Задњи филм који сам погледао

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby lost&found » Tue Jul 10, 2018 12:27 pm

riper wrote:Imam problema sad vec neki duzi period, ne mogu da u cugu odgledam film na kompu, odnosno laptopu. Jednostavno ne drzi me paznja i to od onih blokbastera Ratovi zvezda i slicno, do trilera, drama i komedija. Ajde to, uteha su mi bile serije, ali u poslednje vreme jedva imam strpljenja da odgledam pola epizode necega sto traje 45 minuta. Verujem da je do mene, ne znam koji mi je kurac.

Ali onda pre neku noc na Pinku pustili Rokija. Jedva sam na oci gledao ali sam odgledao dve trecine ovog remek dela. Proslo je bilo 2 sata ujutru kada sam se predao i zakuntao. Film sam gledao ni sam ne znam koliko puta i sto ga vise gledam sve vise kapiram da je u pitanju pravo remek delo. Stalone i njegova gluma, da se povukao posle te uloge danas bismo o njemu pricali kao o jednom od najboljih glumaca svih vremena. Lik je odglumio polubitangu dobrog srca u sred prljavstine one radnicke FIladelfije za oskara. Sve ostale uloge su nestvarno dobre. Poli, Majki, Apolo, Adrijen. I to snimljeno jebene 1976. godine, starije od mene.


Razmisli samo koliko informacija primis u toku dana (mahom nebitnih), pogotovu u danasnje vreme FB-a, online vesti, itd itd. Meni je trebalo 8-9 meseci da procitam knjigu od 400 strana, a nisam je smatrao dosadnom. Cini mi se da je normalno da gubimo fokus danas cesce nego ranije.

EDIT: tezvi, razmisljamo isto - odo da se ubijem :mrgreen:

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Panzram » Tue Jul 10, 2018 12:48 pm

Spasi Srbiju i ubi seeee :mrgreen:
Ovo neće na dobro da izađe...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby riper » Tue Jul 10, 2018 12:57 pm

Da, znaci nisam usamljen. Knjige su posebna stvar. Uspeo sam da koristim telefon za citanje knjiga i poslednjih 20ak knjiga sam tako procitao. Na putu do posla i nazad, kod cekanja u redu ili bilo cemu, citam knjigu na telefonu. Ajde da kazemo da sam na taj nacin nasao da kvalitetno ispunim ono vreme koje bih inace smatrao izgubljenim. Samo na putu do posla i nazad dnevno provedem oko sat i po do dva (zavisi od guzve), pa mi je to odlicno vreme za citanje.

INace nisam razmisljao o tome koliko nas je ovo digitalno doba sjebalo po pitanju prijema informacija. Inace kao i Tezviju, za sada se domisljam tako sto film odgledam iz delova, ali stvarno je onako, muka.

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Пери » Tue Jul 10, 2018 1:04 pm

Pa da, ali zato mi je za knjige recimo totalno drugacije. Uvek je sabijem za noc ili dve, skoro bez ikakvog uzivanja...
Serije do 20 minuta, film nisam gledao mesecima, nema kurca da sedim miran 2 sata

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Bruno Sulak » Tue Jul 10, 2018 1:07 pm

Ista situacija i sa mnom. Sinoc bio mrtav umoran ali sam morao da odgledam Vrisak. Ovi noviji zadnjih 5-6 godina su uglavnom golo govno po meni, pogotovo domaca produkcija, ne znam kad sam poslednji put odgledao neki nas film, tesko ce se ponoviti neki novi Kengur ili Mala Nocna Muzika.

Jebeni Maric i Tesa me opasno navukli na svoje intervjue, to mi je poslednjih meseci postala obaveza da pogledam, balkaninfo, cirilica, jutarnji program hepija kad dodju ti geopoliticari i ostali kurci. Onda jos to mi nije dosta pa gledam ko dolazi u jutarnji Dea i Sarapa :D pa onda tako te dokumentarce tipa Tito i Staljin, sludila mi se glava od tih silnih podataka :D Jos intenzivno pratim SP...
Last edited by Bruno Sulak on Tue Jul 10, 2018 1:07 pm, edited 1 time in total.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby lost&found » Tue Jul 10, 2018 1:07 pm

aj, kad sam vec tu..

12th man
https://www.imdb.com/title/tt3300980/

Odlican! Drzao mi je paznju svih 2 sata i 15 min, i to kazem kao neko ko takodje ima gorepomenuti problem. Samo tesko mi je da poverujem da je prica i 50% istinita kao sto je prikazano u filmu, ali ako je i 20% bilo tako, lik je heroj i jebeno neunistiv.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Kibiców » Tue Jul 10, 2018 1:30 pm

Ja sam imao manje vise slican problem. Pa sam u zadnje vreme krenuo sa klincima da gledam crtace. I pravo da vam kazem prija mi. Zavalimo se svi, oni vole a i ja pustim mozak na otavu sto se kaze. A kad sam vec kod toga daj sibajte jos sta da gledamo od toga:
Ice Age, Up, Madagascar, Rio, Hotel Transilvania, The Incredibles, The boss baby, Smurfs, Horton, Planes, Frozen, Minions,... mozda sam nesto preskocio.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby lost&found » Tue Jul 10, 2018 1:36 pm

@Kibicow

Zootopia

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby prcko » Tue Jul 10, 2018 1:46 pm

@Kibicow

Od novijih:







Nista jace od porodicnog gledanja crtaca. :mrgreen:

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Panzram » Tue Jul 10, 2018 1:50 pm

Jbga, nemam vremena za crtaće od ovog jbnog Crnog Talasa, ima 20-ak filmova jebohonajkoihpravio :evil:
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Rođaci » Tue Jul 10, 2018 1:59 pm

ja gledao Leptiricu pre neki dan prvi put
film nije zezanje ili glupost, preporučujem

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Kibiców » Tue Jul 10, 2018 2:01 pm

Hvala veliko ljudi!

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Занемарујем тактику » Tue Jul 10, 2018 2:03 pm

Panzram wrote:Jbga, nemam vremena za crtaće od ovog jbnog Crnog Talasa, ima 20-ak filmova jebohonajkoihpravio :evil:

Где гледаш филммове црног таласа? Ја сам нешто погледао на нет филм, док је било бесплатно. А нпр. преврнуо сам интернет да би одгледао Пре истине, нашао сам на неком сајту који сам тад први пут видео, квалитет очајан, али сам бар погледао.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Rođaci » Tue Jul 10, 2018 2:19 pm

vidi na Balkan-Download, tamo sigurno mogu da se skinu
www.balkandownload.org

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Кум Жоржо » Tue Jul 10, 2018 2:52 pm

Занемарујем тактику wrote:
Panzram wrote:Jbga, nemam vremena za crtaće od ovog jbnog Crnog Talasa, ima 20-ak filmova jebohonajkoihpravio :evil:

Где гледаш филммове црног таласа? Ја сам нешто погледао на нет филм, док је било бесплатно. А нпр. преврнуо сам интернет да би одгледао Пре истине, нашао сам на неком сајту који сам тад први пут видео, квалитет очајан, али сам бар погледао.

Pominjah neđe prije, da sam nabavio sve od Kokana Rakonjca na CDovima. Samo što se još nisam snašao da to presnimim na komp, ukoliko bi to uradio, vjerovatno to isto bi moglo nekako da vam se pošalje.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса


User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Panzram » Tue Jul 10, 2018 6:18 pm

Crni Talas na Rapid Serbia, Balkan Download, Mega Srbija, dailymotion...sve sam našo
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Занемарујем тактику » Tue Jul 10, 2018 11:52 pm

Хвала момци. Бацићу се на копање, да погледам то што нисам.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Кум Жоржо » Wed Jul 11, 2018 8:25 am

Tezvi, okači ođe "Zabranjeni bez zabrane" odlično štivo.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Задњи филм који сам погледао

Postby Panzram » Wed Jul 11, 2018 2:11 pm

Ovo neće na dobro da izađe...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 108 guests