Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Vicste97
Posts: 45
Joined: Mon Apr 11, 2016 6:21 pm
Location: SoneStraneDrine

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Vicste97 » Sun Jan 06, 2019 11:08 pm

Ima Srba, ima jos !


Да воли свој град не би себе мењо нагло, по основним принципима себе газиш стално !

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Tue Jan 08, 2019 2:37 pm

:lol: :lol: :lol:
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Џими Заказака » Wed Jan 09, 2019 11:45 am

Image

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Banda Descontrolada » Thu Jan 10, 2019 7:10 pm

Trou bek...

Vecchie maniere!

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Врховна команда » Thu Jan 10, 2019 7:16 pm

Banda Descontrolada wrote:https://youtu.be/getOmgv5-oU
Trou bek...


Испливала је скоро позадина тог догађаја. Служба за ванредне ситуације је стигла на терен а пре њих и екипа Црвеног крста којој је било наређено да не мрдају док ппв не одради лични маркетинг пред камерама. Тек након пола сата кад је ппв завршио, онда су људи из Црвеног крста добили зелено светло да ураде свој посао а камере и екипа ппв-а су одавно отишле.

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Banda Descontrolada » Thu Jan 10, 2019 7:39 pm

Jos jace je bilo ono Tisina tamo vezano za biblijsku katastrofu u Sapcu kada je drzao govor kao da govori u filmu strave i uzasa.
Legendarna recenica je bila ja mogu da posaljem sina,oca i brata i nemam koga vise :D,a govor kao da pocinje rat... Pamtim i koliko je omladinaca nasjelo na tu pricu tada pa su puni elana isli u Sabac organizovanim busevima(mnogi drugari su me kritikovali sto necu sa njima tada),svi nalozeni kao da idu u rat,otisli u Sa i kao branili nesto,a u sustini nije bilo ni potrebe da se brani nego je vucko zelio da iskoristi poplavu da skine lokalnu vlast.
Vecchie maniere!

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Врховна команда » Thu Jan 10, 2019 8:13 pm

Banda Descontrolada wrote:Jos jace je bilo ono Tisina tamo vezano za biblijsku katastrofu u Sapcu kada je drzao govor kao da govori u filmu strave i uzasa.
Legendarna recenica je bila ja mogu da posaljem sina,oca i brata i nemam koga vise :D,a govor kao da pocinje rat... Pamtim i koliko je omladinaca nasjelo na tu pricu tada pa su puni elana isli u Sabac organizovanim busevima(mnogi drugari su me kritikovali sto necu sa njima tada),svi nalozeni kao da idu u rat,otisli u Sa i kao branili nesto,a u sustini nije bilo ni potrebe da se brani nego je vucko zelio da iskoristi poplavu da skine lokalnu vlast.


Ја сам једна од тих будала која је ишла да помогне људима али није ми жао јер стварно је било драматично и критично, није за шалу. Е сад, то што је у позадини он радио друге ствари, то је већ постао стандард али сад је Шабац слободан мада ако не буде неке конкретне вајде од протеста, мислим да ће изгубити ту независност тренутну и да ће Шабац пасти опет под снс...


Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Хајдучија » Fri Jan 11, 2019 11:20 am

Врховна команда wrote:
Banda Descontrolada wrote:Jos jace je bilo ono Tisina tamo vezano za biblijsku katastrofu u Sapcu kada je drzao govor kao da govori u filmu strave i uzasa.
Legendarna recenica je bila ja mogu da posaljem sina,oca i brata i nemam koga vise :D,a govor kao da pocinje rat... Pamtim i koliko je omladinaca nasjelo na tu pricu tada pa su puni elana isli u Sabac organizovanim busevima(mnogi drugari su me kritikovali sto necu sa njima tada),svi nalozeni kao da idu u rat,otisli u Sa i kao branili nesto,a u sustini nije bilo ni potrebe da se brani nego je vucko zelio da iskoristi poplavu da skine lokalnu vlast.


Ја сам једна од тих будала која је ишла да помогне људима али није ми жао јер стварно је било драматично и критично, није за шалу. Е сад, то што је у позадини он радио друге ствари, то је већ постао стандард али сад је Шабац слободан мада ако не буде неке конкретне вајде од протеста, мислим да ће изгубити ту независност тренутну и да ће Шабац пасти опет под снс...


Морам да ударим реплику на део да ће Шабац опет пасти под снс, Шабац није никад био снс.

Све остало је апсолутно тачно.Цео живот сам провео на реци, и знао сам да ће бити проблема чим је почела киша онолико да пада у мају,јер је водостај био велик после првих великих киша и априлских поплава.
Е сад долазимо до једног питања на које у скоријој будућности нећемо имати одговор,из ког разлога су хрвати пробили брану и пустили у славонске шуме ко зна колико кубних метара воде,такође и браћа из Републике Српске су на два места чини ми се пробили брану,али то није било довољно.Што би рекли политичари,одговорно тврдим да би Шабац био поплављен да на тим местима нису пробијене бране.

Најкритичнија тачка била је Чеврнтија,место између Шапца и Сремске Митровице,удаљено 10-ак км од Шапца.Ту се даноноћно бранио бедем,добровољци,полиција,војска били су из специјалних јединица Соколови из Панчева нпр,буквално неколико хиљада људи је прошло тим бедемом за 5 дана.Проблем је настао када су врло интелигентни људи из водопривреде ''ојачали'' бедем, тако што су га направили вишим али тањим,јер је багер ишао по бедему и скидао спољашњи доњи део бедема и набацивао га горе.Пошто је водостај био више од недељу дана био висок и вода је вршила огроман притисак на бедем он је на местима почео да пушта воду.Задатак је био да се џаковима направи потпорни зид и тако ојача бедем.У међуврему багери су скидали земљу са околних њива и нагуривали је на бедем.
У једном тренутку док смо се додавали џаковима један лик није обратио пажњу да лети џак према њему и џак 60-ак кила пада на земљу,мени је земља испод ногу заиграла а био сам удаљен неких 5-6 метара,ето колико је била критична ситуација и колико је бедем био напуњен водом.Стварно смо тада одбранили бедем,али кажем да није било контролисаних пуцања бране узводно,водостај би вероватно ишао преко 8 метара и ту онда нема никакаве теорије да се одбрани бедем.

Али можда је и еу притисла хрвате да то ураде,ево из ког разлога.Шабачка фабрика Зорка има ,мислим још увек, такве количине отровних материја да уколико би ушле у ток Саве а самим тим и Дунава, кажу да не би било пијаће воде наредних деценија неколико километара са једне и друге стране обале ових река све до Црног Мора.Самим тим угрожени су Бугари у Румуни.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby 1958 » Fri Jan 11, 2019 3:24 pm

Често одем до на село

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Хајдучија » Sun Jan 13, 2019 11:40 am

Ахахахаахаха увек добри и надасве талентовани Кристијан.
Кажу људи да је био тамо,радио,помагао...вероватно мало и виленио,па је дошао у сукоб са неким војницима или полицајцима,ови их лепо спаковали и послали назад за Београд.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Sun Jan 13, 2019 8:58 pm

Image

И поред оволике шминке изгледао као динстани мрмот, какав ђаво, вајме оца и сина...

Image

Ој хрвати, ал ћемо вас.... :mrgreen:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby pertla » Sun Jan 13, 2019 9:47 pm

Мићара wrote:Image

И поред оволике шминке изгледао као динстани мрмот, какав ђаво, вајме оца и сина...


E moj micara,ona ministarka a ti se nasao pametan da joj govoris da izgleda kao mrmot.pa ne ide to... :D
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Кудрави Гаучос » Sun Jan 13, 2019 11:11 pm



:shock:

Има и Сергеја
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Bruno Sulak » Tue Jan 15, 2019 3:18 pm


Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Wed Jan 16, 2019 12:33 am

(Street Force / Curva Orientale)

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby chevanton » Wed Jan 16, 2019 1:19 am

Samo u belim limovima ima kiselina raznoraznih,otpadnih voda da zagadi vodu na 50 godina najmanje to su nam i potvrdili strucnjaci koji su bili tu za vreme poplava kod nas u fabrici.A Sava je na 20 metara od pogona tako da je opasnost bila itekako realna.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Wed Jan 16, 2019 2:43 pm

Јебено је бити амерички пандур... Разумем да могу да купе оружје на лак начин, али да се оволико рокају, стварно невероватно...
Има ситуације где дебили држе хладно оружје у рукама и ови их изрешетају... Не могу да сконтам да се више усеру од лика који држи сјекиру у руци, пуцај му у ноге у пичку материну, они га изрокају ко да је хулк... :)
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Wed Jan 16, 2019 2:54 pm

Овде лик трчи на 1:38 са ножићем у руци, а њих двојица трчкарају око њега и пуцају му у главу на 2 м... :o који курац, пуцај му у ноге...

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

svuda.prisutan
Posts: 549
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby svuda.prisutan » Wed Jan 16, 2019 7:46 pm



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 112 guests