Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Mon May 13, 2019 10:37 pm

Znaci sta presece Zalizani, tako ce da bude. Sto se mene tice, odmaraj tebra, iskuliraj, uzivaj u zivotu. Iskreno ne bih voleo da je bilo ko primoran da igra za reprezentaciju. Ako nece, hvala lepo, dovidjenja i to je to. A ove price "mora pitam kevu...", pa brate nemas 10 godina da je zoves da je pitas da li smes da ostanes kod drugara jos pola sata.

Sad ce Rodja da se javi kao #podrska Jokicu, jerbo voli da tera inat, a sustina je da nam igrac kao on jako treba i sustina sustine je da zbog igraca koji su dali milion posto sebe da on sad moze da bude u situaciji da se izdrkava, tj. da pita ekonoma iz Denvera da li je OK da igra za reprezentaciju. Malo postovanja prema tim ljudima koji 99% nece igrati, jer ce ovi bolji od njih moci da igraju.

Nem' pojma. Sve u svemu, sve najbolje Jokara.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
друг члан
Posts: 1412
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Mon May 13, 2019 11:07 pm

Štimara pre Jokića
Choose Life

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon May 13, 2019 11:50 pm

Ne zelim mu nista lose,daleko od toga,ali ovo je stvarno sranje.kontam da je izjava posle izgubljene sedme utakmice,i mene bi smaralo da pricam o tome posle svega.

Ali kome ti druze to pricas,kakav agent kakvi bakraci, ako ti se bude igralo,igraces,sve ostalo je laz."fransizni" igrac,sa takvim ugovorom ne mora nikog nista da pita,vec samo da saopsti svoju odluku.i ako nece da igra,neka kaze i nema problema, i to je mnogo postenije od ovog proseravanja oce kaki nece kaki.ponasa se ko devojcica od 9 godina
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Tue May 14, 2019 12:19 am

Ma sve najbolje mu zelim u njegovoj individualnoj karijeri, ali meni je veca draz i pravednije da momci koji izbore kvalifikacije i daju sve od sebe nose taj dres. Jebiga, mozda i nije uvek rezultat bitan, kako li se ti momci osecaju, da vide da li ce igrati dok njemu dune da timari konja i konsultuje se sa kevom. Valjda znaš, hoću ili neću, da barem kažeš želeo bih da igram, ali nisam siguran da li ću moći. Nego samo nisam siguran, pa buraz nije reprezentacija tu zbog tebe.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Tue May 14, 2019 12:25 am

I sramota jebena da pomeneš u istom intervju-u jebene konjičke trke i reprezentaciju.
Ne znam, treba imati želudac kao selektor pa biti ponizan da prelaziš preko takvih kenjkavih lobanja, iskreno svaka čast Saletu što balansira i što ne pukne. Ja bi jednom kada neko odbije iz nepostojećeg razloga mu zauvek zatvorio vrata repke.
Da im reprezentacija donosi transfere kao u fudbalu, otimali bi se. Ovako to i nije toliko značajno u košarci, pa ih bole kurac.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue May 14, 2019 12:31 am

Opet, igrac kao on nam je preko potreban. Njegovih 10-20 poena, isto toliko skokova i par asistencija na utakmici bi nam mnogo znacilo. Pametan je i treba nam. Sa druge strane, ako niko drugi onda Sale nije zasluzio ovakvo izdrkavanje. Na stranu sve igrace, samo gledajuci Saleta...on covek, ziva legenda, nije ovo zasluzio.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby revolucija » Tue May 14, 2019 7:50 am

Ja ne znam da li smo mi Srbi takvi ili u cemu je problem. Moramo mesecima i godinama da razvijamo neke teorije i da pametujemo oko toga sta treba ili sta ne treba, da li Bog postoji i da li treba da nam neko pruzi matrijalan dokaz :D. Hvala mu na srebru iz Rija i samo nek nastavi ovako. To da li ce igrati treba videti i pricati o tome kad spisak bude gotov ako igra zapusice usta svima koji ga vec godnam mazu(mada boli ga uvo da se cima da nekom zapusi usta) a ako ne igra opet hvala mu sto je kao covek reko da sad ima nesto prece i da ce igrati drugom prilikom, da ima nesto prece kao sto pola nas sa foruma nikad nista nije uradilo za svoju zemlju i uvek ima nesto prece. Bolje tako nego kao neki nasi predhodni spiskovi, pola igraca dodje da bi se zezalo po BG-u videlo rodbinu i drugove, fudbal u tom kontekstu da i ne pominjem. Po meni je bolje reci ne nego da dodje i da ne da 100% veci Srbin i patriota ispada tako

revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby revolucija » Tue May 14, 2019 8:15 am

čompika wrote:Ma sve najbolje mu zelim u njegovoj individualnoj karijeri, ali meni je veca draz i pravednije da momci koji izbore kvalifikacije i daju sve od sebe nose taj dres


stvarno mislis da treba da idemo na SP bez Bogdanovica, Jovica, Kalinica, Bjelice....dug je spisak???

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue May 14, 2019 10:44 am

ultrastito wrote:
Sad ce Rodja da se javi kao #podrska Jokicu, jerbo voli da tera inat



brate to nema nikakve veze sa inatom
za sve prethodne izostanke je imao dobre razloga, sada već više nema
valjda će mu ti roditelji i braća objasniti koliko ljudi u zemlji ustaje noću zbog njega

ja volim da gledam njegove utakmice, nikada mi gledanje bilo kog domaćeg sportiste nije predstavljalo takvo uživanje i to se neće promeniti čak ni ako odbije da igra

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Tue May 14, 2019 11:28 am

I ja poceh da gledam NBA posle toliko godina zbog njega, jer lepo je kada vidis da Srbin plodi po belom svetu. I retardiran nacin na koji su izgubili trecu i sedmu utakmicu jedva mogu da prebolim. Posebno ova poslednja, gde su svi osim Jokica bili apsolutna katastrofa. I delim misljenje, imao je dobre realne razloge da preskoci neko prethodno takmicenje, sada vise nema. Ako sad zelis da se posvetis ne znam cemu, kada si vec prosao sve periode adaptacije i kada si stoprocentno NBA igrac, onda neka mi se napase kurcine.

Jebiga, mi smo kult reprezentacije pravili na beskompromisnoj poziciji selektora koji te ne pita dva puta da li hoces ili ne. Uvek ima ko hoce i moze, pa makar bio i brat Stimara. Ali onda ces biti heroj Denvera, kako nazivaju, fransizni igrac, ali ces u domovini biti prezren.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue May 14, 2019 11:29 am

Treba mu poslati Milicica na vrata :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue May 14, 2019 11:42 am

Miličić je, košarkaški gledano, teška debilčina koju ne treba ni pominjati ili se eventualno treba samo sprdati sa time što je napravio od sebe na terenu
svaka čast za humanitarni rad, ali to je za bensedin i zanimljive linkove i slično, a ne za sportske teme

a što se tiče Jokića, on sigurno nije zaboravio šta su mu sve neka slinava deca i razni debili pisali kad je izostao sa prethodnog takmičenja koje je propustio, zbog čega je i pogasio naloge na društvenim mrežama i verovatno mu nije lako da pređe preko toga

čovek se durio tri utakmice kad ga klub nije podržao nakon kazne zbog "no homo" izjave, pa je šutirao po jednom ili dvaput za 30 minuta, mogu da zamislim koliko ga je sve to oko reprezentacije iznerviralo :lol:

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CREW pg » Tue May 14, 2019 2:07 pm

Mnogo je lezerno to njegovo ponasanje, ako postoji neko neslaganje sa savezom/trenerom treba da saopsti. A realno ga nema.
A itekako je svjestan da cijela nacija ceka da se prikljuci reprezentaciji. Jeste pljuvali su ga, ali on isti je posao za parama i nije razmisljao koje izbore/rizike su drugi dobri igraci pravili - narocito tokom devedesetih.
Prema tome mladic zasluzuje jedan telefonski poziv u roku od 10 dana, i da se stavi tacka na tu pricu. Oces, neces, prijatno.
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"


Bolesni^od^ljubavi
Posts: 847
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue May 14, 2019 2:24 pm

CREW pg wrote:Mnogo je lezerno to njegovo ponasanje, ako postoji neko neslaganje sa savezom/trenerom treba da saopsti. A realno ga nema.
A itekako je svjestan da cijela nacija ceka da se prikljuci reprezentaciji. Jeste pljuvali su ga, ali on isti je posao za parama i nije razmisljao koje izbore/rizike su drugi dobri igraci pravili - narocito tokom devedesetih.
Prema tome mladic zasluzuje jedan telefonski poziv u roku od 10 dana, i da se stavi tacka na tu pricu. Oces, neces, prijatno.

Aj ne seri zivota ti, ti kao ne bi posao za tolikim parama. Ko god tvrdi da ne bi zrtvovao jedno evropsko prvenstvo zarad tolikih miliona je u najmanju ruku licemer teski. Ali sada ako odbije stvarno nema opravdanje.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Tue May 14, 2019 3:06 pm

Daj bre Rodjo, klinci ga napusavali na drustvenim mrezama pa sada nece da igra. Da je tako, nijedan nas sportista ne bi igrao, jer mislim da ne postoji slucaj da mi nekog nismo napusili, pa ga dizali pa ponovo napusavali. I za to je dovoljno jedan los potez, izgubljena lopta, jedan poraz u bilo kom sportu. Po tome englezi ne bi smeli da imaju reprezentaciju u fudbalu, jer njihovi mediji kako ih kasape kada imaju i najmanji kiks, to ovde jos nije vidjeno.

A kolektivno cemo ga napusavati jos strasnije ako sada odbije da igra. Od najveceg srpskog sina preko bare postace klasican pusac kurca koga cemo proganjati na svim jutjub klipovima, forumskim raspravama i gde god se njegovo lice pojavi.

Mislim da je i nama i njemu jasno, ovo je prelomna odluka za njega, nema ovde laganog resenja. Ili nece igrati za reprezentaciju gde ce biti brutalno pljuvan dok je ziv, ili ce da igra za nas i to dobro da igra (da ga ne bismo jos gore napusavali ako obuce reprezenntativni dres i odigra lose). Dakle ovde je bukvalno ili ili, nakon ovog mondobasketa ili postaje heroj nacije ili izdajnik. Zasto, zato sto je ovo Srbija i tako se to ovde radi :D

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby idemoo » Tue May 14, 2019 3:21 pm

Помазиће коње Звонка Богдана

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue May 14, 2019 3:28 pm

riper wrote:Daj bre Rodjo, klinci ga napusavali na drustvenim mrezama pa sada nece da igra. Da je tako, nijedan nas sportista ne bi igrao, jer mislim da ne postoji slucaj da mi nekog nismo napusili, pa ga dizali pa ponovo napusavali. I za to je dovoljno jedan los potez, izgubljena lopta, jedan poraz u bilo kom sportu. Po tome englezi ne bi smeli da imaju reprezentaciju u fudbalu, jer njihovi mediji kako ih kasape kada imaju i najmanji kiks, to ovde jos nije vidjeno.

A kolektivno cemo ga napusavati jos strasnije ako sada odbije da igra. Od najveceg srpskog sina preko bare postace klasican pusac kurca koga cemo proganjati na svim jutjub klipovima, forumskim raspravama i gde god se njegovo lice pojavi.

Mislim da je i nama i njemu jasno, ovo je prelomna odluka za njega, nema ovde laganog resenja. Ili nece igrati za reprezentaciju gde ce biti brutalno pljuvan dok je ziv, ili ce da igra za nas i to dobro da igra (da ga ne bismo jos gore napusavali ako obuce reprezenntativni dres i odigra lose). Dakle ovde je bukvalno ili ili, nakon ovog mondobasketa ili postaje heroj nacije ili izdajnik. Zasto, zato sto je ovo Srbija i tako se to ovde radi :D


kažem ti, jako je čudan i često se duri, ne bi pogasio te naloge da mu nije smetalo to što su mu pisali
svaki put kad su ga izbacile sudije sa utakmice, naredne 2-3 utakmice se durio, isto su i Ameri primetili i komentarisali mnogo puta
ogromno dete


a da je ovo Srbija i da se ovde tako radi, ne bismo se nadali da će ona splavarska govna da urade nešto svaki put, iako uvek kažemo da nećemo
ovde se ništa ne radi iz pricipa, jer nikakvi principi i ne postoje, osim da se ili maksimalno ložimo ili kunemo sve do pedesetog kolena

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue May 14, 2019 4:01 pm

Kosarkaska i vaterpolo reprezentacija su ostale kao jedine svetle tacke u nasem sportu. Pojam i sinonim za patriotizam, za jedinstvo, za svetinju. Sve ostalo su uspeli da sjebu.

Ovo sto Jokic radi ce ostaviti posledice na buduce generacije, koje su za sada u sustoj suprotnosti principima na kojima se gradio upravo taj kult kosarkaske reprezentacije. Sve vise klinaca ce biti u fazonu da savez i cela drzava treba da ti ljubi dupe i da budu zahvalni ako ti preko one stvari odlucis i odigras prvenstvo, da nacionalni dres stavis iza para. Generacija koja je sada na celu saveza, pa i ova generacija koja sada igra to nije radila, a cak i da je radila, to se nije odrazilo na reprezentaciju. Izuzev onog sramotnog EP kod nas, na svim takmicenjima se dao maksimum.

Najpostenije bi bilo da je rekao zanima me reprezentacija, hocu da igram - ne zanima me reprezentacija, jurim kes, igram za sebe. Nema problema, svako dobro, hvala sto si nam rekao. Ovo durenje...opet kazem, nema 10 godina da mora da pita roditelje da li sme da ostane napolju jos pola sata.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CREW pg » Tue May 14, 2019 5:05 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:
CREW pg wrote:Mnogo je lezerno to njegovo ponasanje, ako postoji neko neslaganje sa savezom/trenerom treba da saopsti. A realno ga nema.
A itekako je svjestan da cijela nacija ceka da se prikljuci reprezentaciji. Jeste pljuvali su ga, ali on isti je posao za parama i nije razmisljao koje izbore/rizike su drugi dobri igraci pravili - narocito tokom devedesetih.
Prema tome mladic zasluzuje jedan telefonski poziv u roku od 10 dana, i da se stavi tacka na tu pricu. Oces, neces, prijatno.

Aj ne seri zivota ti, ti kao ne bi posao za tolikim parama. Ko god tvrdi da ne bi zrtvovao jedno evropsko prvenstvo zarad tolikih miliona je u najmanju ruku licemer teski. Ali sada ako odbije stvarno nema opravdanje.


Saberi se i koncetrisi kad citas, koristice ti. Ako odlucis da ides za parama, to je legitimno. Isto je legitimna reakcija navijaca koji se uzdaju da ce jedan od najboljih igrac igrati za reprezentaciju.
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 100 guests