Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Tue Dec 17, 2019 1:22 am

jel znate vi koliko ljudi mora da bude ukljuceno da bi se neka utakmica namestila
pogotovo kad je veca lova u igri, moras da ides na sigurno
govorimo o mecu lige sampiona a ne o beogradskoj zoni
04 X 1945

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Tue Dec 17, 2019 1:23 am

ma koje nameštanje, to su im sad izgovori

Petah Tikva se namešta, ne Liga šampiona

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Tue Dec 17, 2019 11:54 am

njasvi wrote:jel znate vi koliko ljudi mora da bude ukljuceno da bi se neka utakmica namestila
pogotovo kad je veca lova u igri, moras da ides na sigurno
govorimo o mecu lige sampiona a ne o beogradskoj zoni


Колико треба ?
Ја колико сам видио 1 звани жандер одбојкаш.
Који је после уласка 2 минута направио пенал толико ненормалан да то и ђеца од 10 година могу да виде да је рука била са намјером када је било питање проласка даље... И уводиш 3 црна човека на терен у року од 10 мин. загарантована несрећа нека.Па погледајте људи опет колико је то очигледно намјерно урађено...

И клошар португалски шута у звезди пенал, као да нико од наших нема да шутне тај пенал него је он узео да шута, не би ти мени шутао пенала више никада...
Никада ову утакмицу преболети нећу само због читаве драме која се издешавала захваљујући дегенима страним који су доведени за велики новац...

https://youtu.be/g9-usmeBBg8
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Wed Dec 18, 2019 8:43 pm

Miloje otisao iz Zvezde. Terza i banda ga namestili da ode. Novi trener ce biti Dejan Stankovic bez dana iskustva. Inace, doticni je clan nazadnjacke sekte.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby жабац » Wed Dec 18, 2019 10:59 pm

Па и Сава глава је пре преузимања Партизана имао минорну улогу као неки помоћник селектора Црне Горе, мош мислити. Сигурно неће из Реала ил Бајерна да започне тренерску каријеру, већ из матичног клуба, овом је то Партизану а Станковићу Звезда. Па није он синовац од неког ту страначког потрчка, па да му треба веза, човек има јако озбиљну фудбалску каријеру иза себе. Не, најбоље да ће да иде да се кали у Бродарац, па онда да преузме Звезду. Ви сте као неки озбиљан европски клуб, можеш мислити.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Thu Dec 19, 2019 2:32 pm

ode bunkeraš
valjda ćete sad barem sa trojicom da pređete pola u derbijima, malo su dvojica

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Moskri » Thu Dec 19, 2019 2:46 pm

Rođaci wrote:ode bunkeraš
valjda ćete sad barem sa trojicom da pređete pola u derbijima, malo su dvojica

Nije tebi lako, samo Zvezda u glavi, kontam janičarski mentalitet ili tome slično. Sve u svemu, ogroman gospodin, veliki čovek, najbolji trener na ovim prostorima u zadnjih 20ak godina. Sa sruge strane, videćemo šta da očekujemo od Dekija, gradi ozbiljan stručni štab, kontam da će on tu biti u ulozi menadžera.
Opet za rođaci koji samo što se nije rasplakao prošli put kad bilo postavljeno pa sklonjeno.
Image

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby жабац » Thu Dec 19, 2019 3:48 pm

Шта није тачно што је Сатанин рођак написао? Још је добронамерно написао, ваљда ћете сад бити бар мало конкуретни у дербију, губи драж да вас пуне сваки.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Thu Dec 19, 2019 4:56 pm

to im je mantra

"a da ja vas pitam?"

Image

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Moskri » Thu Dec 19, 2019 6:59 pm

Napiši nešto o partizanu čoveče, svaki post ovde ti je o zvezdi, kod vas xy puta gora situaciju nego kod nas na svakom polju a ti samo o zvezdi. Pusti nas da brinemo o Milojeviću, Terziću, bunkeru i šta god, a ti piši o SNS upravi u KK partizan, vučeli, vizuri, miloševiću i šta god se već dešava kod vas.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Moskri » Thu Dec 19, 2019 7:10 pm

жабац wrote:Шта није тачно што је Сатанин рођак написао? Још је добронамерно написао, ваљда ћете сад бити бар мало конкуретни у дербију, губи драж да вас пуне сваки.

A što tebe i njega zabole šta se dešava i šta mislimo o Zvezdinom treneru? Mene kao navijača zvezde apsolutno zabole ko vam je trener i šta se sve dešava u partizanu.

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Thu Dec 19, 2019 7:23 pm

meni je bas iznenadjenje sto je ciganima zapalio miloje
bukvalno uprava nema nijedan argument da kaze "evo zbog ovoga" mislim na sportski deo, sad dal ima nesto van terena jbm li ga
ta prica oko bunkera je meni smesna, sine udji u ligu sampiona ubaci u kasu 20 milki pa makar igrao i najruzniji fudbal na svetu
a ovo oko derbija mozda jeste jedini minus ako mozemo tako da kazemo, mislim ako mu bas trazimo eto to ali sad ispadne kao da nas gani nisu dobili 10 dina pa su zeljni neke pobede u vecitom (pod minus mislim moj utisak je da su se cigani nadali bas nekom izivljavanju nad nama tipa ko vas u evropi kad naguze tako nesto, e toga nije bilo mislim hvala bogu)
04 X 1945

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Thu Dec 19, 2019 8:22 pm

A da li je nekome palo na pamet da ovoga puta Terza, Mrkela, Kokeza, Vucic i drugi nisu bas toliko krivi vec da se Miloju malo smucilo i da se zamorio. Dosao je do liimita koje klub sa ovakvim budzetom iz ovakve lige moze da dostigne. Sve i da smo prosli Olimpijakos cak i da se ponovo plasiramo u LS, mi cemo tamo biti manje vise kanta za udaranje uz povremene bljeske, kao protiv Liverpula. Covek sada ima sansu da kariijeru nastavi u nekom jacem ili bogatijem klubu u nekoj jacoj ligi. Dakle ja ne vidim problem u Milojevom odlasku, iskreno mislim da je sam to zeleo. Uz napomenu da ce se on u nekom trenutku sigurno vratiti kao spasilac, vatrogasac, kada upadnemo u govna.

Ja vidim problem u Dekijevom dolasku. Ne svidja mi se ideja da se neko uci kako da bude trener na Zvezdi. Posebno mi smeta sto je Deki zaista legenda kluba zbog odnosa koji je izgradio sa severnom tribinom i zbog svega sto je cinio za nas. Zaista bih se sjebao ako bismo zbog losih rezultata poceli da mu skandiramo "Deki odlazi".

A kada su u pitanju derbiji, pazite ovo, dve pobede u derbiju i odmah su to plodioci koji uce fudbal, dominiraju, unistavaju, rastavljaju, to svet nije video. Pa sta smo mi trebali da kazemo onomad kada su oni igrali LS kada smo ih na Marakani unakazil sa 3:0, ili za mnoge druge pobede u derbijima koje smo imali. Ali poznato je da u grobarskim mozgovima istorija pocinje od njihove pobede u derbiju, sve pre toga se zaboravlja, kao sto amnezija nastupa prvim neuspehom u derbiju.

Sto bi oni rekli, nismo isti.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby SickOfItAll » Thu Dec 19, 2019 10:58 pm

Ако се не варам, Милоје није ни имао негативан скор у дербијима, него је он био 2-4-2. Свакако, остаће упамћен као један од најуспешнијих тренера у Звездиниј историји, мислим да никада ниједну конференцију нисам испратио емотивно као његову данас.

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby жабац » Thu Dec 19, 2019 11:57 pm

Moskri wrote:
жабац wrote:Шта није тачно што је Сатанин рођак написао? Још је добронамерно написао, ваљда ћете сад бити бар мало конкуретни у дербију, губи драж да вас пуне сваки.

A što tebe i njega zabole šta se dešava i šta mislimo o Zvezdinom treneru? Mene kao navijača zvezde apsolutno zabole ko vam je trener i šta se sve dešava u partizanu.

Немој ми персирати, не верујем да сам баш толико старији. И прочитај мој пост још једном, ваљда ћеш тад скапирати да ми се јебе и за вас и за њих.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Fri Dec 20, 2019 7:47 am

jbg bunkeras, 2x liga sampiona 1x prolece u evropi 2x titula 11 bodova ostavio u amanet..sta bi bilo da nije bunkeras

Derbiji su definitivno bili losi sto se pripreme igraca tice delovali su sto je po meni odvratno dosta nezainteresovano i nemotivisano protiv vas, ali ne znam koliko ste svesni posto nas punite svaki dok je Miloje bio trener, njegov skor u derbijima iako svi imamo utisak da eto je tad Zvezda lose izgledala, a vi jos i da ste nas punili, jeste

2 pobede
4 remija
1 poraz

Dakle opet i tu je napravio pozitivan skor

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Fri Dec 20, 2019 10:13 am

njasvi wrote:meni je bas iznenadjenje sto je ciganima zapalio miloje
bukvalno uprava nema nijedan argument da kaze "evo zbog ovoga" mislim na sportski deo, sad dal ima nesto van terena jbm li ga
ta prica oko bunkera je meni smesna, sine udji u ligu sampiona ubaci u kasu 20 milki pa makar igrao i najruzniji fudbal na svetu
a ovo oko derbija mozda jeste jedini minus ako mozemo tako da kazemo, mislim ako mu bas trazimo eto to ali sad ispadne kao da nas gani nisu dobili 10 dina pa su zeljni neke pobede u vecitom (pod minus mislim moj utisak je da su se cigani nadali bas nekom izivljavanju nad nama tipa ko vas u evropi kad naguze tako nesto, e toga nije bilo mislim hvala bogu)


Slazem se 1/1 sa ovim i slazem se sa Riperovim postom u vezi Dekija.

Ja se iskreno nadam da Deki nece sluziti kao paravan za neki tezak lopovluk. Ne znam...krivo mi je jako zbog Miloja (jedini minus kod njega mi je bio pristup derbijima, sto opet mozda i nije do njega) i opet srecan jer se u klub vratio Dejan Stankovic! Mislim da bi se 99.9999999999999% ljudi slozilo da bi bilo najbolje da je Deki dosao na mesto Mrkele, za Terzu nema kapaciteta ma koliko to smesno zvucalo, jer ipak jedna ljiga mora da bude prvi covek kluba, neko ko zna da se valja u blatu, kao sto je to Covic u kosarci. Nije to mesto za neku legendu ili postenog coveka.

Mislim da je prelazni rok prvo, a onda i komentari posle 100 primljenih golova u LS ove sezone dovelo do toga da Miloje ode. Ipak je ovo Srbija i uspeh, kakav god da je, ne prasta se.

Surova je realnost naseg fudbala ono kolo gde je Partizan izgubio prednost od 2:0 protiv Alkmara, a nas usrali u sred Beograda. S jedne strane mentalitet krave koja sutira kantu sa 50 litara mleka, sa druge strane pickast mentalitet igraca i njihov pristup utakmici protiv Totenhema/Bajerna (ne secam se vise...izbrisao sam iz glave da se to ikad desilo) kao ovce pred klanje. Zasijace nas fudbal par puta u narednim godinama, al to ce biti jako kratkog veka, reda velicine nedelju-dve dana.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Dec 20, 2019 12:17 pm

+ finale kupa

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby st.vuki » Fri Dec 20, 2019 2:51 pm

Hocemo li se ocitaviti u kosarci?

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Fri Dec 20, 2019 6:43 pm

Треба бити приземан и рећи да је Милојевић направио фантастичан посао. Сад му сви замерају неки Бајерн, мршаве дербије итд. Па не играмо ми као барселона па да је неочекивано што нас је бајерн напунио кући. Људи увалили тотенхему 7комада у гостима. Тотенхему који је финалиста лш, и екипа каква ми нећемо бити за 200 година. Јако брзо се заборавља да нас је севојно избациволо из купа пре коју годину.
Па као немамо игру против бајерна. Па наравно да немамо, није ни за очекивати да имамо. Не може југо да се трка с мерцедесом. Не иде. Видело се да је за нас лш као да смо на месец одлетели. Да смо имали целу групу из 4.шешира опет би били последњи. Лига европе је такмичарски неупоредиво боља за наше клубове, али разлика у финансијама није
Choose Life


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 114 guests