Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby idemoo » Wed Feb 20, 2019 8:20 pm

Рођаци је Јокићев бот

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Celavac » Wed Feb 20, 2019 11:12 pm

Ови што пљују Јокића , гледају сваки меч осталих срба у НБА или?

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby kocka » Thu Feb 21, 2019 11:56 am

Kit_Karson wrote:http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/32/kosarka/3427683/jokic-ne-razmisljam-o-svetskom-prvenstvu.html

И после што ме нервира? Класичан безмозгаш који ни о чему другом не размишља осим о убацивању лопте кроз обруч. Најобичнији сноб, без става у животу. Капирам да није рекао ни да ни не, да је под утиском са Ол стара, али... Срећан сам што ниједном нисам гласао у коментарима за његов избор на ол стар утакмици. Плус што дечко уопште није ни помислио да не обуче лгбт дрес сад за викенд. Добро, можда и подржава то, ко зна. Не кажем ни да је Матић пчелица зато што је одбио да носи дрес са оним цветом за страдале британске војнике, али некако ми Јокара иде на ђокару од самог појављивања. Ко год је тренирао кошарку, сигурно је имао у екипи овако неког центра који не хаје ни за шта у животу сем кошарке. И да, боли ме тукидид што хоће да обезбеди пензију у НБА. Путуј, игумане


Дечко је кошаркаш, то му је посао. О чему би он осим кошарке требало да размишља ?

Сноб је зато што шта ?

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Пери » Thu Feb 21, 2019 12:15 pm

A pritom Denver nosi te dresove 30 godina unazad

Image

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Thu Feb 21, 2019 12:19 pm

Jel vam lakše sad kad su 30 godina pederi :)
Choose Life

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Пери » Thu Feb 21, 2019 12:25 pm

Cak bih rekao da sam i ponosan! :lol:

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kit_Karson » Thu Feb 21, 2019 12:44 pm

Он представља тамо себе пре свега, за разлику и од Богдановића, Бјелице и донедавно Теодосића, на које сви гледамо као српске репрезентативце. Јокић гради причу само за себе. Погледајте Теодосићев гест, зато ће увек да буде вољенији од овог. Наравно, Теодосић има 32 године, овај је на почетку каријере... Сакраменто и Клиперсе погледам кад стигнем. Треба да се пљује док год избегава репрезентацију и измишља разлоге да не игра, није једини који је уморан после сезоне.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby kocka » Thu Feb 21, 2019 1:01 pm

Наравно да представља самог себе у осталом као и сваки други играч из Републике Србије. Шта је ту сада Јокић другачији и специјалан у односу на Бјелицу на пример?

То је све посао, имаш уговор, имаш плату, имаш обавезе, као да возиш камион по Америци, једино што играш кошарку.

Гледаш лепо кошарку, уживаш у добрим потезима. Или не гледаш, ако ти је врхунац кошарке евролига онда гледаш њу и то је то.

Играње за репрезентацију није обавеза. Ако се Јокићу не игра, што би играо ?
Last edited by kocka on Thu Feb 21, 2019 1:08 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Feb 21, 2019 1:04 pm

brate Teodosić je bio zakucan za klupu, ovaj vodi ekipu koja je druga na zapadu
nebo i zemlja, potpuno neuporedive stvari

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kit_Karson » Thu Feb 21, 2019 1:48 pm

Moжда и нисам у праву, али је јаче од мене. Подсећа ме на било ког американизованог Србина, какав је и добар део његових фанова. Не мислим овде на вас двојицу, нити посматрам НБА као циркус. Волим и евролигу и НБА, али зар врхунац каријере једног спортисте не би требало да је наступ за своју земљу? Ако га води само новац, а нимало емпатије према националном тиму, нећу да кажем ниједну лепу реч о њему. Превише је индивиуализован (да не кажем уображен), његов тим су Нагетси, а не наша репстација

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Feb 21, 2019 2:09 pm

ali kako? igrao na OI, iz potpuno razumljivih razloga propustio EP i sad neće da u februaru kažu da će sto posto sigurno da igra za repstaciju
Miško reče da će verovatno da igra, Đorđević bio gost Denvera nekoliko dana, ništa negativno nije rekao, sve super

lik je baš najklasičniji mogući Vojvođanin, nikako Amer :mrgreen:
Last edited by Rođaci on Thu Feb 21, 2019 2:10 pm, edited 1 time in total.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Thu Feb 21, 2019 2:10 pm

Ja nemam neki hejt prema Jokicu. Volim ujutru da pregledam statistiku i pogledam hajlajtse. Verujem da ce igrati za reprezentaciju kada bude trebalo. Ako ne bude, onda cu da kenjam najgore po njemu, jer mi ionako najvise mrzimo nekog koga smo ranije gotivili.

Meni je drago sto kosarkasi nikada nisu billi u fazonu "da nam je igrao ovaj mi bismo uradili to". Ne brate, proslo EP otisli smo sa onakvim timom, svi zivi ispovredjivani i igras za zlato na jednu i po loptu. I jos su smoreni na kraju sto nisu osvojili zlato. To je mentalitet pobednika, ne zavisi on da li ce Jokic igrati ili nece igrati.

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Celavac » Thu Feb 21, 2019 2:15 pm

Да си погледао неку утакмицу денвера видео би кога представља.
Одбијеш реп. због јаког уговора , и толико те вређају да помислиш да је човек неки убица, педофил.. Чак одлазе на америчке странице и пишу да га сви мрзе овде и драго им је , исркрено ме боли курац да л ће да игра , ја сам задовољан кад видим српске заставе у пуном кадру после његовог коша.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kit_Karson » Thu Feb 21, 2019 3:10 pm

Ни ја га не мрзим, само ми дечко делује незрело и да мисли само на своју гузицу. За разлику од осталих наших кошаркаша у НБА који би дали све од себе да могу да заиграју за репрезентацију . Нит сам га величао, једноставно изгледа као да га боли ђока за Србију. Исти став сам имао и према Стојаковићу после ЕП 2003. Исто као што не знам да ли би се заузео као Дивац да осуди бомбардовање у сред ЦНН-а, пре бих рекао да би се почешао по јајима.
Али добро, ја на то гледам као сваки патриЈота у пола 8, Јокић је прави пример како се представља Србија у свету. А ја ћу да поједем сва говна која сам изасрао кад буде заиграо за Србију.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Feb 21, 2019 4:08 pm

Ja na njegovom mestu namerno ne bi igrao za reprezentaciju posle sve one pljuvacine po njemu gde god se pojavi njegovo ime. Koji kurac da igram za mentolcine koje me pljuju gde god stignu, ma cao zdravo. Kapiram da svi ovi koji ga pljuju da im stavis 150 milki sa jedne strane i jedno evropsko sa druge da bi svi uzeli evropsko. Ma vazi.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Thu Feb 21, 2019 4:19 pm

Кога заболе шта би био избор људи?
Он је ретардирани спортиста који је далеко преплаћенији од возача камиона који ради стварно неки посао и доприноси неком нешто за разлику од неког спортисте који не може да састави три реченице и који суштински не значи ништа.
Служи да забавља људе као што су то радили луде у средњем веку.
Људи могу да га пљују, воле или раде шта год хоће, томе служи, да се људи празне и замајавају.
Ако људи сматрају да је говно што неће да игра за репрезентацију, треба да га пљују.
Много ми га је жао што баца на кош и за то зарађује $150 милиона и јебава најбоље рибе.
Тежак је то живот, рударски. Тешко је тој напаћеној души.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Feb 21, 2019 4:36 pm

Pa jel on kriv sto je stanje takvo da sportisti zaradjuju abnormalne sume?ti bi sigurno rekao puno mi je to,dajte mi za racune i hranu,i da mi ostane 100e mesecno.ne mlati molim te
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Thu Feb 21, 2019 4:41 pm

Nisam debil da njegove uspehe koristim kao supstituciju za sopstvene neuspehe u mom životu, isto tako nisam patološki slučaj da ga pljujem do daske, da mu želim sve najgore. Samo brate neka kaže oću igram, neću igram, budi muškarac, pokaži karakter, donesi odluku i drži se iste. Mojne ova neka preseravanja ne znam, videću, možda da, možda ne.
З В Е З Д А Л Е !

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Thu Feb 21, 2019 4:53 pm

pertla wrote:Pa jel on kriv sto je stanje takvo da sportisti zaradjuju abnormalne sume?ti bi sigurno rekao puno mi je to,dajte mi za racune i hranu,i da mi ostane 100e mesecno.ne mlati molim te


Какве везе имам ја и могуће моје одлуке или пак твоје у целој причи?
Ради се о томе да је његов посао да га пљују, навијају, глупирају и тако то.
То је смисао спорта.
Чему они другом служе?
Да нешто не стварају? Праве? Копају руду као они несрећници у дубоким јамама да би имали струју да видимо и да волимо нашег Јокару?
Радите за пар стотина евра ко зна шта по десет сати и још правдата незреле мамлазе који ће после уткамице на сплав или неки клуб да се дружи са манекенкама, глумицама и водитељакама док га ви гулите на Лизу преко малог тв екрана.
Чуј да га не пљују.
А хоће ли јунак да се одазове на војни позив ако крене неки рат? Колико знам ниједан спортиста то није урадио током деведесетих.
Исправите ако грешим.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby svuda.prisutan » Thu Feb 21, 2019 5:10 pm

Meni je sad Kalinic ogavniji od Jokica. Ona izjava mu nije trebala, ne znam zasto je uopšte imao potrebu da tako nesto izjavi. Sto se tice Jokica, kako su mogli Bogdan i Bobi da igraju na EP, a on nije hteo, vec je zeleo individualno da radi? Pa mogli su i Bobi i Bogdan da rade na sebi tokom leta, ali nisu.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests