Европско првенство - Немачка 2024.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
zmijuga
Posts: 1942
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Европско првенство - Немачка 2024.

Postby zmijuga » Sat Jun 08, 2024 2:07 pm

Image

No al calcio moderno
Posts: 243
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby No al calcio moderno » Sun Jun 09, 2024 11:16 am

Sasvim dovoljno i idealno je bilo 16 reprezentacija. Ovako ucestvuje svako i razvodni se kvalitet.

ElPadrino
Posts: 556
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby ElPadrino » Mon Jun 10, 2024 8:04 am

Nikad manje nekog osjećaja vezano za EP pogotovo još i što igraju naši. Baš nekako prazno i bez bilo kakve euforije dolazi EP, barem je takav neki moj utisak. Jedva da će neke novine i izbaciti onaj stari dobri časopis sa informacijama vezano za ekipe i organizatora, koje skupljam tamo negdje od 2000tih.

svuda.prisutan
Posts: 550
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby svuda.prisutan » Mon Jun 10, 2024 2:37 pm

Em igramo posle koliko godina neigranja, em nam je ispred nosa. Sledece evropsko u Engleskoj i Irskoj, gde je sve papreno skupo. Ako kojim slucajem dobijemo englesku (a realno necemo da izvucemo jedan bod u grupi), e onda su svi verovali Piksiju.. :mrgreen: A sa Mijailovicem i Spajicem, sanse rastu. :mrgreen:

User avatar
UltrasDoras
Posts: 494
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby UltrasDoras » Mon Jun 10, 2024 3:25 pm

dabogda izgubili sve 3 sa najgorom gol razlikom u istoriji fudbala
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

No al calcio moderno
Posts: 243
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby No al calcio moderno » Tue Jun 11, 2024 8:17 pm

Zasto tako?

User avatar
CamoSurprise
Posts: 320
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby CamoSurprise » Wed Jun 12, 2024 7:21 am



Kako nema interesovanja i loženja? :mrgreen:

A ima već i kalkulacija za treće mesto i ako nije minut odigran... :mrgreen:

https://sportal.blic.rs/fudbal/reprezen ... 8324197001
Gilajdza RIP

ElPadrino
Posts: 556
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby ElPadrino » Thu Jun 13, 2024 8:45 am

Možda bi mogli ove godine i iznenaditi. Isti trener, već uigran sa ovom ekipom, čitava ekipa i stručni štab bogatiji za iskustvo velikog takmičenja, mala očekivanja od javnosti, bez pritiska, zreli momci u najboljim igračkim godinama... Možda bi mogao da se ponovi neki Urugvaj 1930. :mrgreen:

Inače, šta mislite o ovoj modernoj prodaji karata ? Kako sam shvatio mogao si samo preko interneta kupiti karte, što kao prvo znači da nema tapkaroša, što je već udar na fudbalski šmek, koliko god niko ne volio te tapkaroše. Imao si neke lutrije, gdje je pitanje da li ćeš dobiti karte itd ?! I to vjerovatno je sve vezano za nekakve ID-eve, kreditne kartice itd. tj. bilo kakav incident kuc kuc, zdravo zdravo...

chester1984
Posts: 50
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby chester1984 » Thu Jun 13, 2024 6:39 pm

Kako nema tapkarenja ,kad sad prodaju online,meni je lik trazio za kartu ,600e protiv Engleza :evil:

ElPadrino
Posts: 556
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby ElPadrino » Sat Jun 15, 2024 10:40 am

Ima li još iko da ima bojazan da ćemo u prvoj utakmici proći kao sinoć sirota Škotska ? :mrgreen:

User avatar
zmijuga
Posts: 1942
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby zmijuga » Sat Jun 15, 2024 2:36 pm

ElPadrino wrote:Nikad manje nekog osjećaja vezano za EP pogotovo još i što igraju naši. Baš nekako prazno i bez bilo kakve euforije dolazi EP, barem je takav neki moj utisak. Jedva da će neke novine i izbaciti onaj stari dobri časopis sa informacijama vezano za ekipe i organizatora, koje skupljam tamo negdje od 2000tih.


Ima u Mocartu, kao i svake godine, onaj kvalitetni vodič.

ElPadrino
Posts: 556
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby ElPadrino » Mon Jun 17, 2024 9:20 am

Meni je ovo sinoć bilo sasvim pristojno. I što se tiče tribina i što se tiče terena, a pogotovo ulice. Čini mi se da nam u svim segmentima treba malo pameti i smirenosti, a ne uvijek ono naše na "o ruk".

Na terenu su momci odigrali sasvim solidno, s obzirom da sam mislio da nam je 3:0 dobar rezultat. Gol je primljen bukvalno iz sekunde dekocentracije gdje nam je onaj smećar utrčao u prazan prostor i to na najnižeg igrača u ekipi + pitanje da li bi takav ubačaj bio da nije uvijek borbeni Strahinja potkačio malo loptu.
Osim još one prečke Kejna, Englezi nisu pokazali ništa, tako da su jedno od većih razočarenja prvenstva. Nama su bile malo stegnute noge u početku, ali smo kasnije proigrali, što sigurno protiv ovakve ekipe Engleske nije lako. Mladenović je dobro zamjenio Kostića i fino protrčavao po strani. Imali smo i par nekakvih duplih pasova gdje je izbačena odbrana Engleske, čak i par ozbiljnih prilika i situacija.

Ono što može da brine jeste opet ovo kurčenje igrača. Mislim šta očekivati od tih telećih glava zvanih fudbaleri, ali kako nemaš ni trunku profesionalizma da ako te čovjek stavi na klupu ili izvede sa terena da prihvatiš tu odluku. Pa majku mu, zar niko od te teletine ne zna šta je taktika, šta je priprema utakmice, šta je iznenađenje i sve ostalo ??? Po meni, Piksi je večeras izvukao maksimum, nije se kurčio kao što zna sa 3-4-3, nego je malo popunio sredinu da spriječi prebrzu ekipu protiv sebe. Ostavio Tadića vjerovatno kao osvježenje tamo negdje u 70 toj minuti, pokušao i sa nekim ofanzivnim formacijama i što se mene tiče sasvim dobro taktički pripremljena utakmica.
Mitar se jedva kreće po terenu, a SMS je imao bar 10ak promašenih dodavanja. Nekako nam je falio taj pas u prazno ili napadaču u noge da to bude to. Sve u svemu, bez euforije, lagano idemo utakmicu po utakmicu.

Svaka čast i braći što su na ulici još jednom odbranili čast Otadžbine protiv kozojebača i najvećih smećara u istoriji čovječanstva.

User avatar
fuck_off
Posts: 1017
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby fuck_off » Thu Jun 20, 2024 4:34 pm

Говнари, стигли сте!
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 766
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby Bruno Sulak » Thu Jun 20, 2024 5:02 pm

Gacinovicu jebem ti mater! Da li si toliko retardiran?

User avatar
жабац
Posts: 614
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby жабац » Thu Jun 20, 2024 5:49 pm

Gaćinović možda i najboji igrač Slovenije danas.

ElPadrino
Posts: 556
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby ElPadrino » Fri Jun 21, 2024 9:39 am

Ma hajde i Gaćinović, šta se od njega uopšte i očekivalo, ali ona volusina koja je trčala za bekom što nam je zabio gol.. Pa ono je bukvalno nivo pjetlića onakav propust. Katastrofa. Kakva telad..

User avatar
Kecman
Posts: 16
Joined: Tue Jun 05, 2018 3:40 pm

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby Kecman » Fri Jun 21, 2024 6:12 pm

Mislim da je vreme da se Samardžiću da zapaženija uloga u timu, Birmančević može više od Žileta trenutno i definitivno igru bazirati na jednom špicu, ovako ne ide. A svakako posle EP kako god se završilo, pozdraviti se sa Piksetom.

ElPadrino
Posts: 556
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby ElPadrino » Fri Jun 21, 2024 6:34 pm

Ja iskreno ne mislim da je problem u Piksiju, nego u ovoj teladiji od igrača. Kao da neki đavo uđe u njih kad dođu igrati za nacionalni tim.

Zar Piksi može da utiče na odbranu Sergeja prilikom gola ?!
Ili recimo pazi ti molim te izjave "najspremnijeg igrača" u ekipi. Čovjek nije 10 pasova povezao nakon što je ubačen u prvu ekipu. Mitrović jebe majku kad izlazi, Lukić lupa šakama o travu kada treba izaći. Dušan Vlahović koji samom facom pokazuje koji je to nivo nadobudnosti i kurcobolije. Živković mlatara rukama u sred utakmice i nešto dreči, skiči.. Rajković jebe majku Blekiju i tako dalje. Zamislite kako je raditi sa takvih 25 igrača.

User avatar
друг члан
Posts: 1427
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby друг члан » Fri Jun 21, 2024 7:04 pm

Ne udje nikakav djavo u njih, nego su jednostavno losi.
Jadan prosek. Uzmi nasu ekipu po imenima i ko gde igra. Igra Vlahovic u Juveu, ostalo bulja. Sta ti tu mozes ocekivati. Pa od cele reprezentacije niko se u klubu za evropu borio nije, a ne za titulu. Plus paorski mentalitet fudbaler.
Ps. Jovic i Kostic su u ok klubu ali su nebitni ko rezervni tocak
Choose Life

User avatar
pertla
Posts: 1059
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Европско првенство - Немачка 2024.

Postby pertla » Sun Jun 23, 2024 1:49 am

ElPadrino wrote:Ja iskreno ne mislim da je problem u Piksiju, nego u ovoj teladiji od igrača. Kao da neki đavo uđe u njih kad dođu igrati za nacionalni tim.

Zar Piksi može da utiče na odbranu Sergeja prilikom gola ?!
Ili recimo pazi ti molim te izjave "najspremnijeg igrača" u ekipi. Čovjek nije 10 pasova povezao nakon što je ubačen u prvu ekipu. Mitrović jebe majku kad izlazi, Lukić lupa šakama o travu kada treba izaći. Dušan Vlahović koji samom facom pokazuje koji je to nivo nadobudnosti i kurcobolije. Živković mlatara rukama u sred utakmice i nešto dreči, skiči.. Rajković jebe majku Blekiju i tako dalje. Zamislite kako je raditi sa takvih 25 igrača.


naravno da zivkovic mlatara rukama kad se vlahovic ne vraca da pokrije svoju stranu, pa zivkovic ostaje sam protiv dvojice, a covek pritom nije bek, a pogovoto nije bek koji dobro igra odbranu.

problem je apsolutno u piksiju, sto naravno ne abolira igrace od gluposti i svinjarija koje prave na terenu.piksi je bio veliki igrac, ali je isto tako mali trener, koga je on uopste trenirao pre srbije, nagoju?prodaje neke price, kao da mi nismo gledali utakmicu.pritom je i nepismena gluperda, sto i nije cudno, fudbaler.egoista, nadobudan lik, koji je uspeo da iz igraca izvuce i vise od maksimuma kada je preuzeo reprezentaciju, i na foru i pricu im ulio samopouzdanje, sto je cesto dovoljno za selektora, ipak je on veci deo godine bez igraca i utakmica, ali ako iza toga ne stoji znanje kao u nasem slucaju, to je kratkog daha, odnosno jedan ciklus kvalifikacija.

takodje igraci koji su bili nosioci u pocetku su ili nazadovali u karijerama, ili stagnirali, gde su i kako igrali mitar, sergej, tadic...pre 3 godine, a gde igraju sada.

kakvo nam je stanje u drzavi, fudbal je jos i zlatan.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests