Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Wed Feb 20, 2019 8:20 pm

Овај клип је некако прошао испод радара, а луђи је од претходног...


User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Вести

Postby Swallow » Wed Feb 20, 2019 8:54 pm

MARKER wrote:Овај клип је некако прошао испод радара, а луђи је од претходног...






https://youtu.be/x9XorjBib44?t=21 :mrgreen:

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Fri Feb 22, 2019 2:16 pm

vinjakboy wrote:
Kockalone wrote:Каквих болесника у коментарима. Од кад је интернет доживио експанзију баш је лако примијетити колико је народ пун мржње, зависити, пакости...


Што, мислиш да Вучићеви симпатизери не заслужују по један рак мозга да их натенане грицка? Добро, можда не баш рак мозга, јер прво треба имати мозак...


Не сматрам да заслужују, нити желим било коме. Због чега би желио зло некоме само због тога што има другачије политичко мишљење од мене? Прије пар дана се расправљаш и кољеш са оним комунистом, а сад испада да си ко и он.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Fri Feb 22, 2019 6:59 pm


revolucija
Posts: 32
Joined: Wed Jan 16, 2019 12:56 pm

Re: Вести

Postby revolucija » Sat Feb 23, 2019 9:18 am

vinjakboy wrote:
Што, мислиш да Вучићеви симпатизери не заслужују по један рак мозга да их натенане грицка? Добро, можда не баш рак мозга, јер прво треба имати мозак...


ja mislim da ti zasluzujes to sto prizivas, malo tebi a veci deo tvojoj porodici. jel si svestan koliki si debil ispao, probaj nedeljom da ides malo u crkvu mozda se i promene tvoji pogledi na svet i tvoje navike. ovako se ne pise dobro ni tebi a jos manje nekom na kog imas uticaj u vaspitanju ili slicno.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Sat Feb 23, 2019 9:59 am

revolucija wrote:
ja mislim da ti zasluzujes to sto prizivas, malo tebi a veci deo tvojoj porodici. jel si svestan koliki si debil ispao, probaj nedeljom da ides malo u crkvu mozda se i promene tvoji pogledi na svet i tvoje navike. ovako se ne pise dobro ni tebi a jos manje nekom na kog imas uticaj u vaspitanju ili slicno.


Важи, само што ти не можеш да знаш да ли ја то заслужујем или не. Са друге стране, неко ко подржава или активно учествује у овој катастрофи која нас је задесила заслужује све најгоре, од чега је смрт у најгорим мукама тек прва ставка. Ти их толериши и бори се за њихове душе, ја сам пресушио са толеранцијом.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Sat Feb 23, 2019 10:22 am

Kockalone wrote:Не сматрам да заслужују, нити желим било коме. Због чега би желио зло некоме само због тога што има другачије политичко мишљење од мене? Прије пар дана се расправљаш и кољеш са оним комунистом, а сад испада да си ко и он.


Jесам ли исти као усташе ако им желим да поцркају? Не ради се овде о другачијем политичком мишљењу. Другачије мишљење је кад, на пример, ти и ја расправљамо (да је и даље заједничка држава) која краљевска династија треба да влада. Овде на талону имамо конкретне потезе и сасвим довољно времена (шест и кусур година) да видимо где воде ти потези. Након свега тога, нема више расправе је ли ово или оно добро или лоше, то је већ јасно, остаје само да се пребројимо.

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Вести

Postby Banda Descontrolada » Sun Feb 24, 2019 7:49 pm

U Venecueli je izgleda pitanje trenutka kada ce da pocne rat.
Ne znam sta im je gore. Da li to sto ce ih napasti amerika ili to sto ih Rusija brani.
Vecchie maniere!

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Sun Feb 24, 2019 10:14 pm

Sirijce su Rusi branili (kao i svoje interese tamo) , i dobro su prosli.

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Вести

Postby suburban rebel » Mon Feb 25, 2019 2:22 pm

vinjakboy wrote:
Kockalone wrote:Не сматрам да заслужују, нити желим било коме. Због чега би желио зло некоме само због тога што има другачије политичко мишљење од мене? Прије пар дана се расправљаш и кољеш са оним комунистом, а сад испада да си ко и он.


Jесам ли исти као усташе ако им желим да поцркају? Не ради се овде о другачијем политичком мишљењу. Другачије мишљење је кад, на пример, ти и ја расправљамо (да је и даље заједничка држава) која краљевска династија треба да влада. Овде на талону имамо конкретне потезе и сасвим довољно времена (шест и кусур година) да видимо где воде ти потези. Након свега тога, нема више расправе је ли ово или оно добро или лоше, то је већ јасно, остаје само да се пребројимо.


To nije drugačije misljenje, to je debilizam. :mrgreen:

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Вести

Postby Banda Descontrolada » Mon Feb 25, 2019 4:40 pm

Очајник wrote:Sirijce su Rusi branili (kao i svoje interese tamo) , i dobro su prosli.


Bas su dobro prosli. Zemlja im razorena i sjebana i nece doci sebi godinama. Nisu zastitili Libiju,nisu nas,nece ni Venecuelu.
Inace,Gvaido,americka marioneta,otvoreno poziva na vojnu intervenciju sjedinjenih drzava,a sto je najgore ogroman broj gluperdi u Venecueli to podrzava.
Vecchie maniere!

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Feb 25, 2019 4:50 pm

То нешто као Грузија и Украјина?

Него има нову вест,

Садашње стање ЕУ не омогућава пријем нових чланица
25.02.2019.
„Али пошто смо ми ваши пријатељи, дужни смо да вам кажемо истину: садашње стање Европске уније не омогућава нова придруживања у задовољавајућим условима како за саму ЕУ, тако и за нове државе које би јој се придружиле“, поручила је Лоазова. Она је додала да је неопходно реформисати ЕУ и извршити ревизију њеног функционисања.


ЕУ нема алтернативу.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Mon Feb 25, 2019 5:32 pm

Banda Descontrolada wrote:
Очајник wrote:Sirijce su Rusi branili (kao i svoje interese tamo) , i dobro su prosli.


Bas su dobro prosli. Zemlja im razorena i sjebana i nece doci sebi godinama. Nisu zastitili Libiju,nisu nas,nece ni Venecuelu.
Inace,Gvaido,americka marioneta,otvoreno poziva na vojnu intervenciju sjedinjenih drzava,a sto je najgore ogroman broj gluperdi u Venecueli to podrzava.


мењаш тезе, земља им је сјебана и пре руске интервенције и била би и без ње сјебана, поента је да је Сирија издржала агресију без уступака, ИД уништена, запад попушио а власт остала

што се нас тиче тада ова Русија није ни постојала а и да би ти неко помогао мораш и ти нешто да понудиш

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Mon Feb 25, 2019 6:40 pm

Banda Descontrolada wrote:
Очајник wrote:Sirijce su Rusi branili (kao i svoje interese tamo) , i dobro su prosli.


Bas su dobro prosli. Zemlja im razorena i sjebana i nece doci sebi godinama. Nisu zastitili Libiju,nisu nas,nece ni Venecuelu.
Inace,Gvaido,americka marioneta,otvoreno poziva na vojnu intervenciju sjedinjenih drzava,a sto je najgore ogroman broj gluperdi u Venecueli to podrzava.


Jeсте, да су потпали под ИСИС, Сирија би процветала.
А нама нису помогли јер ни себи нису могли помоћи.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Mon Feb 25, 2019 7:45 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Mon Feb 25, 2019 10:10 pm

vinjakboy wrote:
Kockalone wrote:Не сматрам да заслужују, нити желим било коме. Због чега би желио зло некоме само због тога што има другачије политичко мишљење од мене? Прије пар дана се расправљаш и кољеш са оним комунистом, а сад испада да си ко и он.


Jесам ли исти као усташе ако им желим да поцркају? Не ради се овде о другачијем политичком мишљењу. Другачије мишљење је кад, на пример, ти и ја расправљамо (да је и даље заједничка држава) која краљевска династија треба да влада. Овде на талону имамо конкретне потезе и сасвим довољно времена (шест и кусур година) да видимо где воде ти потези. Након свега тога, нема више расправе је ли ово или оно добро или лоше, то је већ јасно, остаје само да се пребројимо.


Нијеси исто ко усташе него ко кумунисти :mrgreen: с тим што су комунисте имале 10 пута више разлога да мрзе своје политичке противнике него што ви имате данас да мрзите Вучића.


User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Wed Feb 27, 2019 4:54 pm

ТОВАРИ МАГАРЕ ДОК СУ МУ НОГЕ У БЛАТУ!

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=02&dd=25&nav_category=1262&nav_id=1509894
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Thu Feb 28, 2019 12:51 am

Kockalone wrote:Нијеси исто ко усташе него ко кумунисти :mrgreen: с тим што су комунисте имале 10 пута више разлога да мрзе своје политичке противнике него што ви имате данас да мрзите Вучића.


Исти сам само у једном аспекту, а тај је да желим да им вратим истом мером за оно што су нам урадили. А што се Вучића тиче, ти и ја никад нећемо да се разумемо око тога. Ти си из Црне Горе и, колико могу да приметим, Милов симпатизер. Како ја онда теби да објасним какво је Вучић зло, ако ти немаш проблема са истим таквим системом, само на мањој сцени? Наравно, ту је и проблем адекватне терминологије, јер док ти причаш о политичким противницима, ја говорим о разлици између добра и чистог зла.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 105 guests