Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Oct 17, 2018 11:30 am

Samo Kljajićevo, pozdrav za Najo se ladnog gra. :D

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Wed Oct 17, 2018 11:38 am

A i vi ga sad preteraste. Pitaj koga god hoces u Vojvodini i reci ce ti da su Curuzani najzajebaniji :D kad budem imao vremena pisem neke dozivljaje

majasno
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: mongolija

Re: Душевна болница

Postby majasno » Wed Oct 17, 2018 11:58 am

Slicne price postoje za svako selo u Vojvodini... Lipar, Lovcenac, Backo Dobro Polje, Savino Selo, Crvenka, nema razlike... Ako izadjes po takvim mestima a ne znas nikoga u lokalu , bices startovan sigurno...
dan posle spida

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Душевна болница

Postby tizlabor » Wed Oct 17, 2018 2:57 pm

Vojvodjansja sela zajebana :lol: :lol: :lol:

Na obilaznici kroz selo Mackat prijatnog Beogradjanina u njegovoj traci ceonim sudarom spici domacin koji se vraco sa slave od obliznjeg komsije,Beogradjanin izadje napolje,i besno se prodere STA CES TI U MOJOJ TRACI???
Domacin otvori gepek izvadi sekiru,i tihim glasom prozbori-CEKAJ DA MI PRVO VIDIMO STA CES TI U MACKATU!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Oct 17, 2018 3:03 pm

dobro vi tamo sa kremanskim kobrama ste posebna galaksija :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Oct 17, 2018 7:38 pm

https://en.wikipedia.org/wiki/Igor_Be%C ... V6ZHsZV-4c

worked for JP Vrbas between 1992 and 2012, and has been an employee with Srbijagas. Bečić has a degree in economics from the European University in Novi Sad and a master's degree in industrial management from Union University.


ovo "worked for JP Vrbas between 1992 and 2012" je u stvari da je bio kondukter :lol:
sad je veliki dr mr

User avatar
Нинџа
Posts: 16
Joined: Fri Sep 30, 2016 9:34 am

Re: Душевна болница

Postby Нинџа » Fri Oct 19, 2018 12:50 am

riper wrote:
pertla wrote:@riper

koji ces kurac u srpskom mileticu? :D


Brate najjace selo na planeti. Tvin Piks je kurac za Miletic :D

Какву је плажу некада имао Српски Милетић на каналу ДТД... крв ти јебем.

User avatar
Нинџа
Posts: 16
Joined: Fri Sep 30, 2016 9:34 am

Re: Душевна болница

Postby Нинџа » Fri Oct 19, 2018 12:56 am

majasno wrote:Slicne price postoje za svako selo u Vojvodini... Lipar, Lovcenac, Backo Dobro Polje, Savino Selo, Crvenka, nema razlike... Ako izadjes po takvim mestima a ne znas nikoga u lokalu , bices startovan sigurno...

Дабоме, када су сва места колонизована, да не кажем хомогенизована, како по менталитету, тако и по пореклу. :D

Питајте Ловћенчане где им је граница са ФекетићОм :mrgreen:

User avatar
Нинџа
Posts: 16
Joined: Fri Sep 30, 2016 9:34 am

Re: Душевна болница

Postby Нинџа » Fri Oct 19, 2018 1:04 am

riper wrote:U sustini, mnoga sela mogu da budu zajebanija od brazilskih favela ako ne znas nikog a glumis mangupa. Znam da je Miletic na losem glasu, Prigrevica na jos gorem, mada svako selo ima svoje price. Doduse, sada je situacija bolja nego nekih ranijih godina, ali opet, najbrutalnije tuce, van stadiona, video sam i prisustvovao bas u selu.

Пригревица је најгрђа, макар са те стране бачке. Углавном су сви јебени горостаси тамо са шакама к'о лопатама и наравно не дао ти Бог да одеш тамо, а да некога не знаш :mrgreen: . Ту су негде по дификалтију и Риђица (АЦАБ село), Пригревица и Гаково (отле су углавном ХЦ босанци).
Милетић је некада био када су гробари харали, али се све то смирило тамо и разбежало по НС и БГ. Нешто додуше и по СУ, али углавном та оџаџка регија бежи за НС.
Милетић је имао најјаче пичке додуше, тамо је пао и први прстенац у млађаним данима раним кад бејах код бабе и деде на распусту.
Мислим да је била дискотека Стрес :mrgreen:

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Душевна болница

Postby Пери » Fri Oct 19, 2018 2:18 am

i? jel te bolelo? :mrgreen:

Zvekete
Posts: 57
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:43 am

Re: Душевна болница

Postby Zvekete » Fri Oct 19, 2018 3:07 am

Пери wrote:i? jel te bolelo? :mrgreen:



:mrgreen: :lol: :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Fri Oct 19, 2018 12:50 pm

Нинџа wrote:
riper wrote:
pertla wrote:@riper

koji ces kurac u srpskom mileticu? :D


Brate najjace selo na planeti. Tvin Piks je kurac za Miletic :D

Какву је плажу некада имао Српски Милетић на каналу ДТД... крв ти јебем.


Brate na tom kanalu sam naucio da plivam. Pescana plaza. Kada sam bio letos sa bratom pokusali smo da je nadjemo, ali je toliko zaraslo da se vise ne prepoznaje gde je bila. A prilaz je nekad bio sav u topolama, imas utisak da prolazis kroz tunel. Ono kada se razderes, sve odjekuje.

Imao je Miletic zivopisne likove. Ono sto je rodjeno negde do 1984. godine imalo je priliku da prozivi neke nenormalne ludacke stvari koje su se tamo desavale. Mladje generacije su daleko mirnije. Generacija mog brata (1978.) nisi imao normlanog coveka. Stvarno puno prijatelja imam odande i jeste dosta ih je u BG i NS, ali svako leto svi se vracaju, zajedno sa gasterbajterima.

Ali jedno selo a dve diskoteke sa jedne strane "Stres" (nekadasnja Lora), cim predjes ulicu "Rolex". To nisu imali ni neki gradovi.

МГП
Posts: 503
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Душевна болница

Postby МГП » Wed Oct 24, 2018 4:11 pm

Стварно има свакаквих гована који припадају овом напаћеном народу, мада је упитна припадност дотичног.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:756644-SRBIN-KOJI-SE-STIDI-STO-JE-SRBIN-Bilo-me-je-sramota-sto-se-prezivam-Jevtic-i-sto-dolazim-iz-agresorske-zemlje-VIDEO

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Thu Oct 25, 2018 8:02 am

Седим неки дан у парку Ташмајдан, мало са ђетиђем, а поред лик дошао исто са дететом, и када је почео да виче "Чарли" "Чарли", почело је да ми се поврађа, па зар можеш да даш име детету Чарли, од толико лепих српских имена јебем ти покољење идиотско у сред ока да ти јебем!
Још мало па ће почети давати имена Гучи, Прада, Рамацоти... Све ааааа!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Душевна болница

Postby подвала » Thu Oct 25, 2018 10:52 am

Мићара wrote:Седим неки дан у парку Ташмајдан, мало са ђетиђем, а поред лик дошао исто са дететом, и када је почео да виче "Чарли" "Чарли", почело је да ми се поврађа, па зар можеш да даш име детету Чарли, од толико лепих српских имена јебем ти покољење идиотско у сред ока да ти јебем!
Још мало па ће почети давати имена Гучи, Прада, Рамацоти... Све ааааа!


Пази, ми смо народ склон преузимању туђег. Ако би отишли довољно уназад кроз претке, неки Мићара би исто тако реаговао када би чуо да неко своје дете ословљава са Никола, Марко, Илија, Лука, Александар итд итд.. Исто увезено из три пичке материне и на нашем језику нема никакво значење ни смисао, тако да ко зна, можда ће за пар стотина година Чарли бити нешто најнормалније у Срба.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Thu Oct 25, 2018 12:17 pm

A nije vam možda palo na pamet da nemaju srpsko poreklo? Iako pričaju srpski...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Thu Oct 25, 2018 12:46 pm

Јесте, то је гарант неки гастарбајтер из Енглеске или Америке дошао трбухом за крухом код нас, квота 1,1 :lol:

Једина јача ствар од давања детету страног имена су ДВА СТРАНА ИМЕНА. Елизабета Сара Петровић. Или једно страно једно домаће, рецимо Ђурађ- Џошуа Радовановић. Или исто врхунска комбинација два ИЗМИШЉЕНА имена. Портал Ветар Тодоровић. Ма нек су жива и здрава, па како год да се зову.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Thu Oct 25, 2018 1:05 pm

МГП wrote:Стварно има свакаквих гована који припадају овом напаћеном народу, мада је упитна припадност дотичног.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:756644-SRBIN-KOJI-SE-STIDI-STO-JE-SRBIN-Bilo-me-je-sramota-sto-se-prezivam-Jevtic-i-sto-dolazim-iz-agresorske-zemlje-VIDEO


Sad sam resio veliku misteriju iz Football Manager igrice. Brate kada sam vodio Zvezdu, ono nemamo coravog evra za pojacanja, a vidim neki Nikon El Maestro, drzavljavnin Srbije, igra negde u inostranstvu, ima solidne skilove. Znam da igrica u tom stadijumu izbacuje realna imena, rekoh ko je taj jebni Nikon El Maestro jos Srbin. Sada vidim, to je sin Nestora El Maestra (ex Jevtic) koji je promenio ime jer ga je bilo sramota da nosi srpsko "ic", kako ga ne bi povezivali sa genocidnom Srbijom.

Ali meni ova vest nije za dusevnu bolnicu, vise je za bensedin. Pa jel vidite bez kakvog smo primerka naseg naroda ostali. Srpska picka je svasta izrodila i heroje i naucnike, ali i krdo dijabola. Ovo je jedna manje. Covece, ok, stidis se sto si Srbin, deo velikog zlog naroda koji maltretira male musave hrvate, balije i siptare. Zivis u Engleskoj i hoces da promenis prezime. I od svih elegantnih anglosaksonskih imena ti izaberes da se umesto sramotnog Jevtic na dalje prezivas jebeni EL MAESTRO. Ono, nisi Smit ili nesto slicno nego EL MAESTRO. Pa kako pustiti suzu za takvim predstavnikom naseg naroda koji nas se odrekao.

Dakle, hvala na ovoj vesti, i na resenoj misteriji Football Managera, sad znam cijeg sam sina dovodio u Zvezdu.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Thu Oct 25, 2018 1:53 pm

Уууу, Ел Маестро, исто прејако име. Џингискан Ел Маестро Пауерс Максимус.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Thu Oct 25, 2018 2:52 pm

подвала wrote:
Мићара wrote:Седим неки дан у парку Ташмајдан, мало са ђетиђем, а поред лик дошао исто са дететом, и када је почео да виче "Чарли" "Чарли", почело је да ми се поврађа, па зар можеш да даш име детету Чарли, од толико лепих српских имена јебем ти покољење идиотско у сред ока да ти јебем!
Још мало па ће почети давати имена Гучи, Прада, Рамацоти... Све ааааа!
Пази, ми смо народ склон преузимању туђег. Ако би отишли довољно уназад кроз претке, неки Мићара би исто тако реаговао када би чуо да неко своје дете ословљава са Никола, Марко, Илија, Лука, Александар итд итд.. Исто увезено из три пичке материне и на нашем језику нема никакво значење ни смисао, тако да ко зна, можда ће за пар стотина година Чарли бити нешто најнормалније у Срба.

Послато са moto x4 уз помоћ Тапатока


Били би ми данас Турска, да смо склони преузимању, а и не разумијем баш најчистије то "кроз претке" мени се прађедови звали Саво и Рајо, а чукунћед Јован, а кнез нам се звао 1389год. Лазар па после њега вожд Ђорђе и Милош и Вук итд. , то је прије више од 500 година па до данас.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 130 guests