Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Pogrebnik » Fri Mar 10, 2017 2:54 pm

Je li buntovnik,a ko je tebi do jaja? Ko ima program koji tebi odgovara?
Po nekim informacijama koje ja imam av je znacajno pala podrska,ide cak ispod 40%. Cim mu se kampanja zasniva na pljuvacini drugih kandidata znaci da se usrao.
A sto se tice posecenosti mitinzima,kad bude u vasem gradu samo prebrojte otprilike autobuse.

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Druidid » Fri Mar 10, 2017 2:56 pm

Pa Beli nije ozbiljan politicar, vec obicna sprdnja i dobro je sto se kandiduje jer svaki glas koji dobije ide od onih koji inace ne bi glasali a takvih je vise od 50%. Mada kad se uporede obecanje Vucica (realno i bilo koga drugog) i Belog i nema neke razlike, jedan kaze otvaramo fabriku cipova, jedan otvaramo fabriku vrata za Bugatija, isto je, sprdnja i jedno i drugo.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Fri Mar 10, 2017 2:59 pm

Бели говнар јебао га Ђинђић :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Fri Mar 10, 2017 3:03 pm

Bunt wrote:A šta kaže Beli, kakav mu je program za zdravstvo, obrazovanje, pokretanje proizvodnje, prava radnika, rast standarda, borba protiv korupcije i kriminala, tajkuna i svega ostalog što realno opterećuje normalnog čoveka i radnika? Da sadi vutru po Vojvodini, sprdnjica, geg, podrška buljašima koji već imaju sva prava, osim da usvajaju decu i da se venčvaju. Hihihihihhi samo jako, svi za njega. Pa nek vam se ispiša direktno u grlo prvom prilikom.

1989



Ај шта сереш лепо човечански те питам? Који курац програм су имали Милутиновић, Коштуница, Тадић, Николић... шта ти очекујеш да ти председник државе са ингеренцијом икебане уреди државу? И која је уопште партија до данас спровела предизборни програм?


Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 10, 2017 5:51 pm

Стварно покушавам да схватим што неко рече робинзона али не вреди. Шта генерално сви покушавају са 10 сома гласова када је питање да ли ће толико и имати ако овере све то код нотара? Покушавају да дигну излазност ор ват? Дечко има породицу и зајебава се као да би био на ртс и рекао коју нормалну а овамо дрнда људе да сами плаћају код нотара. Ја не знам да ли постоји оно као код парламентарних избора да ти као држава да кинту ако скупиш потписе па ако не пређеш одређени цензус мораш те паре да вратиш. Мислим да се левица борка стефановића тако прошле године сјебала и морала да враћа све паре које је добила за кампању. Шта дође други круг курац палац и он ти каже бојкотујемо и безвезе си трошио своје време а видим да је и он овде белог испрозивао.



Него причајте ви шта оћете али ово ми делује апсолутно реално. Педерчина ће имати ту око 50 посто и намаће тих пар посто крађом.

http://ocdn.eu/images/pulscms/ZTA7MDA_/ ... ccd81.jpeg

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Fri Mar 10, 2017 5:54 pm

СТАМАТОВИЋ УТРОСТРУЧИО РЕЈТИНГ ЗА САМО НЕДЕЉУ ДАНА
Према најновијем истраживању јавног мњења које је спровела агенција Фактор плус, Милан Стаматовић тренутно има преко 2% подршке, што значи да му се за само недељу дана рејтинг побољшао скоро троструко (са 0,8% на преко 2%).



Samo rokaj!

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 10, 2017 6:04 pm

Тизла читам у овом чланку што си оставио да "не могу да дају потпис јер су пре тога дали чанку" не курац ни пичку већ сгла. :mrgreen: Генерално нисам се нешто цимао па јел може један човек само дати потпис једном кандидату за једне изборе?

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby tizlabor » Fri Mar 10, 2017 6:13 pm

Da,kad potpisujes kandidaturu(ovih 10 000 potpisa kolko treba)mozes samo jednom kandidatu.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Кудрави Гаучос » Fri Mar 10, 2017 6:29 pm

Image
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Kockalone
Posts: 288
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Kockalone » Fri Mar 10, 2017 6:38 pm

Bunt wrote:A šta kaže Beli, kakav mu je program za zdravstvo, obrazovanje, pokretanje proizvodnje, prava radnika, rast standarda, borba protiv korupcije i kriminala, tajkuna i svega ostalog što realno opterećuje normalnog čoveka i radnika? Da sadi vutru po Vojvodini, sprdnjica, geg, podrška buljašima koji već imaju sva prava, osim da usvajaju decu i da se venčvaju. Hihihihihhi samo jako, svi za njega. Pa nek vam se ispiša direktno u grlo prvom prilikom.

1989

Па момак се кандидовао на предсједничким изборима,а та функција је мање више протоколарна тако да његова прича о здравсту, образовању и осталим темама не би пила воду, јер се не пита ништа. То једино може да прича Вучић јер ће он сигурно на мјесто премијера поставити неког свог потрчка ког ће контролисати и преко кога ће доносити одлуке, ови остали само врте празну причу за приглуп народ. Ова прича са Белим једино може успјети ако до краја настави спрдачину и ни на један секунд не одустане од исте. Ово може да му буде добар примјер како се то ради.

Stepenice
Posts: 19
Joined: Fri Feb 05, 2016 6:05 pm

Re: RE: Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Stepenice » Fri Mar 10, 2017 6:41 pm

Bunt wrote:
Чомбе wrote:
DRINK wrote:Радуловић је већи шљам од Вучића, Шешељ болестан човек, Јеремић је жут, Тадићев компањон, и ако би он дошао на власт било би исто као сад, ако не и горе, док ми је Јанковић 100% непознат. Ја сам озбиљан кад мислим да би чика Бели био пун погодак, исто му дође ко трамп, само нема паре. САМО ЈАКО!



И мени се чини да ће бити глас за Белог.

Koji je slučajno otišao baš u Ameriku čim je napravio iznenađenje na političkoj sceni.

1989


Ja sam čuo da je pošao da radi na crno i vraćen je sa aerodroma...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 10, 2017 6:46 pm

@Космет је Србија

Kinta se dobija posle izbora. Stamatovic je bas rekao da je jedini kandidat koji je zalozio svoju licnu imovinu kao garanciju da ce vratiti ovo sto je pozajmio za kampanju. Borko se sjebo sto se uzajmio a nije prosla kandidatura pa nije imao odakle da vrati.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 10, 2017 6:56 pm

Кудрави Гаучос wrote:Image


http://www.alo.rs/miliceva-podrzala-dan ... emac/98617

Image

Прцко и тизла хвала на одговорима. ;)

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 10, 2017 7:02 pm

Beli na FB uzivo prenosio voznju konjima kroz Kragujevac. Za 3 sata video pogledalo skoro 200 hiljada ljudi. :mrgreen:

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 10, 2017 7:09 pm

Дај сиротињи и бедном народу леба и игара. То све гастоси да се не палите.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 10, 2017 7:12 pm

NARODE MOJ, prvo: Novi Sad notar otkazao, sledeci dolazi tek posle 16.00 molim vas sve za strpljenje, drugo: MLADENOVAC moj, svi u opshtinski hol dajte potpis, svaki je vazhan, zatvaraju obruch oko mene, mnogo su se uplashili chika Belog! Beograd notari se ne javljaju, ne pojavljuju... IDEMOOO SVI!!! DO POBEDE!!! SAMO JAKO!!!

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Космет је Србија » Fri Mar 10, 2017 7:16 pm

Људи моји па како ће сви стићи?? Има ли неко пик кога ће испалити јер не видим оног лика из дсс и радуловића?

Javni beležnici će tokom vikenda neprekidno raditi na overi potpisa podrške kandidatima za predsednika Republike, odnosno - do nedelje 12. marta u ponoć, kada ističe rok za predaju kandidatura Republičkoj izbornoj komisiji, saopšteno je iz Javnobeležničke komore Srbije (JKS).

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Fri Mar 10, 2017 7:22 pm

Zivo me intresuje da li je iko sa foruma u svom gradu snimio da su radikali skupljali potpise za Seselja?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Чомбе » Fri Mar 10, 2017 7:27 pm

Космет је Србија wrote:Људи моји па како ће сви стићи?? Има ли неко пик кога ће испалити јер не видим оног лика из дсс и радуловића?

Javni beležnici će tokom vikenda neprekidno raditi na overi potpisa podrške kandidatima za predsednika Republike, odnosno - do nedelje 12. marta u ponoć, kada ističe rok za predaju kandidatura Republičkoj izbornoj komisiji, saopšteno je iz Javnobeležničke komore Srbije (JKS).


Па не знам за друге али овог Белог дефинитивно саботирају. Или се не појаве или закасне па дођу око 15-16ч


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 101 guests