Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Aug 08, 2018 5:41 pm

Логика је следећа, Вујага контролише апсолутно све, и са свима кује заверу како да те исте све превари. Намешта да се као противимо подели да би на крају потписао предају, па да нас окриви. Брате. А можда је Вучић у ствари све време Брнабићка која је лажирала сопствену смрт, има и ту нешто. Роки је похвалио нас Цигање, можда смо сви само лептири који су уснили да су људи

Додатак питање, за оне који су гледали на тв-у, је л' истина да на РТСу није ишла кореографија а на СК јесте?
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Вести

Postby несуна реса » Wed Aug 08, 2018 6:15 pm

Мени само није јасно , да ли је свестан вучићи да ће постати највећи српски издајник ? Да ли га бар мало то потресе ?
Космет је Србија !

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Вести

Postby zrno » Wed Aug 08, 2018 8:14 pm

Као што се за Слобу мислио кад је дао Крајну, убијао, туко, крао и онда после 20 год...херој, био је у праву, тако ће бити и за овог. Кратка памет била вазда.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Wed Aug 08, 2018 8:15 pm

Nevezano za koereografiju, al moram priznati da osim nasih medija, politicara i uopste javnosti, niko drugi o toj podeli i ne prica? Zasto bi nam NATO/Siptari ista davali, kad u ovom trenutku mogu da nam otmu i vise nego sto trenutno imaju (Presevska dolina)?

Ne znam da li Nikodije ima nesto protiv Cigana, Zvezde (navijam za Czv), nit me zanima da povezujem tu pricu s Kosmetom, al meni ta ideja zaludjivanja o podeli - gde se na kraju gubi sve, uopste nije toliko nerealna kao sto se ovde pise.

User avatar
друг члан
Posts: 1421
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Wed Aug 08, 2018 9:23 pm

Није спорна његова констатација да ћемо добити шупаљ нос до очију,него неко горе написа како се све ради у талу с вучићем,како би он после имао алиби
Choose Life

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Wed Aug 08, 2018 10:02 pm

Битно је да Србија ништа не потпише... Очигледно је сва прича о томе, они имају ткзв државу, сви који су хтели да је признају су признали, власт је у њиховим рукама али из неког разлога им је очигледно јако битно да Србија и дефинитивно потписом призна ту државу и одрекне се своје територије тим потписом за век векова. А то не сме да се деси.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Aug 08, 2018 10:32 pm

lost&found wrote:Nevezano za koereografiju, al moram priznati da osim nasih medija, politicara i uopste javnosti, niko drugi o toj podeli i ne prica? Zasto bi nam NATO/Siptari ista davali, kad u ovom trenutku mogu da nam otmu i vise nego sto trenutno imaju (Presevska dolina)?


Ево леп пример како људи пуше Вујагин наратив. Шта то они могу да нам отму и ко су они? Ако су они НАТО, војнички могу да ти отму и Београд, о чему онда уопште причамо. Па онда, зашто би НАМА ОНИ БИЛО ШТА ДАЛИ. Шта бре они нама имају да дају који курац, да ли сте ви нормални. Они су нама отели, али правно ништа није њихово, и ОНИ НАМА ТРАЖЕ. Траже да легализују отето. Даље, стално се спомиње неки рат, нека претња, и што је најпоганије и најогавније нека нова Олуја. То ће тобож најлепши човек да спречи, и још ће нешто добити успут. Притом се се исфурава прича "нећемо да нам деца гину, нећемо да се опет зајебемо, доста смо се залетали, немој да поновимо Слобине грешке, оћеш ти да ратујеш за Косово" Та сва срања су невиђена лаж, манипулација и безобразлук какав само ово зло од режима може да осмисли и спроведе.

Једини начин да дође до рата и да Вукагија изведе оружане снаге је да се брани од сопственог народа, који ће покушати да га обори. Тај одвратни оболели дегенерик има само власт као идеал, а његово окружење, брат, кум, Звонко и остали полусвет који шатро са њим дели власт имају на уму само пљачку. Е тог рата треба да се боје Срби, као што се свуда широм Србије и сада плаше да бекну против овог зла.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Wed Aug 08, 2018 10:49 pm

Све ми смрди да ће држава Србија у септембру да призна независност Косова. Отуд ово његово правдање на небулозним конференцијама: не очекујмо чуда, сви су против нас, Ђиласови и Шолакови медији у свакој трећој и бивша власт у свакој другој реченици. Само спрема програмску шему за септембар кад се заврше грех рањеног орла њене мајке и Радашин.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Wed Aug 08, 2018 11:33 pm

Bio sam veceras na skupu SZS u Uzicu. Onako...poprilicno zapusenog nosa da budes tu....
....ali kada su se ispred zgrade opstine nakon skupa pojavili botovi,koji napadaju Milana Stamatovica da je prodao Kosovo,Borka Stefanovica da je parkirao na pesackom i Vuka Jeremica da je ukrao pare. I sve to radi zena koja je predsednik g.o. Kariceve stranke...onda skontas da ovi sa kojima smo u koaliciji jebenoj mrisu na zelenu maliziu.

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Thu Aug 09, 2018 12:38 am

Jel bilo pominjanja, bar ono interno medju ljudima, nesto o suprostavljanju toj olosi botovskoj ili samo Gandijevske metode?
Ниси храбар као Јагода!

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Thu Aug 09, 2018 7:04 am

Ma bilo je pominjanja naravno,da se gamad izotvara....ali...
Upravo to im je i namera,ovi iz SZS su molili po 1000 puta da ne nasedamo,da pustimo njih da se raspravljaju sa njima itd.

Ja bi da mi to koljemo kume...ionako ce posle da prica da smo je klali...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Aug 09, 2018 7:37 am

Косово је један велики параван за стварне и озбиљне проблеме у држави.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Thu Aug 09, 2018 8:38 am

Јутарња искуства са трафике или зашто су још пљуге штетне:

https://xdn.tf.rs/2018/08/08/vn080901sr-830x0.jpg

https://xdn.tf.rs/2018/08/08/naslovna-informer-09-08-830x0.jpg

https://xdn.tf.rs/2018/08/08/alosrb080901-830x0.jpg

https://xdn.tf.rs/2018/08/08/srt-830x0.jpg

Spoiler:
Ђинђићев тајни план је победио
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Thu Aug 09, 2018 10:57 am

Кудрави Гаучос wrote:
lost&found wrote:Nevezano za koereografiju, al moram priznati da osim nasih medija, politicara i uopste javnosti, niko drugi o toj podeli i ne prica? Zasto bi nam NATO/Siptari ista davali, kad u ovom trenutku mogu da nam otmu i vise nego sto trenutno imaju (Presevska dolina)?


Ево леп пример како људи пуше Вујагин наратив. Шта то они могу да нам отму и ко су они? Ако су они НАТО, војнички могу да ти отму и Београд, о чему онда уопште причамо. Па онда, зашто би НАМА ОНИ БИЛО ШТА ДАЛИ. Шта бре они нама имају да дају који курац, да ли сте ви нормални. Они су нама отели, али правно ништа није њихово, и ОНИ НАМА ТРАЖЕ. Траже да легализују отето. Даље, стално се спомиње неки рат, нека претња, и што је најпоганије и најогавније нека нова Олуја. То ће тобож најлепши човек да спречи, и још ће нешто добити успут. Притом се се исфурава прича "нећемо да нам деца гину, нећемо да се опет зајебемо, доста смо се залетали, немој да поновимо Слобине грешке, оћеш ти да ратујеш за Косово" Та сва срања су невиђена лаж, манипулација и безобразлук какав само ово зло од режима може да осмисли и спроведе.

Једини начин да дође до рата и да Вукагија изведе оружане снаге је да се брани од сопственог народа, који ће покушати да га обори. Тај одвратни оболели дегенерик има само власт као идеал, а његово окружење, брат, кум, Звонко и остали полусвет који шатро са њим дели власт имају на уму само пљачку. Е тог рата треба да се боје Срби, као што се свуда широм Србије и сада плаше да бекну против овог зла.


Gledas emotivno na stvar, ti i lost pricate o istom. Pretpostavljam da si isao na Kosmet od postavljanja granice, video si da postoji nasa i siptarska granica na Jarinju na primer. To smo im mi dozvolili. Video si da tkz kosovska policija danas kontrolise celokupnu teritoriju KiM. Dakle siptari nemaju zaista nikakvog razloga ni da pomisle o nekoj podeli, i ja sam ubedjen da se to nikada nije ni pricalo na tim njihovim pregovorima. Siptarima cak i nije toliko bitan ikakav potpis od strane nasih, njima ovakvo Kosovo potpuno odgovara. Potpis treba zapadu i Amerima pre svega, da bi legalizovali ceo taj projekat nezavisnog Kosmeta. Juce sam video na kratko da je neko od "nasih" pomenuo da sto pre treba doci do sporazuma, sto je totalni idiotluk. Bojim se da ce se desiti sledece, nas veliki spasitelj Alek ce izdejstvovati tu tkz SZO, a da ce priznati granice drzave Kosovo. I naravno narednih 5 dana ce pricati o tome kako je spasio srpski narod, kako je to velika pobeda Srbije, navijaci ce izbaciti zajebane parole na nekoj tekmi, 57 clanova 18 degenskih patriotskih udruzenja ce izaci ispred skustine i drzati neke govore, i na tome ce se zavrsiti.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Aug 09, 2018 11:26 am

kopriva wrote:Juce sam video na kratko da je neko od "nasih" pomenuo da sto pre treba doci do sporazuma, sto je totalni idiotluk.


Ma taj "sporazum" je morao biti napravljen pre 10-15-20 godina, dok smo bili u neuporedivo boljoj poziciji, medjutim i tada je gurana ta prica o cekanju. Eto, izgleda da smo docekali...

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Thu Aug 09, 2018 11:35 am

@Kudravi

Mrzelo me sinoc da odgovaram, ali otprilike ovo sto je kopriva napisao. Moja konstatacija nije napisana pod uticajem Alekovih pretnji za Vranje i Nis, toliko plitak bas nisam. Prosto smatram da mi u ovom trenutku nit imamo argumente, nit iko mocan stoji iza nas da bi i pomisljali o podeli. Ovo sto si napisao da je pravo na nasoj strani - okaci macku o rep. Vlada zakon jaceg, to bi trebalo da je jasno do sad...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Thu Aug 09, 2018 4:06 pm

Си, ухватио сам се за пар ствари које си написао, не мора да значи да се суштински не слажемо. Суштина је да тренутно вујага и његови медијски сатрапи форсирају причу о подели, на то су им Цигани одговорили и не видим да је то некакав проблем, штавише ако је то проблем онда једино да неко са Севера проба да убије највећег сина, па и томе би се онда нашла замерка. Теорија да он иде на то да подела буде гистро предложена па да је јавност одбије а да он онда да све, ми је слабо вероватна, да не употребим јачи израз, јбг то ми је то већ паранојчуга. За то би морао да стварно изрежира неку војну акцију, па да буде ево одбили сте 34, марш сви напоље. Просто ми је то превише невероватно. Друга ствар, они ће морати да нам баце бар неку коску када се буде нудило решење. Да л ће то да буде тај ЗСО који ће онда да представе као да је Република Српска Косово, иако је заправо само будалаштина, да ли ћемо стварно добити четири општине и можда трговати са две или три из централне Србије+ улазак у НАТО... појма немам. Али мораће дегенчина пичкоуста за нешто да се ухвати и да то представи као плен. А то нешто не "дају" шипци, него Америка.

Добра ствар је да је он данас већ одложио могућност референдума за догодине, треба пичку турирати максимално, он је подложан осуди јавности. У питању је болесно нарцисоидна кукавица, а ово што је узео за задатак ипак није баш тако лако.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Aug 09, 2018 9:56 pm

andro saner wrote:
Rođaci wrote:teško da će Radule sa bilo kim ko podržava EU
i pre se videlo da nije ljubitelj, a sad je počeo otvoreno da je pljuje, posebno Nemačku i Angelu

Mislim da je Bosko imao ozbiljan uticaj na Raduleta! Meni se u zadnje vreme vise svidja Radule nego Bosko! Ne mogu da verujem da je usao u koaliciju sa ekipom!


ma od početka se videlo da ne miriše EU i da je pominje samo u kontekstu interesa, ali ne u smislu ulaska, nego ugovora, sporazuma itd
sad je otvoreno pljuje i očigledno ide na stranu saradnje sa Amerikom koja je u sve većem sukobu sa EU

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Thu Aug 09, 2018 10:56 pm

Кудрави Гаучос wrote:болесно нарцисоидна кукавица


какав фенеоменалан опис! ништа не бих додао, ништа не бих одузео! браво кудро!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вести

Postby Moskri » Fri Aug 10, 2018 12:02 am

Карикатура у информеру
http://dodaj.rs/image/F4lWG


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests