Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Thu Mar 01, 2018 3:25 pm

Фора је што Бошко не конта да ради оно што се свиђа главном одбору Двери, а не оно што треба да се допадне гласачима. Њему ће чланови Двери аплаудирати шта год да уради, а он константно ради то што се свиђа тим људима, не контајући да му рејтинг све више и више опада и да његови поступци у јавности апсолутно не привлаче нове гласаче.

Ево нпр она емисија где је изнео како АВ и његови имају 7 некретнина у Београду и онда још набраја један стан је од његове бивше жене, други од брата, трећи од оца, четврти... И он је цело то појављивање базирао на томе, не схватајући да, да ће му аплаудирати његови, али да ће неко ко је иоле самосвестан рећи, чекај...па шта то доказује.

Притом нимало не напредује у јавним наступима, где бежите-цензура-ука-бука и то је то... Да то ради бар на неки други начин а не на смртно озбиљни, па да човек каже има неку поенту, међутим ништа. Много иде вероватно срцем и онда оставља утисак код оног ко га воли њега утврђује још више у томе, али код онога ко га баш и не готиви њега исто тако утврђује још више у томе, а фора је што је ових првих колико 2% и да са само њима не може ништа.

Вучић може свима да држи часове јавних наступа.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Thu Mar 01, 2018 3:42 pm

Nexon wrote:Наравно да јеси.
хехе


Се сећаш кад су ушли у Парламент за један глас, е тај је мој био :lol:
Види, што се Пинка тиче, Двери ту нису имале шта да траже, у питању је приватна ТВ кућа. Ако протест треба да се одржи (а треба), онда треба да се одржитамо где заседа РРА, која је том Пинку дала нац. фреквенцију. Гледао сам лајв на нету кад се све дешавало, и сећам се како ми је све изгледало, то нема везе са каснијим спиновањима и глупостима, ижјебо га је чупави наркомански олош ко коња с оном музиком. И ту бих се зауставио с коментарисањем ДБ житеових иступа.

Исто тако немам никакав проблем да кажем да ако неко подржава националну и антиунијатску причу, и жели да изађе на изборе, Двери су ван конкуренције најбоља опција.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

DRINK
Posts: 564
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby DRINK » Thu Mar 01, 2018 3:51 pm

brucelee wrote:Фора је што Бошко не конта да ради оно што се свиђа главном одбору Двери, а не оно што треба да се допадне гласачима. Њему ће чланови Двери аплаудирати шта год да уради, а он константно ради то што се свиђа тим људима, не контајући да му рејтинг све више и више опада и да његови поступци у јавности апсолутно не привлаче нове гласаче.

Ево нпр она емисија где је изнео како АВ и његови имају 7 некретнина у Београду и онда још набраја један стан је од његове бивше жене, други од брата, трећи од оца, четврти... И он је цело то појављивање базирао на томе, не схватајући да, да ће му аплаудирати његови, али да ће неко ко је иоле самосвестан рећи, чекај...па шта то доказује.

Притом нимало не напредује у јавним наступима, где бежите-цензура-ука-бука и то је то... Да то ради бар на неки други начин а не на смртно озбиљни, па да човек каже има неку поенту, међутим ништа. Много иде вероватно срцем и онда оставља утисак код оног ко га воли њега утврђује још више у томе, али код онога ко га баш и не готиви њега исто тако утврђује још више у томе, а фора је што је ових првих колико 2% и да са само њима не може ништа.

Вучић може свима да држи часове јавних наступа.


Upravo to, od reci do reci. Ovakvo razmisljanje imaju svi ljudi u mom okruzenju, posle njegovog nastupa u Upitniku svi su rekli da je cirkuzant. A znam da od tih ljudi bliski meni svi podrzavaju njegove ideale i politiku. Ali dzaba... Zakopava se iz nastupa u nastup, ne kod nas koji ga podrzavamo nego kod ljudi koji ne prate njegov rad i koji bas u tim nastupima traze razlog da ga zaokruze.


Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Thu Mar 01, 2018 4:09 pm

Кудрави Гаучос wrote:
Nexon wrote:Наравно да јеси.
хехе


Се сећаш кад су ушли у Парламент за један глас, е тај је мој био :lol:
Види, што се Пинка тиче, Двери ту нису имале шта да траже, у питању је приватна ТВ кућа. Ако протест треба да се одржи (а треба), онда треба да се одржитамо где заседа РРА, која је том Пинку дала нац. фреквенцију. Гледао сам лајв на нету кад се све дешавало, и сећам се како ми је све изгледало, то нема везе са каснијим спиновањима и глупостима, ижјебо га је чупави наркомански олош ко коња с оном музиком. И ту бих се зауставио с коментарисањем ДБ житеових иступа.

Исто тако немам никакав проблем да кажем да ако неко подржава националну и антиунијатску причу, и жели да изађе на изборе, Двери су ван конкуренције најбоља опција.


Сви смо се лепо насмејали како је Вучић крао на тим изборима што ће покушати и сада.
Да, испред РРА. То би имало смисла, пинк би одмах јавио.
Пинк је приватна тв са националном фреквенцијом, што је јавно добро. Већ 20 година избацује најгоре бљувотине, настао на најгорем криминалу користећи сваку власт, попут мај веј твог суграђанина.
Мени није јасно зашто нема више протеста испред пинка. Ово је ваљда слободна земља па може протест испред пинка?!
Понављам, изглед да је једино тебе пинк убедио у оно што се десило тако. Пошто си ти веома наиван.

Што се тиче наступа Бошка.
Када је лепо ишао онда не ваља што се не буни. Сада исто не ваља јер прозива Вучића који њега прозива стално, у свакој емисији, прави специјале на пинку, најгоре бљувотине он и његови причају о Бошку.


Знам ја да Вучић жели да сви да му буду опозиција као Шешељ, Шапић, Чеда, Чанак и слични. И да ћутиш док он и његова банда растурају земљу продајући Косово и Метохију, што је јуче радио у Берлину, и то више ни не крије.

Ако људи хоће да гласају за оне који ћуте док их газе, нека гласају, нека буде тако.
Шта да се ради.
Ако људи желе да буду гажени нека их Вучић гази. Постоји опција која то неће и то је тако.
Свако има избор.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby B.Centrale » Thu Mar 01, 2018 5:47 pm

Jutros na umku stiglo par kombija sve sa ns tablama, brigada krezubih cigana roma i belih stitonosa u omeru 50/50, uredno od vrata do vrata i raspituju se gde zive bolesni i nepokretni, nude prevoz i dnevne obroke da se pripomogne ako nesto treba.
Realno, ovakva disciplina je za primer i apsolutnu pohvalu. imaju ideju, konkretnu misiju, svi su ko jedan, sve ono o cemu ovaj opozicioni cemer moze samo da sanja. Red rad i disciplina, nema zajebancije, sve je koordinisano do najsitnijih detalja! Svaka cast. Cenim da im fali ljudi, Vucic bi im stajao rame uz rame, zidao udarnicki ko na radnoj akciji. Ma bravo bre
bologna centrale

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Thu Mar 01, 2018 6:13 pm

Јебо радне акције, имаш га вечерас на Пинку кд Амиџића и Сање Маринковић, дели своје интиме с рајом

Spoiler:
Била би фора да ДБжите упадне у емисију :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Далтон » Thu Mar 01, 2018 6:29 pm

Кудрави Гаучос wrote:Јесам гласач, бивши јесам исто, не пада ми на памет више на изборе никакве да идем, осим на референдуме, зајеби причу. Веруј ми да се цензуришем кад пишем о Бошку јер је то буквално једина опција која ми је програмски блиска, и криво ми да утичем да неко можда не гласа за њих поготово јер с овим изборима лично ја везе немам као неко ко није из БГ.


Kudro brate. Ne laži ni nas ni sebe. Znamo ti i pozadinu prethodnim upisima tako da ovo ne pije vodu što pričaš. A deluje ohrabrujuće za one koji ne znaju.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Thu Mar 01, 2018 6:33 pm

Реци ми која ми је то "позадина", изгледа да сам већ успео себе да слажем.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby нема лека » Thu Mar 01, 2018 6:33 pm

Јел има Бошко икакав доказ да га је Марић звао у емисију? Без доказа он испада смешан са овим доласком. Тешко да може некога да убеди да је он у праву овде. Стоји то да овај љигавац не сме већ 6 година никоме на тв дуел, да бежи од тога ко ђаво од крста, али мора онда Бошко то много боље да представи људима. Мора да буде свестан да Хепи, Пинк и Студио Б једва чекају овакве ствари да оцрне било кога из опозиције. Ако нема све аргументе на својој страни, испада смешан.
Игром случаја сам био присутан у 21ом блоку у тренутку кад су тамо штанд имали Ђиласови и ту је био присутан Јанковић. Брзо после постављања њихових штандова појавили су се напредњаци, њих 50ак. За штандовдима од Ђиласа су се налазили људи из тог краја, а напредњацима су ту били неки скроз непознати људи. У једном тренутку напредњаци су кренули да померају овима штандове, да их склањају. Ови су се побунили и неко од Ђиласових је рекао нешто типа ко сте ви и одакле сте, ви нисте са Новог Београда. У тој гужви напредњаци су снимили тај неки део и одма је снимак ишао на Студио Б и Пинк како су напредњаци нападнути. Студио Б је од градске телевије која је имала доста културних емисија дошла до тога да буде тренутно гора од Пинка по увлачењу у дупе пичкоустом. У рангу су са Информером.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Thu Mar 01, 2018 6:57 pm

cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj cekaj

da li je realno da je lik snimao kad je bosko otisao od hepi televizije, tj. poslao vozace da ponovo udju u zgradu i da ga informer snimi kako bi ispalo da bosko nije dosao?

za ovo da li je imao poziv ili ne, to je nebitno skroz. gerila politicki marketing fazon, sto da ne.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Далтон » Thu Mar 01, 2018 7:18 pm

Кудрави Гаучос wrote:Реци ми која ми је то "позадина", изгледа да сам већ успео себе да слажем.


Izvini Kudro ali ja ne znam pozadinu. Precenio sam. Vratio bih te na 185 stranu u vestima i procitao tvoj post o Vucicu. Da se ne mucis evo ti link: viewtopic.php?f=8&t=74&start=3680

Svi su znali da ti je pickousti uzor zato su te neki zakebavali zbog toga i dan danas prebacuju.
Pa bih te vratio na pocetak teme kada si pisao tako lepe reci za DSS-Dveri.
Pa si onda napisao kako ces sam sebi pusiti k ako opet glasas za Boskica kada su te postavili za vodju stanara u tvojoj zgradi - tad kada si hvalio Vucica na sva usta. A posle toga si hvalio Seselja u jednom postu da bi sada pljuvao.
A secam se kada je bila tema pre godinu dana o komunjarama da se pisao o Titu sa smajlijem koji mu se klanja.

Tako, ako ja nisam merodavan kao sto si mi onomad rekao. Ti si mu jebao kevu. Ali dobar si lik. Barem te gotivim sto si cigan kao ja. Tu smo na istoj strani. Dobar si decko. <3
Last edited by Далтон on Thu Mar 01, 2018 7:28 pm, edited 3 times in total.
(Street Force / Curva Orientale)


User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Thu Mar 01, 2018 7:34 pm

Далтон wrote:
Кудрави Гаучос wrote:Реци ми која ми је то "позадина", изгледа да сам већ успео себе да слажем.


Izvini Kudro ali ja ne znam pozadinu. Precenio sam. Vratio bih te na 185 stranu u vestima i procitao tvoj post o Vucicu. Da se ne mucis evo ti link: viewtopic.php?f=8&t=74&start=3680

Svi su znali da ti je pickousti uzor zato su te neki zakebavali zbog toga i dan danas prebacuju.
Pa bih te vratio na pocetak teme kada si pisao tako lepe reci za DSS-Dveri.
Pa si onda napisao kako ces sam sebi pusiti k ako opet glasas za Boskica kada su te postavili za vodju stanara u tvojoj zgradi - tad kada si hvalio Vucica na sva usta. A posle toga si hvalio Seselja u jednom postu da bi sada pljuvao.
A secam se kada je bila tema pre godinu dana o komunjarama da se pisao o Titu sa smajlijem koji mu se klanja.

Tako, ako ja nisam merodavan kao sto si mi onomad rekao. Ti si mu jebao kevu. Ali dobar si lik. Barem te gotivim sto si cigan kao ja. Tu smo na istoj strani. Dobar si decko. <3


Од царскијих уписа, икад :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Далтон » Thu Mar 01, 2018 7:40 pm

:smajli.koji.se.klanja: Ali tebi brate. Pobednik foruma za sezonu 2016/2017 :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby džile » Thu Mar 01, 2018 7:43 pm

Nepismen smo narod, pa to ti je, dobro nam ide prepoznavanje slova, donekle, ali razumevanja ni kurca. Nismo mi ni za Kursadžije.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Thu Mar 01, 2018 7:51 pm

Aj ne kenjajte,Bosko ubo u centar prethodnih par dana. Posro im se u usta na isti nacin na koji oni seru po ostalima prethodnih godina(setite see kada je DJV pokusao da udje na konferenciju Jeremiceve zene,zuti su dobili sve moguce napade).
TV dueli,bas to sto prolazi I donosi glasace. Galama,uka,buka...sta koga boli kurac dal je istina,pa ovi na taj nacin nastupaju sve vreme. Gomila podataka koju 97% birackog tela I ne proverava. U dueli samo prljavstina prljavstina prljavstina,koga boli kara sta I kako,samo trpas I zatrpavas,i cekas da protivnik lupi nesto(Djujic agent CIA)da ga pustis da izgori I da mu sve sto je do tada izgovorio padne u vodu.

Pa Boška su poceli da gotive I ovi kvazi liberali,evropejci itd. U fazonu su,konacno da im se neko suprostavi,da ih posere,ovi nasi picke samo pokunje glavu,Bosko jes mozda malko fasista al jebe ove. Tako da je on uspeo u svakom pogledu. Jos je za ove birace u koaliciji sa ludim Raduletom,tako da eto novih mogucih glasova.
A sto kaze kudravi da je prva opcija za nacionalno opredeljene glasace,a taj broj se uvecava DB zite fazonom.

Boskic kralj.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby хајка » Thu Mar 01, 2018 8:19 pm

tizlabor wrote:Boskic kralj.


Ovo.

Boljeg od njega nemamo, cak ga i ne zasluzujemo. Meni nije jasno zasto svi normalni u ovoj drzavi ne stanu iza njega. Po meni boljeg politicara i lidera necemo jos dugo imati. Njega se najvise i boje, jer prepoznaju njegov potencijal i kvalitet, sto se vidi i po napadima na njega.

Evo na Studio B bio sam Seselj u emisiji i sat vremena ona i voditeljka pricali kako ga je Seselj pobedio u duelu. Kaze voditeljka ja nisam samo dala da se prica o Vucicu jer covek nije prisutan, i onda nastavi da prica sat vremena o Bosku. :mrgreen: O logiko i pameti jebem te ako te igde ima.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Далтон » Thu Mar 01, 2018 8:23 pm

Videćete vi kada Boškić i Šeki uđu u koaliciju. Pa kada bude priča, naše ideologije se razlikuju ali ipak kao dve stranke imamo zajedničke ciljeve. Pa nabrajanje: Rušenje Vučka, Rusija, Ne u Nato, Kosovo itd itd ... :)
A na prepucavanja se zaboravi kao što to vazda bude u Srbskoj politici.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby ultrastito » Thu Mar 01, 2018 8:30 pm

Далтон wrote:Pa si onda napisao kako ces sam sebi pusiti k ako opet glasas za Boskica kada su te postavili za vodju stanara u tvojoj zgradi - tad kada si hvalio Vucica na sva usta. A posle toga si hvalio Seselja u jednom postu da bi sada pljuvao.

a meni sutradan namestio busenje guma, jer nisam hteo u vrzino kolo sa njim...

ma ko bre njega shvata ozbiljno, ne obracaj paznju na bota :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ne znam samo da li dzile i tizla smeju da napisu sta je pokusao njima da natovari na vrat...ne znam da li je proslo dovoljno vremena od tad...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests