Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Fri Oct 04, 2019 8:11 am

stara pizda wrote:Kriminal ne poznaje nacionalnost ;) Ne znam jel se zajebavas ili si ozbiljan sa ovom retorikom

Zajebavam buraz, ironican sam. Ovi Rakicevi Srbi i ekipanod gospodina Radojičića je gora od Siptara.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Fri Oct 04, 2019 11:08 am

Најјаче ми је ово када ове комшије и познаници вичу, добра ђеца све добри ученици ма нису се чули и стоји слика металика мој добар другар. А они мајке поклали изударали убили...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Oct 13, 2019 8:14 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Oct 16, 2019 1:57 pm

Нови напад на Србе у хрватској,

Испред угоститељског објекта у Жупанијској улици у Вуковару око 2.00 часа дошло је до физичког обрачуна између више особа, саопштено је из ПУ Вуковарско-сремске.


"Утврђено је да је шест особа узраста од 18 до 25 година физички напало три особе узраста од 24 и 23 године. У сукобу је једна особа задобила тешке повреде, док су две лакше повређене. Сви су учесници сукоба с подручја Града Вуковара. О догађају је обавештено државно тужилаштво", саопштила је ПУ Вуковарско-сремска.


Према незваничним информацијама нападачи су чланови једне навијачке групе који су физички напали тројицу младића српске националности. Наводно се све догодило након што су тројица младића напустила објекат и кренула према аутомобилима.


Покушавају да их протерају.
Да бар неко да их организује а не да буду глинени голубови.
Ово се не може више трпети.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Oct 16, 2019 3:18 pm

Ето ви из двери ће те да браните Србе и да се бринете о њима заједно са Тадићем и Ђиласом јебем вас забринуте!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Вести

Postby rodney » Wed Oct 16, 2019 3:39 pm

Мићара wrote:Ето ви из двери ће те да браните Србе и да се бринете о њима заједно са Тадићем и Ђиласом јебем вас забринуте!

Dveri su ovde poenta... Ako smo već kod političara, ti si vučićević ovog foruma.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Вести

Postby SickOfItAll » Wed Oct 16, 2019 4:24 pm



Мићаро, јеси ли ово ти?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Oct 16, 2019 6:15 pm

Каква поента о чему причаш?
Овај Обрадовић је класични ђилкош, а посебно се истакао када је од толике муке ушао у везу са жутима, за вријеме тих истих је предан сваки српски војник хагу, за вријеме истих одвојила се Црна Гора, за вријеме истих Косово прогласило независност, за вријеме истих многе фирме уништене и приватизоване, за вријеме истих наши клубови грцали у дуговима о "хулиганима" да не причам и Б92. У чему је поента, нисам ја никакав вучићевић него једном сам рекао док се не цијепа наша земља мени је добар тај ко је на власти. До сада нас је сваки поцјепао....
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Вести

Postby rodney » Wed Oct 16, 2019 6:28 pm

Meni je samo cudno,u najmanju ruku,da ti u trenutku kad se desavaju zesca sranja u zemlji-odrzavaju se izbori u kojoj zemlji?(vrhovni govori i ucestvuje o tim izborima a navodno nismo priznali)Slinin cale valja oruzje,hapse lika koji je to objavio,da ne pricam sta sve jos i desava se stalno realno,a i ovo sto je nexon naveo gore,bacas neuspeli pokusaj fore sa negujmo srpski jezik u vezi dveri, i na pricu u maltretiranju Srba odgovaras o nekim dverima koji su tolko nebitni da je to neverovatno.Sve mi to lici na skretanje sa teme koje proizvode pink i vucicevic.
Nemoj da me pogresno shvatis nisam ni za ovu opoziciju,ali cu da ucestvujem protiv svake od ovakvih vlasti kao sto sam to radio i u vreme ovih gore navedenih govana i ovih sad,ali uvek pod parolom https://pics.me.me/i-dont-believe-in-an ... 895098.png.

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Wed Oct 16, 2019 7:05 pm

Богами од кад је Вучић зајаха Србија је напредовала па ви причајте шта оћете :)

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Вести

Postby rodney » Wed Oct 16, 2019 7:09 pm

Kockalone wrote:Богами од кад је Вучић зајаха Србија је напредовала па ви причајте шта оћете :)

Jeste napredovala,ali u istom smeru ko i Crna Gora,al' mislim da tamo nije cilj.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Oct 16, 2019 7:09 pm

pozajmicu nalog compike (nadam se da nece zameriti) da odgovorim svim ovim micarama.
nadam se da je vecina ljudi do sad jasno shvatila sta je micara ovde i koji mu je posao.

а посебно се истакао када је од толике муке ушао у везу са жутима, за вријеме тих истих је предан сваки српски војник хагу

prvo nije tacno, najvise hapsenja srba optuzenih za ratne zlocinre je izvela manjinska vlada vojislava kostunice podrzana od strane sps-a.
nije uopste bio trazen svaki srpski vojnik, uglavnom samo visoki oficiri i pojedini zlocinci, sto se mene tice SVAKO ko je odstupao od zenevske konvencije zasluzuje sudjenje, ubistva civila, zarobljenika su nedopustiva i velika bruka za nas narod, ne postoji razlog za opravdavanje tih postupaka.
Sad druga je stvar sto smo sve te ratove izgubili i kao gubitnici, naravno da se vise broje nasi zlocini, nego zlocini drugih prema nama,ali to je skroz druga tema.

за вријеме истих одвојила се Црна Гора, за вријеме истих Косово прогласило независност

nije tacno, za vreme referenduma 2006. o crnogorskoj nezavisnosti i 2008. februar, na vlasti u srbiji je bila DSS sa manjinskom vladom i podrskom SPS... nesto ne cujem da prozivas SPS koji je tad bio na vlasti i koji fakticki od 45' do 2019. na vlasti nije bio od januara 2001. do marta 2004...

за вријеме истих многе фирме уништене и приватизоване

unistavanje srpske privrede je pocelo za vreme milosevica, pljacka deviznih ustedjevina, jezda i dafina, piramidalne prevare, to sve je zapoceto od strane slobe, nastavaljeno u vecoj ili manjoj meri od svake vlasti koja je dosla nakon njega.

за вријеме истих наши клубови грцали у дуговима о "хулиганима" да не причам и Б92.

pod ''nasi klubovi'' prepostavljam da smatras zvezdu i partizan, znaci drzavne klubove, a oni nisu bili u bankrotu zahvaljujuci zutima, nego piksiju,dzaji, zeki i bjeki i ostalima, svaka vlast od 1990 i visestranackog sistema je gurala svoje funkcionere u klubove i isisavala njihove budzete koji su prethodno dobro napunjeni od strane drzave. drugo, vise bih voleo da nas drzava i dalje ne voli i gleda preko nisana kao tih godina kada su bile demokrate na vlasti, nego da smo ovako kao danas glavni mezimci drzave i njihova pretorijanska garda, sakupljaci glasova, rusaci savamale i sta sve ne jos... nikad kredibilitet navijaca nije bio na visokom nivou, niti ima potrebe da bude,ali ovo sto se danas desava je sramota i ljaga koje se ove vece grupe nece oprati nikad.

једном сам рекао док се не цијепа наша земља мени је добар тај ко је на власти. До сада нас је сваки поцјепао

slabo te sluzi secanje micara... jel se secas granice karlovac karlobag ogulin virovitica? Ko je ono bese to obecavao u sred krajine? Da nisu vadikavi i njihov tadasnji zamenik a danasnji capo dei tutti capi? isto tako, zar nije ova ista koalicija koja je danas na vlasti, potpisala kumanovski sporazum koji je za rezultat imao da se srpska vojska i policija povuce sa kosova, a kfor i nato udje? Pa zar nisu ovi od danas okrenuli ledja i krajini i kosovu?

Ne pada mi na pamet da promovisem nijednu stranku niti partiju,niti da glumim necijeg advokata, ali sam morao da odgovorim micari, jer se sluzi starom tehnikom odvracanja paznje "drz' te lopova", i sve do 2012 sto se ikada desilo lose srbiji prepisuje ''zutima'', plus jos na to kad se nafiluje nekoliko lazi, tek onda ceo njegov komentar ''ima smisla''...

Sta je sa tetkom iz kanade, sta je sa jahtom na kojoj veliki srbi sa kosova piju sampanjac sa bedzetom pacolijem, sta je helikopterom, sta je sa jos masu afera ove vlasti???
da li se u ovoj drzavi ista lose desilo, ili je ovo zlatno doba? Zasto onda kad je zlatno doba 50.000 ljudi godisnje napusti ovu zemlju?
Zasto ljudi uce bugarski i madjarski jezik masovno? Zasto silna deca izbleglica iz Krajine sada opet traze pasose te iste Hrvatske iz koje su pobegli i beze dalje odavde?
Sa nestrpljenjem cekam tvoj odgovor.
Last edited by čompika on Wed Oct 16, 2019 7:12 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Oct 16, 2019 7:12 pm

У праву си, двери сам убацио због нексона...
Враћамо се опет по стоти пут о КиМ, али давно је то Милошевић крено да сјече у корјену сада су већ постали стабло дебело...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Вести

Postby rodney » Wed Oct 16, 2019 7:20 pm

čompika wrote:
Sta je sa tetkom iz kanade, sta je sa jahtom na kojoj veliki srbi sa kosova piju sampanjac sa bedzetom pacolijem, sta je helikopterom, sta je sa jos masu afera ove vlasti???
da li se u ovoj drzavi ista lose desilo, ili je ovo zlatno doba? Zasto onda kad je zlatno doba 50.000 ljudi godisnje napusti ovu zemlju?
Zasto ljudi uce bugarski i madjarski jezik masovno? Zasto silna deca izbleglica iz Krajine sada opet traze pasose te iste Hrvatske iz koje su pobegli i beze dalje odavde?
+Kosovo
Izgleda da se vesto pravis lud,dveri (najnebitnije ljude na svetu) si pomenuo u sred svega ovoga.To je bila moja poenta
Last edited by rodney on Wed Oct 16, 2019 7:21 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Oct 16, 2019 7:20 pm

Ти од прве реченице си почео са није тачно и само си оправдао све ово што сам написао.

То јесте све се у ствари ово десило са бившим апаратом власти да ли ови или они...

А то поштовање женевске конвенције, можеш да причаш можда у женеви али не и у Србији или у Републици Српској јер смо ми добро осетили њихово поштовање конвенција и пички материна. Од старта си омашио пријатељу!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Oct 16, 2019 7:30 pm

hvala ti sto si iskulirao svaki moj odgovor i izbegao svako moje pitanje, nadam se samo da ce ostatak foruma dobro procitati ovu prepisku i zakljuciti koliko tvoje reci i postovi (ne) vrede.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Oct 16, 2019 7:44 pm

Схвати како хоћеш.
У сваком случају било је много горе стање него сада.
Барем из мог ћошка.
А то што се иде из земље ишло се из земље и за вријеме Југе ништа то ново није а ни старо.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Wed Oct 16, 2019 8:59 pm

Због тог снса и мајмунских кружних токова, сваког дана страхујем за сопствени живот. Као бициклиста, до сада сам избегао 60-70 судара, само захваљујући сопственој памети, тј. предвиђању ситуација. Остале колеге бициклисти су такође препуни сличних искустава...

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Thu Oct 17, 2019 12:28 am

Ljudi koji vladaju Srbijom poslednjih 7 godina su najvece zlo jos od ratova 90 tih. Opozicija koja se tu sama namece je u stvari bivsa vlast + bosko obradovic i plus neke organizacije koje su male, slabe, jake samo na tviteru. Sta je resenje? Resenje je da svako od nas radi u svom mikro svetu svaki dan koliko moze da informise ljude, da ih kroz pricu obavesti o nekom dogadjaju, da podeli sa njima svoje ideje, zdravu priču neku. Onda jednog dana kada kucne cas i dodje do konacnog obracuna mislim da ce rezultat biti jasan. Ovo se nece zavrsiti mirno na zalost, evo zapamtite moje reci, a akteri sukoba nisu sada ni na vidiku, ovi kurtoni 1 od 5 milki, one devojcice sa kikicama i biseksualni decaci nece doneti promenu ni revoluciju. Ocigledno je sa jedne strane ce biti sns uz njih murija i vojska ali sa druge strane ja ocekujem ozbiljnu grupu koja ce ih goniti do Horgosa. Posle tog dana nista vise nece biti isto. Jer ovo stanje je ne odrzivo, nervoza se oseti u vazduhu, rezim srlja iz afere u aferu, iz izdaje u novu izdaju, to je gotova prica. Do slobode ne daj se narode moj!

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Thu Oct 17, 2019 1:22 am

čompika wrote:Sad druga je stvar sto smo sve te ratove izgubili i kao gubitnici, naravno da se vise broje nasi zlocini, nego zlocini drugih prema nama,ali to je skroz druga tema.


Чомпика одузми налог Мариники Тепић.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests