Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Девојке, жене

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jul 18, 2018 8:13 am

Мува те неки шиптар преко ујса, продаће те у делове не мењај смештај :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Wed Jul 18, 2018 11:10 am

A niste ni vi razumeli ili ja nisam dobro objasnio. To za more je sprdnja onako, em ne idemo isti datum em me boli kurac da menjam Budvu za Sutomore :D inace je devojka iz susednog mesta u odnosu na moje, tako da nije neki fejk profil ili tako nesto, samo me zanima da li je realno preoteti nekom devojku? U zivotu sam se nagledao kako pucaju "velike veze i ljubavi", budu par godina zajedno i cao. Evo sad mi se opet javila ujutru. Uglavnom bicu oprezan, hladne glave i spustene kite pa ako bas vidim da se trudi onda cu razmisliti.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Девојке, жене

Postby несуна реса » Wed Jul 18, 2018 11:15 am

Мислим да треба да уђеш у ријалити заједно са њом , па лепо јавно да је преотмеш ко наш другар слоба , овако је досадно и нема ефекта :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Девојке, жене

Postby 1958 » Wed Jul 18, 2018 12:04 pm

Nista bez profila, zamisli odes kod meanicara i opisujes mu tu lupa, skripi, curi, ne moze dijagnoza dok se ne vidi problem. Moze i na pp :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby fuck_off » Wed Jul 18, 2018 12:09 pm

Pokusaj, mozda drugarica bude spavala na terasi... :mrgreen:
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Девојке, жене

Postby ultrastito » Wed Jul 18, 2018 12:22 pm

tebra, pazi da te ne lozi neki ortak ili neko kome si se zamerio, pa kad dodjes na sastanak, a ono 10 drugara sa stanglama :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Девојке, жене

Postby несуна реса » Wed Jul 18, 2018 12:35 pm

Сад се сетио , исто тако смо ми из спрдње једно другару из краја то одрадил , само што га нисмо иштанглирали :D

Дечко је скоро сваки излазак ако не изађе са нама карао или у најмању руку наватао неку пичку , и све су бруталне :lol: Договоримо се другар и ја ај да га проверимо , није нам било тешко узели неки стари телефон и картицу са трафике (тада нису били вацапи и вибери ) и кренемо да се дописујемо са њиме , трајало је то једно 2 недеље и јаче ... На крају смо и направили од те лажне рибе мај спејс (тада је то било популарно , фб није ни постојао) и додали неке људе да би профил био што више реалан ... После неког времена договоримо састанак , да се нађемо у центру у једном локалу , ми у крају седимо цугамо он неће да нам каже који је локал а све време нам показује слике те рибе , која је искрено брутално грађена и изгледа (нашли смо слике од неке рибе са мај спејса која гори па само сачували и окачили на наш) . Одлази он , ми напишемо са телефона у ком је локалу , да дође да је за тим и тим столом , и искључимо телефон ...

Сутрадан , седимо исто у крају , долази он сав онај "битан" ход , наравно нашао се са том рибом , карао је , чак испричао причу које позе где живи , итд ... Да асм ја узео телефон и написао му "АЈДЕ ВИШЕ НЕ БАРОНИШИ МОЛИМ ТЕ ШАБАНЕ " ту се лик тотално погубио , па смо му рекли шта смо урадили , није причао са нама скоро 2 месеца :mrgreen:
Космет је Србија !

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Wed Jul 18, 2018 12:54 pm

несуна реса wrote:Сад се сетио , исто тако смо ми из спрдње једно другару из краја то одрадил , само што га нисмо иштанглирали :D

Дечко је скоро сваки излазак ако не изађе са нама карао или у најмању руку наватао неку пичку , и све су бруталне :lol: Договоримо се другар и ја ај да га проверимо , није нам било тешко узели неки стари телефон и картицу са трафике (тада нису били вацапи и вибери ) и кренемо да се дописујемо са њиме , трајало је то једно 2 недеље и јаче ... На крају смо и направили од те лажне рибе мај спејс (тада је то било популарно , фб није ни постојао) и додали неке људе да би профил био што више реалан ... После неког времена договоримо састанак , да се нађемо у центру у једном локалу , ми у крају седимо цугамо он неће да нам каже који је локал а све време нам показује слике те рибе , која је искрено брутално грађена и изгледа (нашли смо слике од неке рибе са мај спејса која гори па само сачували и окачили на наш) . Одлази он , ми напишемо са телефона у ком је локалу , да дође да је за тим и тим столом , и искључимо телефон ...

Сутрадан , седимо исто у крају , долази он сав онај "битан" ход , наравно нашао се са том рибом , карао је , чак испричао причу које позе где живи , итд ... Да асм ја узео телефон и написао му "АЈДЕ ВИШЕ НЕ БАРОНИШИ МОЛИМ ТЕ ШАБАНЕ " ту се лик тотално погубио , па смо му рекли шта смо урадили , није причао са нама скоро 2 месеца :mrgreen:

Svaka njemu čast što je prešo preko svega toga pa nek je i potrajalo 2 meseca ahah,za mene bi umrli za ceo život bukvalno bi ste bili vazduh. Čuj da se društvo uroti tako protiv mene pa nema te sile da bi to oprostio čak i da je neka manja šala u pitanju...

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Девојке, жене

Postby несуна реса » Wed Jul 18, 2018 1:03 pm

младост лудост :mrgreen:
Космет је Србија !

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Wed Jul 18, 2018 1:04 pm

Mi smo jednom liku dok sam bio u vojsci. Isto tako, najveci jebac u Uzicu, nema sa kojom nije bio, a ovako i nije bas najzdraviji u glavi. I onda isli smo old school, pisma (iako su uveliko vec postojali mobilni telefoni). Likovi pisali, slali na postu, ovaj dobijao, przio se, odgovarao. Mi ga ispitivali, on svaki izlazak isao kod te "prepicke" i govorio sta joj je sve navodno radio.

Sto je najgore, lik se primio na to dopisivanje. Na kraju rekli su mu tek kada smo otisli u prekomande, tako da ne znam kako se zavrsilo.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Wed Jul 18, 2018 1:07 pm

Samo da ne bude zabune ovo nije fejk profil. Znaci znam likusu iz vidjenja, salje selfije sama i sa drugaricom, slike kera :D ali svakako treba biti oprezan, vole devojke tako da loze pa na kraju spustanje.
Nisam dobio odgovor da je neko skinuo nekom zensku. Ovaj forum je bas propao, aj sto nema navijaca nego nema ni jebaca, sve neki papucari :mrgreen: Karl Kokse vrati se :mrgreen:

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Wed Jul 18, 2018 1:10 pm

Ala ste namazani matorci :D

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Девојке, жене

Postby несуна реса » Wed Jul 18, 2018 1:11 pm

ту је мали батица , очекујем од њега прави одговор на твоје питање ... :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Девојке, жене

Postby Desnoruki levak » Wed Jul 18, 2018 1:19 pm

Bruno, da je taj dečko stvaran i da zna šta radi, ona ne bi ni bila zainteresovana za tebe. Ako postoji ali ne zadovoljava njene potrebe, ona će svakako vrlo brzo da se prešalta na drugog. Ta griža savesti je potpuno nesuvisla u većini takvih slučajeva i barem za mene klasičan facepalm momenat.
Plus gomila riba ima nekog nominalnog "dečka" koji eto igra tu ulogu po potrebi. Možda se ponekad i kresne sa njim, ali više služi kao izgovor za odbijanje neprivlačnih udvarača, kao alatka da se preduprede pitanja "kako to da nemaš dečka?" , neko ko privremeno igra tu ulogu dok se neko poželjniji ne pojavi.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Wed Jul 18, 2018 1:21 pm

Otmi joj kera ili se iseri na njen otirač. :mrgreen:
Šalu na stranu dobra riba ne može da podnese da bude slobodna, navikla se da ima stalno nekoga pored sebe tako da se najčešće drže starog dečka dok ne nalete na novog.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Wed Jul 18, 2018 3:01 pm

Desnoruki levak, i ja se vodim tom pricom. Mislim ide na more bez decka, ide sa drugaricom, slabo izlaxi sa njim uvek je sa drugaricom. Ima samo jednu sliku sa njim na fejsu. Al ajd videcemo, uopste se ne lozim pa ako ispadne nesto od ovoga super ako ne teramo dalje.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Девојке, жене

Postby Ultra Sarma » Thu Jul 19, 2018 5:00 am

Улични ратник! wrote:Svaka njemu čast što je prešo preko svega toga pa nek je i potrajalo 2 meseca ahah,za mene bi umrli za ceo život bukvalno bi ste bili vazduh. Čuj da se društvo uroti tako protiv mene pa nema te sile da bi to oprostio čak i da je neka manja šala u pitanju...


Ma nemoj. A on je mogao svaki dan da gleda u oci i radi i laze ortake? To je tebi normalno? To je daleko vece zlo.
Ako si spreman da lazes najblize kako bi stvorio neku pozitivniju sliku o sebi onda takodje budi spreman i da te navataju u lazima i da snosis posledice za svoja dela! A ne da se duris ko pickica neka
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
друг члан
Posts: 1412
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Девојке, жене

Postby друг члан » Thu Jul 19, 2018 6:59 am

Једно запажање од другара.
"Жене су ко мајмуни. никад не пусти једну грану, а да се већ није ухватио за другу."
Choose Life

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Jul 19, 2018 12:07 pm

Амин.


Него Бруно кад се већ толико дописујете зашто се нисте видели уживо?

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Thu Jul 19, 2018 12:41 pm

Чомбе wrote:Амин.


Него Бруно кад се већ толико дописујете зашто се нисте видели уживо?


Navodno za vikend, rekla je gde ce izaci i da joj pridjem. Ja je necu pitati sigurno da se vidimo, ako planira nesto ozbiljno pitace ona prva. Ja cu samo izokola onako, e izlazim tu i tu, bicu tu i tu pa cemo videti.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests