Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Mon Dec 25, 2017 7:11 am

Имаш на Пиратебеј.
Након одгледане последње епизоде Меса, скинуо сам и предзадњу, чисто да проверим нешто, јер сам био у трипу да сам прескочио епизоду пре последње, што ипак није био случај. Некако су збрзали са овом последњом епизодом, као да фале неки делови, нека објашњења. Али серија је одлична.
П.с. сад видим да Жоржу то блокирају, не знам штаа дс ти кажем :D

undertaker.ca
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 9:55 pm

Re: Серије

Postby undertaker.ca » Mon Dec 25, 2017 2:16 pm

Гомора последње две епизоде у 3. сезони
http://1337x.to/torrent/2686727/Gomorra ... monello78/

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Серије

Postby fuck_off » Thu Dec 28, 2017 5:54 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Thu Dec 28, 2017 7:03 pm

Да ли вреди започињати ову пету сезону, сад кад нема Рагнара?

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 847
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Dec 28, 2017 7:56 pm

Vredi buraz. Ostali likovi i dalje drze seriju odlicnom. Ajvar je lud ko zvono.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Thu Dec 28, 2017 11:00 pm

Oke matori.
A sve mi se cini da lik koji je pisao scenario za poslednju sezonu Gomore nema smisao za smisao. Ili ja nisam dobro ispratio 11 epizoda ili je kraj 12. epizode polu-debilan. :(

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Серије

Postby BTS » Thu Dec 28, 2017 11:07 pm

Nisi jedini koji je zbunjen. I meni je kraj totalno nejasan.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Серије

Postby ultrastito » Fri Dec 29, 2017 12:57 am

i ajmo ponovo, odledah i drugu sezonu THE WIRE

jedini komentar koji imam na ove dve sezone je, ne dozvolite da umrete, a da ne odgledate ovu serijetinu! bar ove dve sezone.

plasim se kakva ce biti treca, posto su sa ove dve digli lestvu na visinu sergeja bubke.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Серије

Postby trigger » Fri Dec 29, 2017 1:13 am

Sve sezone izuvaju, meni je mozda cetvrta za nijansu jaca od druge, prva i treca tu negde, peta mozda najmanje dobra mada je i to vrlo visok standard za mnoge druge serije. Al to je sve subjektivno, objektivno je da svih pet kidaju :D

МГП
Posts: 503
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Серије

Postby МГП » Fri Dec 29, 2017 8:42 am

Ultrastito nema pičke da omašiš sa ostalim sezonama, za sve ukupan utisak i doživljaj. U 3. sezoni se pojavljuju jedni od najupečatljivijih likova čitave serije.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Серије

Postby Nikodije » Fri Dec 29, 2017 11:47 am

Очајник wrote:Oke matori.
A sve mi se cini da lik koji je pisao scenario za poslednju sezonu Gomore nema smisao za smisao. Ili ja nisam dobro ispratio 11 epizoda ili je kraj 12. epizode polu-debilan. :(

BTS wrote:Nisi jedini koji je zbunjen. I meni je kraj totalno nejasan.

Ja sam isto pogledo 11 i 12 epizodu i stvarno ne vidim sta nije jasno? Mislim nije bio nikakav detalj koji bi okarakterisao kao nejasan.
Spoiler:
Ako ciljate na ubistvo Cire, to se moglo predpostaviti jer covek je igrao na obe strane. Prvo su ga klinci digli sa dna i doveli iz prljave Bugarske gde je opet po ko zna koji put sve prevario i ubio i naravno onda pobegao nazad za Napulj. Od pocetka naravno igra za debelog Dzenarija Savastana.
Hteli su u vise navrata da zajebu klince i da ih izbace iz igre ne samo Dzena i Ciro nego i onaj matorac Carobnjak kao i braca koja su na kraju ubili matorog Carobnjaka jer su se dogovorili sa klincima da izbace iz price i Ciru i debelog Dzenu. Jer realno postali su pohlepni a nemaju ni ljude ni neku drugu snagu sem imena i kontakta u Juznoj Americi. Zapetljali su malo sa tim intrigama i preletanjima ali jbg tako je to i u zivotu a ne samo u seriji

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Серије

Postby Чомбе » Fri Dec 29, 2017 1:19 pm

Превод за последњу 12. епизоду гоморе?

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Серије

Postby Nikodije » Fri Dec 29, 2017 2:08 pm

Чомбе wrote:Превод за последњу 12. епизоду гоморе?

BS plejer ti sam nadje, ja sam proverio na titlovi.com i na opensub. i 12.epizode nema.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Fri Dec 29, 2017 2:47 pm

Изашла нова сезона Блек мирора. Има на пиратима. 8-)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Fri Dec 29, 2017 5:04 pm

Nikodije wrote:
Очајник wrote:Oke matori.
A sve mi se cini da lik koji je pisao scenario za poslednju sezonu Gomore nema smisao za smisao. Ili ja nisam dobro ispratio 11 epizoda ili je kraj 12. epizode polu-debilan. :(

BTS wrote:Nisi jedini koji je zbunjen. I meni je kraj totalno nejasan.

Ja sam isto pogledo 11 i 12 epizodu i stvarno ne vidim sta nije jasno? Mislim nije bio nikakav detalj koji bi okarakterisao kao nejasan.
Spoiler:
Ako ciljate na ubistvo Cire, to se moglo predpostaviti jer covek je igrao na obe strane. Prvo su ga klinci digli sa dna i doveli iz prljave Bugarske gde je opet po ko zna koji put sve prevario i ubio i naravno onda pobegao nazad za Napulj. Od pocetka naravno igra za debelog Dzenarija Savastana.
Hteli su u vise navrata da zajebu klince i da ih izbace iz igre ne samo Dzena i Ciro nego i onaj matorac Carobnjak kao i braca koja su na kraju ubili matorog Carobnjaka jer su se dogovorili sa klincima da izbace iz price i Ciru i debelog Dzenu. Jer realno postali su pohlepni a nemaju ni ljude ni neku drugu snagu sem imena i kontakta u Juznoj Americi. Zapetljali su malo sa tim intrigama i preletanjima ali jbg tako je to i u zivotu a ne samo u seriji


Pa pazi, Cire i Dzenija da nije bilo, klinci bi i dalje valjali kineske busilice. A Ciro bi zavrsio u jendeku da je ostao u bugarskoj. Obrni, okreni, imao je posla sa bugarima/ciganima.

Spojler!!!
A jedna od stvari koja me iznervirala je poslednja scena. Ciro preuzima krivicu za ubistvo sestre od Plave krvi, iako je Dzeni kriv, ovi poveruju u to u roku od odmah, daju Dzeniju utoku da se resi svog prijatelja , a ovaj ga resava brzinom svetlosti, sa sve suzicama u ocima. Malo naivno jebes mu mater.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Серије

Postby Nikodije » Fri Dec 29, 2017 7:10 pm

Очајник wrote:
Nikodije wrote:
Очајник wrote:Oke matori.
A sve mi se cini da lik koji je pisao scenario za poslednju sezonu Gomore nema smisao za smisao. Ili ja nisam dobro ispratio 11 epizoda ili je kraj 12. epizode polu-debilan. :(

BTS wrote:Nisi jedini koji je zbunjen. I meni je kraj totalno nejasan.

Ja sam isto pogledo 11 i 12 epizodu i stvarno ne vidim sta nije jasno? Mislim nije bio nikakav detalj koji bi okarakterisao kao nejasan.
Spoiler:
Ako ciljate na ubistvo Cire, to se moglo predpostaviti jer covek je igrao na obe strane. Prvo su ga klinci digli sa dna i doveli iz prljave Bugarske gde je opet po ko zna koji put sve prevario i ubio i naravno onda pobegao nazad za Napulj. Od pocetka naravno igra za debelog Dzenarija Savastana.
Hteli su u vise navrata da zajebu klince i da ih izbace iz igre ne samo Dzena i Ciro nego i onaj matorac Carobnjak kao i braca koja su na kraju ubili matorog Carobnjaka jer su se dogovorili sa klincima da izbace iz price i Ciru i debelog Dzenu. Jer realno postali su pohlepni a nemaju ni ljude ni neku drugu snagu sem imena i kontakta u Juznoj Americi. Zapetljali su malo sa tim intrigama i preletanjima ali jbg tako je to i u zivotu a ne samo u seriji


Pa pazi, Cire i Dzenija da nije bilo, klinci bi i dalje valjali kineske busilice. A Ciro bi zavrsio u jendeku da je ostao u bugarskoj. Obrni, okreni, imao je posla sa bugarima/ciganima.

Spojler!!!
A jedna od stvari koja me iznervirala je poslednja scena. Ciro preuzima krivicu za ubistvo sestre od Plave krvi, iako je Dzeni kriv, ovi poveruju u to u roku od odmah, daju Dzeniju utoku da se resi svog prijatelja , a ovaj ga resava brzinom svetlosti, sa sve suzicama u ocima. Malo naivno jebes mu mater.

Pa dobro ipak je to serija, slazem se da je previse to naivno i daleko od realnosti ali ima od pocetka slicnih stvari i situacija. Ciro je od kada su mu jos roknuli kcerku mrtav covek, to se videlo jos u prethodnoj sezoni. Nema sta da izgubi luta i pomalo se sveti ali daleko je od ong Cire iz prve sezone kada je imao neku svrhu i plan da vlada ili da bude neko i nesto a ne potrcko Savastanu i njegovoj familiji. Debeli Dzeni je smrad realno ali eto vidis malo na ime, malo na mozag i muda dospeo do kraja i jos uvek pliva iako je zasluzio da spava sa ribama odavno.
Kada se podvuce crta jako dobra serija. I svaka preporuka. Iako sam bio par puta u Napulju nikada nisam video ovu stranu tog velikog grada. Video sam da je prljav onako na oko i da je masa siromasnih i imao sam na trenutke osecaj kao da sam u Bugarskoj ali lep grad gde na svakih 100 metara imate neku istorijsku gradjevinu i slicno. A da se koka prodaje kao kokice na korzou to nisam mogao da verujem. Koliko se tu love okrece i koliko je to trziste ono je nesto neverovatno. Imam drugara koji je sljako po Italiji i kaze da je istina za te punktove ili kako ih vec zovu citavi blokovi zgrada koju drzi jedna ekipa i tu se kupuje gudra i murija pravi racije jednom u 6 meseci a nekada ih nema godinama, stvarno neverovatno. To je npr u seriji odlicno prikazano. I prikazano je da cak i neki jaci igraci na ulici nemaju neku kintu,ako je neko pazljivo gledao seriju u prvoj sezoni kada Ciro bezi sa zenom i detetom uzima stavri i kofer i kaze onom drugaru da je skupio za sve te godina svega 50 000e ali onda sa druge strane kada mu treba lova da udje u pricu , da plati robu izvrsi pljacku transporta novca i uzme par stotina hilajda evrica jbg to je realnost. Tu ozbiljnu cifru uzimaju sefovi i njihove porodice ovi slajkeri zavisi od pozicije uzimaju da lepo zive ono imaju 2-3 prosecne Italijanske plate mesecno ali mnogo rizikuju...

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Серије

Postby Чомбе » Fri Dec 29, 2017 8:15 pm

Па коме продају толики кокаин ако је све сиротиња?

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Fri Dec 29, 2017 8:37 pm

@Nikodije, i to sto kazes za Cira, istina ziva. A Djenara tumaci ocajan glumac ili je sam taj lik u seriji takav da ima dve grimase tokom svih sezona, nz.

Par ljudi mi je preporucilo i Hobotnicu, takodje italijanska serija, davno snimljena, mafija itd. Serija prati detektiva Korada, znaci iz pandurskog ugla.
A prateci ovu temu na forumu, poskidao sam brdo serijala, razlicitih serija, da prosto ne znam koju sad da zapocnem, a kamoli Hobotnicu.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Fri Dec 29, 2017 9:13 pm

Hobotnica je legendarna serija, to obavezno da pogledaš
išla pre 15-20 godina na RTS

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Fri Dec 29, 2017 9:41 pm

Pre nje moram Homicide.
Eho jbt :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 107 guests