Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
svuda.prisutan
Posts: 549
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Tue Jul 06, 2021 12:28 pm

Upravo to sam hteo da procitam.. Mi smo klasicni zamorcici.
A ovo sto se tice maske, nema efekta.. Ti ces da poljubis dete, bratanca, zenu, devojku, bices blizak sa nekim, i taj neko sa nekim trecim i tako dalje, i tako dalje. Jedino ako mislimo da ceo zivot nosimo maske na licima.

User avatar
друг члан
Posts: 1412
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Tue Jul 06, 2021 1:45 pm

Zašto se čudite za nabavku vakcina. Pa mi smo uzeli prego milion doza za neki od onih ranijih gripova da li ptičiji, svinjski jebem li ga. Prosto vrlo, sto vise uzmemo vise ce se novca nekima zalepiti za prste.
Choose Life

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Tue Jul 06, 2021 5:14 pm

Pa mi smo najizdrzljiviji zato i rade testove nad nama. Crnja neki bi skomolo ili debeli amerikanac. I bolje što sve probaju na nama, oni će živeti duže.
(Street Force / Curva Orientale)

смеће
Posts: 29
Joined: Sat May 26, 2018 7:28 pm

Re: Вести

Postby смеће » Tue Jul 06, 2021 6:42 pm

Да пљувачка не фрца, а?
Не бих да осуђујем никога стварно, али да ли мислиш ти који си високообразован да носиш маску читав живот и да ће те она спасти?
Вакцину нисам примио. Не осуђујем никога ко је примио, али тражим да ни мене нико не осуђује јер имам право на то. Не пијем ни антибиотике, кафетине и остала срања, тачније избегавам их до крајњих граница док не пригусти, а не да се одлучујем на такав корак какав је ВАКЦИНА.
Од чега ви живите, да вас питам?
Је ли ради неко у туризму, угоститељству, је ли некоме барем жао тих људи ако ништа друго?
Мени јесте иако нисам из те бранше, али свакако сам финансијски истрпео ово срање, као и већина вероватно. Али неки су изгледа финансијски потковани баш добро да их боли за нас остале.
Ко сме човеку да забрани слободу кретања под оваквим изговорима сулудим?
Да не смем да изађем из свог дворишта, полицијски час?
Шта се учи на Правном факултету?
Ако има ишта добро што је произишло из свега овога, медије (назови медије) сам скроз избацио из свог живота и постао сам тотално неупућен, јер другачије не знам како да сачувам здрав разум.
Умире се и умираће се увек, помирите се са тим, али док си жив мораш да привређујеш, да удишеш ваздух, да живиш.
Како родитељи могу својој деци да набијају маске на лица, ево већ годину дана покушавам да схватим.
Како се нико није побунио што деца у школу не иду. Где се стичу радне навике, где се врши социјализација деце ако не у школи..
Ја се само надам (џабе се надам) да ће једнога дана неко дебело одговарати за ово што се дешавало, и најјадније од свега ми је то што смо и по овом питању почели да се делимо, а мало нам је подела.
Знам да ће се наћи неко после овога уписа да ме изнапушава, али да напоменем - нити сам теоретичар завера, нити антиваксер, нити човек који не верује у вирус. Остао сам без неколико блиских људи, и сви су били по болницама (Србија, Република Српска), и нису имали уопште третман достојан човека у истим.

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Tue Jul 06, 2021 7:00 pm

Маска штити од вируса колико и риболовачка мрежа од комараца...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Jul 07, 2021 12:05 am

eno drugarica debilka je tokom pandemije sahranila dedu, ona i sestra su bile u fazonu a kako da se ne vidjamo, dok je ova bila bolesna i pozitivna.
Ne znam, šta bi se moglo zaključiti iz svega ovoga. Došlo je do veće ekonomske podele na globalnom nivou, bogati su postali bogatiji.
Laži su se širile brže nego proverene informacije, svako je imao svoje mišljenje, svi su bili eksperti. Eto, pokazalo se da je narod u suštini blentav i da kako rasudjuje po informacijama o epidemiji blentavo, tako će rasudjivati i kad ga nešto "pitaju" da odluči na izborima. Šta ja znam, sve u svemu retardiran period skroz. Dokle je maska štitila, pa ja mislim da jeste. Vakcine isto. Neki plus je što će verovatno se brže naći vakcine za neke ozbiljnije bolesti. A to dal se treba vakcinisati, mislim da je objektivno loša stvar što je nepoverenje tu. Jednog dana će doći veće sranje pa će se isto vrteti svašta po mrežama, pa će nam iz dupeta u glavu doći jedino kad se useremo kad je šansa tipa 30 posto da ćeš umreti.


User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Fri Jul 16, 2021 6:58 pm

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2291103
Усташка - нато багра вакцинисана, изумире

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sat Jul 17, 2021 1:03 pm

Јуриј Гагарин добио мурал у Земуну поводом 60 година од 'освајања космоса'

Image

https://www.politika.rs/scc/clanak/4834 ... ja-kosmosa

Mypал совјетског космонаута Јурија Гагарина освануо је у Земуну поводом 60 година од његовог „освајања космоса”, саопштили су данас аутори тог дела - Савез комунистичке омладине Југославије (СКОЈ).

„Јуриј Гагарин је био совјетски космонаут, народни херој Совјетског савеза (ШСР) и добитник бројних других совјетских и међународних медаља и признања, међу којима и југословенских. Један од најпрометнијих булевара југословенске престонице је понео име Јурија Гагарина, по коме се с правом и данас зове”, наводи се у саопштењу.

Према саопштењу комуниста, „преимућство науке, технологије и напретка супериорности социјализма над капитализмом” могло се видети управо на примеру Јурија Гагарина и совјетске космонаутике.

„Ово је уједно и највећа порука првог лета у свемир и јубилеја који данас славимо. Док капитализам руши снове, будућност и живот људи и планете, социјализам их остварује и усавршава. Стога је актуелност борбе за социјализам и победу нових револуција аманет који нам оставља Гагарин”, навели су из СКОЈ-а.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Aug 12, 2021 9:05 pm

https://rs.n1info.com/vesti/nova-rs-gor ... -beogradu/

Giga u napadu pan slavizma udario na dzingis kana
Често одем до на село

ElPadrino
Posts: 533
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Fri Aug 13, 2021 12:44 pm

Image

I pape i dida bili su torcida..

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Fri Aug 13, 2021 1:09 pm

dok je bila aktuelna prica oko podrske sns-u, po meni komentar koji ga je najbolje opisao: "covek koji je uspeo za života da uđe u legendu i izađe iz nje".
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Вести

Postby Etaoin » Fri Aug 13, 2021 5:25 pm

Дефиниција слинавог карактера, само што је некада био део наше приче, па је окренуо ћурак. Нека ужива у Словенији, ваљда му је лепше са бечким коњушарима, као што их је некада звао.

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Sat Aug 14, 2021 4:26 am

Bukvalno bi me za sve boleo patak sta radi i prica samo da pravi pesme kao nekad...
04 X 1945

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Aug 14, 2021 8:42 am

pa dobro napredovao je, bolje Hajduk nego komšinica :mrgreen:

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Sat Aug 14, 2021 10:16 am

Ovo sa salom je sprdnja, svi znaju ko je i sta je Bora. Meni mnogo vise smeta to sto se prodao grandu i slicnim sranjima pa tamo lupa gluposti

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Sat Aug 14, 2021 11:19 am

Čini mi se da se na njihovom albumu iz '99. nalazi ova pjesma:

Седи певач некад чувен
Мртав пијан сав надувен
И дрогиран и шлогиран
Часе празни и булазни
Само лоче и тороше
Каже биће нове плоче

У конзерви на пијаци
Седе само манијаци
Лежи певач испод стола
Тела пуног алкохола
Он је био име славно
Али то је било давно

Када певач пусти гласа
Страшан даса урла маса
Он је био светска класа
Сад је корак од ужаса
Беше оран и упоран
Али сад је већ уморан

Коса му је проређена
Сујета му повређена
То ђто седи међу шљамом
Смета чак и њему самом
Види бившег шампиона
Упишаних панталона

Седи певач у кафани
Дани су му одбројани
Кад је једног дана уст'о
У моменту је посуст'о
И на патос се срушио
И тако је попушио

Сви су били на сахрани
Певач није у кафани
Објавила Политика
Брдо слика покојника
Добио је целу страну
Ал' не може у кафану
Ал' не може у кафану
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

ElPadrino
Posts: 533
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sat Aug 14, 2021 12:36 pm

pertla wrote:dok je bila aktuelna prica oko podrske sns-u, po meni komentar koji ga je najbolje opisao: "covek koji je uspeo za života da uđe u legendu i izađe iz nje".


Ja bih u tu kategoriju dodao i nekada slavnog sportistu Aleksandra Sapica, a danas jednog obicnog beskicmenjaka, 'klimoglavca', prodanu dusu.
Ne mislim da je trebao da skoci u publiku i da se gazi sa covjekom sto mu je bacio sal, mogao je da se zahvali i nastavi po svom. A on se jos okitio. Sto bi rekla jedna istinska legenda u svojoj legendarnoj ulozi "Zinulo vam dupe za pare".

Potrebno je da se napravi jasna razlika izmedju jajara i istinskih legendi, a to nikako vise ne moze biti Bora Corba ( a ni Sapic itd itd).

Sunovrat drustva se manifestuje i na nekadasnje legende i ljudske velicine.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Sat Aug 14, 2021 10:46 pm

Класичан пример синдрома славних особа, навуку се на пажњу и онда би и дупе свог детета дали у замену за публику, паре, медије и слично. Алкохоличар распали, бедник, слина, а некад је био величина..

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Sun Aug 15, 2021 1:20 am

Одавно су њему пороци уништили мозак, образ претворили у линг лонг гуме...И то није од скоро, томе има већ 10, 15 година. Постао је све супротно од текстова његових песама. Певао је женама "Oстани ђубре до краја", оставио је жену због друге, 30 година млађе, бивша се убила после 2 месеца. Од "Баба Јуле" до хвалоспева њеном испрдку Дачићу. "Погледај дом свој анђеле", гледај призоре потресне из Словеније и подржавај оне који НАМ стављају амове.
Џаба му свака врхунска песма, сваки стих, кад није то он. Џаба му дружење са правим шмекерима и мангупима, кад се на крају испостави да им је заједнична једино била љубав према флаши. Пљунуо је на све што је годинама стварао, никад неће бити попут Драгана Николића, Прелета, мени лично нема разлике између Лукаса и њега, осим што ми се, лично, његова музика више свиђа.
Уопште ме не изненађује овај његов потез са шалом Хајдука, пре ми је нелогично да неко ко навија за Хајдук дође на његов наступ, понесе шал и баци га ка њему.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 121 guests