. У даљој каријери играо све позиције, а његове асистенције су већини и дан данас неизводљиве. Имаш ти и данас високе играче, центре који играју споља и које ретко ко може да чува, али Јокићева највећа предност је преглед игре и осећај за кошарку. Има нешто што је јако редак дар, изгледа као да се игра

User avatar
lelemud
Posts: 22
Joined: Tue Mar 15, 2016 2:21 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby lelemud » Sat Aug 24, 2019 10:55 pm

Cemu tenzije pred svetsko...?
Bonus penis pax in domus.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby idemoo » Sun Aug 25, 2019 12:35 pm

А јебига мора мало да таласамо, то нам је трејдмарк.
Парола је иначе спремна за повратак ако дођу без злата

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby vinjakboy » Sun Aug 25, 2019 2:50 pm

Синдикат wrote:Стојаковић је био колико се сећам други стрелац лиге у време најбољих кошгетера, Ајверсона, Брајанта, Мекгрејдија, О'Нила, Данкана, Гарнета итд. Четврти у гласању за мвп-ија. Друга НБА петорка. Али нисам ни мислио на њега само, много великих кошаркаш имена смо имали, који можда нису по данашњим мерилима суперзвезде, али су за нашу, а и европску кошарку урадили много много више. Да не набрајам сад све, али то је скроз друго време. Некада Дуци Симоновић, као најбољи европски играч и најбољи играч светског првенства није ни помислио да иде у НБА, тек 15 година касније се по неком европљанину отворао пут, а сигурно смо имали и тада коње за трку са Америма. Уосталом, и Дражен је наш :D Па Дивац је био један од играча који су прокрчили пут овима данас.
А што се тиче другог дела твог поста, Меџик је по мени најатипичнији играч свих времена. У првој НБА сезони био мвп финала као центар. У даљој каријери играо све позиције, а његове асистенције су већини и дан данас неизводљиве. Имаш ти и данас високе играче, центре који играју споља и које ретко ко може да чува, али Јокићева највећа предност је преглед игре и осећај за кошарку. Има нешто што је јако редак дар, изгледа као да се игра


Заборавио сам Меџика, али у праву си, он јесте био јединствен за своју генерацију и кошарку уопште. И у праву си такође за неке наше играче који су остали у Европи, добар део њих би сигурно прошао у НБА. Али, мени је НБА мерило квалитета не само због тога што тамо играју најбољи играчи, већ и због дужине сезоне. Ако тамо одиграш 82 утакмице без плеј - офа, то је таман дупло више од било ког европског играча, чак и да се рачунају еврокупови. Дакле, континуитет добрих игара се другачије схвата у Европи него у НБА, просто зато што тај континуитет треба одржати дупло дуже, и због тога ми неко ко се доказао у НБА увек има предност над европским кошаркашима, без обзира на број освојених трофеја.

А кад си поменуо Дражена, мислим да сам баш на овом форуму чуо виц за њега. Које је било најбоље закуцавање '93 године? Дражен Петровић у камион :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Rođaci » Sun Aug 25, 2019 3:42 pm

doktor se sprdao danas, neverovatno je šta radi

Gudurić i Vasa u lošoj formi, hitno moraju da se dignu

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Batke » Sun Aug 25, 2019 3:47 pm

Мицића неће шут уопште.
- Фаулирају га.
- Баци циглу према кошу сачувај боже.
- Погоди. :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby нема лека » Sun Aug 25, 2019 5:11 pm

@vinjakboy
Не знам колико пратиш европску кошарку, али рецимо КК Црвена Звезда у сезони одигра 80-85 утакмица, аба лига, евролига, домаће првенство и куп. Хрвати играју упоредо своје цело првенство и аба лигу. Није више разлика у броју утакмица између Европе и НБА толико велика. У НБА имају боље услове за рад и за транспорт, а имају и утакмице које буквално завршавају после 5 минута кошарке. Главне звезде одмарају...Није то више као пре 15, 20 година. Опет квалитет лига није ни за поредити, али се у неким стварима европска кошарка доста приближава НБА

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby vinjakboy » Sun Aug 25, 2019 5:22 pm

нема лека wrote:@vinjakboy
Не знам колико пратиш европску кошарку, али рецимо КК Црвена Звезда у сезони одигра 80-85 утакмица, аба лига, евролига, домаће првенство и куп. Хрвати играју упоредо своје цело првенство и аба лигу. Није више разлика у броју утакмица између Европе и НБА толико велика. У НБА имају боље услове за рад и за транспорт, а имају и утакмице које буквално завршавају после 5 минута кошарке. Главне звезде одмарају...Није то више као пре 15, 20 година. Опет квалитет лига није ни за поредити, али се у неким стварима европска кошарка доста приближава НБА


Пратим, наравно, у праву си то за наше и хрватске клубове, само такође треба узети у обзир да и у овим условно речено подтакмичењима и једни и други одмарају главне играче. И тачно, приближава се европска кошарка, али више по темпу такмичења него по квалитету, пошто данас буквално осредњи играчи из Европе иду у НБА (Ципсер, Тајс, све неки Немци плус Ражнатовићеви пулени), о врхунским и да се не прича. Мада, ево ове сезоне иде нешто и у супротном смеру, вратили су се неки кошаркаши који су чак и за НБА јаки, видећемо како ће то да изгледа...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby prcko » Thu Aug 29, 2019 10:44 am


User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Plava majica, lopta žuta - SP u basketu, Kina 2019.

Postby Batke » Sat Aug 31, 2019 3:40 pm

Одавно нисам осетио овакву позитивну атмосферу на старту светског првенства
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests