Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Mon May 07, 2018 12:56 am

sve se vrti oko love, cim su zabari poceli da ostaju bez kinte i manje da ulazu u klubove liga je znacajno oslabila
04 X 1945

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby MARKER » Mon May 07, 2018 4:52 pm

http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/3 ... piona.html

Ово није било до сад чини ми се, да Србин суди на финалу ЛШ. Лепо, у сваком случају...

Tatanka
Posts: 22
Joined: Thu May 12, 2016 9:30 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Tatanka » Mon May 07, 2018 10:57 pm

Radio emisija sa Dzikicem. Mozda nekom bude interesantno..
https://www.mixcloud.com/branko-dujovi% ... iki%C4%87/

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pustinjska lisica » Tue May 08, 2018 9:01 pm

MARKER wrote:http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/fudbal/3129016/milorad-mazic-sudi-finale-lige-sampiona.html

Ово није било до сад чини ми се, да Србин суди на финалу ЛШ. Лепо, у сваком случају...


Било је. Миливоје Гугуловић из Ниша је судио финале КЕШ 1973. године у Београду, Ајакс - Јувентус (1:0).
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Wed May 09, 2018 9:21 pm

ima li ko bre link za partizan - cuka?

ovo sve kurcu ne valja...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Thu May 10, 2018 10:15 pm

04 X 1945

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kit_Karson » Fri May 11, 2018 1:12 pm

Ključna stvar je da smo plasmanom na SP ostvarili neverovatan uspeh

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1391354

У преводу, скидамо гаће у најави. Хвала господо, знамо где смо

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sun May 13, 2018 9:33 pm





:shock:

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Sun May 13, 2018 9:36 pm

Било је контакта.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby brucelee » Mon May 14, 2018 8:36 am

Rođaci wrote:



:shock:


а није ту крив главни судија, видиш он је био заклоњен, ту је крив помоћни, па онда и није грешка нека... :lol:

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nikodije » Mon May 14, 2018 9:08 am

Gledao sam tekmu i prvi penal jos i ima elemente faula, crveni za Pavkova? Navodno je sudiji opsovao nesto i dobio drugi zuti, to se retko kada radi, iako je po propisima sve cisto, ali da neko daje tako olako kartone pogotovo u nasoj ligi pa bilo bi 4 crvena po tekmi. Drugi penal , teska greska sudije koji je mislio da je lopta pogodila igraca u ruku. Nebi meni ovo nisto smetalo ali ne mogu da se otmem utisku da je sudija suvise lako pokazao penale i kartone na stetu Radnickog. Reakcija igraca Radnickog je jos veca sramota. Znaci ni jednim gestom skoro, sem sto se Pavkov prekstio :D , nisu iskazali ne zadovoljstvo. Radnicki nije nista pokazao na utakmici , nije ni Spartak mada je napravio 2-3 dobre prilike u drugom, a Radnicki je imao mozda 2 sasne iz kojih je moglo da se uradi nesto, sve u svemu bleda utakmica. Jedino sto mi se svidelo je publika. Lepo popunjene tribine. Meraklija i Marinaca koliko sam video oko 150 mozda malo vise. Nemam info koliko je tu Marinaca a koliko Meraklija ali ako se uzme u obzir da su obe grupe u nekom padu sasvim solidno je to izgledalo. E sada ko tu ide u Evropu? Meni tek tu nista nije jasno. Jer koliko ja znam propisi su sledeci dakle ako Partizan osvoji kup u Evropu idu 4 kluba. Spartak je za sada na 3.mestu ali poslednje kolo igraju sa Partizanom na JNA i tu im treba bod da ostanu na toj poziciji sto je realno tesko za ocekivati mada nije ni nemoguce. Radnicki sa pobedom nad Napredkom moze biti ili 3(ako Spartak izgubi od Partizana) jer je bio bolje plasiran pre plej-ofa ili 4. ako Spartak ostane ne porazen. E sada matematicki gledano Cuka ima i dalje sanse ukoliko Radnicki kiksne a oni pobede. I tako dalje i tako dalje. Ajde ako neko zna ovo bolje da napise i da razjasni semu jer meni je ovo sve malo konfuzno, pogotovo sto vec u nekim medijima pise da je Spartak obezbedio Evropu?!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon May 14, 2018 9:48 am

@ brucelee

te dve situacije su slične koliko i Vukovo lj i vaše za prave Srbe

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Mon May 14, 2018 10:11 am

Nikodije wrote:Gledao sam tekmu i prvi penal jos i ima elemente faula, crveni za Pavkova? Navodno je sudiji opsovao nesto i dobio drugi zuti, to se retko kada radi, iako je po propisima sve cisto, ali da neko daje tako olako kartone pogotovo u nasoj ligi pa bilo bi 4 crvena po tekmi. Drugi penal , teska greska sudije koji je mislio da je lopta pogodila igraca u ruku. Nebi meni ovo nisto smetalo ali ne mogu da se otmem utisku da je sudija suvise lako pokazao penale i kartone na stetu Radnickog. Reakcija igraca Radnickog je jos veca sramota. Znaci ni jednim gestom skoro, sem sto se Pavkov prekstio :D , nisu iskazali ne zadovoljstvo. Radnicki nije nista pokazao na utakmici , nije ni Spartak mada je napravio 2-3 dobre prilike u drugom, a Radnicki je imao mozda 2 sasne iz kojih je moglo da se uradi nesto, sve u svemu bleda utakmica. Jedino sto mi se svidelo je publika. Lepo popunjene tribine. Meraklija i Marinaca koliko sam video oko 150 mozda malo vise. Nemam info koliko je tu Marinaca a koliko Meraklija ali ako se uzme u obzir da su obe grupe u nekom padu sasvim solidno je to izgledalo. E sada ko tu ide u Evropu? Meni tek tu nista nije jasno. Jer koliko ja znam propisi su sledeci dakle ako Partizan osvoji kup u Evropu idu 4 kluba. Spartak je za sada na 3.mestu ali poslednje kolo igraju sa Partizanom na JNA i tu im treba bod da ostanu na toj poziciji sto je realno tesko za ocekivati mada nije ni nemoguce. Radnicki sa pobedom nad Napredkom moze biti ili 3(ako Spartak izgubi od Partizana) jer je bio bolje plasiran pre plej-ofa ili 4. ako Spartak ostane ne porazen. E sada matematicki gledano Cuka ima i dalje sanse ukoliko Radnicki kiksne a oni pobede. I tako dalje i tako dalje. Ajde ako neko zna ovo bolje da napise i da razjasni semu jer meni je ovo sve malo konfuzno, pogotovo sto vec u nekim medijima pise da je Spartak obezbedio Evropu?!


Прошле сезоне је Антић добио црвени на маракани јер је "опсовао" судију. Земунов играч је у Сурдулици "опсовао" судију па је добио црвени и то лопта била у ауту нешто не битно и овај извуче црвени и то момку који је познат као дисциплинован играч.

Звезда, Партизан, Напредак, Чука и Вождовац, су екипе које су лиценциране за европска такмичења.

User avatar
Krki PFC
Posts: 129
Joined: Thu Apr 07, 2016 3:21 pm
Location: U borbi za trofej, u bici za spas!

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Krki PFC » Mon May 14, 2018 12:57 pm

Ove sve pobede "davljenika" će biti vraćene prvom prilikom, da zapamtimo, pa da idu na tikete.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Чомбе » Mon May 14, 2018 1:27 pm

Не секирај се памте кладионице, видећеш по квотама или скидању из понуде. :mrgreen:

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby enbidzi1 » Mon May 14, 2018 2:16 pm

Dobra najava fajnal fora u basketu na zvanicnom tviteru kk zvijezda :D

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Mon May 14, 2018 4:04 pm

enbidzi1 wrote:Dobra najava fajnal fora u basketu na zvanicnom tviteru kk zvijezda :D

Primetio sam da ovo Zvijezda često grobari ovde na forumu koriste, koja je fora sa tim?

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon May 14, 2018 4:27 pm

Sprdaju cigane iz republike srpske koji zvezdu zovu zvijezda
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Mon May 14, 2018 4:35 pm

Znam masu ljudi iz RS i nisam čuo nikoga od njih da koristi Zvijezda, isto ko što nikad nisam čuo da neko kaže za Rijeku Reka. Glupost...

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby enbidzi1 » Mon May 14, 2018 5:05 pm

Mislim da je uglavnom zbog fejsbuk stranice Dnevna doza prosecnog zvjezdaša :D ( dok je još valjala naravno i bila u pravim rukama :D )


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: KB_DS and 84 guests