Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 12:29 pm

Врховна команда wrote:Само народ заборавља да су за време демократа постојале институције, судови, већа права наших људи доле, већа слобода, итд....


da moramo priznati da je do 2012 sve na kosovu za srpski zivalj bilo idealno, prosto su ziveli u bajci kao i ostatak srbije. onda su 2012 dosle izdajice i sve je krenulo nizbrdo. mislim ok je biti protv vucica ali ne znam ko normalan moze da bude i da veruje u lazi od onih do 2012. meni su oni i jedni i drugi isti ali ta propaganda da je sve krenulo nizbrdo 2012 je stvarno smesna. to da su isti dokazaju to sto su ovima krivi za sve oni predhodni a njima su za sve krivi oni predhodni tj Sloba. ovi su imali 7 godina da poprave ono sto su uradili ovi pre a ti od pre su imali 12 godina da poprave ono sto je radio sloba. znaci govna i jedi i drugi i svi oni sto kao nisu bili u vlasi a lizu se sa jednim od dve grupacije

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 12:31 pm

Tilt wrote:Info koji sam dobio iz KM. Hapse policajce koji su švercovali ili puštali šverc robe. Sad sam prebacio na Pink, ovo se predstavlja kao da su upali i izvukli 20 nasumično. Šta rade, ljudi, majko mila...



ti verujes u to? opet smo mi srbi krivi za sve? sta nam uradise ovi sa zapada ovo je strasno, nije nam dovoljno sto nas svi optuzuju nego moramo i mi sami.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вести

Postby Tilt » Tue May 28, 2019 12:33 pm

Ne razumem te?
Verujem u ono što mi čovek priča, kao i čovek koji je pre deset dana bio u KM. U prodavnicama ima svega, cene normalne. Normalno da ću u to da verujem nego onome što pričaju na pinku.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Вести

Postby Врховна команда » Tue May 28, 2019 12:33 pm

revolucija wrote:
Врховна команда wrote:Само народ заборавља да су за време демократа постојале институције, судови, већа права наших људи доле, већа слобода, итд....


da moramo priznati da je do 2012 sve na kosovu za srpski zivalj bilo idealno, prosto su ziveli u bajci kao i ostatak srbije. onda su 2012 dosle izdajice i sve je krenulo nizbrdo. mislim ok je biti protv vucica ali ne znam ko normalan moze da bude i da veruje u lazi od onih do 2012. meni su oni i jedni i drugi isti ali ta propaganda da je sve krenulo nizbrdo 2012 je stvarno smesna. to da su isti dokazaju to sto su ovima krivi za sve oni predhodni a njima su za sve krivi oni predhodni tj Sloba. ovi su imali 7 godina da poprave ono sto su uradili ovi pre a ti od pre su imali 12 godina da poprave ono sto je radio sloba. znaci govna i jedi i drugi i svi oni sto kao nisu bili u vlasi a lizu se sa jednim od dve grupacije


Лепо сам написао да демократе нису биле цвећке. Нису били добри али су били бољи него ова данашња говна. Има јасне разлике и лепо пише, нема потребе да ми извлачиш из контекста. Било је и тада лоше за време демократа али сада је много горе. Овакво бахаћење и иживљавање над нашим људима доле је незапамћено, брука и срамота, преко њихових леђа скупљају неке поене, богате се на страху људи.

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 12:36 pm

Tilt wrote:Ne razumem te?
Verujem u ono što mi čovek priča, kao i čovek koji je pre deset dana bio u KM. U prodavnicama ima svega, cene normalne. Normalno da ću u to da verujem nego onome što pričaju na pinku.


jel to razlog da updaju vojno zato sto u prodavnici ima svega? pa i na jugu se prodaje plazma, sta cemo sa tim?

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 12:41 pm

Врховна команда wrote:
revolucija wrote:
Врховна команда wrote:Само народ заборавља да су за време демократа постојале институције, судови, већа права наших људи доле, већа слобода, итд....


da moramo priznati da je do 2012 sve na kosovu za srpski zivalj bilo idealno, prosto su ziveli u bajci kao i ostatak srbije. onda su 2012 dosle izdajice i sve je krenulo nizbrdo. mislim ok je biti protv vucica ali ne znam ko normalan moze da bude i da veruje u lazi od onih do 2012. meni su oni i jedni i drugi isti ali ta propaganda da je sve krenulo nizbrdo 2012 je stvarno smesna. to da su isti dokazaju to sto su ovima krivi za sve oni predhodni a njima su za sve krivi oni predhodni tj Sloba. ovi su imali 7 godina da poprave ono sto su uradili ovi pre a ti od pre su imali 12 godina da poprave ono sto je radio sloba. znaci govna i jedi i drugi i svi oni sto kao nisu bili u vlasi a lizu se sa jednim od dve grupacije


Лепо сам написао да демократе нису биле цвећке. Нису били добри али су били бољи него ова данашња говна. Има јасне разлике и лепо пише, нема потребе да ми извлачиш из контекста. Било је и тада лоше за време демократа али сада је много горе. Овакво бахаћење и иживљавање над нашим људима доле је незапамћено, брука и срамота, преко њихових леђа скупљају неке поене, богате се на страху људи.


ne da nisi bile cvecke nego si bile nagore moguce zlo. nemam nameru da izvlacim iz konteksta nego samo pitam. ok hvala na odgovoru. samo sam hteo da konstatujem da vecina naroda zaboravlja koje i kakve probleme smo imali do 2012 (ne kazem da nemam i dalje) i koliko je izdajnicih poteza vuceno tad. ok je biti protiv vucica i zasluzuje to ali zbog toga ne treba zaboraviti ove od pre

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вести

Postby Tilt » Tue May 28, 2019 12:46 pm

Nešto si promašio ko je koga hapsio I zbog čega.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue May 28, 2019 12:46 pm

kažu Šiptari da su pohapšeni policajci iz tamošnje policije i da među njima ima Srba, Šiptara i Bošnjaka, plus su odveli i neke koji su pravili blokade i nerede

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 12:50 pm

Tilt wrote:Nešto si promašio ko je koga hapsio I zbog čega.


zbog cega, zbog punih prodavnica? imas info od ozbiljnih ljudi prosvetli nas

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вести

Postby Tilt » Tue May 28, 2019 12:56 pm

Nisu upali vojno nego specijalna jedinica policije hapsi pripadnike policije i nekoliko civila koje su označili kao pripadnike kriminalne grupe.
Ja ti kažem da je hapšenje zbog šverca robe. I zato ne može da bude intervencije mirovnih snaga i šta ti ja znam.

A sad ko će da objasni kako oni imaju vojsku, policiju, specijalce i gde su to njihovi policajci rasporedjeni, a gde naši rade. Ne znam evo mozgaj.

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 1:03 pm

Tilt wrote:Nisu upali vojno nego specijalna jedinica policije hapsi pripadnike policije i nekoliko civila koje su označili kao pripadnike kriminalne grupe.
Ja ti kažem da je hapšenje zbog šverca robe. I zato ne može da bude intervencije mirovnih snaga i šta ti ja znam.

A sad ko će da objasni kako oni imaju vojsku, policiju, specijalce i gde su to njihovi policajci rasporedjeni, a gde naši rade. Ne znam evo mozgaj.


a inace da je suprotno bilo bi intervencije mirovnih snaga? isto kao sto je bilo i do sad? znaci po tebi i po tvojim informacijama ovo je sasvim legitiman nacin da se neko obracuna sa srbima(kriminalcima). verujem da ti info daje neki siptar, izvini ali tako mi zvuci.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вести

Postby Tilt » Tue May 28, 2019 1:07 pm

Da ovo je sasvim legitiman način da i jedna i druga politička struktura prave situaciju koja im odgovara.

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 1:15 pm

verujem da isto tako mislis tj da isto takve informacije imas i za 1999. srbi krimanlci i ubice, sasvim je legitimno da ih bombardujemo jer tako pomazemo i siptarima i srbima. da se taj sto ti daje informacije ne preizva slucajno kandic. meni stvarno nije jasno kad i kako smo se mi upecali kao narod na tu propagandu da smo za sve krivi i da je akcija 98, 04 i slicno sasvim legitiman nacin. ocito da smo dva sveta razilicita tako da necu ulaziti u dalju raspravu. hvala na odgovorima

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Tue May 28, 2019 1:59 pm

А кад и како смо се упецали да ваљамо шиптарску гудру?

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Tue May 28, 2019 2:22 pm

pa od kad je najjefrinija, transport jefin granice ne postoje...kakve to veze ima cija je (problem je sto je ima, sto je moderna i sto svaki drugi klinac ne moze da postane vodja neke grupice ako nije prodao 100,150g. ovo pricam u kontesku tog modernog, ima i drugih primera a ne samo po grupama) a i ne verujem da siptarska, vidis tamo hapse ljude sto svercuju cokolade i keks. pa zar mislis da u tako uredjen drustvu ima mesta za sverc droge? ipak smo mi srbi krimanalci i sverceri oni su dobri i fini i pokusavaju da nam pomogu tako sto dole hapse kriminalce tj srbe

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Tue May 28, 2019 2:29 pm

Немој да лупаш, није све било идеално и као у бајци али Север није био интегрисан и овакве акције су биле незамисливе до напредњака.
Мада ови доле су сами за то гласали да их шиптари развлаче кад хоће тако да не треба их жалити.
Безвезе сваки пут кад полиција рутински ради овде људи умисле рат а вучић подиже готовост војске.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Tue May 28, 2019 3:03 pm

Kockalone wrote:Има ли ко какву сигурно информацију шта се дешава на Косово?


Ako je verovati javno dostupnim podacima.

Trenutnu vlast cini manjinska vlada Ramusa Haradinaja (premijer)
Skupstina ima 120 poslanika. Trenutnu vecinu cine 62 poslanika, dok opozicija ima 58.
Od tih 62 poslanika koji cine vecinu, takozvana Srpska lista (kosovski SNS) ima 10 poslanika. Takodje imaju i tri ministarska mesta.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Tue May 28, 2019 5:38 pm

Revolucija brat ima 18 godina,ako i toliko.

Ove vuciceve zajebancije i jeftini skecevi nisu jasni samo deci,izlapelim matorcima i kompletnim idiotima,a cini mi se da je takvih puno u nasoj srbiji.

Jesu srbi na kosovu i metohiji dali podrsku vucicu?jesu.jel vucic zajedno sa siptarima organizuje ove zajebancije i igrarije?organizuje.uglavnom to malo eskalira sa obe strane vise nego sto je dogovoreno,taman za domacu upotrebu.jedino je problem sto od vucica stradaju oni koji slusaju te prolive sto izlaze iz pickoustog,a na kim stradaju nasi ljudi fizicki.

Opet sa druge strane,kad god sam dosao u bilo kakav kontakt sa ljudima iz nase juzne pokrajine,trudio sam se da radim,mislim i delujem sa posebnom paznjom,i to na nacin da ih ne uvredim bilo kako.i onda isti ti ljudi sami sebi kopaju jamu...tuzno.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue May 28, 2019 9:33 pm

Malo sam ukačio šta se dešavalo...realno, smejurija. Koškanje koje koristi samo ekipi oko Vučića i šiptarskog Vučića. Jednima i drugima odgovara tenzija da lože narod kako eto samo što nije rat, a u stvari ruka ruku miluje. Svima odgovara teritorija u Evropi gde ne postoji ni jedan jedini zakon, tj. gde se ne primenjuje ni jedan zakon. Kosovo i Metohija mu dođu kao ona Tortuga, piratsko ostrvo iz Pirata sa Kariba, mesto gde se skrivaju krimosi i koji za taoce koriste ljude koji žive tamo. Ni jednima ni drugima nije u interesu da se reši, kako god, pitanje Kosova i Metohije, jer znaju da im je rok upotrebe istekao tog dana kad budu potpisali šta goda potpišu. Najžalije mi je naroda koji glumi živi zid kriminalcima.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue May 28, 2019 10:02 pm

Слобо када је рекао: "Нико не сме да вас бије!" Он је то и мислио.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 102 guests